Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. tcpdump, iftop, trafshow
  2. mlevel

    Juniper vxa2010

    А які в Вас об'єми трафіку зараз? Чи не краще на ціну даного обладнання розширити зовнішній канал?
  3. mlevel

    ACP под цифру

    Напево вибір буде залежати від системи кодування, яку Ви використовуєте в своїй мережі КТБ.
  4. http://vago.ua/ru/catalog/antivandalniy_shkaf/145/
  5. mlevel

    Ericsson SmartEdge 100 в Украине

    http://www.nag.ru/articles/article/19213/testirovanie-ericsson-smartedge-100.html
  6. mlevel

    Aura HD

    Хтось використовує ці приставки?
  7. mlevel

    VLAN per user

    При великій кількості клієнтів потрібна підтримка Q-in-Q на обладнанні ядра/агрегації.
  8. mlevel

    Aura HD

    На офіційному сайті приставки(http://www.aurahd.tv/) є така інформація: Цікаво яким чином це організовано? Звідки береться медіаконтент і наскільки це ліцензійно?
  9. "Для таво штобы песать на олбанскам нада сначала уметь песать правельно" (с) . мІнталитет пишеццо через Е. Якщо Ви уважно читаєте цю тему, то Вам варто було звернутися до пана Enferno. Вибачте що забув поставити тег sarcasm.
  10. На віддалену роботу шукаємо розробників під iOS та Android з такими вимогами: iOS: 1. Базові знання C/C++ 2. Хороший рівень знань Objective-C 3. Знання операційної системи iOS (iPhone/iPad/iPod) Android: 1. Базові знання C/C++ 2. Хороший рівень знань Java (також вітаються знання Python) 3. Знання операційної системи Android Загальними вимогами для всіх є: 1. Досвід роботи з системами контролю версій (svn, git) 2. Робочий час - full-time 3. Вміння працювати в команді та дотримуватись певних встановлених правил при розробці Заробітна плата ~8 000 грн (може кардинально залежати від рівня знань та "самостійності" у веденні проекту).
  11. Мінталітет кажете... P.S. Тема по-моєму розміщена у відповідному розділі.
  12. mlevel

    MontageGroup

    А сайт у Вас є? А то Google нічого не знає про таку фірму в Україні.
  13. mlevel

    Проблема с модемом Huawei E171 под FreeBSD

    UP. Может завалялся у кого нить?
  14. mlevel

    Проблема с модемом Huawei E171 под FreeBSD

    Может кто продает рабочий(под FreeBSD) модем Huawei E1550 или Huawei E171?
  15. А який час зарядки батареї?
  16. mlevel

    Проблема с модемом Huawei E171 под FreeBSD

    Да usb_modeswitch не помогает. Вроде правильный product ID.
  17. Возникла проблема с опредилением 3G-модема Huawei E171 (версия прошивки - 20.***). /var/log/messages: Sep 18 19:54:19 crm root: Unknown USB device: vendor 0x12d1 product 0x1506 bus uhub4 # usbconfig -u 4 -a 3 dump_device_desc ugen4.3: <HUAWEI Mobile HUAWEI> at usbus4, cfg=0 md=HOST spd=HIGH (480Mbps) pwr=ON bLength = 0x0012 bDescriptorType = 0x0001 bcdUSB = 0x0200 bDeviceClass = 0x0000 bDeviceSubClass = 0x0000 bDeviceProtocol = 0x0000 bMaxPacketSize0 = 0x0040 idVendor = 0x12d1 idProduct = 0x1506 bcdDevice = 0x0102 iManufacturer = 0x0002 <HUAWEI> iProduct = 0x0001 <HUAWEI Mobile> iSerialNumber = 0x0000 <no string> bNumConfigurations = 0x0001 На этой же системе прекрасно работает такой же модем (E171), только там прошивка 11.***. Помогите пожалуйста советом. Заранее спасибо.
  18. mlevel

    DHCP opt.82 + WEB-авторизация

    Каким образом? К сожалению у меня не Abills.
  19. Подскажите как реализуется схема DHCP opt.82 с WEB-авторизацией при смене MAC-адреса? Насколько я понимаю: 1. На DHCP-сервере реальный IP-адрес выдается при match DHCP opt.82 + MAC-адреса. 2. В остальных случаях выдается IP-адрес из другой подсети и делается редирект на страницу авторизации, где после ввода логина и пароля пользователем на DHCP-сервере удаляется старая запись match. 3. Далее на BRAS'e ищем MAC-адрес который соответствует IP-адресу с формы WEB-авторизации. 4. В БД ищем какая DHCP opt.82 соответствует етому пользователю. 5. Вносим ету запись на DHCP-сервер, удаляя старую dhcp-lease. 6. Ждем пока пользователь получит новые настройки.
  20. Виходить коли в провайдера "впав" аплінк то і тех. підтримка не працює
  21. Ще наскільки я пам'ятаю, якщо брати багатоканальний номер від мобільний оператор по E1, то прийдеться платити за всі 30 номерів (PRI) зразу. Тобто за повну ємність потоку E1. P.S. Такі умови Life пропонував.
  22. до 700уе это в любом случае будет в виде студенческих разработок Предлагаемый выше вариант с USB модемами тоже к ним относится. Т.к. он зависают (и часто), а для более-менее стабильной работы требуют ой каких костылей. И все равно никто вам не гарантирует что такой модем не будет зависать/отваливаться, по несколько раз в день/неделю и Ваши клиенты - Вашему диспетчеру не смогут дозвониться. Тоже касается и GOIP , но уже в меньшей мере (это своего рода D-link в мире GSM шлюзов) Если бюджет так ограничен, я бы рекомендовал вообще отказаться от GSM, и взять многоканальный городской номер по SIP (это стоит копейки, 200-300 разово за номер и 25-50 грн абонплаты за 5 канальный номер), подключить его к тому же Elastix или любой другой удобной для Вас в настройке коробке на базе Asterisk. Если бюджет "можно растянуть" ради того что бы и GSM оставить и работало нормально - то я бы рекомендовал шлюзы Portech http://hotline.ua/sr/?q=portech и Elastix или любой другой удобной для Вас в настройке коробке на базе Asterisk. И + Диспетчеру, не пожадничайте, поставьте нормальный SIP телефон (желательно чтото из Linksys, Yealink. Но ни в коем случае не D-link) 1. GOIP це був один з прикладів, насправді шлюзів мільйони, можна знайти б/у тут або на ebay. 2. Не в кожному місті можна взяти ємність по SIP з прямим міським номером. Як варіант - Life по SIP видає мобільні номери, по досить дешевих цінах. 3. Ще один варіант - E1 від базової станції, але знову ж не кожен оператор і не в кожному місті має можливість для такого включення, і ціна E1-SIP шлюза не дешева.
  23. Варіант 1: 4 USB-GSM модеми Huawei Е171 + Asterisk Варіант 2: 4-х канальний GSM-модем (напр. GoIP) + Asterisk
  24. FreeSWITCH хто небудь пробував?
  25. mlevel

    УКОС 2012 доклады

    Мережі є, але скоріш за все вони не на PON.
×
×
  • Створити нове...