Перейти до

andryas

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 723
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    78

Все, що було написано andryas

  1. Через інтернет не передаються ніякі передачі, книжки, тощо. Оператор, провайдер передає ПАКЕТИ (зібрані в "пачки" певного розміру нулики та одинички), які окремо не є об'єктами авторського права. Мало того, він не має права заглядати у ті пакетики. І ще, мало того, ці пакетики частенько зашифровані. Об'єктом авторського може бути (а може і не бути) зібрана з цих пакетів книжка, фотографія, відеофайл, який можна ідентифікувати в натурі. Якщо у оператора знайдуть ФАЙЛ - тоді ой. Все решта - білянаукова болтологія, НМД, Оператор, провайдер інтернету не є ретранслятором. Можна сказати ГРУБО, він є "середовищем передачі". Ретранслятором, якщо хочете, є сервіс (сервер) ОТТ.
  2. Ні до кого не чіплялися, що, мовляв, сайт треба переробити і т.д? Наскільки законні такі вимоги?
  3. Вася передал Пете смс с отрывком книги. Оператор, посредством которого передавалась СМС нарушил авторское право?
  4. andryas

    FreeBSD 10.4 MPD PPPOE NAS - глюк?

    На 9-ці онлайн роками. 11-ку я не пробував.
  5. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    В даному випадку дописав практично одразу і розділило. Треба ставити інтервал хвилини 3, не менше.
  6. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    куків не чистав, проблема була лише 1 раз після зміни форуму З.І. Ще одни багрепорт: послідовно написані пости не об'єднуються автоматично
  7. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    В мене теж нема розлогінів ні на телефоні ні на компі
  8. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    А можна оцей надпис "Изменено 02.02.2018 xx:xx пользователем xxx" вмістити не під повідомленням, а в його заголовку, після слів "Опубликовано: 02.02.2018 xx:xx (изменено)" для економії місця і кращого читання. Ось так відфотошопив, на прикладі попереднього повідомлення: І ще, додавати цей надпис лише тоді, коли після публікації пройшла хвилина. Часом виправиш одну букву, і вже відображається факт правки. Також, помітив, що не вставляються повідомлення з фейсбуку (даю лінк на пост, і він залишається лінком) Твіттер та Ютуб вставляються вірно.
  9. У Вас получиться ПОН зразку ранніх 90-х (але без сучасної логіки) Все має працювати, якщо рівні сигналів будуть приблизно рівні.
  10. Ідея, зафігачити на точки обміну мульткастом. Дешево і сердито. А вже з того потоку кожен собі може купити потрібні потоки і роздати на місцях.
  11. А хто і скільки берете за vlan+транспорт, зі швидкістю, наприклад, 10, 100 мегабіт, по місту? За місто?
  12. Нафіга авторизація в школі? І де в класі візьметься 10+ активних клієнтів?
  13. Дешевий варіант - в кожен клас (або через один, в шахматному порядку) hAP Lite із скрученою до 1-5db txpower та з відключенням клієнтів по рівню сигналу (щоб не перепідключася туди-сюди зробити на кожній ТД 2 acl з різними порогами на авторизацію та відключення). Або ж користуватися capsman. Для школи вистачить з головою.
  14. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    Колір вже краще, виїдає очі лише шрифт. Поставте, Tahoma, inherit або Arial будь-ласка, щоб нормально виглядав без згладжування. Ще б розтягувати по ширині екрану, бо на широкому моніторі 40% сторінки пустують. Для прикладу, сайт з меншим шрифтом, але виглядає нормально і без згладжування: http://kiev.carpediem.cd/events/3231460-portugaliya-azorski-ostrovi-at-fotomandry-com/
  15. Актуальність звичайних дзвінків, особливо за кордон, вже зараз стрімко падає, з ростом к-ті смартфонів та покриття 3G. Так, зокрема, я вже не пригадую, коли телефонував за кордон на звичайний номер. Зазвичай користуюся месенджерами з функцією голосового звязку.
  16. Евро - 35 трупль 0,5, навіть падаючий до більшості валют бакс, росте проти гривні.
  17. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    Відключи згладжування і перезапусти бравзер, побачиш. Десятка, і файрфокс і опера, без різниці. На титульній сайту шрифт відображається добре.
  18. andryas

    Что просходит с local.com.ua?

    Шрифт жахливий, поміняйте, будь-ласка хоча б на той, що на титульній сайту. Звісно, згладжування частково вирішує, але я не люблю згладжування.
  19. Одмін, він як пілот. 99% часу ніби не потрібен, але...
  20. Проблема, яку ми обговорюємо, нмд, виникла внаслідок необгрунтованого завищення операторами швидкості доступу в умовах мережевого нейтралітету, чим, власне і скористалися більш чи менш піратські серіси. Які я бачу законні методи боротьби? Рятувальне коло нам кинула НКРЗі, яка дозволила вказувати мінімальну гарантовану швидкість доступу. Вказуємо, наприклад, 1 мегабіт. Ну а далі, я сподіваюся, усі зрозуміли.
  21. Так була ж перемога, ще весною? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202730234015099&set=a.2192011617948.58843.1776897085&type=3
  22. Ну це поки вільний прийом із супутнику не прикрили. Є такий варіант на T2?
  23. andryas

    Лучший дистрибутив Linux для сервера.

    Питання смаку. Я тратиційно все роблю на фрясі, за, майже 20 років використання, 99% проблем були через обладнання або криві руки.
  24. andryas

    С новым годом...!

    Усіх науковців, агностиків та атеїстів з наступаючим!
  25. Найем: Высокий суд Англии издал приказ об ареста активов Коломойского и Боголюбова по всему миру Высокий суд Лондона дал согласие на арест активов бизнесменов Игоря Коломойского и Геннадия Боголюбова на основании иска "ПриватБанка", который хочет вернуть более $2,5 млрд, выведенных из банка, сообщил нардеп от Блока Петра Порошенко Мустафа Найем. http://gordonua.com/news/politics/nayem-vysokiy-sud-anglii-izdal-prikaz-ob-aresta-aktivov-kolomoyskogo-i-bogolyubova-po-vsemu-miru-223083.html
×
×
  • Створити нове...