Jump to content
Local

stanislavx

Muggles
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

stanislavx last won the day on October 30 2016

stanislavx had the most liked content!

Community Reputation

15 Хороший

About stanislavx

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  зона АТО/ООС

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. stanislavx

  прошивка DGS-3120-24SC

  http://forum.dlink.ru/viewtopic.php?f=2&t=92700
 2. Були аналогічні проблеми, у декількох абонентів (у різних куточках міста) по суботах з'єднання розривалося, тестували фізику і т.д. и т.п. ставили тестові роутери, дивились лог-файли, виявилось що адмін якось неправильно налаштував тарифний план у білінгу.
 3. stanislavx

  D-Link Safeguard Engine

  Подивіться лічильники по портах, мабуть десь штормить. Ми мали проблеми з одним роутером клієнта, від нього сипало дуже багато бродкасту, а на той момент шторм-контрол ще не налаштували - випадали з керування деякі комутатори у дереві STP.
 4. У нас на деяких будинках по 2 таблички є навіть. А на деяких, зверху табличок Київстар самоклейкою паперові "таблички" іншого оператора поклеєні. P.S. тут Киівстар не працює вже давно
 5. stanislavx

  dhcp relay

  Так, релей налаштовується на кінцевих, найближчих по користувачів комутаторах.
 6. stanislavx

  Прощай, Google Maps

  Малюю OpenStreetMaps.
 7. Задовбали вже ці нові роутери TP-Link WR840N v4 та WR841N v13. Вони обидва побудовані на нових чіпах MediaTek (раніше використовували Atheros). В мережі то там то там за різних обставин використовуються тупарі, майже всі теж TP-Link SF1008D та SF1016D останніх ревізій. Відомо що 1016D це по суті два 1008D тіки в єдиному корпусі - перші 8 портів працюють незалежно чи блокуює якийсь роутер останні 9-16 портів та навпаки. Добре видно коли блокує роутер котрий під'єднано до порта 10, тож клієнти у 9-16 портах теж не працюють, а у портах 1-8 - працюють та нічого не підозрюють. Так от наразі кожна друга скарга відсутності інтернету вирішується, як правило, спочатку пошуком того абонента котрий купив собі той новітній дєвайс, а потім проханням по телефону його перезавантажити. Це трохи нервує сусідів й я їх чудово розумію. Замінити комутатори неможливо, інших ревізій нема в наявності та ці що працюють показуюсь себе добре, ніяких нарікань, окрім тих клятих роутерів. Почали використовувати та рекомендувати роутери TP-Link ще коли були в тренді WR740N/841N, десь у 2012-2013 роках. До WR841N v8 зібрав під себе Openwrt, працюють по сьогодні, навіть одна публічна точка WiFi біля офісу. Потім були v9, 10, 11 - ніяких проблем, що фірмові прошивки що Openwrt. Роблячи висновок рекомендувати абонентам сьогодні ці роутери (TP-Link WR840N v4 та WR841N v13) собі дорожче. Тож, що колеги можуть підказати, які моделі роутерів ваша підтримка рекомендую абоненту для придбання та використання у вашій мережі окрім вищенаведених? Дякую.
 8. Дякую за девайс.Вже не раз допомагав. По роботі нарікань нема, лише якось швидко батарейки жере, на мою думку.
 9. stanislavx

  d-link 3612g

  Так. Шлейф що proline продає.
 10. stanislavx

  d-link 3612g

  У нас все працює у комутаторі, встановлено БЖ від Proline.
 11. Оце скільки ж часу потрібно щоб спочатку вимкнути з обох сторін обладнання, а після ремонту назад увімкнути, та ще й не переплутати нічого... Ніколи не вимикаємо звісно. Робимо вийняток тільки для рефлектометра. Якщо на якійсь ділянці рівні погані, один на рефлектометрі, інший варить десь на муфті, під час безпосередньо зварювання від рефлектометра відключаємо патч
 12. Для уникнення цього є налаштування Client Isolation (Allows packets to be sent only from the external network to the CPE and vice versa. If Client Isolation is enabled, wireless stations connected to the same AP will not be able to interconnect on both the Layer 2 (MAC) and Layer 3 (IP) levels. This also affects associated stations and WDS peers as well.)
 13. stanislavx

  DGS-3120-24SC мак адреса

  Подивіться а 3120 на якому саме з портів багато маків.
×