Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. mlevel

    Вопрос по КС

    Ні, такого немає в них.
  2. Для того щоб займатися мережею треба початкові капіталовкладення для розвитку. Наскільки серйозний у Вас зараз конкурент? Почитайте форум, подивіться які в людей виникають проблеми і подумайте чи Ви будете готові цього?
  3. mlevel

    Рейтинг SFP

    Вибачте, але більше ніж 20 варіантів відповідей форум не дозволяє створити.
  4. mlevel

    Рейтинг SFP

    4A якраз таки залишили погані враження, половина модуля залишалася в комутаторі.
  5. mlevel

    Рейтинг SFP

    Ділимося досвідом використання SFP трансиверів. Про ті що не згадав/не вмістилися пишемо в темі. Хочеться вибрати бюджетний але надійний варіант.
  6. Та ну, неправильно так поступати. Можна було написати а приват, і не викладати тут пароль. В людини ж там персональна інформація. Поставте себе на його місце.
  7. Та напевно начальник їхній Совість спати не дає.
  8. AX-112 $32 Asus, VoIP Adapter AX112, WAN, LAN, FXS RJ11, FXO RJ11, plastic case, retail box ну вроде как да Так і справа в тому що порти FXO і WAN зайві. Цікавить щось типу Dynamix ATA-171 (S1) чи DrayTek VigorTalk ATA
  9. А є адаптери з 1 портом FXS там 1 портом LAN?
  10. Хм... Незнаю як там з ES3510MA, але в мене на ES3528M порти горять так як і в D-Link DES-3200. Кто бы сомневался ))) Зачем засирать тему человеку откровенной чушью? Хватит промоушына давайте сразу Ваши цены на длинк, что ли .... Или Вы в пиар менеджерах на ставке? Скільки у Вас в мережі стоїть комутаторів Edge-Core & D-Link? В мене близько 200 шт. DES-3200-26 і 90 шт. Edge-Core ES3528M. Порти горять практично в однаковому відношенні. При правильному монтажі - не горять зовсім. Ви можете навести точні відмінності в конструкції/елементній базі цих комутаторів, щоб стверджувати що в Edge-Core порти горять менше? Чи це просто так, на око? Можливо все таки це залежить від щасливого випадку чи відімінностей в під'єднанні кінцевих користувачів? P.S. Я не збираюсь тут нікого піарити, так як вигоди від цього в мене - 0. Я тільки за конкретику, а не пусті слова.
  11. Хм... Незнаю як там з ES3510MA, але в мене на ES3528M порти горять так як і в D-Link DES-3200.
  12. D-Link DES-3200-10? Что D-Link DES-3200-10? Нічим не уступає es3510ma.
  13. Є інформація, що нові D-Link DIB-110 будуть по 60$ (без HDTV).
  14. mlevel

    два сгоревших наноса

    Та йопересете, мужики, чим Ви тут на форумі займаєтеся ??? Про що Ви один одному розказуєте? На що Ви перетворюєте технічний форум?
  15. mlevel

    UA.PON

    А як справи з UA.IPTV? Щось цікаве буде?
  16. mlevel

    Коммутаторы FoxGate 6xxx серии

    На Депсі запитайте.
  17. Офтоп: ES3510MA, це той самий ES3528M тільки з 10-ма портами?
  18. На ОТЛ нарікань немає.
  19. Відповідно усі податкові накладні, що були виписані після 07.07.2011 р. без КВЕД, не дійсні? Відповідно якщо Ви купували біметал, комутатори D-Link, Cisco, Edge-Core, Juniper.
  20. Мда... Ці зміни вже вступили в дію?
  21. ух тарифи.. бізнес - план у Вас є? скільки грошей треба? яку частину(%) статутного капіталу вносить інвестор?
  22. mlevel

    Адапетри RJ-45 (мама-мама)

    Спаяти, зварити, скрутити і скрутити, змотати ізолентою, - все можна. Повірте, але в мене немає бажання розказувати як це зробити - абонентам, які в тому нічого не волочуть.
  23. Вам шашечки, или ехать? Неужели это так удобно - в 5 утра светло, зато после 16-ти монтажникам уже работать невозможно из-за темноты? Или я тут один такой во всей стране, кому это было неудобно? Не розумію як дана проблема буде вирішена відміною зимового часу.
  24. Сервери не проблема, в мене на всіх комутаторах доступу налаштовано DST
×
×
  • Створити нове...