mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
в підвалі лежать граблі, вила і лопати на випадок заворушень. побудований бункер під серверною, в якому стоять аварійні роутери, комутатори, декілька бухт кабелю(вита пара, оптоволокно), релейки. бункер витримує пряме попадання ядерної бомби, так що після бомбардування можна буде легко протягнути нову мережу. ще думаю поставити кешуючі сервери ВСЬОГО Інтернету, на випадок якщо одночасно знищать такі сервіси як Google, Youtube, Facebook, Vkontakte, etc. - в мене все буде під рукою.
-
Україна - "впереди планети всей".
-
ну як для кого. наприклад я для себе поки не можу дозволити купити PI блок /19 і надати тарифи по 100 Мбіт. Про IPv6 взагалі мовчу, навіть не бачу смислу для себе зараз його впроваджувати.
-
Радий за всіх, хто так мажорно живе.
-
Як бодро закричали.. А Ви покажіть на власному прикладі, як Ви купили PI блок - /18 (ну хоча б /19) і роздали усім багатострадальним абонентам, забрали шейпінг і почали роздавати кожному по 100 Мбіт, стахановськими методами почали "внєдрять" IPv6.. Теорію розказувати кожен гаразд. P.S. Ваші слова - і Київстару в вуха...
-
http://www.youtube.com/watch?v=Rxx-d0ybWtg
-
Я вже писав про сам фестиваль тут - http://local.com.ua/forum/topic/25731-decoded-2011/
-
из пальца высосана проблема шейпера при внешнем канале несколько G Тобто якщо в абонентів тарифи 20-60 Мбіт Ви пропонуєте не шейпити нічого а дати всім по 100 Мбіт?
-
Ну якщо у Вас зараз є нагальна потреба зашейпити 500 Мбіт трафіку клієнту, зробіть це на комутаторі (якщо у Вас дійсно він не "тупий" як написав pavlabor). Але думаю коли буде реальна потреба в масовому шейпінгу таких швидкостей, то dummynet буде справлятися з такими завданнями, або Ви зможете собі дозволити апаратний полісер з такими потужностями.
-
2Gbit корректно режется только ng_car. порого примерно 300-400 мбит/с (может зависеть от HZ). А ведь при таких объемах шейпер то уже и не нужен, соточка на порт и всё счастливы. Вибачте, але поки не жаліюся на dummynet. Знаю людину в якої і 3Gbit чудово шейпиться на PC з dummynet. ng_car при великій кількості нод загинається. Я имею в виду пропускную способность шейпера. Напишите думминету config bw 800Mbit/s и посмотрите, как он будет. Да ng_car загибается,потому что граф. Но при канале 2Г шейпить уже особо то и не надо... хм.. і багато в Вас таких користувачів на 800Mbit/s? з пайпами до 100 Мбіт/с. (з правильно виставленим значення HZ) dummynet. справляється і не плюється. Ви ж самі підтверджуєте, що швидкості ростуть, скоро шейпити не буде потреби. Поки середня швидкість в абонента не буде масово перевищувати 100 Мбіт/с.
-
Представники - http://www.acko.ua/content/contact/regional/index.php'>http://www.acko.ua/content/contact/regional/index.php Контакти компанії - http://www.acko.ua/content/contact/ Співпраця - http://www.acko.ua/content/partnership/
-
а кількість трафіку і одночасних сесій?
-
2Gbit корректно режется только ng_car. порого примерно 300-400 мбит/с (может зависеть от HZ). А ведь при таких объемах шейпер то уже и не нужен, соточка на порт и всё счастливы. Вибачте, але поки не жаліюся на dummynet. Знаю людину в якої і 3Gbit чудово шейпиться на PC з dummynet. ng_car при великій кількості нод загинається.
-
хах...замість того щоб розширювати зовнішні канали...
-
2Gbit dummynet`ом ріжеться нормально.
-
Відкрито реєстрацію на офіційному сайті фестивалю: http://www.decoded.org.ua/dis/
-
(с) В. С. В.
-
збери ядро без: options DUMMYNET а потім загружай/вигружай модулем ядра: kldload dummynet.ko kldunload dummynet.ko
-
Полісер - відкдає пакети Шейпер - поміщає їх в чергу
-
і dummynet'у не мішає нічого шейпти сумарно ~2Гбіт трафіку на одній машині. проблеми відсутні. p.s. "Воно работает" - це дуже розмите поняття.
-
И что? Ну в этом случае полисите локальные ресурсы самим портом. Что от этого меняется? Протокол TCP он знаете ли с гарантированной доставкой данных, а тот же протокол Skype допускает 30% потерь. Shaper нужен только в том случае, если у пользователя идет скажем VoIP/RTP траффик. Больше я не вижу необходимости в шейперах. И не надо!ага. Ви покажіть на прикладі мережу в якій використовується ПОЛІСІНГ на доступі?як воно виглядає?а як бути з UDP пакетами? і хочу я подивитися на роботу Skype в таких умовах.а звідки Ви знаєте що в юзера нема ІР-телефона? а якщо він дивиться он-лайн трансляцію?яка буде реакція на відкинуті полісером пакети?
-
ну не вміють вони шейпити!
-
О да, расскажите мне еще про полисинг и шейпинг. Давайте я вам расскажу что такое полисинг: вы предоставляете пользователю 100Мбит/с UA-IX. У пользователя 100Мбит/с порт. Это и есть полисинг я надаю 50 Мбіт інтернету. порт - 100Мбіт. вихід?
-
Шейпінг і полісінг - різні речі. Л2 комутатори доступу не вміють шейпінг. І сумніваюся що полісінг там гарно реалізовано. Який L3 D-Link(або Cisco) може ШЕЙПИТИ ~5000 юзерів?
-
а як правильно? в яких саме умовах? Ви маєте на увазі те, що з швидкостями ~100 Мбіт відпаде потреба шейпінгу?
