mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Я б краще ці гроші вклав в модернізацію мережі, технічну підтримку і правильну організацію бізнес-процесів. Якісні послуги будуть Вашою основною рекламою.
-
Це як?
-
Хочешь получить разумный ответ - задай разумный вопрос! Функционал ASR-а в плане маршрутизации и обработки трафика с БСД смешно даже сравнивать. Банальный пример - организуйте на БСД MPLS P+PE с route leaking между несколькими VRF-ами и парой десятков OSPF-ов(IS-IS-ов, EIGRP-ов) для динамики в VRF-ах, и добавить сюда пару STM-4 и сеть раскиданную по десятку городов - ПиСюки вам таким боком вылезут, что ой... А если вам 100 абонов через НАТ в инет с одного единственного узла центрального выпуливать - так это совсем другой вопрос. Тільки цифру 100 можна замінити на 1 000 або 10 000.
-
Кажуть що тільки 100.
-
Deps обіцяє через місяць-півтора привезти моделі на 24 порти SFP + 2 COMBO. Ціна їх буде приблизно 350-370 $
-
Теж актуально.
-
Привезіть краще комутатори L2 на 8/10/12 SFP(можна без міді) - 100/1000 Мбіт/c. Попит буде.
-
А можно sfp порт переключить чтоб он работал с медиком 100 мегабит А які відгуки про цей Netgear GSM7212? Думаю взяти штук 10 на агрегацію, так як дешевий. Його потім реально в нас відремонтувати? P.S. Який ресурс часу ці б/у комутатори вже відпрацювали?
-
Допустимо Вам налиють, а далі що Ви плануєте з цим потоком робити? P.S. Без ліцензії і договорів з каналами.
-
баксов 400 как минимум при абонбазе больше 5к смішно
-
По данным Приватбанка Одесса и область отошли к Румынии !?
тема ответил в mgbrain пользователя mlevel в Мережа - бізнес
А Ваша мережа є в даному списку: http://www.colocall.net/ua/ ? Що показують сервіси GeoIP? В нас була схожа ситуація, так як наш PI-блок раніше належав одному із закордонних провайдерів. -
Хто може підказати на базі якого програмного забезпечення реалізовано такий функціонал? Це call-центр ISP Фрегат - fregat.com
-
http://atracom.com.ua/ru/maps/salesmap - подивіться тут свою трасу, можливо там є вільні волокна які можна викупити/орендувати. В грунт - Одескабель ОКЛБг. Волокона дійсно ніколи зайвими не бувають, краще закласти 24ОВ або 48ОВ. Ціна прокладки залежить від траси. Чи є на шляху річки, залізничні та автодороги, інші комунікації (газові/нафто- проводи). Тут потрібно робити проколи. На форумі декілька людей писали про те що вони будують ВОЛЗ. Зверніться до них, вони зможуть більш детально прорахувати трасу (роботи в них всеодно зараз не багато, так як серйозних магістралей ніхто не будує на даний момент).
-
wladd, Ви знаєте що це за китайський вендор? http://shop.nag.ru/catalog/09795.SNR/09797.GPON можливо паралельно Ви зможете працювати з ним, для завозу обладнання GPON.
-
Було б цікаво подивитися на статистику. Опитування анонімне.
-
вот и я говорю, денех у людей - куры не клюют. Ви живете одним днем? Напевно Влад казав правду про те що більшість не вміє планувати свою діяльність. Я писав про те що мені сьогодні потрібно 10G? Мене цікавить можливість модернізації надалі. Чи можна буде замінити тільки OLT, а абонентські ONU залишити?
-
wladd, а у BDCOM є рішення 10G-EPON? Ви можете поцікавитися чи вони планують розвивати цей напрямок в найближчий час? Також цікавить чи будуть сумісні існуючі ONU(100M/1G) з новою OLT для 10G-EPON?
-
up. розгляну б/у варіант.
-
Для прокладання в грунті використовуємо Одекскабель ОКЛБг. З сайту виробника:
-
Звичайно, тому краще розглядати GPON від D-Link, про те він не дешевий. Але я думаю що в представництва можна випросити непогану ціну під реальний проект. За счет каких показателей стоит рассматривать GPON от D-link? Я і сам незнаю Початково я запитав хто використовує відмінне від BDCOM обладнання, так хочеться порівняти. D-Link як один із варіантів.
-
Звичайно, тому краще розглядати GPON від D-Link, про те він не дешевий. Але я думаю що в представництва можна випросити непогану ціну під реальний проект.
-
Вы можете дать ссылку на оборудование D-link, которое работает по технологии GEPON? В этой теме мы обсуждаем именно решения на базе технологии GEPON, которая дешевле и популярней GPON. GePON від D-Link це DPN-3012-E, знято з виробництва, але знайти ще можна зовсім недорого.
