Jump to content

Що таке проект FTTR?


Recommended Posts

FTTR (Fiber to the Room) - це проект зв'язку, спрямований на забезпечення високошвидкісного та надійного підключення до мережі в приміщеннях, таких як готелі, лікарні, офісні будівлі тощо. Основна мета мережі FTTR полягає в тому, щоб розширити оптичну мережу до кожної кімнати або кожної робочої зони, щоб забезпечити користувачів високоякісним підключенням до мережі в будь-якому місці.

Spoiler

image.thumb.png.d4f8bac9861a14b02ecce5ed4c4a1e15.png

Основні кроки у реалізації мережі FTTR зазвичай включають наступне:

Планування та проектування: Спочатку потрібно провести місцевий огляд і планування мережі, визначити обсяг покриття мережі, шляхи прокладання оптичного кабелю та підключення кінцевих точок тощо.

Прокладання оптичного кабелю: Наступним кроком є прокладання оптичного кабелю. Це може включати внутрішнє або зовнішнє прокладання оптичного кабелю, щоб забезпечити підключення до кожної кімнати або робочої зони.

Встановлення кінцевих пристроїв: Встановлення оптичних кінцевих пристроїв у кожній кімнаті або робочій зоні. Ці пристрої відповідають за перетворення оптичного сигналу в доступний для використання мережевий сигнал і надають мережевий інтерфейс для підключення пристроїв користувачів.

Управління та обслуговування мережі: Після завершення будівництва мережі необхідно здійснювати управління та обслуговування мережі, щоб забезпечити стабільність та надійність мережі. Це включає моніторинг продуктивності мережі, оперативне вирішення проблем і ремонт тощо.

Під час реалізації мережі FTTR необхідно комплексно враховувати такі фактори, як будівельна конструкція, потреби користувачів та бюджет, щоб забезпечити відповідність мережі потребам користувачів та забезпечити зручне використання.

Spoiler

image.thumb.png.4e3c57d7056ee5718ab638ddf63958b8.png

 

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Туйон said:

Давайте уже ОНУ в унитазы встраивать сразу)

Yeah, signal in wash room, it is weak. But an AP might work, just stick it to the roof, clean and powerful. It's nice to get one in home, but office, 😂 boss won't agree, people will spend more time in Wash room

16 hours ago, Emelie said:

ONU to all work places. Two onu for one work place

Yeah, one master ONU and sub ONUs to cover all signal in your house. 

Link to post
Share on other sites
52 минуты назад, Туйон сказав:

Видимо кто-то оказался шустрее - домен резольвится и пингуется)

Creation Date: 2007-10-03T04:21:41Z
Вот так уот всегда

 • Sad 1
Link to post
Share on other sites
2 часа назад, be4v15 сказал:

my dog ask me about Fiber To The Budka

сейчас придёт поручик и все опошлит полковник и будет вафля в каждую дырку!

 • Like 1
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

От не слухали ви Славка, а тепер дивіться що це робиться, разводіли зовсім охіріли, що вже не чуйствують страху! По 100 дротів у кожну хату, шоб було як прі савкє в адміністрації завода: каждому по тєлєхвону, а в телехвоні два дроты, одын туды один сюды. А скоро придумають Fiber To The Ass, щоб точно связь не пропадала. Який на куй фібер, які в діру ону. Протерті шнурки то для жебраків і дураків. Хто має розум той знає, що треба брати камболу, завісити її десь біля мусорних бачків с глаз долой щоб не украли і забути, і воно навалить гігібітів на всі дома, квартали, і на цілий Марс в придачу, і забудете ви за ті проводи як за страшний сон і не візьмете іх в руки. А доти вас будуть дурити, ви будете як лохи їх купувати, і ще й радіти що купили те гімно!

Edited by vadimich
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites
20 минут назад, nedoinet сказал:

Ничо не понятно но очень интересно. Ону с интегрированым делителем?

Та как бы это не Ону с интегрированным Недо-ОЛТ или каким-то усилителем...

Link to post
Share on other sites
1 час назад, nedoinet сказал:

Ничо не понятно но очень интересно. Ону с интегрированым делителем?

ОНУ з інтегрованим ОЛТ. 

 

На папері рішення не погане... але сумніваюсь що хтось у нас буде впроваджувати щось подібне. 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By denisluk
   Вітаю шановне товариство! Маю напіввирішену проблему з вищевказаним провайдером і EPON підключенням.
   Суть проблеми полягає в тому що періодично і рандомно на Мікротіку відвалюється з'єднання і самостійно відновлюється.
   Сетап: 1) ONU Picotel PU-E910, 2) Mikrotik HEX
    
   Тріолан наливає інет зі статичною адресою і прив'язкою по МАС. 
   На мікроті все стандартно: виділив порт під WAN, насетапив адресу, склонував МАС ноута (спочатку по швидкому тестили інет на ноуті тому його МАС і вбили в білінг), правило НАТу вписав - інет є. 
   Потім рандомно почав відвалюватись інет. В логах геть нічого. Порт мікрота не змінював статус. 
   Перевірив налаштування - все типово. І ніяких глюків чи помилок не виявлено.
   Заміна порта мікрота, прошивка, заміна на інший мікрот (новий з коробки зі скинутим конфігом, налаштований лише з одним правилом НАТу) ніяк не покращили ситуацію. 
   Представник саппорта прийшов і замінив ОНУшку. Теж не допомогло. При спілкуванні представника саппорта по телефону з мережевим інженером з'ясувалось що відвал стається саме тоді, коли мікрот перестає передавати свій МАС. Не бачимо маку, нема авторизації, логічно. 
   З ноутом на пряму все працює без зауважень. На моє питання: "що може бути?" представник саппорта розвів руками і запропонував роутер "не мікротік")))) Мене такий варік не влаштовує, тому що на моєму роутері побудована і пачка тунелів на роботу і до батьків. 
   Почав розбиратись сам, що пробував: 1) ставити чек гетвея пінгами, 2) чек arp запитами, 3) отримувати адресу і по дхцп (так, писав про статику, знаю. Але це рекомендація Тріолану. Взагалі у них працює ДХЦП, але при зникненні світла з ДХЦП є проблеми в них. Тому лишився на статиці), 4) інші мікроти, 5) інші блоки живлення, 6) інші кабелі utp. Все це не мало позитивного результату і не міг відслідкувати що саме спричиняє проблему. 
    
   Що допомогло: 1) створив брідж. 2) на брідж прописав майстер-МАС який закріплений в білінгу, 3) відключив на цьому бріджі оновлення МАС, 4) на цей брідж прописав адресу і т.д. 4) вкинув порт, до якого підключена ОНУ, в цей брідж без ніяких налаштувань взагалі, 5) правило срцнат. 
   Диво, все працює і аптайм уже більше тижня. При спілкуванні з саппортом все ОК, вони бачать валідний МАС (МАС бріджа).
    
   Шановне товариство, допоможіть розібратись: чому схема яка допомогла - працює, а типове налаштування веде до обривів? Дякую за ідеї.
    
    
    
  • By Admiral Benbow
   Продам Finmark  FTTH 001 SM 18. 1200 грн за бухту 1000 м. в наличии 3 бухты
  • By AlinaQuan
   Привіт! Я представляю ONU прямого заводу. Ми збираємося випустити однопортовий XGSPON ONU незабаром. Якщо вас зацікавило, будь ласка, зв'яжіться з нами。
    
  • By AlinaQuan
   Title: "Unraveling the Wonders of PON Networks: A Brief History and EPON OLT 4-Port Product Showcase!"
   Hey everyone! 👋 Let's dive into the fascinating journey of PON networks and check out our star product: EPON OLT 4-Port! 🌟
   Once upon a time, in the realm of networking, there arose a need for faster, more efficient connections. Enter PON (Passive Optical Network), a revolutionary technology that changed the game! 💡
   PON's story begins with its humble origins, evolving from traditional Ethernet setups to the lightning-fast Fiber Optic realm. Imagine data zooming through optical fibers like magic! ✨
   Now, let's shine the spotlight on our hero: EPON OLT 4-Port! This mighty device is the heart of your PON network, serving as the gateway to high-speed internet dreams. With four ports to connect and empower your network, it's a powerhouse of connectivity! 💪
    
   But wait, there's more! EPON OLT 4-Port isn't just about speed; it's also about reliability and scalability. Whether you're a small business or a bustling enterprise, this gem scales effortlessly to meet your needs. It's like having a superhero at your service 24/7! 🦸‍♂️💨
   So, dear friends, as we journey through the annals of networking history, let's embrace the marvels of PON and bask in the glory of EPON OLT 4-Port. Faster connections, smoother operations, and endless possibilities await! 🚀
   Join the PON revolution today with EPON OLT 4-Port – where dreams meet connectivity, one fiber at a time! ✨ #PONPower #EPON #FastConnections
  • By AlinaQuan
   The FX3124X is an XGPON Optical Network Unit (ONU) designed as a comprehensive solution for operators seeking high-speed fiber optic connectivity. With a blazing AX3000Mbps speed, this device offers unparalleled integration with dual-frequency Wi-Fi6, making it an ideal choice for modern digital households.
   3200UAH/pcs
    
   Key Features:
   - XGPON Optical Terminal Access Device: Enables ultra-bandwidth access through advanced XGPON upstream technology.
   - Dual-Frequency Wi-Fi6: Provides users with cutting-edge wireless connectivity for seamless internet access across multiple devices.
   - Basic Wi-Fi Functions: Equipped with essential Wi-Fi capabilities to ensure reliable wireless connectivity.
   - Routing: Offers routing functionalities to manage network traffic efficiently.
   - Gigabit Ethernet Functions: Supports gigabit Ethernet connections for high-speed data transmission.
   - Versatile Connectivity: Features multiple downstream user ports, including four GE electrical ports, one USB port, one VOIP port, and AX3000 WiFi6 WLAN ports.
   Production Function Highlights:
   - ITU-T Standards Compliance: Conforms to ITU-T G.987.3, G.988, and G.989 standards for interoperability and compatibility.
   - TCONT and GEM Ports: Supports up to 15 TCONTs and 256 GEM ports, ensuring flexible configuration options.
   - Egress Queues: Provides a minimum of 8 egress queues per TCONT, enhancing traffic management capabilities.
   - VLAN/Priority/VEIP Gem Mapping: Supports various mapping modes for efficient data transmission.
   - Authentication Options: Offers multiple authentication methods, including SN (Serial Number), LOID (Logical ONT ID), SN + Password authentication for enhanced security.
   - Performance Monitoring: Enables performance monitoring for Ethernet and GEM ports to optimize network performance.
   - Dying Gasp: Includes dying gasp functionality to provide crucial information in the event of a power failure or device malfunction.
    
   Viber me for better price: +86 18086327779
×
×
 • Create New...