Перейти до

Нестабільна робота Wi-Fi


Рекомендованные сообщения

Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 

Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.

 

Можливо є рекомендації чи поради?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 hours ago, Kapranov said:

Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу.

 

bluetooth-пристрої, особливо з китайського підвалу.

в одного клієнта подібні глюки з"явились після того як приніс в хату дешеву безпровідну мишку з відомої торгівельної мережі а-ля "все по гривні", ну і знов зникли коли заніс назад :) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2.4 мертво майже всюди, ніякими налаштуваннями цього не виправити. Переходьте на 5Ггц, та й ці 8 точок скоріш за все можно замінити на 2-3 сучасні wifi6.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Rudz сказав:

 

bluetooth-пристрої, особливо з китайського підвалу.

в одного клієнта подібні глюки з"явились після того як приніс в хату дешеву безпровідну мишку з відомої торгівельної мережі а-ля "все по гривні", ну і знов зникли коли заніс назад :) 

З bluetooth навряд чи, тому що в мене 2 поверхи, кожен коридор по 70 метрів і на кожному поверсі по 15 офісів. Працює всюди погано. 4 точки на кожен поверх. 

 

Хоча, практично всі користуються безпровідними мишами, однак, 4TECH ніби нормальна фірма, яку в основному і використовують.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

26 минут назад, KaYot сказав:

2.4 мертво майже всюди, ніякими налаштуваннями цього не виправити. Переходьте на 5Ггц, та й ці 8 точок скоріш за все можно замінити на 2-3 сучасні wifi6.

 

Суть в тому, що один і той самий пристрій у різних будівлях працює по різному. Є якісь засоби для виявлення можливого джерела сигналу, який може перебивати Wi-Fi? Може в мене тут "шпійони" завелись з глушилкою... 

 

Перейти на 5ГГц - ідея хороша і я тільки за, але: 

1. Контора трохи з єврейської сім'ї, тому гроші жаліють на такі речі, типу, не на часі.

2. Не всі пристрої, які є тут, підтримують 5ГГц.

 

Помилка в налаштуваннях DHCP на Mikrotik може теоретично викликати такі проблеми? Флуд чи ще щось типу того. Тому що в налаштуваннях є нюанс, до мене тут було 10 рук, мої 11-ті, але ніяк не можу зібратись силами, щоб переналаштувати все з 0.

55 минут назад, DICTATOR1 сказав:

ААААААЛЛЛЛЛВВВЕЕРРРР ПРИДИ

Танці з бубнами не працюють, пробував :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, Kapranov сказав:

Є якісь засоби для виявлення можливого джерела сигналу, який може перебивати Wi-Fi?

Глушити може шо завгодно. Радар ППО у сусідньому селі, китайський радіо-подовжувач ТВ-сигнала, вишка 3/4G, антенна провайдера на криші.

Діапазон вбитий і робити там нічого.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, Kapranov сказав:

 

 

Суть в тому, що один і той самий пристрій у різних будівлях працює по різному. Є якісь засоби для виявлення можливого джерела сигналу, який може перебивати Wi-Fi? Може в мене тут "шпійони" завелись з глушилкою... 

 

Перейти на 5ГГц - ідея хороша і я тільки за, але: 

1. Контора трохи з єврейської сім'ї, тому гроші жаліють на такі речі, типу, не на часі.

2. Не всі пристрої, які є тут, підтримують 5ГГц.

 

Помилка в налаштуваннях DHCP на Mikrotik може теоретично викликати такі проблеми? Флуд чи ще щось типу того. Тому що в налаштуваннях є нюанс, до мене тут було 10 рук, мої 11-ті, але ніяк не можу зібратись силами, щоб переналаштувати все з 0.

Танці з бубнами не працюють, пробував :(

Купите комабайн у местного.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Kapranov сказал:

 

Перейти на 5ГГц - ідея хороша і я тільки за, але: 

1. Контора трохи з єврейської сім'ї, тому гроші жаліють на такі речі, типу, не на часі.

Напиши звіт що все працює в межах норми. 

 

11 часов назад, Kapranov сказал:

обрав оптимальний канал, але результату не помітив.

Ти всі точки в один канал загнав? 

Яка ширина каналу виставлена?  

 

1 час назад, Kapranov сказал:

Помилка в налаштуваннях DHCP на Mikrotik може теоретично викликати такі проблеми?

теоретично - так. 

Ти навіть не написав скільки клієнтів. 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 TC

  Для начала ознакомтесь  с  теорией вопроса построенияя корпоративных Wi-Fi   сетей  здесь.  Все  поймете почему у вас так все работает.

А что можно сделать  ? После прозрения   пишите здесь  или обращайтесь в личку, поможем  с советом.

Відредаговано Alver
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, tkapluk сказав:

Напиши звіт що все працює в межах норми. 

 

Ти всі точки в один канал загнав? 

Яка ширина каналу виставлена?  

 

теоретично - так. 

Ти навіть не написав скільки клієнтів. 

 

Точки виставлені в режимі "авто", канали приблизно завжди так: 1 канал на 3 точки, 6 канал на 3 точки, 11 канал на 2 точки.  Ширина - 20MHz.

 

Клієнтів зараз не багато, близько 20. Раніше було 50+, але перевів всіх на кабло, бо неможливо було працювати.

1 минуту назад, Alver сказав:

2 TC

  Для начала ознакомтесь  с  теорией вопроса построенияя корпоративных Wi-Fi   сетей  здесь.  Все  поймете почему у вас так все работает.

А что можно сделать  ? После прозрения   пишите здесь  или обращайтесь в личку, поможем  с советом.

Дякую, ознайомлюсь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Alver сказал:

2 TC

  Для начала ознакомтесь  с  теорией вопроса построенияя корпоративных Wi-Fi   сетей  здесь.  Все  поймете почему у вас так все работает.

А что можно сделать  ? После прозрения   пишите здесь  или обращайтесь в личку, поможем  с советом.

ХУХ СЛАВКА ТЫ НАС ТАК НЫ ПУГАЙ - МЫ ДУМАЛЫ ШО ТЫ ВЖЭ НАС БРОСЫВ И УЛЫТИВ НА ГАВАЙИ :) 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поряд з будівлею нашого офісу будівля аналогічної висоти на якій встановлено ретранслятори мобільного зв'язку. Через netmonitor з'ясувалось що працює на частоті 2600. Діапазон 2.4 в офісі тупо "лежить". Ситуацію рятують точки ax 5 ГГц .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 06.04.2024 в 07:49, nvr сказав:

Поряд з будівлею нашого офісу будівля аналогічної висоти на якій встановлено ретранслятори мобільного зв'язку. Через netmonitor з'ясувалось що працює на частоті 2600. Діапазон 2.4 в офісі тупо "лежить". Ситуацію рятують точки ax 5 ГГц .

А що сканер каже?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від amd64_ks
      Продам точку доступа Cisco AIR-AP1832I-E-K9
      Исправная, стояла в офисном помещении. Влаги не видела. Пластина крепления в комплекте.
      Сброшена на заводские настройки.
      В наличии 2шт.
      Цена 3000грн\шт
      При покупке 2шт, цена будет скидка
      Территориально Николаев.
      Пересылка по стране Укрпочта, НП, наложка, олх доставка.
    • Від GekaPeka
      Ruijie Reyee RG-RAP2200 новая, цена 3600 грн
    • Від Axel K
      Вітаю спільноту!
      Є пон мережа на BDCOM p3310d. Задача розмістити точки доступу UNIFI.
      При налаштуванні самих точок підключених до роутера проблем не виникло.
      При підключенні напряму до ону точка іп отримує, на пінг відповідає, але в додатку не з'являється і при підключенні до вайфай іп клієнту не видає.
      Прошу підказки.
    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від petoner
      Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.
       
×
×
  • Створити нове...