Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. Зашла партия "китайцев" с таможни под одного прова буквально сегодня. Китайцы разрабатывали под их ТТХ. Завтра думаю выклянчу одну приставку на тест себе. Если что отпишусь. Тут Влад с УА.ПОН хвастался приставками, но точно ничего неговорил. Нет, точно не он. Просто те мужики и партию купили размером с пару контейнеров и ехало оно 1,5 месяца пароходом. Кстати узнал случайно они походу и всякой мелочевкой будут барыжить типа сфп, патчи и пр. Провы начинают искать источники дополнительного дохода. :-) є інфа про ці приставки? що за провайдер такий, якщо не секрет?
  2. точно розпродаж? CP-7911G по 140$ можна купити і без розпродажу, а у Вас - 225$.
  3. mlevel

    Кабель витая пара

    а хто виробник?
  4. Ніхто не підкаже, для чого КС кладе 24-парний ВО кабель в кожен будинок?
  5. mlevel

    UTP+логотип

    Знімуть Ваш кабелю з супер логотипом, глянуть, обпалять і шукай вітру в полі.
  6. mlevel

    HELPTEH

    А коли води/газу/електроенергії у Вас немає, Ви також пишете на форумі Водоканалу/МіськГазу/РЕМу про порушення договору, неякісно надані послуги?<br><br><br>
  7. будь - яка толкова проектна організація. хіба там щось особливе?
  8. mlevel

    обрыв кабеля Атраком

    Wnet якраз співпрацює з Атракомом по багатоьох напрямках.
  9. цікаво де можна глянути спеціальні технічні засоби визначені НКРЗ для проведення заміру мінімальної гарантованої швидкості доступу в мережу?
  10. mlevel

    POS-терминал.

    питання, чий це термінал буде? якщо він зареєстрований на Вас(Вашу фірму), то його напевно треба реєструвати в податковій.
  11. mlevel

    Продам кабель Amp Netconnect

    та чого Ви нервуєте? я наприклад про цей кабель вперше чую. могли б конструктивно розказати про його переваги, привести характеристики і тд. я розумію що бренд. P.S. І Ви знаєте, шукачам кольорових металів пофіг чи це Одескабель чи Amp Netconnect, бренд чи не бренд. Вони і біметал знімуть.
  12. mlevel

    Продам кабель Amp Netconnect

    169$ за 305 м.? Ви нічого не плутаєте? Чим цей кабель такий особливий, чим кращий за Одесу, яку можна купити по 550 грн. за 305 м.?
  13. mlevel

    Куплю VoIP-GSM шлюз

    якщо є карти на 4 канали, дешевші за 1000$, то можна і карту. але тут проблемка. сервер з Астеріском буде стояти в серверній. а сигнал там не дуже якісний.
  14. Шукаю бюджетний (до 1000$) 4-х канальний VoIP-GSM шлюз. Можливо б/в(б/у) варіант.
  15. D-Link DGS-3610-26G з дефорлтним маршрутом на світ, Україною і декількома паритетами працює, аптайм вже пів року.
  16. Неее.. працювати з комутатором краще по 220 вольт.
  17. mlevel

    UA.PON

    Влад, чекаємо наступного проекту від Вас - UA.IPTV
  18. mlevel

    тарифы

    )) при 30мб за 55 перебыгати не будуть насмышив я говорив про 2 мбіт, які дає Київстар. дайте тоді 35 мбіт.
  19. mlevel

    Создание сети с ноля

    А Ви дату останнього повідомлення дивилися?
  20. mlevel

    тарифы

    ну дайте клієнтам за 55 грн. 3 Мбіт. і ніхто перебігати не буде.
  21. можна спробувати дізнатися у власника території на якій ці вишки знаходяться. вони ж не просто так поставили їх, за власним бажанням.
  22. Товаріщ, Ви про що? Ви читали повідомлення в темі, а не тільки загловок?
  23. mlevel

    Прошу пояснити

    Не пишите полный бред! При условии, что колеса будут крутиться с одной скоростью(об/мин), то диаметр колеса ой как влияет на скорость автомобиля. Вот так то А 216-волоконний кабель також не впливає на пропускну здатність? Суть була в тому що основну роль відіграє не діаметр кабелю.
  24. mlevel

    Прошу пояснити

    Перше - ще раз подумайте, чи дійсно Вам потрібен цей провайдинг. Почитайте цей форум, можете почитати nag.ru. Друге - якщо не передумали, візьміть на роботу людину з освітою по напрямку "Телекомунікації" та відповідним досвідом роботи. Діаметр кабелю впливає на пропускну здатність, так само як діаметр коліс на швидкість автомобіля. Інтернет в села - по радіоканалу, або прокладайте власний волоконно - оптичний кабель(~15 грн. за метр прокладки без вартості кабелю). Вартість базової станції зовсім не десятки тисяч(як мінімум в 2-10 разів дешевше), скоріше такою є вартість ліцензії на 5 Ггц(близько 40 тисяч грн на область). Від УкрТелекому Вам не потрібно нічого. Зовнішній канал в них краще не брати, шукайте інших магістралів. Будете мати бажання покласти свій кабель в кабельну каналізацію, яка є власністю УТ, тоді будете мати з ними справу. Креслення, як такого не потрібно. Кожна інстанція має свої вимоги до проектів. Це не завжди креслення формату А1. Читайте: (при кожному незнайомому слову - в google) http://www.nag.ru/projects/book/ http://habrahabr.ru/blogs/personal/62439/ http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=14:52011
  25. mlevel

    UA.PON

    А на сайті у Вас інформації по проекту немає :-) Не всі ж Ваші клієнти читають цей форум.
×
×
  • Створити нове...