Jump to content
Local
Sign in to follow this  
duster

Рішення НКРЗІ Про надання операторам, провайдерам телекомунікацій запиту на отримання інформації

Recommended Posts

Здравствуйте! Приходило ли кому-то письмо с запросом информации согласно этого решения: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=444&id=9018&language=uk ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Приходило. Только не понятно что с ним делать, забыть или ответить. Это что-то типа нового отчета? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 минут назад, duster сказав:

Здравствуйте! Приходило ли кому-то письмо с запросом информации согласно этого решения: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=444&id=9018&language=uk ?

Отримав вчора 

Screenshot_20200214-083428_Email.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кто уже звонил ли в НКРСИ с вопросом "что будет, если не ответим"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ненадання ответа на запит есть в 212 КУпАП. Забудьте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

любые запиты подаются в письменной форме с пометкой о вручении.

На звонок по телефону я могу ответить только звонком в рельсу, а на надпись в интернете- надписью на заборе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По идее всем пришло, кто в реестре на контактный e-mail. Как в сказке про Козу-Дерезу - "Захочу-скачу - захочу-не скачу".  Обычное информационное письмо - "враховуючи необхідність збору інформації для проведення масштабного дослідження, яке встановить рівень реального покриття Інтернетом України". У кого желание есть - могут заполнить.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Идете в личный кабинет на сайте НКРЗИ, где отчеты сдаете. Там есть форма для этого запыту. Делаете, подписываете цыфровой подписью и отправляете. Легко быстро и без шуму и пыли :) Я свой уже сдал.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By chypas
   Что можно сделать с лицензией на частоты 2,4 и 5 ГГц по Полтавской обл. 
   Можно ли продать или передать их?
  • By kvirtu
   Внесені НКРЗІ зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій сприятимуть розвитку конкуренції на ринку доступу до Інтернет
   5 квітня 2016 року на своєму черговому засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, за результатами громадського обговорення схвалила зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність із надання послуг доступу до Інтернет) та Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг. Документ спрямовано на забезпечення конкурентних умов діяльності у сфері надання послуг доступу до Інтернет. Внесені зміни покликані захистити права споживачів на отримання якісних телекомунікаційних послуг та очистити ринок від нелегальних провайдерів. 
   Зміни до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг передбачають запровадження параметрів швидкостей передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернет з урахуванням технології, що використовується для її забезпечення. Відповідно до рішення Комісії для фіксованого доступу до мережі Інтернет повинна бути визначена гарантована мінімальна швидкість, для доступу мережами рухомого (мобільного) зв’язку – розрахункова максимальна швидкість. Вимірювання параметрів відбуватиметься згідно з практиками країн Європейського Союзу, а саме на підключенні кінцевого обладнання споживача. Ці зміни повністю узгоджуються із оновленою нормативно-правовою базою щодо національних стандартів України. Наприкінці минулого року за ініціативи НКРЗІ було внесено ряд поправок, які сприяють гармонізації українського законодавства з міжнародними та європейськими нормативними документами. Зокрема, методом підтвердження із набранням чинності з 1 січня 2016 року було запроваджено ДСТУ ETSI 202-057-4, що визначає перелік зрозумілих для споживача показників якості та окреслює методи їх вимірювання.
   Для захисту ринку від наслідків діяльності «сірих» провайдерів НКРЗІ своїм рішенням також запроваджує зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність із надання послуг доступу до Інтернет) в частині уточнення умов щодо здійснення взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж на договірних засадах. Як зазначається у новій редакції документа,  взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж може здійснюватися лише між зареєстрованими в Реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій  суб’єктами господарювання, що також мають, за необхідності, відповідні ліцензії на користування радіочастотним ресурсом. Такі додаткові заходи створюють суттєві бар’єри для нелегальних провайдерів, які, користуючись прогалинами в законодавстві, провокують цінові війни, заважаючи гармонійному розвитку ринку. 
   Відповідно до діючого законодавства схвалений НКРЗІ документ буде направлений на погодження до заінтересованих державних органів.
    
  • By Blazer
   Почему то почти незаметно проходит очень важная инициатива НКРЗИ, которая может существенно изменить ситуацию на рынке фиксированного доступа в Интернет. 
   http://www.nkrzi.gov.ua/index.php?r=site%2Findex&pg=99&id=951&language=uk
    
   На первый взгляд, она покажется технически тяжело реализуемой, но есть масса мер по ее внедрению. 
    
   (с) Большие - становятся еще больше, мелкие - перестают существовать.  
×