mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Ні, такого немає в них.
-
Для того щоб займатися мережею треба початкові капіталовкладення для розвитку. Наскільки серйозний у Вас зараз конкурент? Почитайте форум, подивіться які в людей виникають проблеми і подумайте чи Ви будете готові цього?
-
Вибачте, але більше ніж 20 варіантів відповідей форум не дозволяє створити.
-
4A якраз таки залишили погані враження, половина модуля залишалася в комутаторі.
-
Ділимося досвідом використання SFP трансиверів. Про ті що не згадав/не вмістилися пишемо в темі. Хочеться вибрати бюджетний але надійний варіант.
-
Организую каналы для корпоративных клиентов по Украине
тема ответил в BAT пользователя mlevel в Пошук провайдера
Та ну, неправильно так поступати. Можна було написати а приват, і не викладати тут пароль. В людини ж там персональна інформація. Поставте себе на його місце. -
On-line поддержка пользователей Домашнего телекома
тема ответил в Провайдер DataGroup пользователя mlevel в Обговорення провайдерів
Та напевно начальник їхній Совість спати не дає. -
AX-112 $32 Asus, VoIP Adapter AX112, WAN, LAN, FXS RJ11, FXO RJ11, plastic case, retail box ну вроде как да Так і справа в тому що порти FXO і WAN зайві. Цікавить щось типу Dynamix ATA-171 (S1) чи DrayTek VigorTalk ATA
- 15 ответов
-
- SIP Адаптер
- Asus
-
(та 1 ще)
Теги:
-
А є адаптери з 1 портом FXS там 1 портом LAN?
- 15 ответов
-
- SIP Адаптер
- Asus
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Хм... Незнаю як там з ES3510MA, але в мене на ES3528M порти горять так як і в D-Link DES-3200. Кто бы сомневался ))) Зачем засирать тему человеку откровенной чушью? Хватит промоушына давайте сразу Ваши цены на длинк, что ли .... Или Вы в пиар менеджерах на ставке? Скільки у Вас в мережі стоїть комутаторів Edge-Core & D-Link? В мене близько 200 шт. DES-3200-26 і 90 шт. Edge-Core ES3528M. Порти горять практично в однаковому відношенні. При правильному монтажі - не горять зовсім. Ви можете навести точні відмінності в конструкції/елементній базі цих комутаторів, щоб стверджувати що в Edge-Core порти горять менше? Чи це просто так, на око? Можливо все таки це залежить від щасливого випадку чи відімінностей в під'єднанні кінцевих користувачів? P.S. Я не збираюсь тут нікого піарити, так як вигоди від цього в мене - 0. Я тільки за конкретику, а не пусті слова.
-
Хм... Незнаю як там з ES3510MA, але в мене на ES3528M порти горять так як і в D-Link DES-3200.
-
D-Link DES-3200-10? Что D-Link DES-3200-10? Нічим не уступає es3510ma.
-
Є інформація, що нові D-Link DIB-110 будуть по 60$ (без HDTV).
-
Та йопересете, мужики, чим Ви тут на форумі займаєтеся ??? Про що Ви один одному розказуєте? На що Ви перетворюєте технічний форум?
-
D-Link DES-3200-10?
-
На Депсі запитайте.
-
На ОТЛ нарікань немає.
-
Відповідно усі податкові накладні, що були виписані після 07.07.2011 р. без КВЕД, не дійсні? Відповідно якщо Ви купували біметал, комутатори D-Link, Cisco, Edge-Core, Juniper.
-
Мда... Ці зміни вже вступили в дію?
-
ух тарифи.. бізнес - план у Вас є? скільки грошей треба? яку частину(%) статутного капіталу вносить інвестор?
-
Спаяти, зварити, скрутити і скрутити, змотати ізолентою, - все можна. Повірте, але в мене немає бажання розказувати як це зробити - абонентам, які в тому нічого не волочуть.
-
Украина отказалась от перехода на зимнее время
тема ответил в Пончо пользователя mlevel в Наш флейм про мережі
Вам шашечки, или ехать? Неужели это так удобно - в 5 утра светло, зато после 16-ти монтажникам уже работать невозможно из-за темноты? Или я тут один такой во всей стране, кому это было неудобно? Не розумію як дана проблема буде вирішена відміною зимового часу. -
Украина отказалась от перехода на зимнее время
тема ответил в Пончо пользователя mlevel в Наш флейм про мережі
Сервери не проблема, в мене на всіх комутаторах доступу налаштовано DST
