mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Может поделитесь? Я тоже посмеятся хочу ну раз D-Link релігія не дозволяє використовувати - ставте BDCOM.
-
Сталька легша/зручніша в роботі.
-
D-Link DGS-3610-26G краще рішення. І 32-бітні ASN розуміє.
-
man tar -c Create a new archive containing the specified items. -r Like -c, but new entries [b]are appended[/b] to the archive. Note that this only works on uncompressed archives stored in regular files. The -f option is required. -u Like -r, but new entries [b]are added[/b] only if they have a modifica- tion date newer than the corresponding entry in the archive. Note that this only works on uncompressed archives stored in reg- ular files. The -f option is required. Append - ключове слово.
-
Звичайно, плита сходової клітки не є несучою основою в будинку. Вона несе тільки власну вагу і вагу того що по ній переносять. Але, якщо ослабити конструкцію, вирізавши одне, або декілька ребер арматури, то в околі цієї точки конструкція стає нестабільною. А коли там труба не одна, а декілька? І кожен сверлить чим більшим діаметром.
-
+ роутер.
-
Ой йой.. Я так зрозумів, що всі хто "сре" на D-Link, в себе виключно Cisco ставлять(та ні, напевно у Вас доступ Extrem'ом завалений)? Чи можливо у Вас найбільше багів трапляється з обладнанням D-Link? Чесно, за 5 років роботи, чомусь з D-Link'ом не виникало проблем більше ніж у інших вендорів.
-
Цікаво почути почути відгуки про STB-приставки, які використовуєте в своїх проектах. Чи є приставки з Ethernet-комутатором(2-4 порта) та/або Wi-Fi-роутером? Хто використовує Antik Juice MINI / PRO? Чув що возять з Китаю. Є тут такі?
-
все правильно. чому тут дивуватися? ще веселіше буде коли ЖЕКи візьмуться за труби(горизонтальні стояки), які проклали провайдери, що взагалі не відповідають нормам будівництва і пожежної безпеки.
-
Питання: якщо ліцензії на тех. обслуговування та експлуатацію телеком. мереж немає, але мережа вже побудована, то для того щоб отримати ліцензію потрібно для початку мати договір з оператором? В НКРЗ на це звертають увагу?
-
А як правильно порахувати?
-
Всеодно в аналога є перевага - не потрібно нічого додаткового! В Росії провайдер ЕР-Телеком 63 канали в аналоговому форматі надає, і тільки недавно почали будувати цифрову станцію. Це при тому що у них більше 1 млн. абонентів КТБ. Ресівери це круто, але в STB приставок для IPTV є перевага - інтерактив, який можна додавати без заміни приставки. А перевагою IPTV є TriplePlay.
-
Не зовсім правильна арифиетика як по кількості так і по вартості. Для зацікавлених, присилайте ТЗ Скажіть в чому не правильна Я розумію, що кількість та потужність підсилювачів та передавача розраховується від потужності, яку потрібно отримати на виході. Ціни на ГС та CAS повністю реальні. Після точного прорахунку не думаю що ціна різко зміниться. 500 будинків чи 500 абонентів (потенційних)? Все вирішується магічним словом ROI. На 500 абонентів - одна схема, на 500 будинків по 100 абонентів у кожному - інша. Якщо у вас 500 абонентів, то будувати для них 2 ГС (аналогову та цифрову), та ще й вести туди сигнал через HFC - марнотратство. 500 будинків по 80 - 100 абонентів.
-
Не зовсім правильна арифиетика як по кількості так і по вартості. Для зацікавлених, присилайте ТЗ Скажіть в чому не правильна Я розумію, що кількість та потужність підсилювачів та передавача розраховується від потужності, яку потрібно отримати на виході. Ціни на ГС та CAS повністю реальні. Після точного прорахунку не думаю що ціна різко зміниться.
-
Так, вартість ліцензії не враховано. Притому конкуренти за 40 каналів(20 аналог + 20 цифра) просять 10 грн.
-
Проста ариХметика. Є 500 будинків. Відповідно, для запуску КТБ(1550 нм.), потрібно: 1. 500 приймачів - 100$ * 500 шт. = 50000$ 2. 1 передавач на 1550 нм. - 6000$ * 1 шт. = 6000$ 3. 35 підсилювачів на 1550 нм. (по ~15 будинків на підсилювач) - 1000 * 35 шт. = 35000$ 4. Обладнання для прийому каналів з супутника(PBI) - 10000$ 5. Аналогова станція на 40 аналогових каналів(PBI+TERRA) - 32000$ 6. Цирфрова станція на 60 каналів(Teleste) - 11 000 $ 7. Кабель коаксіальний для домової розводки - 500 будинків * ~20 метрів * 0,35 $/метр = 3500$ 8. Система умовного доступу для цифрового телебачення - 12000$ 9. Витрати на перехідники, аттенюатори, дільники, розгалужувачі - 500$ Разом: 160000$ (по курсу 8.6 грн. за 1 долар, це - 1 376 000 грн.) І це без вартості антенного поста.
-
ТопНЕТ, ДатаЛайн, Датагруп, МТС, Wnet, etc. - надішли їм запити і будеш знати.
-
Що за ціна така? в пм Когент є в Рівному? Якщо ні, то додайте до тієї ціни ще вартість транспорту з Києва.
-
OmniLink, Мегатрейд, МУК.
-
Зачем же так, во многих городах и селах нашей замечательной страны разговаривают на ломанном Украинском. Или вы из тех кто меня во Львове в магазине обслуживать не хотели, из-за того что я по русски сказал "будьте добрый пол серого хлеба"? Як вже не одноразово говорилося - пишіть без помилок. На українській або російській мові.
-
Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде. P. S. Визначся якою мовою пишеш.
