Перейти до

В Україні майже пів тисячі інтернет-провайдерів припинили роботу


Рекомендованные сообщения

https://biz.liga.net/ua/all/all/novosti/v-ukraini-maizhe-pivtysiachi-internet-provaideriv-prypynyly-robotu-prychyna

 

Протягом серпня-жовтня 2024 року 487 операторів інтернет-звʼязку звернулися до НКЕК із заявами про їх виключення з реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж. Про це повідомив голова підкомітету Верховної Ради із кібербезпеки Олександр Федієнко.

Федієнко зауважив, що це сталося після заборони працювати на спрощеній формі оподаткування.

"Я не знаю, куди вони пішли, можемо припустити що частина закрилась, частина пішла в тінь та вийшла з-під нагляду регулятора. Частина, може, буде продаватись", – зазначив Федієнко.

Станом на 8 жовтня кількість суб'єктів господарювання, які з серпня звернулися із заявами про їх виключення з реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж, досягла 487. Опрацьовано 386 заяв.

Найбільше операторів припинили діяльність у Києві та Київській області – 156, а також у Черкаській області – 108.

"Я думаю, через місяць ми отримаємо ще -1000 провайдерів із реєстру, які першими робили цифровізацію країни", – заначив Федієнко.

image.thumb.png.08cb3f18bd8a50b4b15af10db3182411.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже дивно, але де у місті Києві знайшлось 156 операторів провайдерів? 😃 Реально працюючих, це кілька десятків. Як я розумію, все інше це фіктивні компанії 🤔 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну, там во-первых, не только Киев, но и область. А область в этом плане хорошо всегда развита была.

А во-вторых, могут быть всякие недобитки по 300-500-700 клиентов, которые работают в одном районе о которых особо никто и не знает.

Вот их черед и настал, знак свыше, так сказать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Туйон сказал:

Ну, там во-первых, не только Киев, но и область. А область в этом плане хорошо всегда развита была.

А во-вторых, могут быть всякие недобитки по 300-500-700 клиентов, которые работают в одном районе о которых особо никто и не знает.

Вот их черед и настал, знак свыше, так сказать.

Подивимось. Можливо просто пішли в "тінь". Знаю невеличкі пон мережі які працюють без проблем у невеличких районах та сплачують податки (3-тя группа ЕН) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, route сказал:

Знаю невеличкі пон мережі які працюють без проблем у невеличких районах та сплачують податки (3-тя группа ЕН) 

Ну вот и я сплачивал податки. А теперь перешел на общую систему. Но если вернут еще и ЕСВ то башлять 45% это верх безумия. Проще закрыть шарашку.

У таких мелких сеточек не так много "места для маневров" как у больших фирм, чтобы "оптимизировать бухгалтерию", да и бух вообще не факт что есть.

Я вон сам себе и бух и админ и монтажник.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   1 користувач

  • Схожий контент

    • Від nvr
      В пошуку підключення об'єкту біля об'їзної дороги м.Рівне.
      Юридична особа.
      Підключення + оптична мережа по території для відеонагляду.
      Бажано оптика.
      Статична ip адреса.
       
      Локація
      https://maps.app.goo.gl/aRBHEBvmGytruPHS9
       
    • Від cfytr
      Потрібен надійний провадер, що гарантує надання послуг при вімкнені світла, принаймі на 6-8 годин.
      За адресою є Фрінет але він лягає через 1-2 години, Unicom теж не гарантує інтернет
    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію  Linkcom інтернет-провайдер (м. Львів), на роботу потрібен: 
       
      Інженер телекомунікаційних мереж
       
      Обов’язки:
      Пайка оптичних волокон високого рівня складності патчпанелі, каналізаційні муфти; Ремонт магістральних і абонентських кабельних мереж; Виконання інженерних планів по оптимізації та розвитку мережі; Встановлення і оптимізація пасивного і активного обладнання на точках, при потребі в абонента; Встановлення і перенос коробок, оптичних муфт та інше; Прокладка кабелю якщо кабель був пошкоджений, або його маршрут потребує оптимізації; Виконання вимірювальних робіт з оптикою.  
      Вимоги:
      Навики виконання вимірювальних робіт з оптикою; Досвід роботи з PON технологією; Досвід роботи з електрикою; Досвід пайки оптоволокна, каналізаційних муфт;  Бажана наявність власного авто.  
      Рівень зп від 35тис.
       
      Звертатися за телефоном 0969193227 Євгенія. 
    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію Linkcom інтернет-провайдер (м. Львів), на постійну роботу потрібен: 
       
      Технік (Спеціаліст з обслуговування абонентів)
       
      Обов’язки:
      Обслуговування мережевого обладнання; Сервісне обслуговування абонентів; Вирішення технічних проблем клієнта, пов’язаних з роботою інтернету; Організації розводки по приміщеннях; Налаштування Wi-Fi точок доступу. Вимоги:
      Наяність автомобіля. Розуміння, як працює мережеве обладнання; Досвід роботи з Mikrotik, Ubiquiti, Ruijie. Бажано:
      Досвід роботи у сфері телекомунікацій. Навички роботи з електрикою.  
      Рівень зп 30-35тис.
       
      За подробицями звертайтеся за телефоном 0969193227 Євгенія.
    • Від Сергій Листовий
      Який найкращий провайдер в Тернополі?
×
×
  • Створити нове...