Перейти до

Picotel xPON ONU PU-X640


Рекомендованные сообщения

Маю підключення по оптиці від провайдера. Початково провайдером постачався ONU Picotel xPON ONU PU-X910 але він має лише один порт LAN а мені потрібно 2 LAN порти

задіяні тому що до второго порту кабелем під'єднається роутер з WIFI у інших двох кімнатах, тобто 1 LAN - використовує обладнання у кімнаті де встановлено саме ONU а другий

LAN - як я зазначив вище.

Я придбав нове ONU : Picotel xPON ONU PU-X640 - воно вже має 4 порти LAN й мало б цілковито мене забезпечити але після встановлення та реєстрації за допомогою сервис

підтримки провайдера виявилося що так - нове ONU працює, але інтернет тільки на першому LAN порту - решта LAN портів не роздають його. При цьому самі порти працюють -

- заход через ці порти на web-інтерфейс пристою здійснюється успішно.

Будь ласка - пояснить хтось - чи є рішення у цієї проблеми чи це є обмеження самого провайдера - тільки один LAN порт для роздавання інтернету? Можливо мені продали пристрій

який має такі обмеження через програмування самого пристрою (прошивка) й у такому випадку мені потрібно звертатися до магазину де я його придбав?

Передбачу питання - чому не коммутатор придбав а нову ONU - з коммутатором це плюс ще одна коробка та ще й один адаптер, ось чому. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В мене недавно один дід-абонент начитався шо gpon краще epon, купив онушку gpon, а потім дзвонив і вимагав зробити так шоб робило.

А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ?  Звісно, без фінансової зацікавленості пр

Пломбу сними со своего счетчика.

Posted Images

13 минут назад, ELFIUS сказал:

Я придбав нове ONU : Picotel xPON ONU PU-X640 - воно вже має 4 порти LAN й мало б цілковито мене забезпечити але після встановлення та реєстрації за допомогою сервис

А ты у мамки провайдера до покупки разрешения спрашивал?

15 минут назад, ELFIUS сказал:

виявилося що так - нове ONU працює, але інтернет тільки на першому LAN порту - решта LAN портів не роздають його. При цьому самі порти працюють -

именно так, в данном случае абон может использовать только один порт.

16 минут назад, ELFIUS сказал:

Будь ласка - пояснить хтось - чи є рішення у цієї проблеми чи це є обмеження самого провайдера - тільки один LAN порт для роздавання інтернету? Можливо мені продали пристрій

слишком много рассказывать, просто перенеси роутер до ОНУ.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Еще один умник, считающий себя мамкиным инженером. Расписывать не буду долго. Вкратце. Вернуть ту ОНУ, которую выдал провайдер. После ОНУ установить роутер. А вот после роутера делать что хочешь. Хоть еще 5 роутеров хоть витуху в аквариум опустите. 

Відредаговано Туйон
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую за пояснення - то ж виявляється що таки тільки один LAN порт дозволяється використовувати. Дуже прикро, на жаль. Всім гарного дня.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
24 минуты назад, ELFIUS сказал:

тільки один LAN порт дозволяється використовувати

"не дозволяється" а можно! використовувати...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Подивись специфікації онушки. Якщо вона може бути роутером, і підтримує тип авторизації твого провайдера, то налаштуй зʼєднання на ній, а далі роздавай куди треба. Але не факт що може, а якщо й може, то роутер з неї буде хріновий. Також провайдер скоріше за все не налаштовував профілі, які дозволяють використання кількох портів онушки. Твоя помилка в тому, що спочатку треба було звернутись до провайдера, а потім вже обирати та купувати онушку.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 минут назад, ELFIUS сказав:

Дякую за пояснення - то ж виявляється що таки тільки один LAN порт дозволяється використовувати. Дуже прикро, на жаль. Всім гарного дня.

Тебе пров по дефолту один виртуальньій порт отдает. Его lan1 и подхватил.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую за роз'яснення, але в веб-інтерфейсі нічого не можливо змінити - там тільки можно подивитись деякі налаштування які в неї зроблені заздалегідь й то вони ну дуже загальні,

можливості вносити зміни там відсутні - немає ніяких вікон для цього - типу редагувати або внести зміни - тобто інтерфейс виключно інформативний.

Я не маю ні до кого ніяких вимог - сам вирішив й сам зробив, то такє - але ж я й гадки не мав що у пристрою яке має аж 4 порти може бути таке як ви кажете - тільки один порт виділений

для роздачі інтернету. Якесь незрозуміле й нелогічне обмеження чесно кажучи, невже користувач під'єднавши 2 різних роутери розташованих у різних кімнатах може чимось зашкодити

мережі провайдера ..... Це таке - зрозуміти важко.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене недавно один дід-абонент начитався шо gpon краще epon, купив онушку gpon, а потім дзвонив і вимагав зробити так шоб робило.

  • Haha 4
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так діди вони такі. Що робити - працювати з людьми - важко морально, працювати з технікою - важко фізично. Нічого не робити - з глузду можна з'їхати. Але ж

жити якось потрібно якщо так трапилося й судилося народитися. Віднеситься до діда як до малечі. У дитинстві ви ж також не академіком були й від вас батьки

теж натерпілися.😁

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
57 минут назад, ELFIUS сказав:

Дякую за роз'яснення, але в веб-інтерфейсі нічого не можливо змінити - там тільки можно подивитись деякі налаштування які в неї зроблені заздалегідь й то вони ну дуже загальні,

можливості вносити зміни там відсутні - немає ніяких вікон для цього - типу редагувати або внести зміни - тобто інтерфейс виключно інформативний.

Я не маю ні до кого ніяких вимог - сам вирішив й сам зробив, то такє - але ж я й гадки не мав що у пристрою яке має аж 4 порти може бути таке як ви кажете - тільки один порт виділений

для роздачі інтернету. Якесь незрозуміле й нелогічне обмеження чесно кажучи, невже користувач під'єднавши 2 різних роутери розташованих у різних кімнатах може чимось зашкодити

мережі провайдера ..... Це таке - зрозуміти важко.

А легко зрозуміти, чому в циско роутерах по дефолту всі порти вимкнені?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, ELFIUS сказав:

Щоб відрізнятись від інших?

Ребята, не стоит вскрывать эту тему. Вы молодые, шутливые, вам все легко. Это не то. Это не Чикатило и даже не архивы спецслужб. Сюда лучше не лезть. Серьезно, любой из вас будет жалеть. Лучше закройте тему и забудьте, что тут писалось. Я вполне понимаю, что данным сообщением вызову дополнительный интерес, но хочу сразу предостеречь пытливых – стоп. Остальных просто не найдут.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, ELFIUS сказал:

Дякую за пояснення - то ж виявляється що таки тільки один LAN порт дозволяється використовувати. Дуже прикро, на жаль. Всім гарного дня.

Потрібно просто отримати доступ до "голови" провайдера, і налаштувати три інші порти, або поставити адміну пива)))

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 17.01.2024 в 10:33, ELFIUS сказал:

Дякую за роз'яснення, але в веб-інтерфейсі нічого не можливо змінити - там тільки можно подивитись деякі налаштування які в неї зроблені заздалегідь й то вони ну дуже загальні,

можливості вносити зміни там відсутні - немає ніяких вікон для цього - типу редагувати або внести зміни - тобто інтерфейс виключно інформативний.

Я не маю ні до кого ніяких вимог - сам вирішив й сам зробив, то такє - але ж я й гадки не мав що у пристрою яке має аж 4 порти може бути таке як ви кажете - тільки один порт виділений

для роздачі інтернету. Якесь незрозуміле й нелогічне обмеження чесно кажучи, невже користувач під'єднавши 2 різних роутери розташованих у різних кімнатах може чимось зашкодити

мережі провайдера ..... Це таке - зрозуміти важко.

 

У онушок зазвичай 2 інтерфейси - користувацький і операторський. Ти потрапив у користувацький. Онушка це не побутовий пристрій, і її експлуатація регулюється оператором, а не абонентом. Маєш питання, побажання, потреби - звернись до свого провайдера. Якщо провайдер нормальний, то тобі допоможуть або пояснять чому неможливо зробити так, як ти собі нафантазував. Бо, судячи з цього повідомлення, ти дупля не відбиваєш як працюють мережі. Остання порада і пост у цій темі - якщо хочеться "наїбати систему", то варто почати з її (системи) вивчення.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я не маю бажання зробити так як ви висловилися, я просто й доступно описав чому мені було потрібно 2 LAN порти й нічого собі не фантазував. Наскільки я зрозумів - у тутошньому середовищі не буває так що комусь щось може бути потрібно так як людина пише - такого не може бути щоб людина відверто задала вопрос й при цьому не була обвинувачена в укритті яких ось схованих потреб - тобто якщо людина щось запитує то це є обов'язково спроба ввести в оману. Також, я не пишався своїм знанням у цій галузі, й якщо усім вам стане від цього ліпше - звісно не відбиваю дупля як працюють мережі. Вам усім стало ліпше? Ви усі відчули особисту перевагу у вашіх знаннях у порівнянні з моїми? Що це вам дало? Ви стали спокійніше? Веселіше? Ви відчули особисту велич у порівнянні зі мною? Хто вас усіх виховував? Чи виховував вас хтось усіх взагалі? Ви не маєте елементарної взаємоповаги до співрозмовника, вам постійно кортить самозвеличуватися, ви не можете це стримати й час від часу це робите самі того не розуміючи. Хлопі - з якої ви планети?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
39 минут назад, ELFIUS сказал:

Я не маю бажання зробити так як ви висловилися, я просто й доступно описав чому мені було потрібно 2 LAN порти й нічого собі не фантазував. Наскільки я зрозумів - у тутошньому середовищі не буває так що комусь щось може бути потрібно так як людина пише - такого не може бути щоб людина відверто задала вопрос й при цьому не була обвинувачена в укритті яких ось схованих потреб - тобто якщо людина щось запитує то це є обов'язково спроба ввести в оману. Також, я не пишався своїм знанням у цій галузі, й якщо усім вам стане від цього ліпше - звісно не відбиваю дупля як працюють мережі. Вам усім стало ліпше? Ви усі відчули особисту перевагу у вашіх знаннях у порівнянні з моїми? Що це вам дало? Ви стали спокійніше? Веселіше? Ви відчули особисту велич у порівнянні зі мною? Хто вас усіх виховував? Чи виховував вас хтось усіх взагалі? Ви не маєте елементарної взаємоповаги до співрозмовника, вам постійно кортить самозвеличуватися, ви не можете це стримати й час від часу це робите самі того не розуміючи. Хлопі - з якої ви планети?

 

 

это локал, уже как много лет стала помойкой

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну вот один умник не так давно воткнул вместо онушки кое-что похожее (ну вы поняли) и положил веточку.

И сказал - ой, та у меня ОНУшка перестала работать (БП сгорел когда было обледенение проводов и перепады) и я решил попробовать вот эту херню, которая валялась со времен подключения фттш.

Но этот дибилоид, не получив в итоге интернета, нет чтобы отсоединить назад, он так и оставил....

Поэтому, ещё раз.

ОНУ - часть инфраструктуры ПРОВАЙДЕРА. НЕХ*Й туда лезть!

После ОНУ - ставите роутер и делаете что хотите.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так це я зрозумів, я ж детально описав як я діяв й що я термінал реєстрував за допомогою провайдера свого, тобто не сам вчиняв якись дії, й після цього все працює без якихось зауважень провайдера.В мене було лише питання у задіянні додаткового порту LAN й все. Я не діяв на власний розум й у супереч вказівкам провайдера - це ж зрозуміло спочатку з мого посту. Де у моїх вчинках хтось може вибачати якусь зловмисну речь - з того що я потрапив до веб-інтеріейсу? Ви усі добре знаєте що воно заблоковано від втручання з боку користувача. не розумію чому у більшості така реакція що мені обов'язково знадобилося вчиняти якісь протиправні дії або мені було необхідно вчинити проблему провайдеру щоб врешті остатися без інтернету - спиляти сук на якому сидів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, ELFIUS сказал:

Я не маю бажання зробити так як ви висловилися, я просто й доступно описав чому мені було потрібно 2 LAN порти й нічого собі не фантазував. Наскільки я зрозумів - у тутошньому середовищі не буває так що комусь щось може бути потрібно так як людина пише - такого не може бути щоб людина відверто задала вопрос й при цьому не була обвинувачена в укритті яких ось схованих потреб - тобто якщо людина щось запитує то це є обов'язково спроба ввести в оману. Також, я не пишався своїм знанням у цій галузі, й якщо усім вам стане від цього ліпше - звісно не відбиваю дупля як працюють мережі. Вам усім стало ліпше? Ви усі відчули особисту перевагу у вашіх знаннях у порівнянні з моїми? Що це вам дало? Ви стали спокійніше? Веселіше? Ви відчули особисту велич у порівнянні зі мною? Хто вас усіх виховував? Чи виховував вас хтось усіх взагалі? Ви не маєте елементарної взаємоповаги до співрозмовника, вам постійно кортить самозвеличуватися, ви не можете це стримати й час від часу це робите самі того не розуміючи. Хлопі - з якої ви планети?

тебе все сказали, если внимательно прочитаешь то может поймешь, если нет, то:

В 17.01.2024 в 07:13, a_n_h сказал:

А ты у мамки провайдера до покупки разрешения спрашивал?

т.е. обратись к своему провайдеру!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
46 минут назад, ELFIUS сказал:

Звісно

Якщо ваш провайдер порекомендував для ваших цілей саме даний термінал ону, а він в свою чергу не працює відповідно поданому вами провайдеру запиту - варто для вирішення питання звернутися безпосередньо до вашого провайдера, а не на форум. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ОНУ(конкретно данная) не является роутером, это всего лишь конвертор оптика-медь. Ни ОНУ с кучей портов, ни отдельный свич туда включить нельзя, просто не будет работать.

1) просить провайдера чтоб сделал вам конфигурацию с 2 работающими портами(скорее всего он пошлет подальше).

2) поставить роутер после ОНУ, в порты роутера включить другие роутера.

3) самый логичный вариант - воткнуть второй роутер в порт роутера стоящего в этом же помещении.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Emelie сказав:

За гроші второй сервис подать милое дело.

Да, я бы так и сделал. 2 учётные записи и нет проблем.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...