Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано:

Наша услуга позволяет любой компании, (ну почти любой) а может даже и одному человеку, принимать онлайн платежи картами от покупателей по всему миру с минимальными комиссиями. Другими словами предоставляем мерчант или эквайринг . Хотя иногда ещё называют онлайн касса.

Каждый созданный персонально для Вас, отдельный , не агрегированный принимающий счет открывается от европейского юридического лица, который практически не имеет юридических ограничений относительно приема денежных средств.

Кроме того, вы можете не волноваться за собственную безопасность, оставаясь анонимным. Потому даже "серые" проекты смогут получить новую жизнь вместе с нами.

  • We keep you incognito
  • We set up banking accounts for you
  • We are your time and money saver

telegram: @Acquireman

Опубліковано:
27 минут назад, Acquireman сказал:

Кроме того, вы можете не волноваться за собственную безопасность, оставаясь анонимным. Потому даже "серые" проекты смогут получить новую жизнь вместе с нами.

 

Короче можно так же анонимно быть посланым нах%# заблокированным под любым предлогом и лишиться своих серых денежек?)

  • Like 2
Опубліковано:

Подозреваю, для серого проекта риск остаться без дневной выручки (а такой период уже стал стандартом) - вполне приемлем.

Опубліковано:
20 часов назад, Туйон сказав:

Короче можно так же анонимно быть посланым нах%# заблокированным под любым предлогом и лишиться своих серых денежек?)

мы на рынке уже довольно давно, и имеем репутацию, по этому не занимаемся кидаловом, рассчитываем на длительное сотрудничество, по этому уточняйте детали в телеграме, а все что можно было сказать публично, я уже написал

Опубліковано:
1 минуту назад, Acquireman сказал:

мы на рынке уже довольно давно, и имеем репутацию, по этому не занимаемся кидаловом, рассчитываем на длительное сотрудничество, по этому уточняйте детали в телеграме, а все что можно было сказать публично, я уже написал

Ну понимаете, как бы выглядит странно, что эквайер открыто говорит про серые вещи, при этом нет даже сайта, я верно понимаю?
Телеграм сегодня есть а завтра нет. Так что подумайте сами откуда рождаются подобные мысли, посмотрите со стороны.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Опубліковано:
58 minutes ago, Mobil said:

Краще від Monobank.ua еквайрінг тоді підключити під 1% комісії 

 

еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг.
виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями.
коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема :(

Опубліковано:
годину тому, Rudz сказав:

 

еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг.
виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями.
коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема :(

плюсую монобанк підер, зробили шаблон з привата, гроші йдуть 2доби, але якщо субота неділя то очікуємо (тут проблеми з коштами немає, а проблема що абонент єбе мозок, я оплатив, а інтернета немає.

Опубліковано:
24 minutes ago, Інет.укр said:

плюсую монобанк підер, зробили шаблон з привата, гроші йдуть 2доби, але якщо субота неділя то очікуємо (тут проблеми з коштами немає, а проблема що абонент єбе мозок, я оплатив, а інтернета немає.

Шта какие 2 доби ? 

1 hour ago, Rudz said:

 

еквайрінг без двонаправленої інтеграції з білінгом (коли абон все робить сам, і оплата триває секунди а не дні) - це говно, а не еквайрінг.
виправте якщо я щось проспав, але наразі "шоб нормально" - це або приват/лікпей, або термінальні мережі і віртуальні гаманці з невисоким проникненням і кінськими комісіями.
коли монобанк запиляє api хоч віддалено подібний до приватовсього liqpay - я буду одним з перших хто його підключить, бо приват вже трохи заїбвтомив раптовими ідеями як ускладнити життя. проте на даний момент - альтернатив йому, на жаль, по факту нема :(

Mono хе сколько уже работает через ibox протокол ) 

Опубліковано:
6 minutes ago, skybetik said:

Mono хе сколько уже работает через ibox протокол ) 

про "термінальні мережі .. з невисоким проникненням і кінськими комісіями" ви навмисно пропустили?

Опубліковано:
2 часа назад, skybetik сказав:

Шта какие 2 доби ? 

4 часа назад, Rudz сказав:

Клієнт заходить в моно, платежі оплачує, мені на рахунок привату приходить на наступний день якщо оплатив на обід, якщо оплатив коли інтернет виключився, то прийде через день. якщо оплатить в пятницю після обіду то прийде у понеділок на обід. а клієнт жаліється інтернету немає, а я оплатив.

Опубліковано:
7 часов назад, Інет.укр сказал:

Клієнт заходить в моно, платежі оплачує, мені на рахунок привату приходить на наступний день якщо оплатив на обід, якщо оплатив коли інтернет виключився, то прийде через день. якщо оплатить в пятницю після обіду то прийде у понеділок на обід. а клієнт жаліється інтернету немає, а я оплатив.

Так тож міжбанківський платіж. Квитанцію абонент нехай надасть про оплату і розблокувати доступ до інтернету.

Опубліковано:
5 hours ago, ntp said:

Квитанцію абонент нехай надасть про оплату і розблокувати доступ до інтернету.

 

16 hours ago, Rudz said:

це говно, а не еквайрінг

 

еквайрінг здорової людини виглядає наприклад так:

[Wed Sep 14 21:46:53.591748 2022] [:warn] [pid 3723183:tid 139968823424576] liqpay 1196/xxxx:xxxx:xxxx::xxxx/240: form sent (ref:https://xxx)
[Wed Sep 14 21:48:19.814616 2022] [:warn] [pid 3723184:tid 139968789853760] 54.229.105.178 liqpay order 01196-1663181213 updated status: success

хм, більше хвилини, щось давно уваги не звертав. коли тільки запускав - до 15-20 секунд було. ну, несмертельно.


що відбувалось: абон вказав суму поповнення зі свого кабінету, і відсканував приватом24 виданий qr-код. через хвилину - гроші і в нас на рахунку, і в нього на балансі. крім абона ніхто з людей участі в процесі не приймав.

 

13 hours ago, Інет.укр said:

мені на рахунок привату приходить

 

тю, то чому не через лікпей приймаєте? банк-емітент картки платника не має значення, у нас однаково швидко проходять платежі і з привата, і з ощада.

Опубліковано:
4 часа назад, Rudz сказав:

тю, то чому не через лікпей приймаєте? банк-емітент картки платника не має значення, у нас однаково швидко проходять платежі і з привата, і з ощада.

примаю, і liqpay, і приват24, і термінали привата, і моно) 

  • 3 weeks later...
Опубліковано:

Забаньте того шахрая нещасного. Пропонує свої послуги по відмиву бабла, ліцензій на свою діяльність він точно не має, ні в європі ні в Україні. 

  • Like 1
  • 3 weeks later...
Опубліковано:

Анонімність - це не шахрайство. Працюємо легально, сплачуємо податки замість клієнта, бо маємо бонуси за рахунок об'ємів. Звертайтесь, якщо потрібна наша допомога. 

 

  • Haha 4
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
Опубліковано: (відредаговано)
В 26.11.2022 в 06:58, Туйон сказав:

Русня?

 

IMG_20221126_065723.jpg

это всего лишь фоновая картинка, найденная в интернете, тем более текущий логотип у нас другой

регионально мы находимся в ЕС

Відредаговано Acquireman
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.
×
×
  • Створити нове...