mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
Яка в нього ціна? ОКЛБг-3-ДА(3,5)2П-1*4Е1 - 3,5 кН орієнтовно 9 грн. за метр. (такий кабелю у нас лежить і в каналізації і в грунті вже багато років) ОКЛБг-4-ДА(2,7)П-1*4Е1 - 2,6 кН орієнтовно 7 грн. за метр. Точніші ціни Вам підкажуть офіційні партнери Одескабелю: Vago або ОТ Технології.
-
Киевстар и уроды-подрядчики
тема ответил в Den_LocalNet пользователя mlevel в Обговорення провайдерів
http://forbes.ua/business/1348967-v-2013-godu-kievstar-investiruet-v-internet-biznes-okolo-250-mln-griven продолжение следует -
Эвон оно как , оказывается "всё хорошо прекрасная маркиза"... Не понял иронии, или сарказма с Вашей стороны. Уважаемый Boleo, не договаривает, или я не увидел по тексту, что товар куплен 1.5 года назад. Вам часто в этой жизни меняли товар, даже если это откровенный брак, если вы его принесете через 1.5 года? Это не по сути вопроса, а если по сути, то Boleo, в следующую свою поездку на ДЕПС, возьмите предмет этого спора, в сервисном центре есть похожие зап.части (было несколько модификаций ВТТ-03, потому не готов сказать, что на 100% ваша). Если подойдет - мы сам бесплатно ее поменяем.Если не подойдет - дадим скидку на другой натяжитель. Хилти дает пожизненную гарантию. Настоящую пожизненную гарантию. Шуруповерт берут на сервис (или меняют) даже через 30 лет. Тільки в випадках:
-
Беріть канал з burst'ом.
-
http://bodo.ua/ - будьте оригінальніші а то смартфон це вже якось примітивно
-
Вы уверенны что вы еще хотите этим заниматься? Изменения к 773 решению
тема ответил в Alex_E пользователя mlevel в Мережа - бізнес
А якщо мені потрібно ліцензія на одне місто (не обласний центр, до 200 000 населення), то яка ціна буде? -
Киевстар и уроды-подрядчики
тема ответил в Den_LocalNet пользователя mlevel в Обговорення провайдерів
А в кого є контакти людей які відповідальні за "Домашній інтернет", а то підрядник просто не реагує? -
Хто може відремонтувати такий девайс після грози? Постійно світяться усі індикатори портів.
-
Скористуйтесь послугами ботнету
-
Організуйте retracker.local в себе в мережі
-
Якщо не секрет, на що міняєте?
-
Фу ты... я уж грешным делом подумал что сейчас последует тирада про ОТТ. вибачайте, думав ця ПОН СФП може і 1550 передавати одночасно з 1490, а в ОЛТ тільки треба супер мегаацкий девайс втикнути з телеантеною, з боку клієнта ящик в ОНУ і вуаля ) але моя така думка, що телевізор вже нікому непотрібен, дайте абону 5 МБіт стабільного нету і він собі подивиться що хоче, а ніж рекламу втикати!!! Неправильно думаєте. Це IPTV нікому не потрібне (маю на увазі абонентів), нікому не потрібні приставки по 500-800 грн. до кожного телевізора. І дійсно це відчувається по абонентах.
-
2 и 5 подъезд , стоят управляемые коммутаторы и все магистрали по оптике, оттуда и включай всех клиентов, со второго подъезда 1 , 2., 3 подъезд витухой, с 5го - 4,5,6. Максимальный линк от ящика 100-110 метров. И не заморачивайся с многопарками и тупариками , и затраты больше и точек отказа больше и обслуживать легче А как делаете переход кабеля в другие подходы? расшифруйте, не понял вопрос подъезды
-
2 и 5 подъезд , стоят управляемые коммутаторы и все магистрали по оптике, оттуда и включай всех клиентов, со второго подъезда 1 , 2., 3 подъезд витухой, с 5го - 4,5,6. Максимальный линк от ящика 100-110 метров. И не заморачивайся с многопарками и тупариками , и затраты больше и точек отказа больше и обслуживать легче А как делаете переход кабеля в другие подъезды?
-
Тоже интересен данный вопрос. Кто как делает по уму.
-
Продам сварочный аппарат Jilong KL-260C
тема ответил в mlevel пользователя mlevel в Придбання та продаж інструментів для оптоволокна
Новая цена - 2600$.- 18 ответов
-
- jilong
- сварочный аппарат
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Так і є.
-
up. теж цікавть
-
Оффтоп. Є в мене оператори тех. підтримки, кожен з своїм IP-телефоном і ПК. Вони чергуються по змінах, можуть тимчасово мінятися місцями. Чи можливо інтегрувати call-центр на базі Asterisk чи Oktell таким чином щоб дзвінок поступав на IP-телефон, а інформація абонента відображалася на екрані ПК? Та сама інформація про клієнта повинна відображатися навіть коли оператор перехопив дзвінок який адресувався іншому оператору. Таке взагалі реально, без використання софтфонів?
-
Так чому пресувати?
