Перейти до

Picotel xPON ONU PU-X640


Рекомендованные сообщения

Дуже дякую, я зрозумів з ваших відповидів що наявність 4 LAN портів не виріше ніяк проблему нестачі ще одного LAN порту. Друга облікова запис теж не є рішення тому що в мене й так 2 провайдера різні (город бомблять й буває таке що один провайдер відвалюється) тому й тягну оплату двох - ще одна облікова - це вже буде 3 тарифи сплачувати щомісячно так виходить? Не потягну взагалі. Добре, дякую усім хто відкликнувся та прокоментував, нехай й проблема залишилася але ж тепер я впевнен що вчинив усе можливе з моєї сторони. Тему можна закривати. гарного всім дня та миру.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В мене недавно один дід-абонент начитався шо gpon краще epon, купив онушку gpon, а потім дзвонив і вимагав зробити так шоб робило.

А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ?  Звісно, без фінансової зацікавленості пр

Пломбу сними со своего счетчика.

Posted Images

PS. Провайдер прогнозовано відповів що ми не блокуємо ниякіх портів на вашому пристрою. Я подякував та побажав йому гарного дня.

  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, ELFIUS сказав:

PS. Провайдер прогнозовано відповів що ми не блокуємо ниякіх портів на вашому пристрою. Я подякував та побажав йому гарного дня.

Вам відповів саппорт, який "нє в тємє".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, ELFIUS сказав:

тепер я впевнен що вчинив усе можливе з моєї сторони

Це не зовсім так)

Можете придбати ОНУ з функцією роутера, наприклад у Huawei/ZTE/cdata купа таких моделей. Навіть з віфі є, можно взагалі один ваш роутер викинути.

Відредаговано KaYot
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
59 минут назад, ELFIUS сказал:

тому що в мене й так 2 провайдера різні .

Для чого вам тобі ону з функцією роутера? 
Не краще купити хороший роутер з підтримкою Dual Wan і завести туда два провайдера? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дивиться, в мене приватний 1 поверховий будинок, в ньому декілька кімнат. У одній парі кімнат встановлено Mikrotik роутер з WIFI який розрає інтернет від провайдера 1 (у нього 4 LAN порти й всі вони вже задіяні : 1- ТВ, 2 - кабель на ще один Mikrotik з WIFI який роздає інтернет на подвір'я, 3 - кабель до ТВ - приставці, 4 - кабель на ще один Mikrotik з WIFI який встановлено на чердачному поверху віключно для взаємодії з вуличною WIFI камерою) - тобто вільних портів немає. Далі - є ще друга пара кімнат у яких було зроблено ремонт з використанням гіпсокартону, так ось металевій каркас під цей гіпсокартон (він зроблен дуже щільним, зробив неможливим вікористування WIFI з першої пари кімнат у другій парі). Тому я вирішив, інтернет від другого провайдера, кабель якого входить у будинок в тій самий кімнаті що й кабель першого, задіяти для другої пари кімнат, але ж для цього потрібно вести кабель, так це було зроблено. Якщо, я віддам другого провайдера цілком до другої пари кімнат то у такому випадку якщо перший провайдер зникне через обстріл - я залишусь без інтернета у першій парі кімнат. Ось чому мені потрібен був другий порт LAN. Я не можу заспокоїтися й вже дивлюся на ось цей пристрій -  https://romsat.ua/abonentskiy-terminal-picotel-pu-x645-4-x10-100-1000m-tx-wifi-802-11bgn-ac-5ghz/.

Судячи з опису доволі скудного, це має бути комбінація й абонентского терміналу й роутера. Чи можу я у такому випадку врешті решт вирішити свою проблему? Чи все це все одно буде зайвою тратою грошей та нервів? Так я розумію що я нерозумно використовую пристриї у своєму будинку але ж я роблю це самотужки - випадок з LAN портами - це вперше для мене коли я звернувся по допомогу на форум, тому що втратив надію знайти рішення самостійно. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
50 минут назад, olnet сказал:

Для чого вам тобі ону з функцією роутера? 
Не краще купити хороший роутер з підтримкою Dual Wan і завести туда два провайдера? 

Я боюся що не змогу такий налаштувати самостійно. Доречи мабуть й ціна такого буде не зовсім по кішені.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Щє одне, я використовую обладнання Mikrotik тому що вже на протязі років 10 воно працює без жодних перебоїв як у дома так й на роботі в офісі. Перепробував раніше чимало : D-link, TP-link, Asus, Zuxel, ще якись були вже не пам'ятаю яки саме - але ж Mikrotik саме вразив безперебійною работою годами без догляду (лише пару разів довелося міняти адаптери живлення, але то таке....).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, ELFIUS сказал:

Я не можу заспокоїтися й вже дивлюся на ось цей пристрій -  https://romsat.ua/abonentskiy-terminal-picotel-pu-x645-4-x10-100-1000m-tx-wifi-802-11bgn-ac-5ghz/.

в принципе должен работать, но в любом случае обратись к своему прову!

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ?  Звісно, без фінансової зацікавленості провайдер не буде нічого робити, але кошти, які Ви тратите, перебираючи ОНУ краще віддати провайдеру, дешевше буде)))

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, ELFIUS сказал:

Доречи мабуть й ціна такого буде не зовсім по кішені.

Ну тобто віддати кошти за пристрій, який не працює ви готові, а купити нормальний роутер замість нього ні? 
 

4 часа назад, ELFIUS сказал:

Щє одне, я використовую обладнання Mikrotik

Будь який мікротік вміє в dual wan. 
В інтернеті велика кількість мануалів. 

А взагалі вище вірно пишуть - зверніться до провайдера, його співробітники за певну плату все вам налаштують за вашими бажаннями. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 17.01.2024 в 07:58, ELFIUS сказал:

Передбачу питання - чому не коммутатор придбав а нову ONU - з коммутатором це плюс ще одна коробка та ще й один адаптер, ось чому. 

Поставить коммутатор дешевле и проще. Если вопрос к количеством коробок так важен, то купи похожее https://prom.ua/p885739335-korobka-montazhnaya-285201120.html засунь всё в одну "царь коробку" и будет счастье. Количество коробок можно уменьшить аж до одной штуки.

4 часа назад, ELFIUS сказал:

Я не можу заспокоїтися й вже дивлюся на ось цей пристрій -  https://romsat.ua/abonentskiy-terminal-picotel-pu-x645-4-x10-100-1000m-tx-wifi-802-11bgn-ac-5ghz/.

Рекомендую сдать купленную ONU обратно и смени 4-х портовый MikroTik на MikroTik с большим количеством портов https://mikrotik.com/products/group/wireless-for-home-and-office?filter&s=c&r={"wired_interfaces":{"s":"5","e":"11"}}#!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 hours ago, KaYot said:

Це не зовсім так)

Можете придбати ОНУ з функцією роутера, наприклад у Huawei/ZTE/cdata купа таких моделей. Навіть з віфі є, можно взагалі один ваш роутер викинути.

99% з цієї купи - як всесезонна гума для авто, гівно як ону (за такі-то гроші) і гівно як роутер..

якщо потрібно надовго а не 'на від**бись' - роутер потрібен окремий і нормальний (хоча якщо за вашим описом у вас повна хата мікротіків - може і він не потрібен, топологію тільки довести до ладу, і може десь в некритичне місце некерованого світча додати, якщо портів брак), і як вам вже не раз вірно сказали - не чіпайте взагалі ону, вашого там тільки мідний порт, і нічого кращого ніж є ви з ним не зробите.

 

Відредаговано Rudz
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 17.01.2024 в 06:58, ELFIUS сказал:

PU-X640

Авторизувались на неї за допомогою лог/пароль admin/admin? X640 має бути аналогом Pu-x645 просто без wifi, і вона може мати підтримку режиму  роутера. Залогіньтесь на неї за допомогою лог/пароль adminisp/adminisp, там буде доступне конфігурування не як bridge а як роутер, з типом налаштування dhcp чи pppoe. Надалі зверніться до свого провайдера, краще на офіс, щоб сконфігурував вам вашу ону як роутер, так як vlan в якому провайдер надає вам послугу вам невідомий і цю інформацію навряд провайдер вам відкриє. В якості all-in-one не рекомендую купляти роутер-ону з підтримкою wifi, якість самого wifi в даних виробах бажає кращого, як роутер чисто для видачі dhcp працює нормально. Працював з X645, коли їх Ромсат ще тестами тільки починав завозити, з мінусів було те що ці ону навідріз відмовились реєструватись на голові GP3600, хоча ону типу йде як XPON, вдаватись в деталі і розбиратись в причині з профілями на активній голові не дуже хотілось, а на epon все запрацювало з коробки. Акцентую увагу, тому що бачу що і ону від провайдера у вас xpon, тому тип наданої вам послуги epon чи gpon також невідомий. А взагалі погоджусь з усіма коментуючими, ONU має бути однопортовою, за нею роутер, а далі за роутером все що завгодно, дана схема забирає 99% гемороя провайдеру від абонента.

Відредаговано kazhan2008
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, WIFINS сказал:

А чому Ви просто не звернетесь до провайдера, поясните, що Ви хочете, можливо провайдер знайде для Вас рішення, яке Вас влаштує? В чому прикол перебирати ОНУ?  Звісно, без фінансової зацікавленості провайдер не буде нічого робити, але кошти, які Ви тратите, перебираючи ОНУ краще віддати провайдеру, дешевше буде)))

Я навіть не уявляю як я оператору вимовлю - давайте я вам грошенят підкину а ви зробить для мене щось особливе.... Я б на його місці б не погодився - бо як тоді я поясню наступному по зміні який це побачить що трапилось й я до цього не маю відношення.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 часов назад, Туйон сказал:

ОНУ - часть инфраструктуры ПРОВАЙДЕРА. НЕХ*Й туда лезть!

то, что у меня дома - это МОЕ! если я не брал в кредит, расрочку и т.д., поэтому с такими фразами - иди ты наХ, умник бл@#ь

  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, olnet сказал:

Ну тобто віддати кошти за пристрій, який не працює ви готові, а купити нормальний роутер замість нього ні? 
 

Будь який мікротік вміє в dual wan. 
В інтернеті велика кількість мануалів. 

А взагалі вище вірно пишуть - зверніться до провайдера, його співробітники за певну плату все вам налаштують за вашими бажаннями. 

Це не зовсім так - новий ONU буде коштувати трохі больш за 1000 грн а скажемо Mikrotik з вбудованим 2/5 ГГц WIFI та 10 портами - це вже 10 000 грн - різниця вражаюча чесно кажучи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Rudz сказал:

99% з цієї купи - як всесезонна гума для авто, гівно як ону (за такі-то гроші) і гівно як роутер..

якщо потрібно надовго а не 'на від**бись' - роутер потрібен окремий і нормальний (хоча якщо за вашим описом у вас повна хата мікротіків - може і він не потрібен, топологію тільки довести до ладу, і може десь в некритичне місце некерованого світча додати, якщо портів брак), і як вам вже не раз вірно сказали - не чіпайте взагалі ону, вашого там тільки мідний порт, і нічого кращого ніж є ви з ним не зробите.

 

Переконфігурувати мою саморобну мережу це бісова купа роботи - я над цім думав, й якщо мені не вдастся нічого зробити в мене не буде іншого вибору як так й вчинити. Але ж надія як відомо помирає останньою.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго времени. А кто пробовал юзать PU-X640  Мне надо у абона контроллировать CRC на медном порту. Техподдержка (ромсат) сказали, что только через веб. Через голову (ZTE-C320) не выйдет.  Но через веб ону не хочет прописывать у себя шлюз. 

Команда, :  mgmt-ip 192.168.81.248 255.255.252.0 vlan 2035 priority 0 route 0.0.0.0 0.0.0.0 192.168.80.2

Из той же сети что попадает в префикс, доступна, и именно в vlan 2035 Но за роутером, неа.  (другие ОНУ -иного вендора доступны)

То есть, ону у себя не прописывает шлюз.

Відредаговано asteroid1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, kazhan2008 сказал:

Авторизувались на неї за допомогою лог/пароль admin/admin? X640 має бути аналогом Pu-x645 просто без wifi, і вона може мати підтримку режиму  роутера. Залогіньтесь на неї за допомогою лог/пароль adminisp/adminisp, там буде доступне конфігурування не як bridge а як роутер, з типом налаштування dhcp чи pppoe. Надалі зверніться до свого провайдера, краще на офіс, щоб сконфігурував вам вашу ону як роутер, так як vlan в якому провайдер надає вам послугу вам невідомий і цю інформацію навряд провайдер вам відкриє. В якості all-in-one не рекомендую купляти роутер-ону з підтримкою wifi, якість самого wifi в даних виробах бажає кращого, як роутер чисто для видачі dhcp працює нормально. Працював з X645, коли їх Ромсат ще тестами тільки починав завозити, з мінусів було те що ці ону навідріз відмовились реєструватись на голові GP3600, хоча ону типу йде як XPON, вдаватись в деталі і розбиратись в причині з профілями на активній голові не дуже хотілось, а на epon все запрацювало з коробки. Акцентую увагу, тому що бачу що і ону від провайдера у вас xpon, тому тип наданої вам послуги epon чи gpon також невідомий. А взагалі погоджусь з усіма коментуючими, ONU має бути однопортовою, за нею роутер, а далі за роутером все що завгодно, дана схема забирає 99% гемороя провайдеру від абонента.

Дякую дуже за вашу цю пораду. Це ж зовсім інша справа. Надія з'явилася що не все так погано....Але не буду поспішати з висновками.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, rtrt сказав:

то, что у меня дома - это МОЕ! если я не брал в кредит, расрочку и т.д., поэтому с такими фразами - иди ты наХ, умник бл@#ь

Ну так когда сгорит эта волшебная коробочка - не#уй звонить провайдеру и орать "ваш модем сгорел, меняйте срочно". Или роутер купленный 10 лет назад "это ваш модем вы его и чините!".

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
32 минуты назад, KaYot сказал:

Ну так когда сгорит эта волшебная коробочка - не#уй звонить провайдеру и орать "ваш модем сгорел, меняйте срочно". Или роутер купленный 10 лет назад "это ваш модем вы его и чините!".

О, а такі й досі є?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...