nightfly Опубліковано: 16 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 16 грудня, 2015 Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем??? Тобто ви плануєте, для 1к абонентів одночасно насильно зняти АП за три місяці, після чого замінити їм тариф на безкоштовний, після чого повернути якийсь інший коштовний? Круто
antilock Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 (відредаговано) Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем??? Тобто ви плануєте, для 1к абонентів одночасно насильно зняти АП за три місяці, після чого замінити їм тариф на безкоштовний, після чого повернути якийсь інший коштовний? Круто Не так... Зробити окремий тариф акційний, за який абонплата буде зніматись зразу за певний час, а не по місячно, якщо не вніс гроші тоді абон вибирає стандартний тариф на який йому вистачає грошей. Відредаговано 16 грудня, 2015 antilock
nightfly Опубліковано: 16 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 16 грудня, 2015 Не так... Зробити окремий тариф акційний, за який абонплата буде зніматись зразу за певний час, а не по місячно, якщо не вніс гроші тоді абон вибирає стандартний тариф на який йому вистачає грошей. Робіть, хто ж забороняє?
antilock Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Не так... Зробити окремий тариф акційний, за який абонплата буде зніматись зразу за певний час, а не по місячно, якщо не вніс гроші тоді абон вибирає стандартний тариф на який йому вистачає грошей. Робіть, хто ж забороняє? Як організувати зняття суми зразу за певний час????
kissbohda Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 мабуть так : 1 місяць має мати 3 місяці , тобто абонплата за 90 днів має змінатися зразу .
antilock Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 мабуть так : 1 місяць має мати 3 місяці , тобто абонплата за 90 днів має змінатися зразу . Так
mgo Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 (відредаговано) мабуть так : 1 місяць має мати 3 місяці машина часу Як організувати зняття суми зразу за певний час???? флай уже відповів Тобто ви плануєте, для 1к абонентів одночасно насильно зняти АП за три місяці, після чого замінити їм тариф на безкоштовний, після чого повернути якийсь інший коштовний? Круто хоча тариф фактично можна не міняти, а тільки його назву і ціну. назва для абона міняється так http://local.com.ua/forum/topic/53297-тарифы-в-лк/?p=489855 ціну встановити зразу за 3 місяці, після зняття АП ціну міняєте на 0 і через 3 місяці міняєте все назад. Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем??? а що участь в акції примусова без згоди абонента? гестапо Відредаговано 16 грудня, 2015 mgo
antilock Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 мабуть так : 1 місяць має мати 3 місяці машина часу Як організувати зняття суми зразу за певний час???? флай уже відповів Тобто ви плануєте, для 1к абонентів одночасно насильно зняти АП за три місяці, після чого замінити їм тариф на безкоштовний, після чого повернути якийсь інший коштовний? Круто хоча тариф фактично можна не міняти, а тільки його назву і ціну. назва для абона міняється так http://local.com.ua/forum/topic/53297-тарифы-в-лк/?p=489855 ціну встановити зразу за 3 місяці, після зняття АП ціну міняєте на 0 і через 3 місяці міняєте все назад. Вот інтересно... а як Ви думаєте в ручну більше 1к абонів переводити цим модулем??? а що участь в акції примусова без згоди абонента? гестапо Це приклад!!! Ну флай відпові при базі в 100-300 абонів... кожного разу переключати тарифи і змінювати їхню ціну в ручну не вихід... Тому і було запитання про термін дії тарифу...
skybetik Опубліковано: 16 грудня, 2015 Опубліковано: 16 грудня, 2015 Я может туплю )) ну да ладно ,например акция 3 месяца по цене 1 го 100мб за 100 гр НАПРИМЕР. Кидаем абону через корректировку сальдо 300гр,после фиктивно заносим 100гр те что абон оплатил (чтоб видеть динамику денег) и абон видел что он оплатил. Если тариф какой то хитро вые****ны делаем тоже только через dealwithit указываем смену пакета по истечению 3 месяцев на обычный тариф. Все остальное выше описано вами про 1 к абонов бред ,акция на то и есть чтоб приманить новых абонов ..
mgo Опубліковано: 17 грудня, 2015 Опубліковано: 17 грудня, 2015 (відредаговано) мегого з моєю кармою непрацює) настворював тарифів з ID мегогошників, закопіпастив видані мегогошниками MG_PARTNERID MG_SALT userstats.ini вкопіпастив серійник і адресу білінга у кабінеті тицяю підписатися, переадресовує на головну сторінку кабінету і непідписує. Мегогошники кажуть від нас нічо не прилітає. є десь лог щоб позирити що там відбувається? ps. гроші на балансі, доступ ізза нату в нет є. Відредаговано 17 грудня, 2015 mgo
nightfly Опубліковано: 17 грудня, 2015 Автор Опубліковано: 17 грудня, 2015 Мегогошники кажуть від нас нічо не прилітає. як мінімум перевіряти звязок кабінету з remoteapi є десь лог щоб позирити що там відбувається? немає Ми з ними вживу тестили - всьо ок з коробки працювало.
mgo Опубліковано: 17 грудня, 2015 Опубліковано: 17 грудня, 2015 як мінімум перевіряти звязок кабінету з remoteapi підкажіть як перевірити цей звязок? Ми з ними вживу тестили - всьо ок з коробки працювало. карма у мене така
mgo Опубліковано: 17 грудня, 2015 Опубліковано: 17 грудня, 2015 (відредаговано) все підказка зпрацювала API_URL="http://billing.isp/" я зрозумів буквально і вписав адрес хоста, а треба було повний шлях до білінга. йду зирити в тестовий халявний мегого тв Відредаговано 17 грудня, 2015 mgo
ingarius Опубліковано: 8 січня, 2016 Опубліковано: 8 січня, 2016 Всім привіт, з НР і святами. Колись бачив на просторах форуму (а може і не бачив) інфу про те, що колись буде можливість розділяти користувачів між касирами/адмінами. Наприклад, є декілька фізично окремих районів, де є окремі касири. Є бажання щоб касир з району А не бачив абонентів з р-ну Б і навпаки. На мій хлопський розум, реалізувати зовсім не складно (наприклад доступ по тегам). Коротше кажучи питання: чи є таке в планах і коли можна чекати? Дякую за відповіді
l1ght Опубліковано: 8 січня, 2016 Опубліковано: 8 січня, 2016 в планах у флая сделать филии, только когда и как - не знаю даже это в планах на этот год счас такое есть только в пределах модуля "действия по городам"
ingarius Опубліковано: 8 січня, 2016 Опубліковано: 8 січня, 2016 такое есть только в пределах модуля "действия по городам" а можна якось детельніше?
ingarius Опубліковано: 8 січня, 2016 Опубліковано: 8 січня, 2016 я так розумію потрібно включити PER_CITY_ACTION в alter.ini, і ...
l1ght Опубліковано: 8 січня, 2016 Опубліковано: 8 січня, 2016 я так розумію потрібно включити PER_CITY_ACTION в alter.ini, і ... именно это
Muator Опубліковано: 26 січня, 2016 Опубліковано: 26 січня, 2016 2. Добавить поддержку Queue Tree для серверов доступа MikroTik! Можно узнать на какой стадии находится разработка данного сервиса?
ura1149 Опубліковано: 27 січня, 2016 Опубліковано: 27 січня, 2016 добрый день!! требуется настроить Ubilling . Точнее нужна привязка к оборудованию! финансовая часть работает. удаленка
nightfly Опубліковано: 28 січня, 2016 Автор Опубліковано: 28 січня, 2016 Внезапный релиз Ubilling 0.7.4 rev 4955 Из основных изменений: userstats.ini - новая опция ADSERVICE_ENABLED включающая\выключающая модуль adservice. userstats.ini - новая опция ADSERVICE_DATE указывающая дату применения сервисов userstats.ini - новая опция ADSERVICE_NAMES указывающая имена для доп. сервисов userstats.ini - новая опция ADSERVICE_COST указывающая стоимость доп. сервисов Модуль «Тарифы»: теперь показывает актуальную скорость тарифа, и предупреждает о необходимости ее установки. Модуль «Склад»: добавлен отчет по остаткам ТМЦ в разрезе конкретного месяца. Модуль «Склад»: минорные исправления локализации. Модуль «Склад»: при просмотре расходной операции, теперь указывается категория ТМЦ. Модуль «Склад»: при просмотре приходной операции, теперь указывается категория ТМЦ. Модуль «Склад»: при просмотре списка забронированных ТМЦ, теперь указывается категория ТМЦ. Модуль «Склад»: к единицам измерения типов ТМЦ добавлены упаковки. Модудь «Склад»: исправлена проблема, мешавшая провести расходную операцию по прошлогодним задачам. Учет зарплат и премий: исправлена проблема невидимых сотрудников, при печати табелей. Модуль «Планирование работ»: при просмотре использованных материалов со склада, теперь показаны категории ТМЦ. Модуль «Отчет по АРПУ»: добавлена возможность указывать тарифы как строго, так и в виде маски. Новый модуль "Кабинета пользователя": adserivces для подключения дополнительных сервисов. Небольшие изменения по vlangen-у (улучшено логирование действий, добавлена дополнительная обработка ошибок). Модуль «Понизатор»: добавлена поддержка GPON для ZTE и соответствуйщий SNMP шаблон ZTE C320 GPON. Модуль «Понизатор»: добавлен шаблон для Eltex LTE-8X. Модуль «Пользовательские карты»: исправлена проблема с импортом из KML меток без имени. Модуль «Живи с этим»: добавлены типы отложенных операций «корректировка сальдо» и «установить счет». API UserSide: исправлены проблемы с экспортом блоков домов. Глобально: в виджетах календариков с возможностью прямого выбора года, расширен диапазон по-умолчанию. Чейнджлог: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=changelog Рекомендации к обновлению: http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=relnotes#section074 Обновленная демка: http://ubilling.net.ua/?module=fnpages&pid=demo
skybetik Опубліковано: 28 січня, 2016 Опубліковано: 28 січня, 2016 (відредаговано) Потеряли gif в userstats/iconz/adservice.gif для модуля adserivces Коммент ADSERVICE_DATE и ADSERVICE_NAMES доступна только запятая ("TV:1,") ("TV:50,") а если сервис 1 то при выборе в Заказать дополнительный сервис будет пустое поле после сервиса Відредаговано 28 січня, 2016 skybetik
device Опубліковано: 28 січня, 2016 Опубліковано: 28 січня, 2016 Как бы мелочь, но в глаза попалось. Скорость тарифов - редактирование. Раньше там было Скорость отгрузки
a_n_h Опубліковано: 29 січня, 2016 Опубліковано: 29 січня, 2016 После обновления перестал работать динамический шейпер. Индикация активных пользователей и все остальное работает по прежнему, при запуске динамического шейпера "вручную" выпадает целая куча ошибок: ipfw: need a pipe/flowset/sched number После "танцев с бубном" нашел лекарство - резетнуть всех пользователей. Интересует в чем проблема, может нужно как-то подправить autoubupdate.sh?
nightfly Опубліковано: 29 січня, 2016 Автор Опубліковано: 29 січня, 2016 Интересует в чем проблема, может нужно как-то подправить autoubupdate.sh? вместо вот этого: ln -fs /etc/stargazer/dn ${APACHE_DATA_PATH}${UBILLING_PATH}/content/dn нужно что-то типа такого: mkdir ${APACHE_DATA_PATH}billing/content/dn
Рекомендованные сообщения