Перейти до

Missterk

Сitizens
  • Всього повідомлень

    426
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано Missterk

  1. 289?
  2. київський провайдер?
  3. Тоді це дуже зручно. Є вибір. І ще й 25G побудували що також дуже зручно для підключення. Пишаюсь що в Харкові є такі можливості. Це тільки позитивно вплине на телекомунікації в Україні
  4. Для маленьких стартапів Гіганет краща пропозиція так як можна взяти 100-200-300 мбіт з прямим включенням і за 50€ це дуже доступна пропозиція в Україні і там вже майже 300 учасників!!
  5. Помилявся. Гіганет це дуже вигідна пропозиція, для маленьких провайдерів дуже вигідна пропозиція виходить Зараз карантинні умови. Всі по домівкам сідять на віддаленому зв'язку. Тремайте трохи більше слухавки щоб спрацювала переадресація
  6. Missterk

    Франшиза

    Я так постійно роблю. Тут тверезим немає що робити)
  7. Missterk

    Франшиза

    Чого це?
  8. Missterk

    KR-IX

    Не знаю. А як подивиться? Я просто робив traceroute та пінг з претчера на дкм
  9. Missterk

    Качество cogent

    10GE 800€ вже в них
  10. Missterk

    IPTV потоки

    А твоя приставка підтримує цей vp9 ?
  11. Missterk

    Качество cogent

    Мав на увазі Cogent. Це ж про них тема не про левел3 та теллі
  12. Missterk

    Первомайское 10G cogent/he

    Зроблю для окупантів за 100к в місяць
  13. Missterk

    Качество cogent

    Зараз вже 2.50 грн вони дають айпі транзіт чи тільки пряму россію?
  14. Missterk

    Качество cogent

    А вони хоча б на своїх волокнах в Україну зайшли чи просто взяли у когось ? Написав вам в месенджер
  15. Missterk

    DTEL-IX

    Тепер прийшла нова влада ?
  16. Missterk

    Куплю тросоход. г.Киев

    Є ще тросоход?
  17. Missterk

    IPTV потоки

    В H265 є можливість забирати?
  18. Missterk

    DTEL-IX

    Цікава пропозиція. А з вами це з ким? Ви також обмінка?
  19. Missterk

    DTEL-IX

    Цікава пропозиція. А з вами це з ким? Ви також обмінка?
  20. Нам в Кривому Розі платят 10к ставку+бонусів десь 1.5-2к грн
  21. Ахахаха) ні) ціни на 100ку я знаю В мене дір 300 з фай фаем
  22. А хто підкажіть скільки зараз 40G коштує на УАі, гіганеті та дтелі? +1 дякую
  23. Це де таке щастя буває? Не дуже віриться
  24. Зроблю 100мбіт за ціною 10мбіт
×
×
  • Створити нове...