Jump to content

Продажа Хостинг провайдера


Recommended Posts

12 часов назад, Rostyk.07 сказал:

В мене нерухомості в Карпатах. Два будинки отримав у спадок від дідів. Квартиру в м. Ужгород та осідок купив працюючи закордоном. От думаю подавати чи купляти ще? Бо лячно

Яке це відношення має до даної теми ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Тільки Україна є домом для українців. Навіщо Україна без українців? Так і зводиться український рід. Майже ніхто з попередніх хвиль еміграції не повернулися назад. Ну ті, що після розпаду УНР ні ті, щ

Просто такой бизнес ход. Можем отключать свет если будете платить по 4+ гривны. Но если согласны платить по 10+ гривен, то простолюдины потерпят 10 часов без света вместо 4, а вы работайте и главное п

p.s. для мене країна- це перш за все люди. птічки і в Зімбабве гарно співають, а тим більш на Гаваях а от жити серед уйобків які грабують країну і других уйобків, що влаштовують аукціони по

3 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Так і зводиться український рід. Майже ніхто з попередніх хвиль еміграції не повернулися назад.

 

4 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Ми вже там давно але якось великих перспектив не бачимо.

Як у вас це в одній голові жеве? Тобто нихто не повернувся з попередніх хвиль, вони побачили для себе сенс. А ви не бачите? 

3 часа назад, Rostyk.07 сказал:

респективи української нації стають все більш кепські, її не буде, чи буде в зовсім не в тому вигляді як ми собі уявлялм в найзапекліших політичних баталіях. 

Та ще при цьому всьому ви зараз пишите з закордону. Браво розказуючи що там погано, що нація вимирає... Чому ви не тут? Якщо так все погано, повертайтеся. Відстоюйте націю, гідність. Чи воно якось з закордону пріятніше?

3 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Розумію. Але є місця де тиша та покій. 

Так, є. Але ви чомусь не в тих затишних місцях. Тема дійсно важка. Особливо коли ти дивися новони з ютубів,  та не засинаешь с дитиною під гудіння сирен тривог... 

Вот ви вже досить заміжня людина, з недвигою. Вам не треба еб#ш@ть  24/7 щоб отримати власний куточок. Чому ви не вертаєтесь? Пишите що там погано, нас ніхто не чекає там, що нація вмирає саме завдяки мігрантам, а самі не повертаєтесь? ЧОМУ? Я оцього не можу зрозуміти.

Edited by Dimkers
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 час назад, Dimkers сказав:

 

Як у вас це в одній голові жеве? Тобто нихто не повернувся з попередніх хвиль, вони побачили для себе сенс. А ви не бачите? 

Та ще при цьому всьому ви зараз пишите з закордону. Браво розказуючи що там погано, що нація вимирає... Чому ви не тут? Якщо так все погано, повертайтеся. Відстоюйте націю, гідність. Чи воно якось з закордону пріятніше?

Так, є. Але ви чомусь не в тих затишних місцях. Тема дійсно важка. Особливо коли ти дивися новони з ютубів,  та не засинаешь с дитиною під гудіння сирен тривог... 

Вот ви вже досить заміжня людина, з недвигою. Вам не треба еб#ш@ть  24/7 щоб отримати власний куточок. Чому ви не вертаєтесь? Пишите що там погано, нас ніхто не чекає там, що нація вмирає саме завдяки мігрантам, а самі не повертаєтесь? ЧОМУ? Я оцього не можу зрозуміти.

 

Бо поки боюся !!!!

 

Не одружений , дітей немає. Поїхав на заробітки, щоб купити все необхідне для комфортного життя вдома.

Я не обирав де народитися. 

Їхав, багато багато років тому. (заробити та вкласти в свою країну Україна)

 

 

Цитата

Як у вас це в одній голові жеве? Тобто нихто не повернувся з попередніх хвиль, вони побачили для себе сенс. А ви не бачите? 

А сенс? Вдома є своє житло без кредиту і не одне. Спадок від минулих поклінь город,сад,поле ітд.

Edited by Rostyk.07
Link to post
Share on other sites
17 часов назад, Rostyk.07 сказал:

Бо поки боюся !!!!

Ну раз так, то не треба тоді співати про міграцію, про випадок нації... Ти сам до цього причетний.

17 часов назад, Rostyk.07 сказал:

Вдома є своє житло без кредиту і не одне. Спадок від минулих поклінь город,сад,поле ітд.

Ось прийде сусід, та забере. А потім ти будеш скиглити, що браве ЗСУ не захистило твої статки, а ти в той час боявся та пив кавусю у Варшаві?

 

Ще раз кажу - зараз в УА дуже хуже ніж у інших державах. Та ти і сам сциш, тому все знаешь. Тому звідки таки ебланськи питання - чому всі тікають, коли ти сам втік та сцишь вернутись - ставлять лише ідіоти.

 

Розкажи, куди повертатись тим, у кого хата розбомблена у Маріуполі/Херсоні/Харкові та інших місцях? А поля та сади усі в залишках від снарядів, які ще тре буде не один рік розміновувати. Куди таким вертатись?

Якщо людина не отримала таких статків як ти, куди  вертатися, та навіщо?

 

А ти браво міркуєшь про націю, сидячі за кордоном... Це як на мене верх цинізму....

Edited by Dimkers
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
годину тому, Dimkers сказав:

Ну раз так, то не треба тоді співати про міграцію, про випадок нації... Ти сам до цього причетний.

Ось прийде сусід, та забере. А потім ти будеш скиглити, що браве ЗСУ не захистило твої статки, а ти в той час боявся та пив кавусю у Варшаві?

 

Ще раз кажу - зараз в УА дуже хуже ніж у інших державах. Та ти і сам сциш, тому все знаешь. Тому звідки таки ебланськи питання - чому всі тікають, коли ти сам втік та сцишь вернутись - ставлять лише ідіоти.

 

Розкажи, куди повертатись тим, у кого хата розбомблена у Маріуполі/Херсоні/Харкові та інших місцях? А поля та сади усі в залишках від снарядів, які ще тре буде не один рік розміновувати. Куди таким вертатись?

Якщо людина не отримала таких статків як ти, куди  вертатися, та навіщо?

 

А ти браво міркуєшь про націю, сидячі за кордоном... Це як на мене верх цинізму....

 

Не тікав, а поїхав багато років тому. Тікають ті, хто від початку війни їде. 

Всі свої зароблені кошти закордоном я вклав в Україну. В нерухомість в Карпатах. 

 

В нас половина сіл стоять напівпусті на заході. (для тих кому немає де). Головне бажання 

 

Якщо не отримала статків. В мене теж квартир не було. Поїхав закордон і купив вдома. Трактувати закордон як заробітки для досягнення матеріальних цілей для комфортно життя вдома. 

 

Українці живуть в Америці, Канаді, Австралії, де будують незалежну українську державу…

Цитата

 

Я приїхав до Америки 1990 році з чотирма дітьми один родився в Америці за нього нічого і говорити тому що він 100 процентів Американець хоча говорить також по українськи і більше нічого. Навіть діти які приїхали з України коли були менші то говорили що поїдуть в Україну побачити як вони там жили коли були маленькі. А потім як підросли то смішно їм коли я почну говорити щоб поїхати в Україну. Вона для них чужа….Тому що вони виросли тут. Для них є вже нова батьківщина. Іншими словами еміграція та українці в еміграції це не є драйвер України , самі сильні українці живуть в Україні це супер сила! Не скажу за захід, знаю що у Львові більше ПАТРІОТИЗМУ. Я був у Львові проїздом по роботі то коли я зайшов до магазину то дівчата які там робили навіть не звертали на мене уваги коли я запитував їх я говорив на російській потім мені дійшло що потрібно можливо на Українській мові. Тоді тільки вони мене зрозуміли і помітили…Yakov Tkach

 

 

 

 

Edited by Rostyk.07
Link to post
Share on other sites
43 минуты назад, Rostyk.07 сказал:

Не тікав, а поїхав багато років тому. Тікають ті, хто від початку війни їде. 

Чого ж ти поїхав багато років тому? Та чому досі не вернувся? Будувати ту саму націю....

бл@#ь , как єто все говнище уживается в твоей кукухе???
 

Цитата

 

Тільки Україна є домом для українців. Навіщо Україна без українців? Так і зводиться український рід. Майже ніхто з попередніх хвиль еміграції не повернулися назад.

Українець закінчується там де закінчується українська земля.

 Іншими словами еміграція та українці в еміграції це не є драйвер України , самі сильні українці живуть в Україні це супер сила! 

Я хочу, щоб мої діти виросли українцями. Чи зможу я їм це забезпечити в Польщі, в Іспанії, Америці? Я не хочу вростати корінням в чужу країну, не хочу вкорінювати дітей на чужому ґрунті

 

И тут же - я очкую вернуться...

 

Ты обычный кусок говна, коих тысячи. Чужими руками ты будувать незалежность  хотишь. А вернуться потом - только в готовое, без войны и снарядов. Поэтому и поехал туда в надежде на готовое, обосрался... Теперь мечтаешь вернуться в родные земли, но сейчас, когда ты нужен - сцышь!!!  Такие несчастны всю жизнь. У вас ни чести, ни целей. все что у тебя украинского - недвижка и паспорт., а казачьего духа в тебе никакого. Обычный дармоед.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
1 час назад, Rostyk.07 сказал:

В нас половина сіл стоять напівпусті на заході. (для тих кому немає де). Головне бажання 

В селе земли все у фермеров. Работы в селе - нет. Жить с огорода? Ну так продай нах%# свои карпатские пинаты и пиздуй в село, покажи как надо... Село везде вымирает, т.к. урбанизация идет. Ну не нужно в селе стотыщпитсот тракторных бригад, когда 2 джондира работают за все село... Рассказывать про " все є, було б бажання" - любой может. А делом доказать? Вот конкретно ты даже вернуться сцыш. О чем вообще может продолжаться разговор? Начни с себя, а потом уже рассуждай про нацию, про родину и про все-все то патриотическое, что ты наваял за 2 страницы.

Edited by Dimkers
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Чим далі українець від України — тим більш токсична форма патріотизму в нього.

 

Не продам, бо хата у западенців це основна стаття расходів. Навіть не дружина , або інша жінка . І не діти з хоббі. А хата . З'явилися грошікі - мерщій щось будувати . Альтанку, басейн, барбіку зону . Щоб воно було як у людей все . Тим і живе звичайний чоловік . Це процес через все життя. Це батьківська хата. Все одно , в горах , чи у Львові . Вони добротні , хороші , функціональні. Плюс клімат дуже сприяє різноманітній зелені . Особливо хвойним.

+

Я бачу перпективи має Західна частина як би України. У столиці не так спокійно,... чим західніше, тим ближче до цивілізації і подалі від дикунів сусідів..Реально у Львові, Франківськ,Ужгород. Все будується, багато кранів стоїть, багато житла нового.
Карпати, гриби, річки,водоспади.А там вже можна зняти готель і зависнути на вихідних хоч влітку, хоч взимку, походи-лижі-мотик-велик.
Європа поруч, простіше полетіти в кудись, багато польських товарів. Своя мова ,культура та традиції.
Наприклад Харків, був транспортним хабом на кацапстан, зараз це стане кутом біля стіни і як мені здається "не у справ" ( я не експерт, просто мені так здається), Львів стане великим хабом на Європу і перспектив в майбутньому у нього більше.

Закордоном краще але це їх здобутки. Ми їдучи відмовляємося від своєї культури і своїх звичаїв, своєї віри. Відриваємося від своїх коренів і стаємо як овоч без смаку і запаху в пошуках матеріальних благ на чужині. Не все купити можна в житті за гроші. Ніколи не потрібно плутати туризм з міграцією. Вдома теж важко, але ти є вдома. Де б ти не був - ти завжди чужинець, який повинен вивчити мову тієї країни, дотримуватись правил, ще й пахати. Гроші, будинки, авто не роблять вас щасливішими ніж ви є зараз. І справді цінні речі це НЕ речі. Це сім’я, друзі, рідна мова, дім де ти виріс, вулиці на яких ти бігав дитиною, історія твоєї сімі, відчуття Різдва і Великодня, різдвяна вечеря і пасхальний сніданок з сім’єю. А коли ти працюєш 10-16 годин ти просто замучений щоб все це відчувати!!!!! Я знаю людей які здобули хорошу освіту, заробляють по $250-300к на рік. Вони працюють по 8-10 год. Фізично не замучені. Але радості в очах у них немає.

p.s Враховуючи настрої кометаторів — виходить що *уйло досяг своєї мети — ніхто не хоче жити в Україні тепер. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
2 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Не продам, бо хата у западенців це основна стаття расходів. Навіть не дружина , або інша жінка . І не діти з хоббі. А хата .

Я впервые такое напишу за все время войны.

Надеюсь, шо у таких вот патриотов и сцыкунов, пишущих про поездатость карпат, находящиеся за границей и рассуждающий о досянгутых метах пуйла - таки отнимут к ебеням все майно из-за неоновленных данных...

Edited by Dimkers
Link to post
Share on other sites

заейебісь вам там в карпатах- і птічки співають, і рокети не літають, і довбойобікі орків подалі від вас тримають. І жінкам довбойобіків що з умовного Харкова переїхали можна житло втридогога поздавати. Казка а не життя, і я б був ніібаца потріотом в такій казці 😁

Link to post
Share on other sites

p.s.

для мене країна- це перш за все люди. птічки і в Зімбабве гарно співають, а тим більш на Гаваях

а от жити серед уйобків які грабують країну і других уйобків, що влаштовують аукціони по аренді своїх халуп для людей що приїхали на дірявих від куль машинах з під обстрілів градами я не хочу.

 

при цьому я не чув про жоден, жоден бл@#ь випадок щоб в будь-якій країні взяли хоч цент з наших біженців в перші місяці 22 року

 

Отака хуйня малята (с) дід Панас

  • Like 3
Link to post
Share on other sites
В 09.07.2024 в 08:13, Rostyk.07 сказал:

Ми вже там давно але якось великих перспектив не бачимо. Трактували закордон як заробітки для досягнення матеріальних цілей для комфортно життя. 

Як продам то сенс? Отримаю умовно 30 тис. Їх ні в піду ні в армію. Ну буду я мати закордоном іпотеку не на 30 років а на 25? Це мене врятує? А позбуюся будинка, саду, поля, спадщини, спогадів. Щоб продати, потрібно знати в що вкласти. Ми в Карпатах, поруч ЄС і НАТО. Якщо сюди дійдуть то і закордоном буде небезпечно. Я завжди кажу що мої діди побудували два будинки щоб мені лекше жилося а не все з нуля закордоном.

А що для Вас перспектива? Для мене це жити у власному житлі без кредиту,їсти еко їду зі свого городу,поля,саду,господарства в Карпатах. Тут я теж емоційно відпочиваю. Отримую задоволення. Все літо до пізньої осені вживаємо органічну їжу з власної грядки. Птицю, яцйця, молочну продукцію, мед з господарств сусідів. Для мене перспектива це иати вільний час на родину,читати книги,час на хобі,рибалку,теніс,плавання. У випадку іпотеки закордоном , ти раб на 25років у гарній обгортці. (є страх втратити роботу,та потрібно вставати кожного ранку на роботу протягом 25років мінімум). Працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років). Тому все упирається в свій рідний дім.
Своя земля, свій клімат, свої люди, своя мова, своя їжа, родичі тощо.
А для зарплат навіть термін давно є — емігранти ковбасники.Знімати кладовку в доброго хазяіна, молитись на тимчасовий аусвайс, та триматись роботи за будь-яких обставин, навіть якщо це  жопомийство . Зато не Україна. Залізний аргумент. Це перспектива? Нам чомусь вселяли, що ось там...заграницею буде все найкраще,а тут так зле. Думаю,що якщо б ми знали ,що для досягнення мети ( за кордоном) тобі доведеться крутиться,як білка в колесі,з ранку до пізнього вчора, то ти і вдома досяг би не поганих фінансових результатів

Ти зараз описав половину киян, велику кількість жителів інших міст що винаймають житло та мабуть більшість переселенців які втратили те що ти називаєш "перспективою".  До чого тут забугор і перспектива?  хз... 

В 09.07.2024 в 08:20, Туйон сказал:

Хорошо там, где нас нет. 

Сходи у ТЦК добровольцем... потім розкажеш як там хорошо де тебе до цього не було. 🙃

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
23 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Це батьківська хата

За тією хатою потрібно доглядати, за городом також, рік город попустує то вже не город, все добре можна розписати, а по факту в селі на землі треба їбошити. Хто думає по іншому той не бачив життя в селі. 

Link to post
Share on other sites
В 10.07.2024 в 10:09, Rostyk.07 сказал:

p.s Враховуючи настрої кометаторів — виходить що *уйло досяг своєї мети — ніхто не хоче жити в Україні тепер. 

Настрої коментаторів зробили не умови життя в Україні, а та х-ня яку ти пишеш.

Неозброєним оком видно що війна тебе взагалі не зачепила, а за бугром ти тупо обісрався. 

 

Боже, яка ж страшна кара той кредит під пару відсотків за бугром після того як при Гонтаревій закривав валютний кредит родичів взятий при курсі 5. 

Коли у тебе на руках купа паперів на "інвестиції" які скоріше всього вже не добудують. 

Коли ти в Європі купляє машину за 6 к євро, а тут після розмитнення вона стає 12. 

При чому у поганих Європах якщо задовбався платити за кредит то банк тобі більшість вкладених грошей поверне. 

 

Мабуть більшість тих хто за останні роки поїхали за бугор навпаки погіршили свій фінансовий стан. Бо люди не за баблом їдуть, а тікають від війни. 

 

Про город в Карпатах то взагалі якась комедія. Але таке, хоче людина на пенсії звикати до землі - це її право. Еко їжа яку своїми руками обробляв хімією. 👍

 

З традиційними святами зараз взагалі прикол... На "католицьке" Різдво я їздив у Європу... от дуже класна там атмосфера у цей час. Наше Різдво з родиною...  І тут наше Різдво декомунізували )) Олів'є на Новий рік теж заборонили. 🤡

А приїхати до батьків на день народження навіть з Португалії(чи яка там найвіддаленіша країна у Європі?) простіше ніж з Маріуполя та Криму. 

 

Для переселенця з Донбасу - Карпати по твоїм критерія нічим не відрізняються від Польщі. Інша мова, інші традиції, інший клімат... все інше крім паспорту. Ну а рідного будинку та вулиці в них вже все одно не має. 

Гроші не зроблять тебе щасливим, а періодичні похорони близьких, рідних, друзів та знайомих зроблять? Категорія витрат "на ЗСУ" фактично перекочували у категорію "на похорони". Всі кого я знаю і пішли воювати (а не десь в штабі сидіти) не протянули і пів року. При чому не залежно від того вчились вони воювати у Англії, на прикордонника під Черкасами чи просто в учебці в Десні. 

 

Років з 10 тому у мене теж був схожий порив "патриотизму", не те що не розглядав, а був проти еміграції, все інвестував в Україну і т.д. Але ж на чужих помилках не цікаво вчитись, так що продовжуй! От тільки не нав'язуй цю х-ню іншим. 

 

 

Edited by tkapluk
Link to post
Share on other sites
6 часов назад, tkapluk сказав:

Настрої коментаторів зробили не умови життя в Україні, а та х-ня яку ти пишеш.

Неозброєним оком видно що війна тебе взагалі не зачепила, а за бугром ти тупо обісрався. 

 

Боже, яка ж страшна кара той кредит під пару відсотків за бугром після того як при Гонтаревій закривав валютний кредит родичів взятий при курсі 5. 

Коли у тебе на руках купа паперів на "інвестиції" які скоріше всього вже не добудують. 

Коли ти в Європі купляє машину за 6 к євро, а тут після розмитнення вона стає 12. 

При чому у поганих Європах якщо задовбався платити за кредит то банк тобі більшість вкладених грошей поверне. 

 

Мабуть більшість тих хто за останні роки поїхали за бугор навпаки погіршили свій фінансовий стан. Бо люди не за баблом їдуть, а тікають від війни. 

 

Про город в Карпатах то взагалі якась комедія. Але таке, хоче людина на пенсії звикати до землі - це її право. Еко їжа яку своїми руками обробляв хімією. 👍

 

З традиційними святами зараз взагалі прикол... На "католицьке" Різдво я їздив у Європу... от дуже класна там атмосфера у цей час. Наше Різдво з родиною...  І тут наше Різдво декомунізували )) Олів'є на Новий рік теж заборонили. 🤡

А приїхати до батьків на день народження навіть з Португалії(чи яка там найвіддаленіша країна у Європі?) простіше ніж з Маріуполя та Криму. 

 

Для переселенця з Донбасу - Карпати по твоїм критерія нічим не відрізняються від Польщі. Інша мова, інші традиції, інший клімат... все інше крім паспорту. Ну а рідного будинку та вулиці в них вже все одно не має. 

Гроші не зроблять тебе щасливим, а періодичні похорони близьких, рідних, друзів та знайомих зроблять? Категорія витрат "на ЗСУ" фактично перекочували у категорію "на похорони". Всі кого я знаю і пішли воювати (а не десь в штабі сидіти) не протянули і пів року. При чому не залежно від того вчились вони воювати у Англії, на прикордонника під Черкасами чи просто в учебці в Десні. 

 

Років з 10 тому у мене теж був схожий порив "патриотизму", не те що не розглядав, а був проти еміграції, все інвестував в Україну і т.д. Але ж на чужих помилках не цікаво вчитись, так що продовжуй! От тільки не нав'язуй цю х-ню іншим. 

 

 

Хіба країну, батьків і родину у якій народжуєшся обирають ?Чи потрібно покинути батьків, або піти до багатших батьків, бо твої бідні ?Всеодно ями 2*1 вистачить усім і туди не заберете свої гроші, та й совісті за них не купиш.

Комфортне життя-це коли у тебе є житло без кредиту квартира і заміський будинок . 
Машина та будинок в кредит-це не комфортне життя. Тому що як тебе зараз звільнять, будеш сидіти півроку без роботи, чим кредит будеш покривати? Більшість людей в Україні живуть в успадкованному старому житлі (не платять за оренду)
Якщо немає свого то раджу попрацювати закордоном 5-8 років та повернутися в свою країну і купити там квартиру,побудувати будинок чи мати страт на бізнес? Так , ти отримуєш свободу.
Адже , маючи додатковий дохід зі здачі картири , бізнесу ти маєш можливість працювати всього навсього 3 дні на тиждень (пів ставки). Решту коштів до зарплати тобі додає квартира,бізнес.
Просто живеш і насолоджуєшся життям, знаючи, що є доходи, які не залежать від тебе, коли відчуваєш, що на тобі немає кредиту і забовязання працювати допоки не виплатиш всі борги.
Є вільний час на родину,читаєш книги,маєш час на хобі,рибалку,ліс,город та сад. (насолоджуєшся).
У випадку іпотеки закордоном , ти раб на 25років у гарній обгортці. (є страх втратити роботу,та потрібно вставати кожного ранку на роботу протягом 25років мінімум). Працювати завжди, а взамін вам як слухняному рабу дадуть їжу, квартиру (яка не ваша на найближчі 20-30 років)

 

Від початку війни, в нашій місцевості ціни на нерухомість зросли але майже ніхто з попередніх хвиль еміграції не повернулися назад. Ні ті, що після розпаду УНР ні ті, що після приєднання західних областей до срср. Люди тікають та їдуть на пмж. Отже і попит на мою думку впаде...
Де народитися , я не обирав.  Не одружений , дітей немає. Виїхав закордон трохи багато-багато років тому. (заробити та вкласти в свою країну Україна) Трактував як заробітки для досягнення матеріальних цілей для комфортно життя вдома без іпотечного рабства.  Багато своїх зароблених коштів закордоном я вклав в Україну, нерухомості в Карпатах. Два будинки, отримав у спадок від минулих поколінь. Квартиру в м. Ужгород та поле, купив працюючи закордоном. Прямо зараз в роздумах, подавати чи купляти ще?  
Ок , продам? Отримаю умовно 40-50 тис долл. Їх , ні в п@іду ні в армію. Ну, буду я мати закордоном іпотеку, не на 30 років а на 25? Це мене врятує? А позбудуся будинку, саду, поля, спадщини, спогадів ітд.. Для мене перспектива це жити у власному будинку (тим хто виріс в квартирі не розуміти) і щоб без кредиту на голові,їсти еко їжу зі свого городу,поля,саду ітд (як це все організувати собі закордоном я не бачу поки).
І щоб щось продати, потрібно знати куди вкластися )
p.s В сонячні панелі Longi, інвертор SRNE 3KW вже заінвестував. Акб,генератор,дрова,газ,криниця все є. (для рідних)

 

Тому окрім роботи (План А) та FIRE (План Б), має бути ще й План В — маленька непримітна хатинка з погребом у глухому селі, склад консервів з десятиріччями строку придатності і надійне авто, щоб туди дібратися. Ну ще колодязь/скважина з доступом до чистої води.

Бо як не крути, ми не роботи, а біологічні істоти з цілком певним набором потреб. І більш абстрактні потреби, типу потреби у самореалізації від досягнення власних мрій, а не робота «на дядю», можна задовольняти лише коли базові (їжа, вода, повітря, місце для сну) закриті.

Так що яким би раєм не здавався FIRE, пасивний дохід, життя без роботи і т.д. — завжди треба мати базу, фундамент, до якого можна повернутися у найгіршому випадку, коли все піде шкереберть. Якщо не піде — то й слава богу. А якщо все ж таки піде, а фундаменту не буде, а знайти нове джерело доходу швидко не вдасться — ви уявіть, як тупо буде померти з голоду, коли ви раніше були мільйонером-айтішником :D
 

Link to post
Share on other sites

Ахуєнно чел продав хостинг...
Зате тепер чел знає що у когось є дім в Карпатах, але цей хтось єбав повертатись поки "хохли" війну не закінчать.

Уже пора банити за флуд, корисної інформації стає все менше. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
3 часа назад, Rostyk.07 сказал:

Бла бла бла

 

нащо ти одне і те саме пишеш? Методичку цитуєш? 

 

Нахіба ці стони про не вибирають якщо ти багато років як насрав на країну де народився та на батьків? Ти багато років розвиваєш якусь іншу країну, твоїм батькам та іншим родичам платять пенсії не з твоїх податків, так само діти твоїх родичів вчяться не з твоїх податків, ну і захищати батьківщину ти теж не збираєшся. Так нахіба ці цинічні стони? 

Де ти всі ці багато-багато років за кордоном живеш? Якщо не у хліву то ти вже всрав на оренду хренову купу грошей. Якби взяв іпотеку, проти якої ти тут виступаєш, то більша частина цих грошей уціліли, а так ти їх просто всрав. 

І взагалі нахіба їхати на багато-багато  років на заробітки якщо навіть з отриманими декількома будинками у спадок у тебе активів на 40-50к? 

Здавати квартиру можна десь і в Іспанії, маючи той самий пасивний дохід але набагато більшу свободу. 

За гроші від оренди своєї квартири в Києві можна зняти житло у дуже багатьох місцях Європи. Та і купити десь в селі хату за її вартість не проблема. 

Ти походу потрапив в якесь рабство, тебе зашугали кредитами і ти всі ці свої фобії натягуєш на весь інший світ, але воно так не працює. 

сама по собі ідея, що ти хочеш жити будь де лише через те, що там є житло без іпотеки - в корні не правильне, це ж в твоєму випадку навіть не твій вибір. Ну а діти з того будиночку в селі звалять при першій же можливості. Як і ти звалив... 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
On 7/10/2024 at 9:45 AM, Dimkers said:

В селе земли все у фермеров. Работы в селе - нет. Жить с огорода? Ну так продай нах%# свои карпатские пинаты и пиздуй в село, покажи как надо... Село везде вымирает, т.к. урбанизация идет. Ну не нужно в селе стотыщпитсот тракторных бригад, когда 2 джондира работают за все село... Рассказывать про " все є, було б бажання" - любой может. А делом доказать? Вот конкретно ты даже вернуться сцыш. О чем вообще может продолжаться разговор? Начни с себя, а потом уже рассуждай про нацию, про родину и про все-все то патриотическое, что ты наваял за 2 страницы.

Повня маячня. Роботи дохрєніще, просто ніхто не хоче працювати. Всі звикли відмічатися і красти солярку.  Зараз за 40тис грн/міс не знайдеш нормального механізатора.

Link to post
Share on other sites
17 минут назад, ramsess сказав:

Повня маячня. Роботи дохрєніще, просто ніхто не хоче працювати. Всі звикли відмічатися і красти солярку.  Зараз за 40тис грн/міс не знайдеш нормального механізатора.

тут проблема не у зп.а як доїхати і вернутись з роботи щоб не опинитись на полігоні

Link to post
Share on other sites
1 час назад, ramsess сказал:

Роботи дохрєніще, просто ніхто не хоче працювати. Всі звикли відмічатися і красти солярку.  Зараз за 40тис грн/міс не знайдеш нормального механізатора.

Да? Ану расскажите как оно в селе в не Киевской области?

Соленое, райцентр под Днепром. Вся моложежь свалила в Днепр или ездит в Днепр на работу.

Добротный кирпичный дом с гаражем, со свинарником, с водой, газом и людским котлом была продана в довоенные 2021 за 12К!!!! баксов. Объява висела 2 года. За эти 2 года было ДО 10 звонков и только 3 приехали посмотреть. Купил дом - местный фермер своей любовнице....

 

Клинцы, Кировоградская область. треть села тупо пустует. Калиновка, тоже Кировоградская - пустует. Где в селе валом работы?

 

Даже указанный тобой механизатор за 40К - это единичный чел, и да, что такое 40К? Когда в соседней европе руля на фуре выходит раза в1,5-2 больше? при этом тебе ничего чинить НЕЛЬЗЯ, ток рулить... Всего 2-5 чела нужно чтоб охранять, чинить и рулить Джондира. Один Джоник за неделю делает столько, сколько вся советская тракторная бригада на комбайнах Нива и тракторах Т-150  за месяц-два... И что делать остальным 200-500 жителям села? Торговать на ближайшей трассе огородными плодами? А если до ближайшей трассы пару десятков км?  Производительность выросла и уже давно не нужно столько людей на поле в селе. А больше там особо то и делать нефиг. Аналогичная ситуация на заводах, где раньше было куча цехов - часть уже посносили, т.к. линии производства стали эффективней. Известный на всеь союз в Кропивницком - Гидросила и Красная звезда уже несколько цехов под фундамент снесли. И на их месте выросли - автопарковки, автомойки, садо-магазинчики....

Жизнь в вымирающем селе - нормальный ход событий и результат глобальной урбанизации. Ну не хочет молодой селюк раком в поле стоять. Он хочет в офис с кондиционером.... И это нормально.

Дауншифтинг тоже есть, да. Но это отдельный сорт людей, кои попадают примерно в погрешность. И которые уже заработали за свою жизнь на всю оставшуюся.... А любой индивид, который хоть немного выбрался вверх по пищевой цепочке - хочет уже не на яве\минске рассекать по селу, а на ланосе\форде\опеле. Он уже хочет не репку с огорода, а шашлычка в кафехе, ну или пиццу\суши с доставкой под дверь. И это вполне нормальный процесс нынешнего капитализма...

Edited by Dimkers
Link to post
Share on other sites
1 час назад, ramsess сказал:

Повня маячня. Роботи дохрєніще, просто ніхто не хоче працювати. Всі звикли відмічатися і красти солярку.  Зараз за 40тис грн/міс не знайдеш нормального механізатора.

Бо нормальні тікають звідти )) 

Проблема то комплексна. Де буде дружина працювати? Дітей возити в школи в сусідні населені пункти... При чому возити по дорогам які тверде покриття ніколи і не бачили.

Кожна нова влада анонсує реформи які виливаються у оптимізацію шляхом закриття сільських шкіл, лікарень, ФАПів і т.д. 

 

Ну хай тут відпишуться ті хто за 40к погодяться переїхати в забите село разом із своєю родиною...

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Dimkers said:

Да? Ану расскажите как оно в селе в не Киевской области? ...

.... при этом тебе ничего чинить НЕЛЬЗЯ, ток рулить... 

Я про Черкаську область.  У тих хто вміє чініть зарплати ще більше. До чого весь ваш спіч ? За 40К ви не знайдете механізатора, тому що ніхто не хоче працювати. А ті хто хоче давно розібрані і за них іде полювання між фермерами і агрорхолдінгами. 

2 hours ago, tkapluk said:

...

Ну хай тут відпишуться ті хто за 40к погодяться переїхати в забите село разом із своєю родиною...

Скільки у вас отримує лініник ? Так ото ж.

Link to post
Share on other sites
1 час назад, ramsess сказал:

До чого весь ваш спіч ? За 40К ви не знайдете механізатора, тому що ніхто не хоче працювати.

Нет. за 40К не хотят работать , потому как не лохи. А если нужно фермеру найти рабочих - нужно делать комплекс ЗП+Соцпакет. Ну например давать 40К + бронь решать.

Дурных с безвиза стает все меньше. ЛЮди видят и слышат через знакомых про то как и сколько можно заработать. И все примерно знают что фермер вполне себе меняет раз в пару лет кукурузер на новый, с салона. И ишачить за 3 копейки все меньше желающих.

Если ваш условный фермер в Черкассах действительно ищет - пусть переманивает выскокой ЗП или другими плюшками. Я знаю варианты, когда люди уходили ради брони на меньшую ЗП. Так что не только в бабле вопрос.

1 час назад, ramsess сказал:

Скільки у вас отримує лініник ? Так ото ж.

Лининик это про монтажников? Ну так если все плохо - то никто не пойдет на скотские условия. У нас в среднем 15-20К, но с возможностью брони. А у вас?

А теперь поставьте себя на место монтажника- 40К с практически 100% гарантией уехать на ноль, али в 2 раза меньше, но тут, по месту, с семьей.

Edited by Dimkers
Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Dimkers said:

У нас в среднем 15-20К, но с возможностью брони. А у вас?

Возможностью брони можна подтереть одно место. У нас 30К и хрен еще найдеш. Толковый механизатор в селе может запросто стартовать от 40К и больше. Но таких людей единицы, потому что люди не хотят работать. 

Edited by ramsess
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By srv24
      Мы предоставляем в аренду серверы по всему миру. Наша цель - предоставить возможность заказать выделенный сервер в любой из 193 стран мира. В каждой из столиц мы выбираем лучшие ДЦ для предоставления наших услуг! Также, вы можете арендовать у нас подсети IP-адресов для ваших проектов. 
       
      Полный root доступ и доступ к IPMI дает владельцу выделенного сервера максимальный уровень контроля и гибкости. Он может не только администрировать сервер и его программное обеспечение, но и осуществлять удаленное управление сервером даже в случае проблем с операционной системой. Эти возможности особенно ценны для системных администраторов и разработчиков, которые требуют полного контроля и управления своим выделенным сервером.

      Наши горячие конфигурации:

      Atom C2350
      1.7 GHz 2c/2t
      4 GB DDR3 Memory
      1× 1 TB HDD
      Стоимость: $15
      Xeon E3-1230v6
      3.50Ghz 4c/8t
      16 GB DDR3 Memory
      120 GB SSD
      Стоимость: $39
      Xeon E-2336
      2.90Ghz 6c/12t
      32 GB DDR4
      2x 1 TB HDD
      Стоимость: $69
      Apple M1
      3.6 GHz 8c/8t
      32 GB DDR4
      256 GB NVMe
      Стоимость: $119
      Ryzen 7 3700X
      3.6 GHz 8c/16t
      128 GB DDR4
      10x 16 TB HDD
      2 x 960 GB NVMe
      Стоимость: $299

      Заказать сервер можно по ссылке - https://srv24.net/arenda-serverov.html
      Арендовать подсеть IPv4 - https://srv24.net/arenda-ip-adresov.html
      Мы предоставляем в аренду подсети IPv4, в наличии сети:
       
      /24 - 256 адресов
      /23 - 512 адресов
      /22 - 1024 адресов
      /21 - 2048 адресов
      /20 - 4096 адресов
       
      Так же можем собрать большее количество (/19, /18) из мелких блоков! 
       
      RIPE/ARIN/AFRINIC
       
      Стоимость от 100$ в мес, возможна оплата по безналу (УСН)
      Указываем ваши WHOIS/PTR (WhiteLabel)
      Основные преимущества:
      > Возможность заказать сервер в любой стране мира
      > Лояльность к абузам
      > Бесплатная первая настройка сервера и перенос проектов к нам
      > Возможность оплатить любой удобной валютой
      > Поддержка 24/7/365
      > Защита от DDoS L3/L4 бесплатно 
      > Скидка 10% при оплате на 1 год
      > Возможность размещения любых проектов
       
      SRV24 LP
      Наш сайт: https://srv24.net
      Telegram: https://t.me/srv24net_bot
      Почта: support@srv24.net
    • By MangoHost
      Приветствую, друзья.
       
      Надеемся, что Ваши дела идут в гору, но с нами это быстрее
       
      Потому что у нас есть:
       
      Выделенные серверы на оборудовании Supermicro с всегда включенным и бесплатным доступом IPMI:
      DMCA Ignored Server https://mangohost.net/dedicated/dmca-ignored-server : Нужен сервер, который уважает конфиденциальность и контент пользователей Вашего сайта? Посмотрите наш сервер DMCA Ignored Server, идеально подходящий для этих целей
      Game Hosting Server https://mangohost.net/dedicated/game-hosting-servers : Геймеры, радуйтесь! Наши серверы для игрового хостинга предлагают исключительную производительность для игр без лагов.
      Tor Dedicated Server https://mangohost.net/dedicated/tor-server : Для тех, кто требует максимальной анонимности и безопасности, изучите наше решение для хостинга Tor.
      Cloudflare Optimized Server https://mangohost.net/dedicated/cloudflare-server : Увеличьте скорость и безопасность вашего сайта с нашими серверами, оптимизированными для Cloudflare.
       
      Слишком много производительности? Понял, понял, вот VPS:
       
      Linux VPS https://mangohost.net/vps/linux : Ощутите гибкость и мощь open-source с нашими вариантами хостинга Linux VPS, предназначенными как для разработчиков, так и для бизнеса.
      Windows VPS https://mangohost.net/vps/windows : Используйте возможности Windows с нашими вариантами хостинга Windows VPS.
      KVM VPS https://mangohost.net/vps/kvm : Используйте настоящую виртуализацию и выдающуюся производительность с нашими решениями KVM VPS, предлагающими изолированные среды для всех ваших приложений.
      Xen VPS https://mangohost.net/vps/xen : Получите преимущества повышенной безопасности и модульности с нашим хостингом Xen VPS, который ставит на первый план надежность и эффективность.
      Anonymous VPS https://mangohost.net/vps/anonymous : Защитите свою онлайн личность с нашим анонимным хостингом VPS.
      Proxy VPS https://mangohost.net/vps/proxy : Используйте наши решения Proxy VPS для безопасного и анонимного онлайн-просмотра.
       
      Trading VPS : Оптимизируйте свои торговые стратегии и получите конкурентное преимущество с нашими специализированными решениями Trading VPS, обеспечивая высокоскоростное исполнение и непревзойденное время безотказной работы:
       
      Forex VPS https://mangohost.net/vps/trading/forex-mt4-mt5 : Идеально подходит для трейдеров на рынке Forex с Metatrader, ищущих низкий пинг и аптайм.
      Binance VPS https://mangohost.net/vps/trading/binance : Повысьте уровень своей торговли криптовалютой на Binance с нашими решениями Binance VPS / Api Binance.
      KuCoin VPS https://mangohost.net/vps/trading/kucoin : Оптимизируйте свой торговый опыт на KuCoin с нашим хостингом KuCoin VPS.
      Bybit VPS https://mangohost.net/vps/trading/bybit : Улучшите свою торговлю на Bybit с нашими услугами хостинга Bybit VPS.
      Kraken VPS https://mangohost.net/vps/trading/kraken : Максимизируйте эффективность вашей торговли на Kraken с нашими опциями Kraken VPS.
      CoinBase VPS https://mangohost.net/vps/trading/coinbase : Повысьте уровень своей торговли на Coinbase с нашими специализированными решениями Coinbase VPS.
      NinjaTrader VPS https://mangohost.net/vps/trading/ninjatrader : Получите преимущество в торговле с нашим специализированным хостингом NinjaTrader VPS.

      Мы здесь, чтобы помочь вам на каждом этапе. Если у вас есть какие-либо вопросы или вам нужно руководство по выбору подходящего сервера для ваших конкретных потребностей, не стесняйтесь связаться с нами.
      Добро пожаловать в MangoHost и удачи вам в ваших хостинговых начинаниях!
       
      Наши социальные страницы и контакты:
       
      Facebook : https://www.facebook.com/mangohost
      Twitter (X) : https://twitter.com/mangohost
      Telegram : https://t.me/mangohostnet
      Mastodon : https://mastodon.social/@mangohost
      Email : mail@mangohost.net
      Телефон : +373 (78) 232-141
       
    • By Zomro Hosting
      Нидерландская (Zomro B.V.) и Латвийская (Podaon SIA) компания, предоставляющая услуги: виртуальный хостинг, аренда VPS и выделенных серверов, регистрация доменов и дополнительные услуги хостинга.

      Ценовая политика действительно доступная, чтобы каждый мог воспользоваться максимальными преимуществами за довольно низкую цену.
      Системные администраторы оперативно реагируют на запросы клиентов, подбирают оптимальное решение для каждой задачи и работают над ней в приоритетном порядке.
      Служба поддержки работает 24/7 и следит за работой всей инфраструктуры.
      Также доступна англоязычная поддержка.

      https://zomro.com
    • By Chei3afiiebieL9y
      Шукаю VDS, dedicated з захистом layer 4-5 вiд ддос атак в Українi. Атаки по типу ntp/dns-amp, tcp-ack
    • By VladimirFN
      Продается Хостинг-компания

      Компания предоставляет услуги аренды выделенных и виртуальных серверов.
      Что входит в комплект продажи:
      IPv4: 512 шт ( два блока /24), AS
      Около сотни  счастливых клиентов, средний чек около $50/в месяц
      Оборудование:
          1) 16 нод виртуализации на Xeon-E3-1230v2 (32GB RAM)
          2) 32 блейда с десктопными материнками (Core-3,Core-5, Celeron)
          3) 4 шт Core 7
          4) оборудование собрано в корзины "Индустриальный компьютер" DC 62 (4 шт) DC 91 (2 шт)
          5) сетевое оборудование: роутер Juniper MX-80, 2 свича Extreme Networks 48 портов
      Биллинг, сайт, панель управления виртуальными серверами, софт, панель управления выделенными серверами, панель управления IP - адресами, панель DNS (Все ISPsystems 5-й версии).
      месячный обороот по итогам ноября 2022: 2300usd, оборот до войны около $5000/месяц
      расходы: размещение оборудования в дата-центре 11 500 грн + электроэнергия по счетчику (около 20 тыс. грн), арендуем дополнительно 4 блока адресов по $129 
       
      Стоимость 38000 у.е. подробности в ЛС
       
      -------------
      Отдельно продаем 2 шт ИБП General Electric LP10-31T, укомплектованы практически новыми аккумуляторами (полная замена в 2021), в комплекте плата SNMP и плата паралельной работы, могут работать паралельно, просим 5000  у.е.
      -------------

×
×
  • Create New...