Перейти до

Комбінована мережа у селі


Рекомендованные сообщения

арифмометр - та пройдітся по вулиці.

 

чорд, я себе представил это :)

по вулицях ходили і все рахували :)

P.S Учумелые ручки ви реально багато допомогли-Дякую.Не багато тут людей,які хочуть пояснювати це все таким піонерам,як ми на даний момент :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 153
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

строй нитка к абону все равно потом будете переделывать медь после первого года отгребания головняка с грозой) не наступайте на те же грабли что и все

Зрозумійте одне - поки не пізно. Ніхто, і ніколи, за виключенням може Київстара у якого грошей кури не клюють, не робить розрахунки виходячи тільки з мапи. Ви і тільки Ви можете зробити ці розрахунк

Сдается мне что аватарка не ваша ...

Posted Images

від зміщення серверної на 100м зміниться тільки довжина магістральних кабелів, і то не значно)

Хлопаки, ну не лініться Ви читати старі теми! В них є купа відповідей на Ваші запитання...

 

Вулиці в нього 1 км і зміщення серверної в центр ой як вплине

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

від зміщення серверної на 100м зміниться тільки довжина магістральних кабелів, і то не значно)

Хлопаки, ну не лініться Ви читати старі теми! В них є купа відповідей на Ваші запитання...

 

Вулицці в нього 1 км і зміщення серверної в центр ой як вплине

На что именно? 100м кабеля сэкономят, но поимеют адский геморрой в худшем помещении?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я так понял masyar это камень в мой огород.варит мой аппарат отменно.пока привык к нему было тяжеловато.теперь все на раз-два.для моих целей -само то.лучше чем всякие там ******локи.а то как авария жди сварщика-120гр дорога +30гр за сварку.если варить мало так еще и не сразу приедет-а за 500баксов купил себе спокойный сон :)( и свободу маневров) как-то так

какие камни? это констатация факта. я такой же новичек в ВОЛС, но под крылом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ой, не смешите мои тапки, на оптике 100 метров экономии..... капец.

вы еще скажите что делители оптические при их расстояниях в 1 км сильно им всё "поломают"...

давайте с небес на землю. у ребят бюджет ограничен, насколько понимаю, сильно. поэтому сделать "по всем правилам" не выйдет.

отсюда и пляшем, сделать пионернэт, но близко к чему-то вменяемому.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

З практики експлуатації телефонних мереж - є проблема підрізів і прострілів. Цікаво, як живе мокра оптика? Скільки часу треба, щоб затухання у волокні виросло до неприйнятного?

АДСЛ чи вайфай в селі вже не розглядається?

Кабель буде підвішений чи закопаний? Якщо підвішений - то на опори ЛЕП?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

З практики експлуатації телефонних мереж - є проблема підрізів і прострілів. Цікаво, як живе мокра оптика? Скільки часу треба, щоб затухання у волокні виросло до неприйнятного?

АДСЛ чи вайфай в селі вже не розглядається?

Кабель буде підвішений чи закопаний? Якщо підвішений - то на опори ЛЕП?

 

Що ви маєте на увазі на рахунок АДСЛ???

 

Волокно підвішане на опорах ЛЕП!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не підкажете модель такого ящика, або його анологи??? Хочу використати замість муфт і до того ящика вварувати клієнтів

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А вешать его куда будете? Вместе со стендом купите? Муфту можно вешать на стоб вместе с мотком кабеля, а такую хрень вам вешать не позволят.

Я бы для начала вообще с РЭСом решил вопрос использования столбов, сейчас эта тема очень актуальна и труднопробиваема..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підкажіть де можна купити такий гермо ящик КРУН-32ГМ , або такий http://www.optokon.ua/product/outdoor_odf_mopb

 

Чому РЕМ має недозволити таке причіпити??? Якщо воно буде заземлене. ПІсля свят рішу на рахуток ящиків у РЕМ, відпишуся!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Можеш не старатся - не разрешат.

Ребята ну вы действительно кидаетесь в крайности.

Уясните:

1) Надо для себя чётко решить будут ли у Вас там ещё абоненты или нет (все, включая потенциальных заложены в проэкт)

2) Не искать альтернативные покупные решения - они как правило дороги. Берите то что зарекомендовало себя, имеется в наличии и стоит как семочки, можно купить на любом перекрёстке. Или тогда, если времени много, - делайте сами.

3) Не изголятся по поводу доступности и ремонтопригодности линий и сварных соединений, аля ящики, герметические оптические кроссы и т.д.

Поверьте грамотно сделанная муфта - простоит 10 лет и вы в неё и заглядывать не будете. А Ваш ящик начнёт гнить через 2 года ...

Если изначально сделать все запасы, грамотно распределить волокна - достаточно будет сделать 1 раз.

4) Не важно сколько Вы времени потратите на ремонт оборванного кабеля: 20 минут (заменить пару пролётов на стыках) или 1 час (переварить 2 муфты по 12 волокон) - абонент всё-равно будет недоволен и не будет дожидатся пока вы закончите. Он пойдёт заниматся своими делами придёт через 3 часа и будет свято верить что интернета у него не было именно 3 часа (пока его не было дома), а не 20 минут.

 

И самое главное, не надо искать решений что-бы сделать, как Вам кажется удобней.

Надо сразу же делать как надо. Пусть Вам и кажется это бредом сейчас.

 

ЗЫ: по поводу серверной в начале улицы. ИМХО, звезда не зазря придумана. отказоустойчивость выше и стоимость - ниже.

и, как я уже говорил, - неважно где сервак стоит, важно где агрегация. Хотя, возможно, и обратное.

 

Просто я хотел акцентировать внимание, что в данном конкретном случае совершенно не важно где располагается сервер.

Не от него надо плясать - надо плясать от правильной агрегации. Т.е. удобной в обслуживании и легко наращиваемой.

 

Просто ответте на 1 вопрос: что делать если в противоположном от "серверной" конце улицы, через полгода надо будет подключить ещё 5 человек?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

4) Не важно сколько Вы времени потратите на ремонт оборванного кабеля: 20 минут (заменить пару пролётов на стыках) или 1 час (переварить 2 муфты по 12 волокон) - абонент всё-равно будет недоволен и не будет дожидатся пока вы закончите. Он пойдёт заниматся своими делами придёт через 3 часа и будет свято верить что интернета у него не было именно 3 часа (пока его не было дома), а не 20 минут.

 

золотые слова...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо зразу думати про потенційних абонентів і не припускати ніяких змін то треба тупо на кожен будинок зробити вивід по волокну або два (авось скисне одне, що тоді - муфту відкривати?).

Але люди тут не впевнені в завтрашньому дні, а не те що в наступному році. Хочуть при підключенні повертати повну вартість матеріалів. То які тут довгочасні плани? Якщо розраховувати на 10 років вперед - то таки треба би було кожному до хати підвести волокно і ще й шоколадку подарувати.

Доречі, про відновлення оптики за 20 хвилин - це з тої ж опери, що і муфта на 10 років. Анріал.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо зразу думати про потенційних абонентів і не припускати ніяких змін то треба тупо на кожен будинок зробити вивід по волокну або два

Да зачем - же! Давайте мыслить логично ... У человека даже не Ч/С в черте города. У него СЕЛО ...

И поверьте - там все всё друг про друга знают. Знают у кого есть дети, у кого нет, у кого только подрастают, у кого скоро уедут учится ...

Достаточно просто внимательно послушать, профильтровать явный бред, сопоставить 2 диаметрально противоположные точки зрения - вуаля список потенциалов готов!.

Да просто пройтись и посмотреть на дом и хозяйство ... :unsure:

Я знаю, так определяется 90% потенциалов.

Из них 70% подключаются в течении 2-3 месяцев от времени подключения соседа... "Як же так, чим я сусіда гірший, чи моїм дітям в школі соромитися шо реферат не можуть скачати" ... Стадный инстинкт ... :)

Остальные 15 - в течении года, остальные 5 - "хитровжаренные" будут то wi-fi от соседа брать, то витухой по огороду бросать ... до грозы ...

Потом нет ничего слаще смотреть как добрые до этого соседи - грызутся как кот с собакой виноватя во всём друг друга. :)

Хотя предупреждалось ... :(

 

(авось скисне одне, що тоді - муфту відкривати?).

А что её вскрывать-то? Что часто нужно? Ну если часто - берите такую http://deps.ua/ru/katalog/opticheskie-muftyi/ru-myfta-opticheskaya-crosver-fosc-m.html и не мучьтесь угрызениями совести.

 

Але люди тут не впевнені в завтрашньому дні, а не те що в наступному році. Хочуть при підключенні повертати повну вартість матеріалів. То які тут довгочасні плани? Якщо розраховувати на 10 років вперед - то таки треба би було кожному до хати підвести волокно і ще й шоколадку подарувати.

Знову крайнощі :) Ємоції, не більше .... Немає чорного та білого, істина десь посередині ....

 

Доречі, про відновлення оптики за 20 хвилин - це з тої ж опери, що і муфта на 10 років. Анріал.

Звідки такі дані, в плані "анріал"? Здогадки чи досвід?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Угу, сейчас РЭСы все чаще желают видеть полностью диэлектрический кабель и отсутствие посторонних предметов типа муфт. Здоровые металлические ящики приведут их в восторг))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Учумелые ручки, я маю трохи досвіду, але не з оптикою. Те, що оцінювати абонентів по маєтках не варто - це в першу чергу. Якісь плани будувати на 10 років приватній особі - також не варто (З причин відсутності або присутності держави - де як виходить :unsure:).

Щодо часу ремонту. Явно не реальний час. Навіть, якщо ви вказуєте час, за який ви кинете якийсь тимчасовий лінк між обірваними кабелями які лежать на дорозі - все одно час простою не буде 20 хв. За 20 хв. можна хіба що мідь скрутити. Але треба ще прийняти заявку і прибути на місце. Так що 3 години - це ще дуже і дуже гарна оцінка. А абонент буде невдоволений в першу чергу тим, що йому хочуть назвати нереальни час відсутності зв"язку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Учумелые ручки, я маю трохи досвіду, але не з оптикою. Те, що оцінювати абонентів по маєтках не варто - це в першу чергу. Якісь плани будувати на 10 років приватній особі - також не варто (З причин відсутності або присутності держави - де як виходить :unsure:).

Щодо часу ремонту. Явно не реальний час. Навіть, якщо ви вказуєте час, за який ви кинете якийсь тимчасовий лінк між обірваними кабелями які лежать на дорозі - все одно час простою не буде 20 хв. За 20 хв. можна хіба що мідь скрутити. Але треба ще прийняти заявку і прибути на місце. Так що 3 години - це ще дуже і дуже гарна оцінка. А абонент буде невдоволений в першу чергу тим, що йому хочуть назвати нереальни час відсутності зв"язку.

В данной теме оговаривается определенный объект, в котором от звонка до проблемного места 5 минут ходьбы. И если поспешить, при правильном подходе времянку можно и за 1 час сделать, конечно кроме случая когда 20 волокон порвали, с таким раскладом имеет смысл обзвонить клиентов и узнать кто дома кого нет, дабы ускорить восстановления тем клиентам которым инет нужен в данный момент.

К тому же наверное все таки говорим о плюсах и минусах технологий, не каждый же день оптику рвать будут, не считаю что этой теме нужно уделять так много высказываний.

Да, нет, + - и все.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підкажіть де можна купити такий гермо ящик КРУН-32ГМ , або такий http://www.optokon.u...utdoor_odf_mopb

 

Чому РЕМ має недозволити таке причіпити??? Якщо воно буде заземлене. ПІсля свят рішу на рахуток ящиків у РЕМ, відпишуся!

Перед тем как пойти договариваться о столбах, еще раз обратите внимание на аватарку Учумелые Ручки, думаю в данной стране не случаен выбор данной картины:unsure:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мене трохи чіпає тема часу ремонту, бо я такими ремонтами займаюся. Трохи самостійно а трохи за часом слідкую. Що мене лякає найбільше в такому проекті - це можливість навмисних пошкоджень... От година - це вже ближче до реалу. І то, якщо прийшли зі зваркою і прийняли рішення негайно відновлювати зв"язок по тимчасовій схемі. І є чим "кидати" ту времянуку...

Доречі, ніхто не замітив питання про частково пошкоджений кабель. Якщо в той кабель попадає вода - за скільки часу він скисне? Як проявляється скисання в роботі? На скільки я розумію, за рік воно може скиснути...

Ще така ідея - кидати кабель на 2-3-4 абонентів окремий кабель. По-перше, тих абонентів і так не багато. По-друге менше зварок у муфті. Головне, кабелі маркувати. Бо як жмут таких кабельків десь урвуть....

Доречі, про маркування і документацію. Тут на разі ніхто нічого не каже. А це дуже важливий елемент. Записати коли, як і що підвісили. Хоча, кажуть, що в деяких місцях ніхто кабелі не ремонтує. Як виявили що щось кабель пошкоджений - кидають новий.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дабы не тратить время на анализ, предлагаю сразу ставить клиенту роутер с сфп, и при подключении рассказывать, что данная активка кушает мало денег в плане электричества и по возможности ее оставлять включенным, в таком случае на сервере прикрепить скрипт который будет оповещать о одновременном отключении к примеру сразу 5 клиентов, что будет вам сигналом, что кабель рвут, и если ни кого не застанете на месте преступления, сразу приступать к восстановлению, а так как вы видите что начиная с определенной муфты нет ни одного клиента, то можно и без анализа обойтись, еще из серверной будет ясно, что кабелю куку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Учумелые ручки, я маю трохи досвіду, але не з оптикою. Те, що оцінювати абонентів по маєтках не варто - це в першу чергу.

А де я згадував маєток? Я згадував "хазяйство", хто живе в селі - той зрозуміє. Хатинка може бути і убогою, а ось хазяїн - добрий, і навпаки.

Якісь плани будувати на 10 років приватній особі - також не варто (З причин відсутності або присутності держави - де як виходить :blink:).

Нічого не зрозумів. Які 10 років? Де я це згадував? - Це все ваші вигадки ...

Як я вже писав основна маса абонентів в селі підключаєтся ~ протягом 1 року - ділі тільки: хтось заїхав, хтось одружився, у когось підросла дитина ...

Щодо часу ремонту. Явно не реальний час. Навіть, якщо ви вказуєте час, за який ви кинете якийсь тимчасовий лінк між обірваними кабелями які лежать на дорозі - все одно час простою не буде 20 хв. За 20 хв. можна хіба що мідь скрутити. Але треба ще прийняти заявку і прибути на місце.

Ось тут все зрозуміло. Ви працюєте чи працювали в УТ, або в іншій крупній компанії ...

В селі (чи пак у малого альтернативного оператора) неміє часу на "приймання заявки".

Вони працюють "з коліс", подзвонив абонент на мобілу - поїхав ремонтувати...

 

Щодо 20 хвилин - дуже і дуже реально використовуючи щось на кшталт: http://local.com.ua/...%D1%8B-ftthpon/

 

Доречі, ніхто не замітив питання про частково пошкоджений кабель. Якщо в той кабель попадає вода - за скільки часу він скисне? Як проявляється скисання в роботі? На скільки я розумію, за рік воно може скиснути...

Волокно - не молоко щоб скисати ... :ph34r: І не мідь щроб гнити :)

І потрапляння вологи ви можете навідь не помітити. Бо поперше - та волога одразу заблокуєтся гідрофобним гелем, а по друге максимум чим страшна волога в оптичному кабелі - це тим, що оболонку кабеля може пошкодити лід з цієї водички (при умові що кабель не в землі).

 

PS: виходячи з цього питання - ви явно працюєте чи працювали в УТ .

 

Ще така ідея - кидати кабель на 2-3-4 абонентів окремий кабель. По-перше, тих абонентів і так не багато. По-друге менше зварок у муфті.

А от цього я-би не рекомендував робити ... По перше єлементарно дорожче, по друге нічого в плані ремонтопридатності це не дасть ...

 

Всі ці питання наштовхують на думку що ви занадто часто стикались з проблемами на лініях і це вас тривожить.

З цього роблю вивід: ви працівник УТ (чи біли ним, чи хтось з рідних там працює) ...

Не потрібно так хвилюватися. Оптика для того і вішаєтся що-би проблем подібного плану було значно менше (або зовсім не було).

Не кидайтися в крайнощі ...

 

Ще раз - нормально, по правилам, підвішена оптика в ч/с може бути пошкоджена тільки форсмажорними обставинами.

А форсмажор - це і в африці - форсмажор.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не сваріться у темі. Якщо так сильно хочете, то в ПП пишіть один одному.

 

З кількістю волокон оприділився, дякую дуже допомогли визначитися з к-стю майбутніх клієнтів :blink: !!!

 

Клієнт буде сидіти на одному одномодовому волокні, який кабель взяти до клієнта від муфти, на одно волокно неможу знайти. Чи кидати 2 волокна????

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...