Перейти до

Заготовки Wi-fi мережі


pufik

Рекомендованные сообщения

  • Відповіді 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Я розрізняти g510 з чіпом Atheros Я зрозумів що він має бути А або В. Боясніть будь-ласка які переваги ТР-Link 551G на g510?

http://atheros.rapla.net/

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я розрізняти g510 з чіпом Atheros Я зрозумів що він має бути А або В. Боясніть будь-ласка які переваги ТР-Link 551G на g510?

На коробочке где штрих код написано Ver: B2

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Забейте на 510 и вобще все что д-линк! Вы только посмотрите как они сделаные! Такое чувство что их делал шахтер, а не радиоинженер. Возьмите что-то нармальное на атеросе, хотябы ТП-линк 551г.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
wifi_master а клиентов чем подключаешь если не секрет ?

Canyon + wive.

я так понимаю это

CANYON CN-WFAP, 2.4GHz 802.11g, 54Mbps, access point

а какой ревизии А и Б вайв зашивать туда,

и есть ли отличия от схемы прошивки вайвом Г-700АП?

вайв 0,6,1 зашивал туда уже?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Привіт! В мене знову запитання.... :)

Виникла тепер така проблема як зєднати одного клієнта з базовою точкою яка буде на мікротік ОС. В користувача треба поставити ADSL модем + підключення до базової точки +його компютер... відстань приблизно 1,5-2км... але є проблема немає чіткої видимості тобто сільська місцевість дерева і т.д. і проблема що проходить залізниця+високовольтна лінія... чи можливо підняти такий лінк для ретрансляції адсл тобто задовольняє швидкість 4-10 мбіт... Я подумую над таким варіатом: зі сторони бази TP-Link WN551G+Фа20+5m 50om кабель зі сторони клієнта Wi-Fi маршрутизатор з встроєни ADSL2+ модемом + Комутатор 4 порта його в термобокс на Фа20... як варіант D-link 2640U...

Підкажіть якесь інше обландання пропонувати бюджетні варіати... мережа не комерційна -> студенти :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
wifi_master а клиентов чем подключаешь если не секрет ?

Canyon + wive.

я так понимаю это

CANYON CN-WFAP, 2.4GHz 802.11g, 54Mbps, access point

а какой ревизии А и Б вайв зашивать туда,

и есть ли отличия от схемы прошивки вайвом Г-700АП?

вайв 0,6,1 зашивал туда уже?

лить ревизию А.

да прошивал в 6,1 все нармально.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Привіт! В мене знову запитання.... :)

Виникла тепер така проблема як зєднати одного клієнта з базовою точкою яка буде на мікротік ОС. В користувача треба поставити ADSL модем + підключення до базової точки +його компютер... відстань приблизно 1,5-2км... але є проблема немає чіткої видимості тобто сільська місцевість дерева і т.д. і проблема що проходить залізниця+високовольтна лінія... чи можливо підняти такий лінк для ретрансляції адсл тобто задовольняє швидкість 4-10 мбіт... Я подумую над таким варіатом: зі сторони бази TP-Link WN551G+Фа20+5m 50om кабель зі сторони клієнта Wi-Fi маршрутизатор з встроєни ADSL2+ модемом + Комутатор 4 порта його в термобокс на Фа20... як варіант D-link 2640U...

Підкажіть якесь інше обландання пропонувати бюджетні варіати... мережа не комерційна -> студенти :(

хм... в вашем случае адсл нужно ставить перед микротиком.

в микротик - 551 тплинк... абоненту можно тоже эту же карту, либо какой-нить длинк 2100ар тока перешитый в ББ. вобщем, без разницы, тока на атеросе желательно....

ну и обеспечить прямую видимость тоже желательно...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Адсл повинен передаватися круглодобово тобто клієнський комп в вашому варіанті не повинен виключатися.... так не підходить треба wi-fi маршрутизатор+адсл модем в одному якищу .... або модем і вай-фай двома пристроями...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ставится адсл, далее с него - в микротик, с микротика по вайфай куда нужно, ну а там куда нужно - можно или точку доступа, или тотже микротик, как вам больше нравится :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ви щось неуважно прочитали, якраз все навпаки... Адсл є в клієнта і його треба передати на бзу точку яка на мікротіку.... а тоді вже роздавати іншим...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Ви щось неуважно прочитали, якраз все навпаки... Адсл є в клієнта і його треба передати на бзу точку яка на мікротіку.... а тоді вже роздавати іншим...

Ну так что в АДСЛ нет езернет порта? в микротик езер в адсл езер и всех делов

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Уважаемый, так Вы пишИте, что Вам нужно с адсл передать инет НА МИКРОТИК, а не наоборот!!!

Тогда берите в-ф роутер с адсл, на своем микротике поднимайте клиетн в-ф, подключайтесь к его роутеру по в-ф - и вперед, с микротика дальше куда Вам нужно его раздавать :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо ви не помітили то я це і запропонував... з самого початку... Мені цікаво яке обладнання бюджетного варіанту мона для цьього використати?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Всім привіт! В мене проблема...

Неможу ніяк у Львові купити TP-link wn551g порадьте щось інше щоб найкраще підходило для мікротіка ну звичайно в цьому ціновому діапазоні...

Дякую!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...