Missterk
Сitizens-
Всього повідомлень
426 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Missterk
-
289?
-
Продал сеть, продаю все оборудование (Свичи D-Link, сфп,, шасси, ОДФ...)
тема ответил в Romeshik пользователя Missterk в Обладнання
Ще щось залишилось? -
Giganet IXN - модернизация оборудования в Харькове.
тема ответил в GiganetUA пользователя Missterk в Пошук провайдера
Тоді це дуже зручно. Є вибір. І ще й 25G побудували що також дуже зручно для підключення. Пишаюсь що в Харкові є такі можливості. Це тільки позитивно вплине на телекомунікації в Україні -
Для маленьких стартапів Гіганет краща пропозиція так як можна взяти 100-200-300 мбіт з прямим включенням і за 50€ це дуже доступна пропозиція в Україні і там вже майже 300 учасників!!
-
Новогодний сюрприз от Giganet IXP!
тема ответил в GiganetUA пользователя Missterk в Пошук провайдера
Помилявся. Гіганет це дуже вигідна пропозиція, для маленьких провайдерів дуже вигідна пропозиція виходить Зараз карантинні умови. Всі по домівкам сідять на віддаленому зв'язку. Тремайте трохи більше слухавки щоб спрацювала переадресація -
Я так постійно роблю. Тут тверезим немає що робити)
- 64 ответа
-
- 2
-
-
- франшиза
- партнерство
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Чого це?
- 64 ответа
-
- франшиза
- партнерство
-
(та 1 ще)
Теги:
-
10GE 800€ вже в них
-
А твоя приставка підтримує цей vp9 ?
-
Мав на увазі Cogent. Це ж про них тема не про левел3 та теллі
-
Зроблю для окупантів за 100к в місяць
-
Зараз вже 2.50 грн вони дають айпі транзіт чи тільки пряму россію?
-
А вони хоча б на своїх волокнах в Україну зайшли чи просто взяли у когось ? Написав вам в месенджер
-
Тепер прийшла нова влада ?
-
Є ще тросоход?
-
В H265 є можливість забирати?
-
Цікава пропозиція. А з вами це з ким? Ви також обмінка?
-
Цікава пропозиція. А з вами це з ким? Ви також обмінка?
-
Оплата монтажнику по подключению интернет
тема ответил в GrozaNet пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Нам в Кривому Розі платят 10к ставку+бонусів десь 1.5-2к грн -
Ахахаха) ні) ціни на 100ку я знаю В мене дір 300 з фай фаем
-
А хто підкажіть скільки зараз 40G коштує на УАі, гіганеті та дтелі? +1 дякую
-
Продается сеть в Запорожской области
тема ответил в mumi пользователя Missterk в Придбання, продаж, об'єднання мереж
Це де таке щастя буває? Не дуже віриться -
Зроблю 100мбіт за ціною 10мбіт
