Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. mlevel

    Гроза-2012

    Такою штукою - http://netping.com.u...wr220v1sms.html Якщо руки прямі, то можна і самому зробити 218 у.е - извращение , лучше УПС с SNMP Коли "висне" комутатор який стоїть за 200 км. від Вас, то з SNMP толку 0.
  2. mlevel

    Гроза-2012

    Такою штукою - http://netping.com.ua/netping2pwr220v1sms.html Якщо руки прямі, то можна і самому зробити
  3. mlevel

    PowerBridge M10

    Дивимося чинну постанову "Про затвердження Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України" від 15 грудня 2005 р. N 1208 : http://zakon2.rada.g...208-2005-%D0%BF 1.txt Примітка: Читаємо чинну постанову "Про розміри плати за видачу, продовження строку дії, переоформлення, видачу дублікатів ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України" від 22 лютого 2006 р. N 200 : http://zakon2.rada.g...200-2006-%D0%BF 2.txt P.S. Вкладені файли відкривати Блокнотом P.P.S От тільки серед дозволених РЕЗ та ВП в Україні Ubiquiti PowerBridge M10 немає http://www.nkrz.gov.ua/uk/1297075853/
  4. А коли буде доступне в Україні?
  5. mlevel

    релейки

    А Ви попередньо уточніть довжину лінка, наявність прямої видимості та прозорих зон Френеля. А потім запитайте в пана SMcD, він Вас зорієнтує по цінах на Ceragon IP-10. P.S. А також визначіться з Вашим бюджетом.
  6. mlevel

    релейки

    Людина питала про релейки в таких діапазонах, а відколи UBNT NanoBridge це релейки?
  7. mlevel

    Доступ к проекту Ответы@Mail.Ru

    Присутня аналогічна проблема. Я так розумію блокують тих в кого НАТ.
  8. mlevel

    релейки

    Radwin WinLink 1000 або Radwin 2000.
  9. Ceragon IP-10
  10. Питай в мобільних операторів.
  11. Мегаоператоры может и не могут похвастаться, но у других (не мега) и CRM, и ERP присутствуют, и мониторинг есть, и саппорт круглосуточный. Кучка софтинок, которые друг с другом взаимодействуют через костыли и т.д. Простой пример, была проблема на комутационном узле, простой 2-3 дня. Операторы в биллинге увидят эту информацию в карточке абонента когда абонент через месяц позвонит и попросит пересчитать или компенсировать простой??? Пример номер ту. Тоже простой. Планирование работы по переключению каких либо downlink на узле районного уровня. Будет в системе мониторинга учтено затрагиваемые обьекты и будет ли система считать это плановой работой а не проблемой? Примеров еще много... Мегаоператоры может и не могут похвастаться, но у других (не мега) и CRM, и ERP присутствуют, и мониторинг есть, и саппорт круглосуточный. Кучка софтинок, которые друг с другом взаимодействуют через костыли и т.д. Простой пример, была проблема на комутационном узле, простой 2-3 дня. Операторы в биллинге увидят эту информацию в карточке абонента когда абонент через месяц позвонит и попросит пересчитать или компенсировать простой??? Пример номер ту. Тоже простой. Планирование работы по переключению каких либо downlink на узле районного уровня. Будет в системе мониторинга учтено затрагиваемые обьекты и будет ли система считать это плановой работой а не проблемой? Примеров еще много... Підкажіть будь - ласка систему яка може самостійно аналізувати проблеми на комутаційних вузлах, проводити моніторинг, відображати інформацію про виключно всі пов'язані проблеми в профайлі користувача. Відповідно ця система має бути оптимізована для роботи саме ISP і відповідати стандартам ITIL. Я работаю с такими решениями. Они являются закрытой разработкой Я тоді не розумію суті Вашої критики. Наприклад свої напрацювання по напрямку CRM, ERP, Billing, HelpDesk, Monitoring (Вашими словами - це "костилі") я теж можу назвати закритим внутрішнім проектом(розробкою). З чого Ви взяли що Ваші рішення - "не костилі"? Судити про чуже ПО, не бачивши його, це, як би виразився пан NEP, те саме що "рассказывать про шумлеса, если вы никогда не были в лесу".
  12. Мегаоператоры может и не могут похвастаться, но у других (не мега) и CRM, и ERP присутствуют, и мониторинг есть, и саппорт круглосуточный. Кучка софтинок, которые друг с другом взаимодействуют через костыли и т.д. Простой пример, была проблема на комутационном узле, простой 2-3 дня. Операторы в биллинге увидят эту информацию в карточке абонента когда абонент через месяц позвонит и попросит пересчитать или компенсировать простой??? Пример номер ту. Тоже простой. Планирование работы по переключению каких либо downlink на узле районного уровня. Будет в системе мониторинга учтено затрагиваемые обьекты и будет ли система считать это плановой работой а не проблемой? Примеров еще много... Мегаоператоры может и не могут похвастаться, но у других (не мега) и CRM, и ERP присутствуют, и мониторинг есть, и саппорт круглосуточный. Кучка софтинок, которые друг с другом взаимодействуют через костыли и т.д. Простой пример, была проблема на комутационном узле, простой 2-3 дня. Операторы в биллинге увидят эту информацию в карточке абонента когда абонент через месяц позвонит и попросит пересчитать или компенсировать простой??? Пример номер ту. Тоже простой. Планирование работы по переключению каких либо downlink на узле районного уровня. Будет в системе мониторинга учтено затрагиваемые обьекты и будет ли система считать это плановой работой а не проблемой? Примеров еще много... Підкажіть будь - ласка систему яка може самостійно аналізувати проблеми на комутаційних вузлах, проводити моніторинг, відображати інформацію про виключно всі пов'язані проблеми в профайлі користувача. Відповідно ця система має бути оптимізована для роботи саме ISP і відповідати стандартам ITIL.
  13. Тут казали що в квітні Київстар має порадувати всіх новими тарифами + IPTV. Надіємось що після оголошення ARPU - 46,1 грн, вони не будуть більше знижувати суму абонплати.
  14. Система для забезпечення бізнес-процесів в середині підприємства. Грубо кажучи це єдина система, яка обєднує в собі біллінг, helpdesk, бухгалтерію та документооборот.
  15. Цікаво... Раніше власником ТопНету була фінансова група Русские фонды.
  16. а как вы думаете не провайдеру на Г50 нужно 1г Мира ? Ну наприклад будь-якому іншому великому корпоративному клієнту (не ISP).
  17. Вони напевно порахували що неефективно вкладати купу грошей в таке масштабне будівництво, як в Київстара. Краще купити готове P.S. Чекаємо звіту Київстара.
  18. DIB-110 до 500 грн., але без HD.
  19. Це напевно залежить від об'єму клієнтів. При невеликих кількостях можна обійтись і власними силами: 1. Багатоканальний номер. 2. 2-3 толкові дівчини з приємними голосами. 3. Список стандартних шаблоні діалогів, питань/відповідей. P. S. На рахунок підготовлених людей в контакт-центрах: Ви думаєте що там є люди які мають вискокий рівень знань у певній галузі, зокрема ІТ? І коли я зателефоную, і почну розпитувати про методи захисту в мережі, про те чим відрізняється L2TP доступ від IPoE, і можливість організувати L2 транспорт між двома точками, то отримаю повну кваліфіковану відповідь? Комерційні контакт-центри обслуговують підприємства з різними видами діяльності, сьогодні він обслуговує ISP, завтра фінансову структуру, післязавтра гарячу лінію якогось заводу. І готують їх попередньо так само як би і Ви готували тих кого найняли (а може і гірше, так як Ви вже знаєте специфіку роботи з Вашими клієнтами, маєте певний досвід). Аутсорсинг це не дешеве задоволення, хоча можете звернутися в декілька контакт-центрів, які пропонують такі послуги, дізнатися порядок цін. Той же Київстар надає послуги контакт-центру приватним клієнтам.
  20. mlevel

    150-200 МБ по WI FI

    через 100м порт? Взагалі там є порт Gigabit Ethernet.
  21. mlevel

    150-200 МБ по WI FI

    RADWIN 2000, добре працює на великих відстанях. Фактично може видати до 200М трафіку, але ціна за комплект - ~5 000 $.
  22. mlevel

    FreeBSD и SkyStar2

    А дистрибутив який?
  23. mlevel

    Альтернативные Медики

    http://shop.nag.ru/catalog/00001.Kommutatory/04963.SNR/04960.SNR-S1907-1S Зробіть таке саме, і не треба придумувати велосипед
  24. mlevel

    150-200 МБ по WI FI

    Напевно кращим варіантом буде підняти ще один лінк. P. S. Які недоліки зв'язки Rocket M5 + RocketDish 5G-30 в порівнянні з Mikrotik?
  25. mlevel

    FreeBSD и SkyStar2

    Дров нормальных под фрю вроде вообще нету, лучше использовать линух+СС3+getstream Або DVB-S/S2 картки на PCI-E шині, наприклад TeVii S471.
×
×
  • Створити нове...