Перейти к содержимому
Local

stanislavx

Маглы
 • Публикации

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  2

Последний раз stanislavx выиграл 30 октября 2016

Публикации stanislavx были самыми популярными!

Репутация

14 Хороший

О stanislavx

 • Звание
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  зона АТО/ООС

Посетители профиля

311 просмотр профиля
 1. stanislavx

  "Флудят" роутеры TP-Link

  Задовбали вже ці нові роутери TP-Link WR840N v4 та WR841N v13. Вони обидва побудовані на нових чіпах MediaTek (раніше використовували Atheros). В мережі то там то там за різних обставин використовуються тупарі, майже всі теж TP-Link SF1008D та SF1016D останніх ревізій. Відомо що 1016D це по суті два 1008D тіки в єдиному корпусі - перші 8 портів працюють незалежно чи блокуює якийсь роутер останні 9-16 портів та навпаки. Добре видно коли блокує роутер котрий під'єднано до порта 10, тож клієнти у 9-16 портах теж не працюють, а у портах 1-8 - працюють та нічого не підозрюють. Так от наразі кожна друга скарга відсутності інтернету вирішується, як правило, спочатку пошуком того абонента котрий купив собі той новітній дєвайс, а потім проханням по телефону його перезавантажити. Це трохи нервує сусідів й я їх чудово розумію. Замінити комутатори неможливо, інших ревізій нема в наявності та ці що працюють показуюсь себе добре, ніяких нарікань, окрім тих клятих роутерів. Почали використовувати та рекомендувати роутери TP-Link ще коли були в тренді WR740N/841N, десь у 2012-2013 роках. До WR841N v8 зібрав під себе Openwrt, працюють по сьогодні, навіть одна публічна точка WiFi біля офісу. Потім були v9, 10, 11 - ніяких проблем, що фірмові прошивки що Openwrt. Роблячи висновок рекомендувати абонентам сьогодні ці роутери (TP-Link WR840N v4 та WR841N v13) собі дорожче. Тож, що колеги можуть підказати, які моделі роутерів ваша підтримка рекомендую абоненту для придбання та використання у вашій мережі окрім вищенаведених? Дякую.
 2. Дякую за девайс.Вже не раз допомагав. По роботі нарікань нема, лише якось швидко батарейки жере, на мою думку.
 3. stanislavx

  d-link 3612g

  Так. Шлейф що proline продає.
 4. stanislavx

  d-link 3612g

  У нас все працює у комутаторі, встановлено БЖ від Proline.
 5. Оце скільки ж часу потрібно щоб спочатку вимкнути з обох сторін обладнання, а після ремонту назад увімкнути, та ще й не переплутати нічого... Ніколи не вимикаємо звісно. Робимо вийняток тільки для рефлектометра. Якщо на якійсь ділянці рівні погані, один на рефлектометрі, інший варить десь на муфті, під час безпосередньо зварювання від рефлектометра відключаємо патч
 6. stanislavx

  Большой паразитный трафик на клиентов БС

  Для уникнення цього є налаштування Client Isolation (Allows packets to be sent only from the external network to the CPE and vice versa. If Client Isolation is enabled, wireless stations connected to the same AP will not be able to interconnect on both the Layer 2 (MAC) and Layer 3 (IP) levels. This also affects associated stations and WDS peers as well.)
 7. stanislavx

  DGS-3120-24SC мак адреса

  Подивіться а 3120 на якому саме з портів багато маків.
 8. stanislavx

  DGS-3120-24SC мак адреса

  LBD на абон.портах dgs-3200-28f. Також, сподіваюсь, керуючий VLAN присутній для комутаторів?!
 9. stanislavx

  ОИС Одесса

  Треба вже давно було додавати до тарифів ще одну калькуляцію, а саме так звану "Плата за доступ до...", хай тоді користувач розмірковує що то за плата така. Наприклад 100грн за інтернет + 5-10грн "Доступ" (абонплата мабуть буде краще). Будуй, оновлюй, піклуйся за власний кошт, та що місяця сплачуй за кожний ящик/шкаф/трубу, є на домі 1 абонент чи 50, чи немає наразі жодного.
 10. stanislavx

  Проблема з оптикою

  Передивлялись той дропкабель у абонента, ліхтариком світиться волокно з обох боків як потрібно. Поки що тимчасово дзеркально замінили SFP та конвертор, у абонента зараз Tx 1550, на комутаторі Tx 1310 - працює падлюка. З теплом будемо вже детальніше дивитись що та як. to Dictator, не у всіх є можливість купили все те що наразі потрібно та необхідно для обслуговування мережі. Особливо там де живу я.
 11. stanislavx

  Проблема з оптикою

  Звісно, SFP та медик пробували інші. Завтра перевіримо ще у клієнта Tx 1550 та SFP Tx 1310, а також замість SFP медик як варіант. Але мене більше цікавить WTF
 12. stanislavx

  Проблема з оптикою

  Підключили у листопаді нового абонента за технологією FTTH, все працювало чудово до 22 лютого. Абонент поскаржився на відсутність зв'язку, а техпідтримка не побачила оптичного лінка на комутаторі. Абонент каже що робив трохи ремонт, можливо щось пошкодив, тож поїхали до дому. Там все чудово, конвертор (Tx1310) працює, індикатор Fx показую що оптика працює, але зі сторони комутатора (SFP Tx1550) LinkDown. Чого тільки не робили, рефлектометр (вимірює тільки 1550) з обох боків показую 615м, вимірювач потужності у абонента показую -12-13дБ, а от зі сторони комутатора сигнал відсутній. Ліхтариком 615м візуально просвічується чудово. На ті 615м є тільки 2 муфті, оптичній крос на на боці комутатора та оптична касета у абонента. До абонента від муфти лапша Finmark 50м, інші відрізки звичайним кабелем (Lancore та TKO). Дивились муфту де зварена лапша - все як тільки-но зварене, кріплення на дропі теж запитань не викликали. Можливо що в абонентському дропі перестало працювати тільки вікно 1310?
 13. stanislavx

  DES-3200-28F и якобы падение портов по логам

  Ще таке буває якщо у абонента БЖ на медіаконвертері погано працює, заміна покаже так це чи ні.
 14. stanislavx

  UserSide - программное обеспечение для оператора связи

  Telegram-cli так собі пара до Userside, особливо якщо відразу декілька повідомлень потрібно відправити. Ми підключили бота, куди зручніше, не потрібно додаткові програми використовувати, тільки скрипт написати, на php, наприклад.
×