mlevel
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя mlevel
-
Що за вендор?
-
Вам 10G мідь треба? CX-4? Гигабитные, 10Ж лучше оптика D-Link DGS-3420-28PC
-
Вам 10G мідь треба? CX-4?
-
Плохое качество продукции ИБП Luxeon
тему ответил в fenix-vt пользователя mlevel в Источник бесперебойного питания
Запитайте на Інтегралі про ПН48/60-220-0.3кВА, можуть зробити варіант з зовнішніми акумуляторами. -
Все в одному, це щось типу Juniper MX-40? І що за твінаксіальний кабель?
-
Можете взяти на тест D-Link DGS-3420-28SC. Це бюджетніший за ALU варіант (приблизно в 2 рази) але з 4 х 10G SFP+ портами.
-
А в кого він новий є по 2800$? Тільки недавно по 3500$ пропонували. P.S. Проблем з даними комутаторами ніхто не спостерігає?
-
Спитайте в якому VLAN'і вам віддають інтернет.
-
Якщо для Вас не підходить варіант зв'язатися з тех. підтримкою провайдера, то пробуйте слухати сніфером(tcpdump, wireshark). Приклад для tcpdump: /usr/sbin/tcpdump -vvv -e -ni igb0 де igb0 - інтерфейс, який дивиться в сторону провайдера.
-
Цікава у Вас тех. підтримка. Слухати wireshark'ом треба на тому фізичному інтерфесі, який приходить від провайдера. P.S. Якщо трафік приходить не тегований, то з VLAN'ами нічого шаманити не треба.
-
Определение лучшего провайдера до US/CA
тему ответил в torh пользователя mlevel в Обсуждение провайдеров
Убрал лишнее, надеюсь теперь не будет смахивать на рекламу Я не знал, поэтому спросил о "своих". В чем проблема, объяснитесь? Разве в наши реалии со скоростями и толстыми каналами это что-то сверхъестественное? Знаю сети где на 200 мбит, более 200 счастливых абонентов. Если у вас в офисе более 300 сотрудников, тогда да, конечно. И еще я не знаю чем там будут заниматься "сотрудники" офиса, если , например, порно онлайн, то тоже нужен хороший канальчик на америку) Ну я думаю, якщо б в людини був офіс на 3-х працівників і фірма займалася продажем туалетного паперу, логічно що такого питання в каналі 200 Мбіт не виникало. Офіси бувають дуже різні. -
Определение лучшего провайдера до US/CA
тему ответил в torh пользователя mlevel в Обсуждение провайдеров
Global Crossing це тепер частина Level3. -
В Україні таких не бачив.
-
Плакал Було таке. Викладач предмету "Комп'ютерні мережі" телефонував. Стверджував що проблема на канальному рівні, а виявилося що таки на фізичному. :-)
-
Що там говорити про модель OSI, якщо багато хто із претендентів на інженерні посади закону Ома не знає.
-
Має працювати. Головне щоб доступ до SIP-сервера був. P.S. Це й ж порт призначений для ПК, а якщо Ви включите туди телефон, воно "на тягу" не буде впливати.
-
Хочу всем напомнить что приближается 1-е января Защита персональных данных
тему ответил в Alex_E пользователя mlevel в Сеть - бизнес
А як бути із згодою абонента на обробку його персональних даних? Підписаний договір можна вважати такою згодою? -
А об'єктивні факти, які підтверджують існування такого тарифу є?
-
В Вашому випадку тільки РРЛ. Рішень є дуже багато(Alcatel-Lucent, Huawei, NEC, Nokia, Allied Telesis, DragonWave), все залежить від Вашого бюджету. Також треба розуміти, що ліцензування ніхто не відміняв. P.S. Є релейки і на 600 Mbps. :-)
-
Далі буде: http://itc.ua/news/g..._v_evrope_56140
-
Киевстар стал на халяву раздавать роутеры :-)
тему ответил в Marius пользователя mlevel в Сеть - бизнес
Зараз акція від D-Link, на партіях від 100 шт. знижка на роутери DIR-300 - ціна буде ~26$ за штуку. Можливо, якщо замовити більшу партію, то знижка буде суттєвіша. P.S. Для уніфікації можна на коробки ліпити свої логотипи(самоклейка), а на роутер - об'ємний шильдик. -
Та "прошивку" теж прийдеться залити від DES 3200-18.
-
Знаете, я вижу такие сообщения каждый день и они меня, так сказать, ставят в непонимание. А давайте вы безин будете покупать по 40грн за литр? Или колбаску по 400? Не хотите ли заплатить ЖКХ 2-3 тысячи гривен? Ничего, месяц поноете, а потом радоваться будете. Одна справа коли ціна має своє економічне обгрунтування.
-
Даєш тему "Відтік абонентів до МТС"
-
і ключові слова там :
