Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. Баян. Листи щастя з повідомленням про нові тарифи вже давно прийшли.
  2. Я б краще ці гроші вклав в модернізацію мережі, технічну підтримку і правильну організацію бізнес-процесів. Якісні послуги будуть Вашою основною рекламою.
  3. Це як?
  4. Хочешь получить разумный ответ - задай разумный вопрос! Функционал ASR-а в плане маршрутизации и обработки трафика с БСД смешно даже сравнивать. Банальный пример - организуйте на БСД MPLS P+PE с route leaking между несколькими VRF-ами и парой десятков OSPF-ов(IS-IS-ов, EIGRP-ов) для динамики в VRF-ах, и добавить сюда пару STM-4 и сеть раскиданную по десятку городов - ПиСюки вам таким боком вылезут, что ой... А если вам 100 абонов через НАТ в инет с одного единственного узла центрального выпуливать - так это совсем другой вопрос. Тільки цифру 100 можна замінити на 1 000 або 10 000.
  5. mlevel

    UA.BDCOM-Switches

    Кажуть що тільки 100.
  6. mlevel

    UA.BDCOM-Switches

    Deps обіцяє через місяць-півтора привезти моделі на 24 порти SFP + 2 COMBO. Ціна їх буде приблизно 350-370 $
  7. mlevel

    куплю Комутатор GSM Netgear 7212

    Теж актуально.
  8. mlevel

    UA.BDCOM-Switches

    Привезіть краще комутатори L2 на 8/10/12 SFP(можна без міді) - 100/1000 Мбіт/c. Попит буде.
  9. mlevel

    Посоветуйте свитч 10 sfp

    А можно sfp порт переключить чтоб он работал с медиком 100 мегабит А які відгуки про цей Netgear GSM7212? Думаю взяти штук 10 на агрегацію, так як дешевий. Його потім реально в нас відремонтувати? P.S. Який ресурс часу ці б/у комутатори вже відпрацювали?
  10. mlevel

    Необходим поток IPTV на Л9

    Допустимо Вам налиють, а далі що Ви плануєте з цим потоком робити? P.S. Без ліцензії і договорів з каналами.
  11. mlevel

    Public DNS в UA-IX

    Свої є, але щось в forwarders треба вказати. Можливо щось швидше за 8.8.8.8 є.
  12. mlevel

    Public DNS в UA-IX

    Шукаю список Public DNS в UA-IX. Буду вдячний за інформацію.
  13. mlevel

    Продам сеть

    баксов 400 как минимум при абонбазе больше 5к смішно
  14. А Ваша мережа є в даному списку: http://www.colocall.net/ua/ ? Що показують сервіси GeoIP? В нас була схожа ситуація, так як наш PI-блок раніше належав одному із закордонних провайдерів.
  15. mlevel

    Call центр для ISP

    Хто може підказати на базі якого програмного забезпечення реалізовано такий функціонал? Це call-центр ISP Фрегат - fregat.com
  16. http://atracom.com.ua/ru/maps/salesmap - подивіться тут свою трасу, можливо там є вільні волокна які можна викупити/орендувати. В грунт - Одескабель ОКЛБг. Волокона дійсно ніколи зайвими не бувають, краще закласти 24ОВ або 48ОВ. Ціна прокладки залежить від траси. Чи є на шляху річки, залізничні та автодороги, інші комунікації (газові/нафто- проводи). Тут потрібно робити проколи. На форумі декілька людей писали про те що вони будують ВОЛЗ. Зверніться до них, вони зможуть більш детально прорахувати трасу (роботи в них всеодно зараз не багато, так як серйозних магістралей ніхто не будує на даний момент).
  17. mlevel

    UA.PON v3.0

    wladd, Ви знаєте що це за китайський вендор? http://shop.nag.ru/catalog/09795.SNR/09797.GPON можливо паралельно Ви зможете працювати з ним, для завозу обладнання GPON.
  18. Було б цікаво подивитися на статистику. Опитування анонімне.
  19. mlevel

    UA.PON v3.0

    вот и я говорю, денех у людей - куры не клюют. Ви живете одним днем? Напевно Влад казав правду про те що більшість не вміє планувати свою діяльність. Я писав про те що мені сьогодні потрібно 10G? Мене цікавить можливість модернізації надалі. Чи можна буде замінити тільки OLT, а абонентські ONU залишити?
  20. mlevel

    UA.PON v3.0

    wladd, а у BDCOM є рішення 10G-EPON? Ви можете поцікавитися чи вони планують розвивати цей напрямок в найближчий час? Також цікавить чи будуть сумісні існуючі ONU(100M/1G) з новою OLT для 10G-EPON?
  21. mlevel

    Куплю 4х voip-gsm шлюзы

    up. розгляну б/у варіант.
  22. Для прокладання в грунті використовуємо Одекскабель ОКЛБг. З сайту виробника:
  23. mlevel

    UA.PON v3.0

    Звичайно, тому краще розглядати GPON від D-Link, про те він не дешевий. Але я думаю що в представництва можна випросити непогану ціну під реальний проект. За счет каких показателей стоит рассматривать GPON от D-link? Я і сам незнаю Початково я запитав хто використовує відмінне від BDCOM обладнання, так хочеться порівняти. D-Link як один із варіантів.
  24. mlevel

    UA.PON v3.0

    Звичайно, тому краще розглядати GPON від D-Link, про те він не дешевий. Але я думаю що в представництва можна випросити непогану ціну під реальний проект.
  25. mlevel

    UA.PON v3.0

    Вы можете дать ссылку на оборудование D-link, которое работает по технологии GEPON? В этой теме мы обсуждаем именно решения на базе технологии GEPON, которая дешевле и популярней GPON. GePON від D-Link це DPN-3012-E, знято з виробництва, але знайти ще можна зовсім недорого.
×
×
  • Створити нове...