Acquireman Опубликовано: 14 липня, 2022 Опубликовано: 14 липня, 2022 Наша услуга позволяет любой компании, (ну почти любой) а может даже и одному человеку, принимать онлайн платежи картами от покупателей по всему миру с минимальными комиссиями. Другими словами предоставляем мерчант или эквайринг . Хотя иногда ещё называют онлайн касса. Каждый созданный персонально для Вас, отдельный , не агрегированный принимающий счет открывается от европейского юридического лица, который практически не имеет юридических ограничений относительно приема денежных средств. Кроме того, вы можете не волноваться за собственную безопасность, оставаясь анонимным. Потому даже "серые" проекты смогут получить новую жизнь вместе с нами. We keep you incognito We set up banking accounts for you We are your time and money saver telegram: @Acquireman
Туйон Опубліковано: 14 липня, 2022 Опубліковано: 14 липня, 2022 27 минут назад, Acquireman сказал: Кроме того, вы можете не волноваться за собственную безопасность, оставаясь анонимным. Потому даже "серые" проекты смогут получить новую жизнь вместе с нами. Короче можно так же анонимно быть посланым нах%# заблокированным под любым предлогом и лишиться своих серых денежек?) 2
lyric Опубліковано: 14 липня, 2022 Опубліковано: 14 липня, 2022 Подозреваю, для серого проекта риск остаться без дневной выручки (а такой период уже стал стандартом) - вполне приемлем.
Acquireman Опубліковано: 15 липня, 2022 Автор Опубліковано: 15 липня, 2022 20 часов назад, Туйон сказав: Короче можно так же анонимно быть посланым нах%# заблокированным под любым предлогом и лишиться своих серых денежек?) мы на рынке уже довольно давно, и имеем репутацию, по этому не занимаемся кидаловом, рассчитываем на длительное сотрудничество, по этому уточняйте детали в телеграме, а все что можно было сказать публично, я уже написал
Туйон Опубліковано: 15 липня, 2022 Опубліковано: 15 липня, 2022 1 минуту назад, Acquireman сказал: мы на рынке уже довольно давно, и имеем репутацию, по этому не занимаемся кидаловом, рассчитываем на длительное сотрудничество, по этому уточняйте детали в телеграме, а все что можно было сказать публично, я уже написал Ну понимаете, как бы выглядит странно, что эквайер открыто говорит про серые вещи, при этом нет даже сайта, я верно понимаю? Телеграм сегодня есть а завтра нет. Так что подумайте сами откуда рождаются подобные мысли, посмотрите со стороны. 2 1
vop Опубліковано: 15 липня, 2022 Опубліковано: 15 липня, 2022 Где-то в конце 90-х было весьма актуально.
Mobil Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 Краще від Monobank.ua еквайрінг тоді підключити під 1% комісії
Rudz Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 58 minutes ago, Mobil said: Краще від Monobank.ua еквайрінг тоді підключити під 1% комісії еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг. виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями. коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема
Інет.укр Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 годину тому, Rudz сказав: еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг. виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями. коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема плюсую монобанк підер, зробили шаблон з привата, гроші йдуть 2доби, але якщо субота неділя то очікуємо (тут проблеми з коштами немає, а проблема що абонент єбе мозок, я оплатив, а інтернета немає.
skybetik Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 24 minutes ago, Інет.укр said: плюсую монобанк підер, зробили шаблон з привата, гроші йдуть 2доби, але якщо субота неділя то очікуємо (тут проблеми з коштами немає, а проблема що абонент єбе мозок, я оплатив, а інтернета немає. Шта какие 2 доби ? 1 hour ago, Rudz said: еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг. виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями. коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема Mono хе сколько уже работает через ibox протокол )
Rudz Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 6 minutes ago, skybetik said: Mono хе сколько уже работает через ibox протокол ) про "термінальні мережі .. з невисоким проникненням і кінськими комісіями" ви навмисно пропустили?
Інет.укр Опубліковано: 14 вересня, 2022 Опубліковано: 14 вересня, 2022 2 часа назад, skybetik сказав: Шта какие 2 доби ? 4 часа назад, Rudz сказав: Клієнт заходить в моно, платежі оплачує, мені на рахунок привату приходить на наступний день якщо оплатив на обід, якщо оплатив коли інтернет виключився, то прийде через день. якщо оплатить в пятницю після обіду то прийде у понеділок на обід. а клієнт жаліється інтернету немає, а я оплатив.
ntp Опубліковано: 15 вересня, 2022 Опубліковано: 15 вересня, 2022 7 часов назад, Інет.укр сказал: Клієнт заходить в моно, платежі оплачує, мені на рахунок привату приходить на наступний день якщо оплатив на обід, якщо оплатив коли інтернет виключився, то прийде через день. якщо оплатить в пятницю після обіду то прийде у понеділок на обід. а клієнт жаліється інтернету немає, а я оплатив. Так тож міжбанківський платіж. Квитанцію абонент нехай надасть про оплату і розблокувати доступ до інтернету.
Rudz Опубліковано: 15 вересня, 2022 Опубліковано: 15 вересня, 2022 5 hours ago, ntp said: Квитанцію абонент нехай надасть про оплату і розблокувати доступ до інтернету. 16 hours ago, Rudz said: це говно, а не еквайрінг еквайрінг здорової людини виглядає наприклад так: [Wed Sep 14 21:46:53.591748 2022] [:warn] [pid 3723183:tid 139968823424576] liqpay 1196/xxxx:xxxx:xxxx::xxxx/240: form sent (ref:https://xxx) [Wed Sep 14 21:48:19.814616 2022] [:warn] [pid 3723184:tid 139968789853760] 54.229.105.178 liqpay order 01196-1663181213 updated status: success хм, більше хвилини, щось давно уваги не звертав. коли тільки запускав - до 15-20 секунд було. ну, несмертельно. що відбувалось: абон вказав суму поповнення зі свого кабінету, і відсканував приватом24 виданий qr-код. через хвилину - гроші і в нас на рахунку, і в нього на балансі. крім абона ніхто з людей участі в процесі не приймав. 13 hours ago, Інет.укр said: мені на рахунок привату приходить тю, то чому не через лікпей приймаєте? банк-емітент картки платника не має значення, у нас однаково швидко проходять платежі і з привата, і з ощада.
Інет.укр Опубліковано: 15 вересня, 2022 Опубліковано: 15 вересня, 2022 4 часа назад, Rudz сказав: тю, то чому не через лікпей приймаєте? банк-емітент картки платника не має значення, у нас однаково швидко проходять платежі і з привата, і з ощада. примаю, і liqpay, і приват24, і термінали привата, і моно)
AlienLabs Опубліковано: 7 жовтня, 2022 Опубліковано: 7 жовтня, 2022 Забаньте того шахрая нещасного. Пропонує свої послуги по відмиву бабла, ліцензій на свою діяльність він точно не має, ні в європі ні в Україні. 1
Acquireman Опубліковано: 27 жовтня, 2022 Автор Опубліковано: 27 жовтня, 2022 Анонімність - це не шахрайство. Працюємо легально, сплачуємо податки замість клієнта, бо маємо бонуси за рахунок об'ємів. Звертайтесь, якщо потрібна наша допомога. 4
Acquireman Опубліковано: 25 листопада, 2022 Автор Опубліковано: 25 листопада, 2022 Провели снижение комиссий по некоторым гейтам. За информацией обращайтесь в телеграм @acquireman
Туйон Опубліковано: 26 листопада, 2022 Опубліковано: 26 листопада, 2022 (відредаговано) Русня? Відредаговано 26 листопада, 2022 Туйон 1
Acquireman Опубліковано: 1 лютого, 2023 Автор Опубліковано: 1 лютого, 2023 (відредаговано) В 26.11.2022 в 06:58, Туйон сказав: Русня? это всего лишь фоновая картинка, найденная в интернете, тем более текущий логотип у нас другой регионально мы находимся в ЕС Відредаговано 1 лютого, 2023 Acquireman
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас