Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. Підкажіть що за завод такий у Львові?
  2. Не найдутся, затея не очень. Разве, что строить корпоративный ЦОД с перспективой сдачи в аренду стоек в отдельной гермозоне. Вибачте, а звідки такі заяви? Ви аналізували ринок? Можете співставити попит і пропозицію на ІТ ринку Львова? На рахунок здачі в оренду стійок, тут я погоджуюсь. P.S. Зараз у Львові немає толкових пропозицій навіть по хостингу чи колокейшину.
  3. Перед тим як будувати треба з NEP'ом радитися, щоб потім не було великого потоку критики.
  4. В принципі цікава тема..
  5. mlevel

    модель дівайса по маку

    Звернутись до виробника, хай підкаже які діапазони MAC-адрес виділені на ті чи інші моделі.
  6. mlevel

    Нужен канал во Львове

    Ретн у Львові дає по 25 грн./мбіт при ємності 1Гбіт. P.S. Насправді у Львові є великий вибір: TopNET, Dataline, DataGroup, Retn, UarNET, WNet, Valor(airbites), Київстар, IT'Systems, Vega, etc. Залежить від єсності яку Вам потрібно, суми яку готові платити і якості сервісу яку хочете отримати на виході.
  7. mlevel

    IPTV или КТВ

    Всього 60 будинків є? Тоді 1310нм для Вас буде вигідніше. Якщо потім не виявиться, що будинків буде більше 400.
  8. mlevel

    IPTV или КТВ

    Можна і на 1310нм запустити, якщо будинків не більше 120 і ВОЛЗ мають не велику довжину, таке рішення буде більш бюджетним. Але тут треба врахувати загальну кількість будинків в місті де планується надавати послугу, щоб потім не перераховувати оптичний бюджет і не перебудовувати мережу.
  9. mlevel

    Что творится с EX.UA?

    Есть такая проблема у тех у кого нет своей AS и кто берет канал у двух провайдеров или Украину и мир отдельно Есть своя АS, и канал берем у одного провайдера))) ну само собой Украина и мир бегают в разных вланах. какие еще предложения? А Ваші дані по AS та PI правильно в RIPE внесені?
  10. Дійсно, ті хто на собі не відчули такого "покращення", побояться підтримувати.
  11. Той же Київстар має комерційний call-центр, і надає такі послуги :-)
  12. Панове Alex_E та Wireless Ukraine Assoc, Вам не здається, що Ви перетворюєте більшість тем на даному форумі в публічне вираження Вашої взаємної "любові"? Може досить? Не можете вирішити усі суперечності віч-на-віч? Як малі діти...
  13. А телефонну базу звідки брати?
  14. На UBNT Rocket M2 існують сертифікати?
  15. mlevel

    Срок службы оптоволокна

    Від якості ізоляційної обмотки/тросу/проволоки та зовнішніх впливів, які діють на кабель.
  16. А як отримати згоду від абонентів?
  17. mlevel

    cacti

    Дивись що пише в /var/log/httpd-error.log .
  18. 1. Де можна ознайомитися із списком сертифікованих систем автоматизовних розрахунків, які можуть здійснювати розрахунок помегабайтних тарифів? 2. Якщо усі абоненти працюють на основі публічного договору-оферти, яким чином вони звіряють тарифні плани?
  19. Питання до тих, в кого волокно в приватному секторі: у Вас муфти і відводи волокон до абонентів - на кожній опорі?
  20. mlevel

    Помогите разрешить спор

    2,4 чи 5 ГГц? Побудуйте лінк "точка-точка" між директором і містом, та між директором і пгт.
  21. Версія - Консалтинг. І конфігурацію допоможуть підібрати.
  22. Можно вообще всё запихнуть на одну тачку, только вот очень обидно когда один сервис за собой другие в даун утаскивает... при этом оперативно проблема не решается... А по моим вопросам что межете сказать? 1. Якщо не працює NAS, тоді логічно що і DNS не є потрібним. Тим більше у Вас їх буде 2 шт. на різних NAS. 2. Ви так і не відповіли яка перевага RAID 5 на RAID 1. Чомусь за 10 років роботи з RAID 1 - проблем не було. 3. Під які саме бази даних планується сервер №2?
  23. 1. Для чого DNS виносити на окремий сервер? Підніміть його на кожному NAS. Тут і резервування буде. 2. Для чого RAID 5-6? Чому RAID 1(зеркало) не підходить? Для більшої надійності поставте SCSI диски. 3. Біллінг(п. 3) з базами даних(п. 2) об'єднати не можна?
  24. сплакнув ...хтось в курсі як справи в автора ? В автора все чудово :-)
  25. Де можна знайти комутатори на 5-8 SFP (1G-100M) з підтримкою VLAN?
×
×
  • Створити нове...