Перейти до

andryas

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 723
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    78

Все, що було написано andryas

  1. Більшість з тих, що я купую. На г-но уваги не звертаю. А г-на у нас продають не в міру багато, це факт.
  2. Я теж не спорю. Я ж кажу деякі речі дешевші. Наприклад, ліки, автомобілі, деякі продукти. Є речі, дешевші у нас, але різниця не в рази, як з інтернетом. Те, що дешевше в нас, як правило нижчої якості. Чомусь хтось приплів сюди кока-колу і вчепився в неї. Що сказати хотіли? Зарплату не піднімати, чи що? Чекайте, і вас зачепить трудова міграція.
  3. Давай вже по темі. 5 євро по оптиці в приватному секторі адекватний тариф? Тоді ок, нехай буде так.
  4. Відповім отак, раз ви лайкаєте один одного
  5. Не знаю, як у тебе, але в мене основні витрати - податки, робоча сила, кабель/обладнання, електрка і оренда. З.І. Не ФОП.
  6. Може-таки не будемо чіплятися до слів, і повернемося до наших бананів інтернетів?
  7. А шо, їздять? Ну тоді забираю свої слова назад. Так, я мав на увазі прибуток Тоді нехай буде співвідношення ціна/якість. Хоча, коли йдеться за ліки чи харчові продукти, то ціна тут, як на мене, фактор другорядний. Біда лише в тому, що у нас частенько дорожче, при такій самій якості.
  8. Щодо однакової якості я не певний, але при низькій собівартості, вартість продукту вибирають виходячи із максимізації продаж. Чому не вдячне? Я купую лише італійські макарони, німецьке масло та імпортні ліки (які тут мало не втричі дорожчі). І повір, якість цілком-таки об'єктивна, навіть при однаковій ціні. Останні пів року я навіть рис беру італійський. Давай не треба, я впевнений, що у цій галузі я одразу програю. Папіроси теж там дорожчі, я думаю, що на цьому форумі абсолютно ніхто не розуміє, чому Ну так поляки ж сюди не їздять по продукти і у Польщі чомусь не їздять на українськиїх бляхах. Ну і поляків у нас небагато на роботах, на відміну від. Може вернемося до інтернету? Чому 180 гривень в п.с. для H_U_L_K непосильно дорого? -
  9. Тому я і наголосив, що кока-колу сюди приплітати некоректно. Конкурентів в неї практично нема.
  10. Вартість виробництва кокаколи знаходиться практично на рівні виробництва пляшки води (плюс ложка хімії). Ліпше розкажи мені про якість вітчзняних макаронів, ліків, автомобілів, тощо. У нас, на Львівщині, купа народу їздить на шоп тури в Польщу, аналогічна ситуація із Закарпаттям та мадярщиною.
  11. H_U_L_K хоче зарплату, як у Франції чи Німеччині. Але він не розуміє, що хорошу зарплату хоче не лише він. І для того, щоб він отримав високу зарплату, усе населення в цілому має мати високу платоспроможність. А це досягається, зокрема, і високою оплатою праці, яка, наприклад, у провайдерстві, неможлива при таких низьких тарифіх. На даний момент конкуренція на ринку робочої сили вже вийшла на (східно)європейській рівень, і працедавцеві доводиться підвищувати платню настільки, аби його праціваники не збрили на працю в ЕС, тобто, хоч якось наближати оплату праці до східноєвропейської. Також, нагадаю, що ціни на більшість товарів та послуг (без врахування якості) в Україні майже досягли (а в де-чому і перевищили) европейські. Якщо ж врахувати якість, то тут ми по більшості позицій вже "дорожчі". Зараз мені можуть сказати, що інтернет - це, в значній мірі, сфера послуг, нагадати, про низьку продуктивність праці чи зовнішньоекономічний баланс. І це, в певній мірі, буде справедливо, з точки зору макроекономіки в цілому. Але є нюанси (с). По-перше, у провайдерстві продуктивність праці доволі висока. По-друге, низька зарплатня не стимулює продуктивність, (як і висока), але стримує її. Наприклад, на 200 євро я не можу найняти на роботу німця. По-третє, у багатьох галузях ми, як я казав, мусимо конкурувати із ЕС, і ціни/зарплати у цих галузях давно євпопейські По-четверте, тарифи на Інтернет в Україні НАЙНИЖЧІ у світі. Десь так.
  12. Ну і порада - люби і бережи свого провайдера, бо якщо він піде, інтернет у тебе сильно подорожчає. А от з якістю, майже гарантовано, усе стане зовсім навпаки. Ринок інтернету в Україні сильно конкурентний, і тому ціни у нас нижче плінтусу, а якість ліпша, ніж в Європі чи Штатах. Раніше низькі тарифи трималися за рахунок низьких видатків, тепер ситуація сильно помінялася.
  13. Просте питання №1: У скільки разів зросла мінімалка з 2014-го і у скільки разів "подорожчав" інтернет? Просте питання №2: у скільки разів оператор має збільшити заплатню, щоб його працівники не порозбігалися? Просте питання №3. Якщо працівники оператора порозбігаються, що буде з тарифами на інтернет? Просте питання №4. Яка має бути абонплата, щоб оператор платив своїм працівникам зарплату, як в Німеччині?
  14. 180 це підняли? Я думав, це ще не піднімали.. Ну гривня. 30 гривень це багато? Це 1/100 мінімальної зарплати. Як на мене, то цілком доступні тарифи. Хочеться за 3 копійки - зроби такий бізнес сам, озолотишся.
  15. 1 євро в місяць це дорого? Відключайся повністю тоді. Оренду опор, обслуговування мережі, зарплату персоналу з чого платити, в той час, коли ти призупинив? І так, якщо інтернет потрібен рідко, або якість його не важлива, то мобільний, проплачений на короткий час, цілком собі вихід.
  16. andryas

    4G прийшов

    Походу пора банити пі$дабола.
  17. Чому одразу зрадники, у різних операторів різні технічні можливості, хтось блокує по IP хтось по DNS, у де-кого навіть DPI є. Дрібні провайдери покладаються на те, що блокування виконає аплінк. Як вже кому виходить. От у сусіда порш а у тебе ланос, і у вас різні можливості. Тебе ж ніхто зрадником не обзвиає?
  18. А чого не звернутися в підтримку провайдера? На формумі навряд чи хто допоможе.
  19. Так нецікаво, магістралів мало, та й вони пригріті, переважно. А от дрібних - 5К, серед них точно знайдеться якийсь неуважний.
  20. andryas

    Ошибки на сайте

    Сьогодні автоматично залогінилося на головній сторінці, все працює на момент написання цього повідомлення.
  21. andryas

    4G прийшов

    5G лише для вулиці, там міліметровий діапазон, через скло не проходить. Хіба зовнішню антену
  22. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    Видалити куки і логінитися лише на форумі (не з титульної!) Так працює в мене.
  23. andryas

    Ошибки на сайте

    Тепер працює, дякую, але дивно. Я не логінюся з титульної, залогінений лише на форумі. Так нормально.
  24. andryas

    Роскомнадзор

    Элементарно. Пробовали все.
  25. andryas

    Ошибки на сайте

    Теж маю проблеми з першою сторінкою, чистка куків допомагає лише 1 раз. Непрочитаними темами користуватися не зручно, по-перше, неможливо відключити вивід торговлі, по-друге, усе стиснуто по ширині на пів-екрану.
×
×
  • Створити нове...