mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Зашла партия "китайцев" с таможни под одного прова буквально сегодня. Китайцы разрабатывали под их ТТХ. Завтра думаю выклянчу одну приставку на тест себе. Если что отпишусь. Тут Влад с УА.ПОН хвастался приставками, но точно ничего неговорил. Нет, точно не он. Просто те мужики и партию купили размером с пару контейнеров и ехало оно 1,5 месяца пароходом. Кстати узнал случайно они походу и всякой мелочевкой будут барыжить типа сфп, патчи и пр. Провы начинают искать источники дополнительного дохода. :-) є інфа про ці приставки? що за провайдер такий, якщо не секрет?
-
РАСПРОДАЖА ОБОРУДОВАНИЯ CISCO от компании QosCom.
тема ответил в Zarik пользователя mlevel в Обладнання
точно розпродаж? CP-7911G по 140$ можна купити і без розпродажу, а у Вас - 225$. -
а хто виробник?
-
Ніхто не підкаже, для чого КС кладе 24-парний ВО кабель в кожен будинок?
-
Знімуть Ваш кабелю з супер логотипом, глянуть, обпалять і шукай вітру в полі.
-
А коли води/газу/електроенергії у Вас немає, Ви також пишете на форумі Водоканалу/МіськГазу/РЕМу про порушення договору, неякісно надані послуги?<br><br><br>
-
Проект серверной комнаты, стоимость?
тема ответил в laffytaffy пользователя mlevel в Мережа - бізнес
будь - яка толкова проектна організація. хіба там щось особливе? -
Wnet якраз співпрацює з Атракомом по багатоьох напрямках.
-
Приняты новые телеком-правила для операторов и абонентов
тема ответил в Oleg Doneck пользователя mlevel в Для людей
цікаво де можна глянути спеціальні технічні засоби визначені НКРЗ для проведення заміру мінімальної гарантованої швидкості доступу в мережу? -
питання, чий це термінал буде? якщо він зареєстрований на Вас(Вашу фірму), то його напевно треба реєструвати в податковій.
-
та чого Ви нервуєте? я наприклад про цей кабель вперше чую. могли б конструктивно розказати про його переваги, привести характеристики і тд. я розумію що бренд. P.S. І Ви знаєте, шукачам кольорових металів пофіг чи це Одескабель чи Amp Netconnect, бренд чи не бренд. Вони і біметал знімуть.
- 13 ответов
-
- Tyco
- Amp Netconnect
-
(та 1 ще)
Теги:
-
169$ за 305 м.? Ви нічого не плутаєте? Чим цей кабель такий особливий, чим кращий за Одесу, яку можна купити по 550 грн. за 305 м.?
- 13 ответов
-
- Tyco
- Amp Netconnect
-
(та 1 ще)
Теги:
-
якщо є карти на 4 канали, дешевші за 1000$, то можна і карту. але тут проблемка. сервер з Астеріском буде стояти в серверній. а сигнал там не дуже якісний.
-
Шукаю бюджетний (до 1000$) 4-х канальний VoIP-GSM шлюз. Можливо б/в(б/у) варіант.
-
D-Link DGS-3610-26G з дефорлтним маршрутом на світ, Україною і декількома паритетами працює, аптайм вже пів року.
-
Неее.. працювати з комутатором краще по 220 вольт.
-
)) при 30мб за 55 перебыгати не будуть насмышив я говорив про 2 мбіт, які дає Київстар. дайте тоді 35 мбіт.
-
А Ви дату останнього повідомлення дивилися?
-
ну дайте клієнтам за 55 грн. 3 Мбіт. і ніхто перебігати не буде.
-
Как отличить вышки мобильных операторов
тема ответил в антоха пользователя mlevel в Для тих, хто в пелюшках ще
можна спробувати дізнатися у власника території на якій ці вишки знаходяться. вони ж не просто так поставили їх, за власним бажанням. -
Товаріщ, Ви про що? Ви читали повідомлення в темі, а не тільки загловок?
-
Не пишите полный бред! При условии, что колеса будут крутиться с одной скоростью(об/мин), то диаметр колеса ой как влияет на скорость автомобиля. Вот так то А 216-волоконний кабель також не впливає на пропускну здатність? Суть була в тому що основну роль відіграє не діаметр кабелю.
-
Перше - ще раз подумайте, чи дійсно Вам потрібен цей провайдинг. Почитайте цей форум, можете почитати nag.ru. Друге - якщо не передумали, візьміть на роботу людину з освітою по напрямку "Телекомунікації" та відповідним досвідом роботи. Діаметр кабелю впливає на пропускну здатність, так само як діаметр коліс на швидкість автомобіля. Інтернет в села - по радіоканалу, або прокладайте власний волоконно - оптичний кабель(~15 грн. за метр прокладки без вартості кабелю). Вартість базової станції зовсім не десятки тисяч(як мінімум в 2-10 разів дешевше), скоріше такою є вартість ліцензії на 5 Ггц(близько 40 тисяч грн на область). Від УкрТелекому Вам не потрібно нічого. Зовнішній канал в них краще не брати, шукайте інших магістралів. Будете мати бажання покласти свій кабель в кабельну каналізацію, яка є власністю УТ, тоді будете мати з ними справу. Креслення, як такого не потрібно. Кожна інстанція має свої вимоги до проектів. Це не завжди креслення формату А1. Читайте: (при кожному незнайомому слову - в google) http://www.nag.ru/projects/book/ http://habrahabr.ru/blogs/personal/62439/ http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=14:52011
