Jump to content

NaSaUa

Muggles
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About NaSaUa

 • Rank
  Пролетал Мимо
 • Birthday 02/08/1982

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Куплю Блок кроссовый 6 модулей КБ6-П6-144SC-144SC/APC-144SC/APC ССД ВОКС-ФП-СТ або аналогічний іншого виробника
 2. В мене на мережі вже понад 3-х років висять круглі 3мм патчкорди, клієнти отримують КТБ (1550нм) та ПОН по одному волокну - жодних претензій немає.Тому погодитись з Вами я неможу. Проблема в монтажі. Рефлектометр з компетенційними котушками на кінцях вирішують проблему.
 3. Доброго дня. При яких (реальних) температурах можна працювати з оптичним кабелем? Використовую ТКО дієлектрик 12F, в документації вказано, що до -20С можна працювати. Хто стикався/працював при низьких температурах з оптичними кабелями? з пов.
 4. Доброго дня. Які конектора UPC чи APC ? З пов.
 5. Для початку ставимо медіаконвертори, коли досягаєм 5 шт. - міняємо на світч. Такий розрахунок відносно ціни, споживаної потужності та місця, що займається в ящику. Доречі, медіаконвертори використовую FoxGate. Перебирали декілька варіантів, різних брендів та виробників - зупинились саме на цьому виробнику зарахунок оптимальному співвідношенню надійнічть/ціна.
 6. Посилочку отримав. Швидко. Якісно. Але є маленька поправка - розмір 3х100мм, можливо для когось це буде критично. З пов. Святослав.
 7. Роз'єми отримав) швидка реакція та якісна співпраця. Рекомендую. з пов. Святослав
 8. напишіть, що залишилось.
 9. як на рахунок гарантійного та після гарантійного ремонту?
 10. ((( у мене - потрібна Ваша допомога.
 11. http://deps.ua/index.php?option=com_smartcatalog&Itemid=14451&task=viewitem&sid=238&id=299 Найбюджетніший варіант - UFO-320 де можна скачати, якщо звісно такі існують, драйвера та інше ПО під Х64 системи?
 12. не надо забывать и о разности затухания на разных длинах волн помню случай был 3км-3км не работал, а поменял 3км-10км полетело...
×
×
 • Create New...