Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. mlevel

    УКОС 2011 Актуально, по теме

    ПейПал наверное это уж очень гламурно ПейПел.
  2. А мета власного каналу в МСК-ІХ?
  3. Даталайн? Топнет?
  4. mlevel

    UA.PON

    Ціна і комплектація?
  5. mlevel

    Шлюзование в сети

    VLAN на під'їзд(1 комутатор), підмережа /30 на абонента.
  6. mlevel

    Концепт коллективного IP TV

    Хто буде такою "польською конторою"? В DTEL-IX воно бігає по мультикасту?
  7. хм.. цікаво глянути на тих людей, які працюють у сфері ІТ, і ще досі не знають таких компаній як: IPCOM ITBIZ IC-LINE ИНКОСОФТ P-PLANET ВАГО ДЕПС ОмніЛінк при цьому не порівнявши ціни власних контрагентів з їхніми, і не обравши для себе оптимальний варіант. Наприклад я б не хотів міняти своїх існуючих постачальників, навіть якщо б хтось запропонував на декілька копійок дешевше. І думаю що переманити клієнта не так і просто. Не подобається, що хтось "тикає" свої прайси, які питання, зробіть розсилку(від імені організаторів) усіх прайсів на е-мейл учасників після закінчення конференції.
  8. После КС подниму тарифы на следующий же день =) так что подтянуться еще и как. Работать за еду уже надоело. Боюсь такого дня ми не дочекаємося від КС...
  9. mlevel

    построим ВОЛС

    А як підуть справи, якщо пройти потрібно через ліс (близько 2 км) і невелику річку(близько 3 м.)?
  10. mlevel

    Насущные вопросы

    1) Реально. Тільки якщо цей магістрал будує у Вашому місті власну мережу - то не бажано. Вірний спосіб - звернутися до їхніх менеджерів і запитати. 2) Ціна за гігабіт 10-20 тис. грн. Залежить від Вашого географічного розташування. І взагалі можливостей магістралів в цьому регіоні. 3) А що Ви розумієте під "захватом сети"? Рейдерство? 4) А Ви закордонний агент? :-) Дайте по Wi-Fi 100 Мбіт. кожному клієнту, без плати за під'єднання, тоді будуть готові.
  11. mlevel

    ES4626-SFP vs DGS-3627G

    мне D-Link DGS-3610-26G понравился, все устраивало до стекирования, взяли модули и свич для стекирования у длинка в Киеве, стекировалось успешно, но мультикаст через стек не работает, в чем проблема неизвестно, представительство из Москвы взяло конфиг к себе на стол, проэмулировало наш стек и у них все заработало. Не знаю в чем косяк!!! Щас жду 3620 на тест с 4портами 10г. Думаю ядро полностью обновить. На счет еджкоре скажу что мне лично не понравились они, не коректно работают, длинк получше будет. Окончательно решение через месяц скажу когда протестю в сети DGS-3620-24SC. 3620 сирі ще напевно... 4 SFP+ порта тішать. яка ціна на нього?
  12. mlevel

    ES4626-SFP vs DGS-3627G

    D-Link DGS-3610-26G працює і шаманити нічого не треба. Навіть БГП з Україною тримає + OSPF + Cisco-like CLI. uptime пів року. недостаток, в тому що додатково потрібен слот розширення для кожного 10G порта.
  13. mlevel

    для КТВ

    цікавий збіг. продаєте обладнання для КТВ якраз після теми про пограбування станціі провайдера КТВ. :-)
  14. mlevel

    Грозозащита порта.

    Розкрийте секрет своєї діяльності :-) В якості абонентського грозозахисту - медіаконвертери, на роутерах 3 млн. пакетів по 80-100 байт, точка присутності в Франкфурті...
  15. Після кожного нового голосу в опитуванні, піднімається вверх, як тема з новими повідомленнями.
  16. mlevel

    Call центр для ISP

    Я одного не розумію, чому рішення розроблене під Вінду? Хай перепишуть на Java або C++ Qt. Мені, та і напевно багатьом клієнтам було б зручніше запустити платформу на *nix сервері, керувати через веб-інтерфейс.
  17. mlevel

    Call центр для ISP

    Питання не в тому в кого є зараз. Зараз немає, але через пів року - рік буде? Тоді що? "Миша, давай по новой, всё ху*ня "? В мене чомусь бажання тримати сервер на Вінді немає. Абсолютно.
  18. mlevel

    Call центр для ISP

    Після роботи з ITILIUM(який також вмів все з коробки, за словами інтегратора) під Віндою, дивитися на інші рішення на Вінді бажання немає, який би гарний GUI там не був.
  19. mlevel

    Статика или Dhcp - сервер

    Питання до тих хто використовує DHCP opt.82 без прив'язки по MAC: не виникає проблем з криворукими монтажниками, грозою, іншими ЧП, коли абонента включають в інший порт(відповідно йому видаються інші налаштування)?
  20. mlevel

    Альтернатива FinMark UTxxx-SM-04-T

    FinMark UTxxx-SM-03-T можна сказати більш надійніший. Порівняй описи. FinMark UTxxx-SM-03 FinMark UTxxx-SM-04
  21. mlevel

    Альтернатива FinMark UTxxx-SM-04-T

    Вам правильно радять, покладіть 12-24 волокна і все. В житті різне трапляється, можливо потім конкурентам в оренду будете здавати
  22. Видавай на абонента підмережу /30. Прив'язку MAC+IP роби на сервері(роутері). PPPoE краще не чіпай. Питай в УарНЕТу на рахунок каналу.
  23. mlevel

    Антивандальные ящики

    "Такі якщики як в Київстара" є? Чесно не знаю яка модель.
  24. mlevel

    Интернет в селе

    M2 мало нужно покрытие не менее 40км И неужели так тяжело получить 5 ггц лицуху? в сша, германия все на 5ггц Та отримати ліцензію не питання. А Ви ціни бачили? Ліцензійні умови читали?
  25. mlevel

    Альтернатива FinMark UTxxx-SM-04-T

    ОКЛБг (Одескабель). Від 2 до 200 волокон. Южкабель - ОБгП, ОЦБгП.
×
×
  • Створити нове...