Jump to content
Local

mamolog

Muggles
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mamolog last won the day on June 7 2017

mamolog had the most liked content!

Community Reputation

12 Хороший

About mamolog

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. mamolog

  Edge-Core ECS4510-28F (T)

  скоріше щось не так робите. Може по об'єму не влізає.
 2. mamolog

  Edge-Core ECS4510-28F (T)

  ftp://ftp.vimcom.ru/Accton_Edge-Core/Switches/
 3. mamolog

  (dBm) лучше больше или меньше?

  яка корова краще та що дає 10 літрів молока жирністю 5,5 чи та що дає 15 літрів жирністю 1,2. щоб дати відповідь на ваше питання треба понімати що ви спитали. (точніше чи ви зрозуміли що ви спитали?)
 4. mamolog

  кристалл телеком

  хай держава монетизує пільги всім кому вона їх декларувала і не буде різного роду не поняток. Сам тоже пільговик але користуюся пільгами там де їх безпосередньо держава оплачує. А то розвели срач в маршрутці водій не провіз тепер інтернет не дали.
 5. купіть новий роутер і не партеся
 6. тому ми так живемо, що замість того щоб требувать якісного електроживлення від енергопостачальної організації, якій платимо чималі кошти городимо чортзна що. Це то саме як замість того щоб при лікуванні хвороби призначати ліки які знімуть причину недуги ми призначаємо ліки які лікують симптоми і такого пацієнта ніколи не вилікуємо.
 7. щось незрозуміле. ліва рука не знає що робить права. наскільки мені відомо навпаки будуть закривати районні лікарні і поліклініки і скорочувати витрати на медицину а не витрачати на міфічну телемедицину. хіба що черговий розпил грошей.
 8. на рахунок виборів так.при нинішніх законах про вибори без спонсора ніяк, на рахунок майдану так люди спонсували і чимало
 9. якщо влада йде проти народу владу міняють. Вибори або майдан.
 10. mamolog

  Питання по генераторам.

  це якщо батарею в нуль розрядити?
 11. mamolog

  Інтернет на літо. Рівне

  та краще най діти відпочинуть від того інтернету хоч в таборі а то як зомбі без інету жити не можуть.
 12. Если я поеду со своим мобильным телефоном за бугор в командировку, подключусь в отеле к интернету и с СИП клиента зарегистрируюсь на офисном Астериске и позвоню по Украине на мобильный, то я сразу становлюсь преступником? Посмотрел видео на ютубе, описание переводили на украинский гугл переводчиком? Два предложения, две ошибки )) И это офф канал СБУ на ютубе? Так и не понял в чем там конкретно состав преступления. Перепродажа услуг связи мобильніх операторов через Интернет по СИП? Дешевше буде, але не підходить. Шлюз має з одного боку Е1, з іншого СІП, а СІПом в ТДА200 ніяк не підключитися. так в атс ставиться плата Е1 і вони з платою Е1 між собою стикуються на тому офісі а на другому офісі вже стоїть астерікс. А між ними локальна мережа, По якому протоколу будуть працювати між собою астерікси то вже інше. навіщо з астерікса заганяти голос в мультиплексор Е1 щоб передати його по локальній мережі якщо астерікс з астеріксом по цій мережі по SIP протоколу це будуть робити
 13. Если я поеду со своим мобильным телефоном за бугор в командировку, подключусь в отеле к интернету и с СИП клиента зарегистрируюсь на офисном Астериске и позвоню по Украине на мобильный, то я сразу становлюсь преступником? Посмотрел видео на ютубе, описание переводили на украинский гугл переводчиком? Два предложения, две ошибки )) И это офф канал СБУ на ютубе? Так и не понял в чем там конкретно состав преступления. Перепродажа услуг связи мобильніх операторов через Интернет по СИП? Дешевше буде, але не підходить. Шлюз має з одного боку Е1, з іншого СІП, а СІПом в ТДА200 ніяк не підключитися. так в атс ставиться плата Е1 і вони з платою Е1 між собою стикуються на тому офісі а на другому офісі вже стоїть астерікс. А між ними локальна мережа, По якому протоколу будуть працювати між собою астерікси то вже інше.
 14. третій варіант третій варіант буде більш правильний. окрім елтекса є купа рішень інших виробників. А можна плату E1 на сервер з астеріксом мабудь дешевше буде.
×