mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
А яку Ви технологію доступу використовуєте? IPoE, VPN, DHCP? Який функціонал повинен виконувати сервер? Shaping, NAT, FireWall, BGP, Netflow?
-
Лицензия провайдера программной услуги
тема ответил в Dragon пользователя mlevel в Для Адміністраторів
Це та сама ліцензія ППП, тільки з іншими цінами? -
1. В доповідачах практично одні менеджери, відчуваю розмова буде про все і ні про що. 2. Поділяться як робити гроші з повітря. 3. Привезли "відомих" дядьків з Росії і деруть за це гроші. З технічною сторони робити там нічого (тим більше коли там вхід платний). P.S. Навіть полінувалися прописати title тег в HTML коді на деяких сторінках офіційного сайту.
-
Київстар зараз сам активно займається домашнім інтернетом, не думаю що вони будуть раді такій співпраці. МТС більше для транспорту підходить.
-
Лицензия провайдера программной услуги
тема ответил в Dragon пользователя mlevel в Для Адміністраторів
Яка зараз ситуація з ліцензією на IPTV? Хто мав/має справу? -
BGP bandwidth community на D-Link'ах - перший раз чую. Покажіть будь - ласка приклад, а то я не знайшов!
-
Ага, тільки Ви уточняйте що вказаний Вами функціонал є тільки на дорогих апаратних BGP-маршрутизаторах типу Cisco, Juniper.
-
"Домашній інтернет" (Київстар)
-
Тобто вони не вимагають ставити відповідну систему умовного доступу для IPTV?
-
OS-6850: Maximum VLANs per switch: 4094 Maximum number of policy rules/conditions/actions: 2048 IPv4: Maximum router interfaces per switch: 4094 IP Maximum static IP routes per switch: 2K BGP: Maximum BGP Peers per Router: 32 Maximum number of routes supported: 65,000 Range for AS Numbers: 1 to 65535 Range of Local Preference Values: 0 to 4294967295
-
Если будиш им платить сразу за 1 тыс. абонов, плюс купиш у них оборудование за 900 у.е. думаю небудут. Это за Discovery. А так в большинстве каналы нетакие привередливые!!! Під обладнанням за 900 у.о. Ви маєте на увазі картки доступу?
-
Цікавить чи буде згода від Discovery чи інших зашифрованих каналів на ретрансляцію, коли я не використовую дорогих CAS систем?
-
Питання до тих хто організував IPTV в своїй мережі? Чи є у Вас договора з каналами, ліцензія?
-
OFT-media непогане рішення, та і ціна в принципі майже прийнятна.
-
Роботу тих підрядників, які прокладають оптоволоконні магістралі контролюють досить серйозно. І самі підрядні фірми серйозні. А бригади для під'єднання кінцевих абонентів формуються з місцевого контингенту, та і вимоги до них не такі високі, так як основним завданням для них є під'єднання якомога більшої кількості абонентів.
-
Я не считаю, что вы должны досконально владеть мануалом. Я считаю, что на Вашей должности Вы должны уметь пользоваться функцией search. И когда на все вопросы ответ в 90% звучит: прочитайте абзац такой-то на странице такой-то - это не нормально. По-крайней мере после N-ого такого ответа мне бы было стыдно, видимо это не про Вас... Выпячивание своей лени или некомпетентность не украшает инженера, а тем более когда потом про компанию, которая потратила на Вас не одну неделю, дала бесплатно и без залога дорогостоящее оборудование (даже 2 раза, т.к. первый свитч был умерщвлен Вами при невыясненных обстоятельствах при перешивке) на форумах потом пишете "брехня". Создается впечатление, что мы Вам этот свитч сначала продали по сумасшедшей цене, а потом отказались поддерживать. Так вот для коллег проясню: Мы дали оборудование господину mlevel на бесплатное тестирование и поверьте, много лет уже не помню такого тестирования Закончилось тем, что я САМ попросил вернуть оборудование, т.к. ресурса было уже потрачено в разы больше, чем мы могли заработать на этом одном коммутаторе (а именно о таких грандиозных планах велась речь) и конца и краю этому видно не было... Лишний раз убеждаюсь, что ни одно доброе дело не останется безнаказанным Не бажаю продовжувати дискусію яка не відноситься до теми. Нічого проти OmniLink і Вас особисто немаю. Бажаю ставитися до клієнтів лояльно та з розумінням(якими б вони не були). Дякую.
-
Тоді я не розумію що Ви маєте на увазі, коли кажете "технічна підтримка", коли на Вашу думку я маю в досконалості володіти мануалом.
-
Чомусь російська/українська технічна підтримка Alcatel-Lucent в офіційних представництвах відповіді на мої запитання не вважала лікбезом.
-
up. тема ще актуальна. розглядаю варіанти: 1) б/у рефлектометр з ціною до 2 000$ 2) новий рефлектометр з ціною до 4 000$
-
Вам скажуть читати мануал і все.Хто хоче отримати реальну відповідь, звертайтеся в російське представництво Alcatel-Lucent. Тільки там я зміг отримати толкову відповідь.
-
і все таки рішення проблеми Ви не описали.
-
natiss 1. Покажіть мені оператора національного рівня, який використовує IPv6. 2. Ви бачили вигляд IP-адреси (v6)? Скажіть, якщо люди помиляються при вводі IPv4 адреси, то для них IPv6 це буде набагато простіше? 3. Поясніть як використання IPv6 адресації знімає такі питання, як підміна IP-адреси абонентом? Без використання IP-MAC binding, vlan-per-user?
-
Ну по - перше я не є безпосереднім організатором, скоріше активний учасник. По - друге фестиваль буде проводитися з 6 по 8 травня, тому вся інформація по конкурсах буде трохи пізніше. Основні конкурси, які проводяться на протязі року є на сайті, і написано великими буквами. Організатор - студентська організація BEST.
-
хто був на фестивалі з 2006 року розуміє в чому справа) нічого не завуальовано, ніяка не секта) на презентаціях розказують про формат фестивалю, конкурси та змагання які будуть проводитися, щоб ознайомити студентів із цікавими заходами. правда більш цікаво для програмістів. http://decoded.org.ua/2009/ http://decoded.org.ua/2008/ http://decoded.org.ua/2007/ http://decoded.org.ua/2006/ Фото з усіх заходів: http://vkontakte.ru/albums-2004755
