Перейти до

Wi-fi антена


Рекомендованные сообщения

Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.

 

  • Haha 5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у нас есть похожий комплекс, с спиральными дронами. для измерения покрытия. 

ловят даже мобилы с включенным WifiHotspot.

цена от 156248 евро + НДС, поставка 8 месяцев. компания УкрРЭБ.

обращайтесь, будем рады помочь вашему бизнесу.

Відредаговано carver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сходите в местный ТЦК.

Там помогут познакомиться с ребятами, у которых всякие разные антенны есть.

Даже поинтересней, чем вы считаете.

А то ваш талант пропадает зря, а так будет с пользой.

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, petoner сказав:

Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.

 

Тут на форумі живе місцевий шиз, він зараз вам по понятіям про свою Камбалу розкаже. Алвер, куда пропал, шакалина, тебе особое приглашение нужно?

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Emelie сказал:

Тут на форумі живе місцевий шиз, він зараз вам по понятіям про свою Камбалу розкаже. Алвер, куда пропал, шакалина, тебе особое приглашение нужно?

Это слишком жестоко, уж лучше в ТЦК... 

Кстати удивительно, как это при упоминании в теме слов "антенна", "10-15 км", "дальность" он сам ещё тут не появился.

Видимо, камбала работает через киевстар )

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 minutes ago, Туйон said:

Это слишком жестоко, уж лучше в ТЦК... 

Кстати удивительно, как это при упоминании в теме слов "антенна", "10-15 км", "дальность" он сам ещё тут не появился.

Видимо, камбала работает через киевстар )

Я найшов адаптер за антеною до 10км. В ТЦК ? Вони мене в піхоту відправлять їм не потрібні такі як я)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, petoner сказав:

Я найшов адаптер за антеною до 10км. В ТЦК ? Вони мене в піхоту відправлять їм не потрібні такі як я)

Піхота як раз сама потрібна. А то всі заводи стоять, одні інтернетчікі в країні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 hours ago, Emelie said:

Піхота як раз сама потрібна. А то всі заводи стоять, одні інтернетчікі в країні.

Піхоту на заводи не відправляють. І нема в нас особо заводів

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

В 13.12.2023 в 22:34, petoner сказал:

Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.

 

 

Просто так с помощью внешней  вайфай антенны это не работает. Обращайтесь к специалистам

Відредаговано Alver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


 

В 13.12.2023 в 22:34, petoner сказав:

Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.

 

В гугл поиск "wardriving", читать ,думать, курить. И выбрать себе свое решение под задачу.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, Juliaa сказал:

Привіт)

Антени типу параболічних або секторних можуть підходити для досягнення такої дальності.

Секторных? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Juliaa сказал:

Антени типу параболічних або секторних можуть підходити для досягнення такої дальності.

не, не пойдут. бери круговую на 30dbi и мощу на точке доступа выкручивай на всю. тогда работать будет стабильно. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
24 минуты назад, goginet сказал:

не, не пойдут. бери круговую на 30dbi и мощу на точке доступа выкручивай на всю. тогда работать будет стабильно. 

да, и полосу 160МГц по заветам комбайнера

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 13.12.2023 в 22:34, petoner сказав:

Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.

 

Самого главного не нашел - Зачем это все?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, goginet сказав:

не, не пойдут. бери круговую на 30dbi и мощу на точке доступа выкручивай на всю. тогда работать будет стабильно. 

УЧН найдет, вставит в одно место.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 13.12.2023 в 22:34, petoner сказал:

побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км.

Услышать на стороне  клиента с   помощью внешней   антенны точки доступа на дальности 10-15 км  не проблема, но пот подключиться к ним и иметь   стабильный,  по скорости хотя бы в несколько мегабит/сек и без потерь ( хотя бы пингов)  НЕ  получится.

Для  получения беспроводного канала связи на дальности 10-15км   решения используется специализированное оборудование ( а  не обычные вайфай точки доступа и типа тплинк адаптеры в ноут),  как  на стороне провайдера, так  и на стороне клиента.

Это решение называется Fixed Wireless Access, и  в точка-точка можно  на такой дальности получить до 1.5 Gbps  ( например подать канал Интернет в поселок)      и с обычным вайфай у него мало общего.

 

Відредаговано Alver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Kapranov
      Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 
      Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.
       
      Можливо є рекомендації чи поради?
    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від Rom1sh
      продано
       
       

    • Від Кузьменко.
      Добрий день. Сьогодні стикнувся з такою проблемою.
      Якщо маршрутизатор з 5g стоїть близько біля ону, то ону себе дуже дивно поводить, то пропадає пон, то лан, сесії по кілька секунд. Все замінили 2 рази на нове, не допомогло, відключили 5g - ідеально!
      Що робити з цим?
    • Від cyberlan
      Продам б\у точку доступа MikroTik cAP AC (RBcAPGi-5acD2nD) . В рабочем состоянии. Комплектность и внешний вид на фото. Цена - 1700 грн, доставка новой почтой за мой счёт. (ПРОДАНО)


×
×
  • Створити нове...