Baneff
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Baneff
-
Все обладнання китайське і придбане в Китаї. В нас такі моделі не продаються. Високовольтні BMS - дійсно проблема. Електронних ключів таких нема, щоби одночасно й високострумові й високовольтні, тому всі моделі таких BMS містять DC контактори, іншого виходу нема. Ще проблема з ними - це висока ціна. Це не масові моделі й там цінник починається десь від 400$ і доходить до 1000$ і вище, що не радує. Тому я особисто відмовився від контролю струму за допомогою BMS і контролюю тільки напругу на комірках за допомогою трьох стандартних BMS на 24 лінії й трьох DC контакторів. Це, звичайно, теж радіоаматорство, але комірки від перерозряду та перезаряду захищає, а більше мені й не треба. Захист по струму - DC автомат механічний і додатково плавкий запобіжник. Ну й три індуктивних вирівнювача по 24 лінії обов'язково звичайно. Купа дротів, виглядає не дуже, але працює.
-
Tanhost 6375,00 грн/рік разом з ПДВ.
-
Вибачте, якщо образив. Я ж вашої кваліфікації не знаю. Просто я переглядаю періодично профільні групи й в мене іноді залишки волосся на голові починають ворушитися. Більшість людей ставлять питання і пропонують рішення, які свідчать про те, що вони навіть закона Ома не знають і взагалі з логікою не дружать. Це не їх вина напевно, але факт. Грошей нема і крутися як хочеш. По суті ж, в мене відбувалося наступним чином. Спочатку захотілося всю хату заживити через онлайновий UPS. Треба було десь 6, в піках до 10 кВт. Онлайнові UPS-и такої потужності знайшлися тільки з зовнішніми батареями з номінальною напругою 192 В, із зарядкою до 214 В максимум. Хотілося, щоби тримало хату мінімум добу без підзарядки, тому батарея знадобилася десь приблизно на 25 кВт-год. Купляти готове таке - грошей не вистачало, тому зупинився на саморобній батареї з 64 шт. ліфер комірок на 130 А-год. Також зарядка від мережі 220В була налаштована тільки в нічний час, коли електрика у два рази дешевше. Вдень хата була на батареях. Потім з'ясувалося, Що в скрутні часи електрика може подаватися протягом 1-2 годин зі значними перервами. Штатна зарядка UPS-а не встигає в таких умовах, тому мусив додати більш потужну зовнішню зарядку. Спочатку підключати сонячні панелі не планував, але коли все це запрацювало, то з'явилося питання: а чому би й ні? Поставив сонячні панелі й MPPT сонячну зарядку (не інвертор). В такому вигляді й працює тепер. Все, що мені було потрібно реалізовано.
-
Йти моїм шляхом нікому не раджу, там багато нюансів і підводних каменів і все це вимагає крім грошей ще й часу і певної кваліфікації. Певною мірою радіоаматорство, але маємо те, що маємо. Звичайно, якщо є гроші й нема бажання експериментувати з невідомим наперед результатом, то краще придбати все готове.
-
Тому, що максимальна потужність навантаження інвертора 5кВт і, відповідно, максимальний струм від акумуляторів при 48В буде більше 100А. Якщо ви його обмежите, то відповідно впаде і максимальна потужність. Це арифметика і фізика, все просто. Звичайно, якщо у вас не буває такого навантаження, то і струм від акумів буде менше.
-
київстар Київстар який ''працює'' без світла
Baneff replied to Sergut195's topic in Comment providers
Я на всіх одночасно сиджу. Так треба! -
київстар Київстар який ''працює'' без світла
Baneff replied to Sergut195's topic in Comment providers
Та що там інтернет, в КС мобільний зв'язок лягає, коли в районі нема електрики. "Інші оператори" працюють, а в КС одна поділка на мобілі й реально розмовляти не вдається, нічого не чути. У всякому випадку в нас так. -
А офіс через PON - це як? Система заточена під домашніх користувачів і там може бути на одній лінії сотня юзерів з тарифами "до" які всі ділять між собою той 1 гиг смуги пропускання в невідомих пропорціях. А тут офіс, значить має бути гарантована швидкість? Чи я чогось не розумію, просто цікаво як це може бути.
-
5 хв до запуска генератору витримає навіть зовсім вбитий в хлам акум, це не показник. Якщо ви той акум після 5 років експлуатації знімете і поміряєте залишкову ємність, то, думаю, будете здивовані.
-
Ой, та ладно. Гель служить грубо 1 рік, потім заміна, бо місткість починає катастрофічно падати. Ліфер служить грубо 10 років. Про яку ціну тут мова? Любі свинцеві акуми хоч з гелем хоч без - то гроші на вітер.
-
Любі свинцеві за рік в мусорку підуть. В тому числі й гелеві.
-
Защиты там нет. Литий-ион по определению пожаро и взрыво опасен. Но если нет механических поврежєдений и нет превышений по максимально допустимым параметрам зарядки/разрядки, то работает. Но лучше, конечно, сразу ставить лифер. А защиту самому тогда надо ставить, если сам сборку делаешь и ставить её надо обязательно, вообще не задумываясь. Выбор BMS модулей защиты на рынке большой, всегда можно подобрать необходимое.
-
Не так просто. Хто що заводить у квартиру - є багато варіантів і не всі вони добрі для внутрішньої прокладки. По квартирі краще тягати спеціальний гнучкий кабель для пачкордів, для внутрішніх робіт. Або просто купити готові пачкорди необхідної довжини. Ну і, звичайно, при монтажі ніяких перетискань та крутих вигинів, все дуже обережно, там же скло, може побитися .
-
При всій моїй повазі. Літій-іон для ДБЖ вже не в темі. Ще більше не в темі свинець. Тільки ліфер. Навіть не буду пояснювати чому, бо вже набридло.
-
Нормальные высокочастотные онлайн UPS-ы начинаются от мощности 1000VA и напряжения батарей 36V (42V макс заряд). Всё, что меньше - это старая схема с тяжёлым железным трансформатором, соответственно - низкий КПД. Ну и свинцовые аккумуляторы - деньги на ветер. Лифер рулит. Хотя, конечно, смотрите сами.
-
Дякую. А option 82 в OLT Huawei можна якось прописати на портах?
- 13 replies
-
- olt
- dhcp-snooping
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Так это что в OLT Huawei нет вообще функции DHCP-snooping и задом-наперёдные роутеры отсекать нечем? Привязка к порту - это не то всё же. Остаётся значит только vlan per user? Option 82 тоже значит нет? А в OLT ZTE как с этим? Пытаюсь определиться с платформой.
- 13 replies
-
- olt
- dhcp-snooping
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
GPON/EPON/XGSPON OLT for Network Service
Baneff replied to Alina1989's topic in Optical fiber equipment
Ви цю модель мали на увазі що на фото? Виглядає цікаво, але що всередині - знову таки невідомо. Навіть ніякого pdf документа нема для ознайомлення з деталями. -
GPON/EPON/XGSPON OLT for Network Service
Baneff replied to Alina1989's topic in Optical fiber equipment
Питання не в тому відомий бренд чи ні й ви, звичайно, маєте право на просування свого бренду. Проте OLT - складний у керуванні пристрій зі складною системою керування і купою нюансів, які треба враховувати в роботі. Навіть заміна прошивки вже може вимагати корекцій в адмініструванні. Досвід такого адміністрування накопичується роками. Також і весь наявний парк ONU теж якоюсь мірою узгоджений з конкретними моделями OLT і як вони будуть співпрацювати з OLT іншого бренду - невідомо. І тепер уявіть собі, що треба весь той досвід відкласти вбік і почати вивчення нової невідомої системи з нуля. Хто на таке наважиться і навіщо це? Звичайно, якщо починати впровадження технологій xPON з нуля, то при цікавих цінах можна розглядати інші варіанти крім відомих ZTE/Huawei/BDcom, проте тоді постає питання підтримки. По відомих брендах завжди можна запитати в спільноти, а по невідомих - в кого питати? У виробника в Китаї? Ще є питання доставлення з Китаю та гарантійного обслуговування при прямому постачанні від виробника. Якось це все виглядає не дуже цікаво. Є ще варіант, що в середині у ваших виробів знаходяться чіпи та прошивки відомих брендів і нічого нового там нема для освоєння, але це нікому невідомо. Короче щось тут не дуже складається. -
Кому що, я просто виклав альтернативний погляд. Мені, наприклад, потрібно тепер тільки онлайн і для дому і для роботи, бо ціни падають на них, а якість там не до порівняння з офлайновими. Особисто я як раз і відмовився від гібрида через його офлайнову природу, а поставив в себе два пристрої: онлайн UPS та сонячну зарядку. В парі працює прекрасно.
-
Хотів придбати OLT ZTE C320/C620, але почитав цю гілку і перехотів. Тепер хочу придбати Huawei MA5800-X2. Де тут почитати щоби й це мені перехотілося?
- 885 replies
-
- 2
-
-
- ZTE
- ZXA10 C320
-
(and 1 more)
Tagged with:
