mlevel
Сitizens-
Всього повідомлень
792 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mlevel
-
А чиї мережі Ви збираєтеся обслуговувати? Якщо це Ваша мережа, ліцензії не потрібно.
-
Тоді для чого Вам статус оператора?
-
не вы первый) Читайте лиц. условия этой лицензии. А потом покажите при проверке ДИЗ где у вас центральная станция стоит В смысле АТС. Так а для провайдера потрібна ліцензія на технічне обслуговування та експлуатацію телемереж?
-
в том то и дело 21250грн при 200 юзверях, это жесть вот я и думаю может дешевле выйдет на телефонизацию получить? может кто то такое делал? А покажіть, де Ви прочитали що Вам потрібно ліцензію? І яким боком телефонія до інтернет - провайдингу? Ви ж телефонією не займаєтесь.
-
Внесення в реєстр це обов'язково. А ліцензія на обслуговування мереж теж потрібна. Я вже писав у сусідній темі, мені в НКРЗ сказали що такої ліцензії не потрібно, якщо фактично ми не надаємо послуг по технічному обслуговуванню та експлуатації телемереж стороннім особам/організаціям.
-
Ліцензії на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж Вам не потрібно, потрібно лише подати заявку в НКРЗ на внесення до реєстру операторів, провайдерів. P.S. Якщо виникають сумніви, дійсно краще звернутися в регіональне(або у центральне) представництво НКРЗ. http://www.nkrz.gov.ua/uk/about/contacts/
-
http://www.vokrugkabelya.com.ua/ Хто планує відвідати дане дійство? Хто був у минулих роках, які відгуки?
-
Хто може порадити толковий ІР-телефон, з вбудованим комутатором 10/100 Мбіт, можливістю під'єднати гарнітуру, і головне - компактними розмірами (не більше 20 см. ширини)?
-
Radio.NET, Wireless.NET - вже заїжджена назва. Без проводов - УГ. І доречі, всі хто називає мережі, бездумно ліплять приставки COM, LAN, NET, IP, etc? Це вже не солідно.
-
скажіть де такий ключ в Києві продається, готовий купити 3 штуки.
-
Укртелеком - додаткові телефонні лінії
тема ответил в mlevel пользователя mlevel в Для тих, хто в пелюшках ще
ні, не у Львові. -
Укртелеком - додаткові телефонні лінії
тема ответил в mlevel пользователя mlevel в Для тих, хто в пелюшках ще
А хіба Укртелеком надає таку послугу? Можливості під'єднатися до оператора IP-телефонії немає, вірніше можливість є, але тоді ми отримаємо номерний ресурс іншого міста. -
В процесі модернізації телефонії в одному з офісів, виникло питання в організації багатоканального номеру (Укртелеком). Яка вартість цієї послуги (додаткова телефонна лінія?) і як вона правильно називається? P. S. Пам'ятаю що приблизно в році 1998 була фірма, яка здійснювала "розширення" телефонних ліній, внутрішньо, без допомоги Укртелекому.
-
http://ru.wikipedia.org/wiki/Vyatta
-
а по радіочастотах, що має бути в метрології?
-
Я перепитав 3 рази, відповідь була однакова. Абонент не має мережі, яку провайдер експлуатує чи обслуговує, тим більше ніяких коштів за це не отримує.
-
В НКРЗ сказали: "Якщо Ви фактично не надаєте послуг(не отримуєте коштів за такі послуги) по експлуатації та обслуговуванню телемереж - відповідна ліцензія(Технічне обслуговування та експлуатація телекомунікаційних мереж) не потрібна."
-
не зовсім зрозумів, як це "на базе своего предприятия"? які контрольно - вимірювальні прилади у Вас є? Ще в переліку знайшов такий пункт: яким має бути зміст цієї довідки?
-
Свій власний кабель? А що за контора Валор? В них присутність є тільки в обласних центрах? Кабель не власний, а Атракома. (atracom.com.ua) Валор - це Харківська контора, яка має опорну мережу по всьому місту в Харкові, Львові і ще декількох містах України (airbites.net.ua). Правда вони, як і більшість інших орендують лямбди в DWDM-системах мобільних операторів. Проте можуть зробити гарну ціну. То Валор і AirBites - це одна контора?
-
Свій власний кабель? А що за контора Валор? В них присутність є тільки в обласних центрах?
-
... Себестоимость таких работ от 10 грн. за метр(проект+работа) без стоимости кабеля. 1 000 000 за 100 км. - недешево. + кабель.
-
а РЕТН може налити 1Г у Львові, без транспорту в Київ? P.S. Цікаво в кого Уар орендує волокно в Київ.
-
ціквить ціна на D-LINK DES-3200-28 та D-LINK DES-3200-18 - 10 шт.
-
5 грн. - багато. давайте по 25 коп. за кожного, якраз на сємочки... Ви уявляєте скільки це 20 людей в місяць від одного абонента?
-
Кому? між бункерами :-)
