mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Лицензионные условия и статья 45 ЗУ "О телекоммуникациях"
тема ответил в qwerty2011 пользователя mlevel в Легалізація
Тобто для отримання ліцензії потрібно надати лише засвідчені в установленому порядку копії фінансових звітів (балансу і звіту про фінансові результати) суб‘єкта господарювання за попередній звітний фінансовий рік. Ніякої гарантії банку не потрібно. P. S. І по моєму в ліцензійних умовах нічого не сказано про договір оренди. Договір оренди чого саме потрібно? 3. Засвідчена в установленому порядку копія гарантії банку або іншої кредитної установи з визначеними сумою фінансового забезпечення та строком її дії. а это что? До кінця дочитайте: -
Украина отказалась от перехода на зимнее время
тема ответил в Пончо пользователя mlevel в Наш флейм про мережі
Под основной частью Украины подразумиваються западные области? Географію почитайте. В UTC +3 знаходиться вся Луганська область. В UTC +1 частина Закарпаття. Решта території - більше 90% - в UTC +2. -
Не повірите, але віддавали.
-
Цікавять саме такі як на фото. По 18 грн. раніше брали.
-
Замовляли там? Не викликає довіри замовляти за кордоном.
-
У Львові в спальних районах зараз Київстар будує свої кабельні стояки.
-
У кого є в продажі такі адаптери для "витої пари"? Цікавить 20 шт. для початку. Inline coupler, 8P8C, RJ-45, cat. 5e, female - female.
-
Украина отказалась от перехода на зимнее время
тема ответил в Пончо пользователя mlevel в Наш флейм про мережі
Та правильно, для чого нам економити, ми і так живемо багато. Кожен другий - мільйонер. -
Можно нанять "девочек"-операционисток)))) ну думаю 1-2 хватит)) они бы в рабочее время сидели за печатной машинкой(ноутбуком) и печатали доклад, а во время отдыха... :) Хм... Тобто ніякого проектора, трибуни, електронної презентації в PDF, PPT не буде? Чи я говорив про те щоб хтось записував те що говорить доповідач? Якщо там будуть серйозні доповіді і доповідачі, впевнений що вони будуть мати підготовані матеріали в електронному вигляді. Не думаю що представник Cisco за кухлем пива буде розказувати щось в такому стилі: "Пацани, є реальна тєма - ASR9000, реально виправдовує вкладене бабло!"
-
Украина отказалась от перехода на зимнее время
тема ответил в Пончо пользователя mlevel в Наш флейм про мережі
Все через ж#пу робиться! Основна частина України знаходиться в UTC +2, якого милого тепер ми будемо жити по UTC +3 ??? -
Лицензионные условия и статья 45 ЗУ "О телекоммуникациях"
тема ответил в qwerty2011 пользователя mlevel в Легалізація
Тобто для отримання ліцензії потрібно надати лише засвідчені в установленому порядку копії фінансових звітів (балансу і звіту про фінансові результати) суб‘єкта господарювання за попередній звітний фінансовий рік. Ніякої гарантії банку не потрібно. P. S. І по моєму в ліцензійних умовах нічого не сказано про договір оренди. Договір оренди чого саме потрібно? -
Цікавлять саме матеріали доповідей: http://ukos.net.ua/articles.html
-
Матеріали конференції будуть доступні після проведення в електронному вигляді?
-
5 років монтажники працюють з Hilti, зовнішній перфоратора вигляд в порядному стані, не стидно ходити. Можливо не треба брати на роботу криворуких монтажників? А то потім фотографії в розділ "Ужастики - Nag.ru" не встигнемо надсилати.
-
Hilti
-
Та і не всюди є каналізація Телекому.
-
WiFi роутер с поддержкой шейпера для кафе
тема ответил в Melanxolik пользователя mlevel в Невеликі роутери. DSL, Wi-Fi, Ethernet
http://www.dlink.ua/?hotspot -
IPTV теперь и на телевизоре
тема ответил в Интернет-провайдер Bilink пользователя mlevel в IPTV КТВ Кабельне телебачення
Тестували MAG-250 - не коректно працює з USB. Файли які названі не латиницею взагалі не відображаються. Також не відображаються файли що містять пробіли. -
да ну?
-
еее... Автоматика шукає запис про власника/адміністратора блоку IP-адрес, з якого іде скачування, і надсилає на пошту вказану в контактах. Ну саме так =) З бази даних RIPE береться адреса вказана в abuse-mailbox. В моєму випадку поле abuse-mailbox не було вказано. Листи приходять на e-mail адміністративного і технічного контакту. Навіть по імені звертаються: Dear **** :-)
-
еее... Автоматика шукає запис про власника/адміністратора блоку IP-адрес, з якого іде скачування, і надсилає на пошту вказану в контактах.
-
ККЕ новые тарифы, их таки приняли, гондурас забытая часть
тема ответил в Alex_E пользователя mlevel в Мережа - бізнес
без обмотки? -
Да, вот как то так и необходимо строить сети связи А то Бухарест, Ереван... В нас треба для початку взагалі навчитися БУДУВАТИ. Про який зв'язок можна говорити, коли "сучасні" будівельники при будівництві багатоповерхівки не закладають слаботочних каналів, а в новозбудованих котеджних містечках немає кабельної каналізації?
-
И почему только негатив... Какой город? Франкфурт.
