nightfly Опубліковано: 7 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 7 грудня, 2015 цей конфіг уже роки паше і я його не чіпав в недавньому часі Ну факт залишається фактом. Можете зирячи в tail -F /var/log/dhcpd.log повидаляти обробник цеї мережі в довіднику "сервер дхцп" і потицяти по "мережі та послуги". Якшо проблема зникає - значить проблема в самих потрохах сабнета.
mgo Опубліковано: 7 грудня, 2015 Опубліковано: 7 грудня, 2015 повидаляти обробник цеї мережі в довіднику "сервер дхцп" і 300 абонентів дружно звонять в саппорт чо в них UHW повилітало)) Якшо проблема зникає - значить проблема в самих потрохах сабнета. в лог несипиться тоді /usr/local/etc/multinet/centr bad parse, але я не перевіряв, що з видачею адрес коли мак поміняти, шустро видалив, тицьнув і назад вписав centr.conf. тепер маю /usr/local/etc/multinet/dhcpd.conf line 67: /usr/local/etc/multinet/centr.conf: bad parse. dhcpd: include "/usr/local/etc/multinet/centr.conf" і в 67 рядку все гут як і в сусідніх
nightfly Опубліковано: 7 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 7 грудня, 2015 і в 67 рядку все гут як і в сусідніх кирилиця в маках? наконвертили?
mgo Опубліковано: 7 грудня, 2015 Опубліковано: 7 грудня, 2015 (відредаговано) кирилиця в маках? наконвертили? білінг НЕ позволяє кирилицю втиснути в ручному вводі, щоб монтажніки таке намутили тільки з виберушки вони там тицяють маки з кирилецею воно б 2 роки не працювало якщо я тоді криво влив міграцією1. приблизно стільки працює мережа 172.16.4.0/22 влив тоді до ~ 172.16.4.150 і натобі зараз вилізло. зараз ніхто звідси нежаліється, проблема наразі невидача новому абону його адреси, а дальше пакує 172.32.0.х хоча отакий лог підказує, що скоро почнуть Dec 7 14:21:15 ElitNet dhcpd: DHCPREQUEST for 172.16.4.77 from 00:15:6d:1c:c8:80 via bridge0: unknown lease 172.16.4.77. Dec 7 14:21:15 ElitNet dhcpd: DHCPREQUEST for 172.16.4.8 from 00:15:6d:a6:95:52 via bridge0: unknown lease 172.16.4.8. Dec 7 14:21:15 ElitNet dhcpd: DHCPREQUEST for 172.16.4.244 from 00:27:22:04:cf:e5 via bridge0: unknown lease 172.16.4.244. Dec 7 14:21:16 ElitNet dhcpd: DHCPREQUEST for 172.16.4.135 from 00:15:6d:01:00:3c via bridge0: unknown lease 172.16.4.135. ps цей сервер фартовий 99% багів на ньому лізе, карма у нього така. Відредаговано 7 грудня, 2015 mgo
mgo Опубліковано: 7 грудня, 2015 Опубліковано: 7 грудня, 2015 (відредаговано) такого немалоб бути і аліаси міст/вулиць треба прибити "Тільки латиниця і цифри" бо монтажніки понастворювали Відредаговано 7 грудня, 2015 mgo
mgo Опубліковано: 7 грудня, 2015 Опубліковано: 7 грудня, 2015 (відредаговано) убив цього абона все полетіло при міграції куска абонів включив CRM_MODE=1 і SAFE_REGMODE=0 щоб дописувати логіни/паролі пппое абонів руками монтажніки скористалися можливістю натупити і натупили, якщо те що на скріні відбулося через ці опції. Відредаговано 7 грудня, 2015 mgo
nightfly Опубліковано: 9 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 9 грудня, 2015 убив цього абона все полетіло bad karma монтажніки скористалися можливістю натупити і натупили, якщо те що на скріні відбулося через ці опції. ну так ці штуки давно не підтримуються, і в документації чітко заявлені як мертві/небезпечні.
nightfly Опубліковано: 9 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 9 грудня, 2015 Стабильный релиз Ubilling 0.7.3 - rev 4912 Из основных изменений: Изменения в структуре БД, см дамп. alter.ini: Новая опция SIGNAL_IN_PROFILE включающая показ сигнала ONU в профиле пользователя. alter.ini: Новая необязательная опция ALLOWED_COLORS, для покраски строк по цвету тега в действиях по городу. alter.ini: Новая опция DEALWITHIT_ENABLED включающая планировщик отложенных действий по пользователям. alter.ini: Новая опция MG_ENABLED включающая интеграцию с Megogo alter.ini: Новая опция MG_PARTNERID указывающая партнерский ID Megogo alter.ini: Новая опция MG_PREFIX устанавливающая префикс пользователей Megogo alter.ini: Новая опция MG_SALT указывающая на salt для авторизации пользователей при помощи API alter.ini: Новая опция MG_SPREAD устанавливающая тарифную модель Megogo (Помесячная/Посуточная) alter.ini: Новая опция MG_PERCENT указывающая процент вознаграждения с подписок Megogo userstats.ini: Новая опция MG_ENABLED включающая интеграцию кабинета пользователя с Megogo userstats.ini: Новая опция API_URL устанавливающая URL для работы с Remote API userstats.ini: Новая опция API_KEY указывающая серийный номер вашего Ubilling Модуль «Профиль пользователя»: исправлена работа опции TARIFFINFO_IN_PROFILE в браузерах Chrome/Safari Модуль «ПОНизатор»: исправлены артефакты показа графиков истории сигнала в Chrome. Новый модуль «Живи с этим»: позволяет планировать изменения различных параметров пользователя «на когда-то». Новый модуль «Подписки Megogo»: позволяет управлять тарифами и подписками Megogo Продвинутое управление вланами: Немного оптимизирован скрипт для циско для поднятия влана, делается меньше чем за секунду, не считая сохранения конфигов. Продвинутое управление вланами: исправлена проверка данных и добавлены обработчики ошибок. Теперь в случае недостающих данных будут вменяемые показы ошибок. Улучшено логирование. Модуль «Действия по городам»: рефакторинг кода. Модуль «Действия по городам»: добавлено разделение прав по городам в пределах модулях. СМС напоминания - добавлена обработка должников (шлет смс один раз, до выхода из должников), и принудительная отмена отправка смс для пользователей с бесплатными тарифами. Модуль «Печать чеков»: для чеков в формате docx добавлен макрос {PAYNOTE} OpenPayz: исправлена работа фронтенда БНК24 (platezhka) Шаблонизация: для общих шаблонов добавлены макросы {CURDATE} и {ROUNDCASH} RemoteAPI: Добавлен вызов dealwithit выполняющий обработку задач планировщика. Глобально: библиотека dygraphs обновлена до версии 1.1.1 Полный чейнджлог: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=changelog#rev_4912 Рекомендации к обновлению: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=relnotes#section073 Посвежевшая демка: http://ubilling.net.ua/?module=fnpages&pid=demo
kissbohda Опубліковано: 9 грудня, 2015 Опубліковано: 9 грудня, 2015 привіт , нема такого = ALLOWED_COLORS у вікі . додавати у alter.ini ?
nightfly Опубліковано: 9 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 9 грудня, 2015 Новая необязательная опция ALLOWED_COLORS Воно використовується тільки при PER_CITY_ACTION=1 і що робить насправді, жодного поняття не маю.
nightfly Опубліковано: 9 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 9 грудня, 2015 Не многовато "Megogo" появилось? Да, подозреваю что многовато. А че поделать? Аукцион невиданной щедрости же
a_n_h Опубліковано: 9 грудня, 2015 Опубліковано: 9 грудня, 2015 Не многовато "Megogo" появилось? Да, подозреваю что многовато. А че поделать? Аукцион невиданной щедрости же Ну если щедро благодарят разработчиков, то вполне приемлемо.
nightfly Опубліковано: 9 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 9 грудня, 2015 Ну если щедро благодарят разработчиков, то вполне приемлемо. Та вообще.... Щас сяду в свой новый бентли и поеду домой бухать тридцатилетний маккей
skybetik Опубліковано: 10 грудня, 2015 Опубліковано: 10 грудня, 2015 Мегого не Мегого а вот за dealwithit респектую.
mgo Опубліковано: 11 грудня, 2015 Опубліковано: 11 грудня, 2015 (відредаговано) Така хтелка зона покриття на карті, вона зара кружочками і кружочки еток скільки можна досягнути витою парою хочеться розмалювати зону покриття трикутничками або багатокутничками)) та ще й довільної форми, для ВІ-ФІ сектора, і кружочок з можливістю задавати радіус для всенаправоеної а якщо ще це все розмалювати в різні кольори то ціни б йому небуло. Відредаговано 11 грудня, 2015 mgo
DemonidZe Опубліковано: 11 грудня, 2015 Опубліковано: 11 грудня, 2015 ХМ наконец это сбылось ) DEALWITHIT ! но как по мне не хватает действия корректировки сальдо или установить счет.
nightfly Опубліковано: 12 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 12 грудня, 2015 ХМ наконец это сбылось ) DEALWITHIT ! но как по мне не хватает действия корректировки сальдо или установить счет. Ок, запилим - благо расширяемость продумана by design.
mgo Опубліковано: 12 грудня, 2015 Опубліковано: 12 грудня, 2015 Ківко дєнєг даєте? Сталася критична помилка, денег мама недає(( тіки колумбійський кокс є лкьооовий такий, попробував, появились трикутнички і квадартіки, щей кружочкі різнокольорові
nightfly Опубліковано: 13 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 13 грудня, 2015 Тю, на шо я буду новий бентлі заправляти та 30 річний віскі купувати? Ой млять.... знову все переплутав... то тридцятирічний опель та свіжий борщ
antilock Опубліковано: 15 грудня, 2015 Опубліковано: 15 грудня, 2015 Шановний nightfly! Чи є в планах реалізація терміну дії тарифу? 1. Тариф акційний діє 3 місяця 2. Гроші знімаються зразу за 3 місяця 3. По закінченню акції тариф стає попередній.
oberon85 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Шановний nightfly! Чи є в планах реалізація терміну дії тарифу? 1. Тариф акційний діє 3 місяця 2. Гроші знімаються зразу за 3 місяця 3. По закінченню акції тариф стає попередній. Думаю с новым модулем "dealwithit" это вполне можно делать.
antilock Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Шановний nightfly! Чи є в планах реалізація терміну дії тарифу? 1. Тариф акційний діє 3 місяця 2. Гроші знімаються зразу за 3 місяця 3. По закінченню акції тариф стає попередній. Думаю с новым модулем "dealwithit" это вполне можно делать. Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем???
kissbohda Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем??? і так треба заходити в профіль користувача кожного акційного абонента , і заодно в dealwithit
Рекомендованные сообщения