Jump to content

Патчкорди SC-ST mm


Recommended Posts

Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By xadjubei
      Продам Патч корди
      LC/UPC - LC/UPC 10м    1 штука 50 грн
      LC/UPC - LC/UPC  5 м    1 штука 40 грн
      FC/UPC - LC/UPC 1М      1 штука  100 грн
      LC/UPC - LC/UPC  15 м    1 штука 60  грн 
      LC/UPC - SC/APC  20 м    2 штуки 400  грн 
      FC/UPC - FC/UPC  5 м      1 штука 50 грн 
      LC/APC - LC/APC  10 м    1 штука  300 грн 
      FC/UPC - SC/APC   1м      1 штука  40 грн
      SC/APC - SC/APC    10м    1 штука 200 грн
      SC/UPC - SC/UPC    30м    1 штука 150 грн
      SC/UPC - LC/UPC    5м         8 штук  400 грн
    • By Inna13
      Ми понад 15 років займаємося постачанням кабелю, кабельної продукції, арматури для підвісів великим та середнім компаніям провайдерам по всій Україні. Є різні бренди, в наявності і під замовлення. 
    • By Аліна
      Продам
       
      Патч-корди внутрішні SC/UPC-SC/UPC LSZH Simplex G.652D SM (Single mode 9/125µ) 
       
      Довжини і ціна:
       
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 3 м –– 40 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 1 м –– 33 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 5 м –– 46 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 10 м –– 63 грн
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 3мм - 15 м –– 79 грн
       
      Патч-корд оптичний  SC/UPC-SC/UPC 2мм - 1 м –– 33 грн
       
      Характеристики:
       
      Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC
      Втрати при вставці: ≤0.1db
      Втрати на відбиття: ≥-50db
      Робоча температура: -20 ~ +70 (°С)
      Кількість в упаковці: 1шт
      Матеріал оболонки: LSZH 
       
      За потреби виготовляємо патч-корди різної довжини під замовлення!
       
      Контакти:
       
      Тел: +380983378108
      Email: order@nanoconnect.co
      Сайт: nannoconnect.co 
       

    • By cyberdyne
      SC/APC x SC/UPC 3m - 32шт  CorX
      SC/APC x SC/UPC 1m - 35шт. CorX
      SC/APC x SC/APC 3m - 5шт.   CorX
      SC/APC x SC/APC 1m - 21шт. CorX
      SC/UPC x SC/UPC 3m - 40шт. (Corx 15шт + 25 Vago.)
      Всі патчі по 15 грн незалежно від довжини чи поліровки. 




    • By LexaMan
      Залишки, бажано опт-все разом!
      Кабель оптичний Infocord ftth 2fi black (два волокна) 1000м. - 3.5 грн. м.
      Crosver FOB-D009/12-2-12,  - 250грн.
      FOB-DM037/12-1-6 , - 200грн.
      Міні-бокс FOR-02, 18шт.  -15 грн. шт. 
      Patchcord sc/apc-sc/apc, sm, 3.0mm, 3м. 28шт. - 20грн. шт.
      Pigtail sc/apc-0.9mm-1.5m LSZH-G657A2. 28шт. - 15грн. шт.
      Оптичні адаптери AD-SC/АPC. 40шт. - 2.5грн. шт. 
      Patchcord sc/apc-sc/upc-sm-sx-g657a2-lszh-3.0mm-0.5м. 27шт. - 20 грн. шт.
      Cor-x patchcord ofpc-sc/upc-sc/apc-3, 3mm, 9/125. 5шт. - 20 грн. шт.
      Patchcord sc/upc-sc/upc, g657a1, sm, sx, 3.0mm, 3м. 1 шт. - 20 грн.
      3500 грн. + 2460 грн. = 5960 грн.
      ЛС.
       
       
       
×
×
  • Create New...