Перейти до

Призупинення дії Ліцензії на користування РЧР


Рекомендованные сообщения

Доброго дня. Вирішив спробувати призупинити дію своєї Ліцензії на користування РЧР на період воєнного стану в країні.

 

Подав ось такий запит на НКРЗІ з проханням пояснити процедуру призупинення дії Ліцензії на користування РЧР.

Screenshot_20220322_202636.png

 

Через пару днів отримав ось таку відповідь, де сказано що процедури призупинення дії Ліцензії в них не передбачено і навіть форми заявки не розробили.

А ренту платити зобов'язані ми в будь-якому випадку, не зважаючи навіть на війну. Є в тебе можливість працювати чи немає, нікого це не хвилює, як бачимо.

Screenshot_20220324_224934.png

 

Які будуть міркування з цього приводу в інших операторів і провайдерів? Може хтось вже якось подібну задачу вирішував?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Є в тебе можливість працювати чи немає, нікого це не хвилює, як бачимо.

Кто-то слишком хитрожопый.

Как тебе война мешает работать в Полтавской области?

Тупо хочется больше денег на хайпе поднять? Так это нынче мародёрство считается.

  • Like 6
  • Sad 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, KaYot сказал:

Кто-то слишком хитрожопый.

Как тебе война мешает работать в Полтавской области?

Тупо хочется больше денег на хайпе поднять? Так это нынче мародёрство считается.

Это называется, ахуел в атаке..... 

1 час назад, Dimkers сказал:

В Чернобаевку его!

11-м пойдет)

  • Like 1
  • Sad 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

В 25.03.2022 в 09:25, KaYot сказав:

Кто-то слишком хитрожопый.

Как тебе война мешает работать в Полтавской области?

Тупо хочется больше денег на хайпе поднять? Так это нынче мародёрство считается.

 

Шановний, в мене інтернет йде лише на одне село, в якому пару десятків абонентів. Як вважаєте, я сильно «поднял дєнєг» на цій мережі?

Зараз витрати на обслуговування мережі значно зросли і ризики також зросли на порядок. То ж який сенс працювати собі в збиток?

 

До того ж зараз податкова не працює, звіти по ренті не приймаються. Моніторинг також не працює, за лютий нічого не присилали.

Якщо всі державні органи зупинили свою діяльність, то чому я маю продовжувати сплачувати ту ренту по ліцензії, яка мені вже непотрібна?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
36 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

 

Шановний, в мене інтернет йде лише на одне село, в якому пару десятків абонентів. Як вважаєте, я сильно «поднял дєнєг» на цій мережі?

Зараз витрати на обслуговування мережі значно зросли і ризики також зросли на порядок. То ж який сенс працювати собі в збиток?

 

До того ж зараз податкова не працює, звіти по ренті не приймаються. Моніторинг також не працює, за лютий нічого не присилали.

Якщо всі державні органи зупинили свою діяльність, то чому я маю продовжувати сплачувати ту ренту по ліцензії, яка мені вже непотрібна?

А кто тебя заставляет что-то платить сейчас если ничего не прислали? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, Kiano сказав:

А кто тебя заставляет что-то платить сейчас если ничего не прислали? 

Я ж не моніторинг маю на увазі. Якщо не прислали рахунка і актів по моніторингу, то звісно що сплачувати не буду. Мова йде про сплату ренти за користування РЧР по наявній Ліцензії.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

он хочет поступить хитрее. типа приостановить действие лицухи и продолжить работать в серую, а если хлопнут, ну так лицуха у меня есть, а работать начал сегодня утром, и бумажку написал в нкрзи я ее вам щас покажу с собой привез. Верни лицуху и анулируй свой дозвил. Когда ситуация наладится получишь лицуху поновой и сделаешь дозвил.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
37 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Я ж не моніторинг маю на увазі. Якщо не прислали рахунка і актів по моніторингу, то звісно що сплачувати не буду. Мова йде про сплату ренти за користування РЧР по наявній Ліцензії.

Типа на месяц или два чтобы по пропорции посчитали меньше? Сударь, а Вы не слишком хитросделанный? Это как проехать в троллейбусе 1 остановку и просить вернуть часть денег за билет, я же всего одну остановку.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, FOP_Osypenko сказал:

Якщо всі державні органи зупинили свою діяльність, то чому я маю продовжувати сплачувати ту ренту по ліцензії, яка мені вже непотрібна?

Ну так зупиняй свою діяльність да посилай на припинення ліцензії.

А так, буду працювати, збирати гроши, але за ліцензію платити не буду. Бо служби не працюють, карати нікому.

Маразм.

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 24.03.2022 в 23:09, FOP_Osypenko сказал:

Доброго дня. Вирішив спробувати призупинити дію своєї Ліцензії на користування РЧР на період воєнного стану в країні.

 

Подав ось такий запит на НКРЗІ з проханням пояснити процедуру призупинення дії Ліцензії на користування РЧР.

Screenshot_20220322_202636.png

 

Через пару днів отримав ось таку відповідь, де сказано що процедури призупинення дії Ліцензії в них не передбачено і навіть форми заявки не розробили.

А ренту платити зобов'язані ми в будь-якому випадку, не зважаючи навіть на війну. Є в тебе можливість працювати чи немає, нікого це не хвилює, як бачимо.

Screenshot_20220324_224934.png

 

Які будуть міркування з цього приводу в інших операторів і провайдерів? Може хтось вже якось подібну задачу вирішував?

Да пошел ты нах%#. Тут сука сидишь варишь разорваный кабель в воронке от снаряда. Узнаешь что матери прилетело во двор. Но, бл@#ь довариваешь, и только потом едешь к матери. Дома вылетели все окна и выломало двери, которые были на замках. Еще и половину шифера разворотило  а оно сука думает как ему лицензию приостановить. А я теперь думаю как 8 дыр где были окна и входная дверь заклеить. И как дальше быть.

  • Like 6
  • Thanks 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, H_U_L_K сказал:

Мой пров включил всем бесплатный инет, тем не менее у меня всё оплачено до конца апреля 

У Вас же абоны за инет тоже платят?

100% платят

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...