mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Підкажіть що за завод такий у Львові?
-
Не найдутся, затея не очень. Разве, что строить корпоративный ЦОД с перспективой сдачи в аренду стоек в отдельной гермозоне. Вибачте, а звідки такі заяви? Ви аналізували ринок? Можете співставити попит і пропозицію на ІТ ринку Львова? На рахунок здачі в оренду стійок, тут я погоджуюсь. P.S. Зараз у Львові немає толкових пропозицій навіть по хостингу чи колокейшину.
-
Перед тим як будувати треба з NEP'ом радитися, щоб потім не було великого потоку критики.
-
В принципі цікава тема..
-
Звернутись до виробника, хай підкаже які діапазони MAC-адрес виділені на ті чи інші моделі.
-
Ретн у Львові дає по 25 грн./мбіт при ємності 1Гбіт. P.S. Насправді у Львові є великий вибір: TopNET, Dataline, DataGroup, Retn, UarNET, WNet, Valor(airbites), Київстар, IT'Systems, Vega, etc. Залежить від єсності яку Вам потрібно, суми яку готові платити і якості сервісу яку хочете отримати на виході.
-
Всього 60 будинків є? Тоді 1310нм для Вас буде вигідніше. Якщо потім не виявиться, що будинків буде більше 400.
-
Можна і на 1310нм запустити, якщо будинків не більше 120 і ВОЛЗ мають не велику довжину, таке рішення буде більш бюджетним. Але тут треба врахувати загальну кількість будинків в місті де планується надавати послугу, щоб потім не перераховувати оптичний бюджет і не перебудовувати мережу.
-
Есть такая проблема у тех у кого нет своей AS и кто берет канал у двух провайдеров или Украину и мир отдельно Есть своя АS, и канал берем у одного провайдера))) ну само собой Украина и мир бегают в разных вланах. какие еще предложения? А Ваші дані по AS та PI правильно в RIPE внесені?
-
Дійсно, ті хто на собі не відчули такого "покращення", побояться підтримувати.
-
Той же Київстар має комерційний call-центр, і надає такі послуги :-)
-
Панове Alex_E та Wireless Ukraine Assoc, Вам не здається, що Ви перетворюєте більшість тем на даному форумі в публічне вираження Вашої взаємної "любові"? Може досить? Не можете вирішити усі суперечності віч-на-віч? Як малі діти...
-
А телефонну базу звідки брати?
-
Rocket 5, Nanos M5, Nanos 5 - сертификаты
тема ответил в Ronhel пользователя mlevel в Мережа - бізнес
На UBNT Rocket M2 існують сертифікати? -
Від якості ізоляційної обмотки/тросу/проволоки та зовнішніх впливів, які діють на кабель.
-
Хочу всем напомнить что приближается 1-е января Защита персональных данных
тема ответил в Alex_E пользователя mlevel в Мережа - бізнес
А як отримати згоду від абонентів? -
1. Де можна ознайомитися із списком сертифікованих систем автоматизовних розрахунків, які можуть здійснювати розрахунок помегабайтних тарифів? 2. Якщо усі абоненти працюють на основі публічного договору-оферти, яким чином вони звіряють тарифні плани?
-
Питання до тих, в кого волокно в приватному секторі: у Вас муфти і відводи волокон до абонентів - на кожній опорі?
-
2,4 чи 5 ГГц? Побудуйте лінк "точка-точка" між директором і містом, та між директором і пгт.
-
Версія - Консалтинг. І конфігурацію допоможуть підібрати.
-
Можно вообще всё запихнуть на одну тачку, только вот очень обидно когда один сервис за собой другие в даун утаскивает... при этом оперативно проблема не решается... А по моим вопросам что межете сказать? 1. Якщо не працює NAS, тоді логічно що і DNS не є потрібним. Тим більше у Вас їх буде 2 шт. на різних NAS. 2. Ви так і не відповіли яка перевага RAID 5 на RAID 1. Чомусь за 10 років роботи з RAID 1 - проблем не було. 3. Під які саме бази даних планується сервер №2?
-
1. Для чого DNS виносити на окремий сервер? Підніміть його на кожному NAS. Тут і резервування буде. 2. Для чого RAID 5-6? Чому RAID 1(зеркало) не підходить? Для більшої надійності поставте SCSI диски. 3. Біллінг(п. 3) з базами даних(п. 2) об'єднати не можна?
-
сплакнув ...хтось в курсі як справи в автора ? В автора все чудово :-)
-
Де можна знайти комутатори на 5-8 SFP (1G-100M) з підтримкою VLAN?
