Перейти до

Ideco Internet Control Server 2.5


Рекомендованные сообщения

Прівет я знайшов цю прогу Ideco Internet Control Server 2.5 установив розібрався а тепер незнаю як її зламати креком ато за ліцензію дорого хтять дуже:

 

Standard Edition:

100 named Users: 2107$

50 Concurrent Users 1737$

 

Enterpriser Edition

100 named Users: 3144$

50 Concurrent Users 2551$

 

А в мне сетка маленька всього 50 чоловік і немае таких денег за це платити. Підскажіть може хто ставив собі цю прогу як вона? і як зареєстрували її ??!!??. Просто перед мною стоїть задача роздати нет на ЛІНУКСІ і щоб була тільки рускоязична прога, потому і вибрав Ideco Internet Control Server 2.5

 

Якшо шо хтось може чув про неї або щось знає пишіть на почту quicknet@mail.ru ICQ308-217-599 а також на скайп kushnir00 дякую жду отзивов

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Неломаетса оно трафик инспектор)) поставте если интерфес нужен если ненужен то микротик

Трафік ставив нормальна тема удобний но він на Віндовсі і в мене напостой чогось глючив нет коли я через нього роздавав 2 місяця нормально робить потом глюки, зараз стоїть SuSe, сквидом роздаю но хочу по інтерфейсу на платформі лінукса а не так, так погано не удобно.

 

Хочу Ідеко нароз може хто поможе? за деньги рішити цю проблему??!!?? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. за деньги тебе могут поставить другой нормальный, проверенный бллинг.

2. вопросы по поводу "Кто поломает мне этот ворованный софт" на другом форуме задавай, а не тут.

3. и не нужно создавать кучу одинаковых тем в разных разделах, последнее китайское предупреждение.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1. за деньги тебе могут поставить другой нормальный, проверенный бллинг.

2. вопросы по поводу "Кто поломает мне этот ворованный софт" на другом форуме задавай, а не тут.

3. и не нужно создавать кучу одинаковых тем в разных разделах, последнее китайское предупреждение.

А що саме можуть за деньги поставити? Мені потрібно щось тіпа Ідеко - похож на ТрафікІнспектор удобно і треба щоб було рускоязичне, треба безлімітний інет роздати. А а то шоб зламали хоть ссилку дайте я кудась дальше обращусь за допомогою.

 

дякую

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2quicknet

Если нет таких денег заплатить тогда поставь любой бесплатный биллинг (например stargazer). Я думаю за денежку ты найдешь человека который тебе все это установит и настроит. И опять же, использовать нелицензионное программное обеспечение это плохо и наказуемо. Особенно в коммерческих целях. Цените труд программистов, блин, в конце концов.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2quicknet

Если нет таких денег заплатить тогда поставь любой бесплатный биллинг (например stargazer). Я думаю за денежку ты найдешь человека который тебе все это установит и настроит. И опять же, использовать нелицензионное программное обеспечение это плохо и наказуемо. Особенно в коммерческих целях. Цените труд программистов, блин, в конце концов.

Д я з тобою согласен нащот труда програмеров. Але дорого хтять сильно вони і старгейзер не подобаеться мені. Нащот того Ідеко там в них є пробна версія 70 днів в мене вона стоїть, вона нормально робить але треба якось так зробити, я десь читав і там сказано шо можна зробити бекап баз даних а потом переставити саме Ідеко і назад ти бази закинути але проблема в тому шо не написано як і де шо правильно робити. Може хтось шось знае?

 

Підкиньте ще якийсь білінг рускоязичний ПЛІЗ

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Например http://abills.asmodeus.com.ua/wiki/doku.php но под FreeBSD. В принципе если нужна считалка а не полноценный биллинг можно самому написать ничего сложного в этом нет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не подобаеться хотя може бути , хочу щоб було прімерно Як ідеко ставилося ато я не сильно роздупляюсь в Лінуксі. якщо можиш скинь номер аськи пообщаємся або дайте ще якийсь білінг нормальний. я незнаю як ставити reeBSD. якшо можиш то напиши асько пообщаемся я так поняв в тебе це діло стоїть??

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

идеко чем хорош пролил образ на винт и все

много вкусностей в принципе и без гемора настраивается

минус триал 70 но народ уже обходит удалением таблиц или переустановкой системы через 70 дней и заливкой базы юзеров

вообщем гугля тебе в помощь

если тебе идеко нужен

а вообще 2 часа и у тебя стоит старгейзер считает траф и не заморачиваешся

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
идеко чем хорош пролил образ на винт и все

много вкусностей в принципе и без гемора настраивается

минус триал 70 но народ уже обходит удалением таблиц или переустановкой системы через 70 дней и заливкой базы юзеров

вообщем гугля тебе в помощь

если тебе идеко нужен

а вообще 2 часа и у тебя стоит старгейзер считает траф и не заморачиваешся

От в чому річ я нічого не знайшов там в інеті якшо щось знаеш допоможи ти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...