Перейти до

Скарга на НКРЗІ щодо надмірного тиску на операторів та провайдерів


Рекомендованные сообщения

Зато, прочитав темы уважаемого пана, я начал понимать откуда берутся эти бабки-скандалистки у подъездов.

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Насчет слепой уверенности в "совковой законности".   В Верховном суде Соединенных Штатов в пользу Google закончилась 10-летняя дело, в котором компания Oracle требовала 9 млрд долларов компе

Я за Осіпенка, йоб тваю мать, а вам нашо така точна інформація про гендерний розподіл, фінансові показники і кількість абонентів по селах, смт і райцентрах? А хутори на 8 хатів не цікавлять НКРЗІ

Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цьо

Posted Images

13 минут назад, KaYot сказав:

Зато, прочитав темы уважаемого пана, я начал понимать откуда берутся эти бабки-скандалистки у подъездов.

 

Вам якщо не вистачає розуму щось по темі прокоментувати, то краще лишіть свої житрожопі єхидні вислови при собі. Мене дістали ті звіти, то й не мовчу!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

А яка ідентифікація присутня, коли буде друкований підпис?

Коли з'явиться кредит на твоє ім'я... або доведуть, що ти вставив чужий підпис у договір то зразу стане зрозуміло. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
38 минут назад, tkapluk сказав:

Коли з'явиться кредит на твоє ім'я... або доведуть, що ти вставив чужий підпис у договір то зразу стане зрозуміло. 

Отож, виходить, що немає чого свій підпис друкований роздавати кому попало. Навіть якщо це стосується звернень до чиновників, з якими постійно воюєш.

 

Ймовірність, що ці шакали використають проти тебе твій підпис і влаштують якусь підставу, досить велика. То не краще перестрахуватися?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Поспілкувався в Телеграм чат-боті https://t.me/govOperCenter_bot з представником Урядового контактного центру. Ось що вони відповіли стосовно розгляду звернень.

 

Screenshot_20210509_142210.png.faf0e8f7a761c41848d22f9ff6e79037.png

 

Як бачимо, Урядовий контактний центр здійснює реєстрацію звернень. А якщо звернення зареєстроване, то згідно законодавства має бути розглянутим.

 

Не розглядаються і не реєструються лише анонімні звернення, де не вказується ні особа заявника, ні його адреса та контактні дані.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Вже другий місяць не вдається здати в НКРЗІ довбаний звіт 1-T: Сфера телекомунікацій. Спочатку СЕЗ вибивала помилки, тепер підписується, але приймати відмовляються.
       
      Розповім все по-порядку. Отже, під@ри (іншого слова не підберу) з НКРЗІ вигадали нам новий звіт, бо тих шести, що є, їм уже, бачте, мало! Звіт з'явився в СЕЗ (Системі Електронної Звітності).
      Операторам і провайдерам було розіслано повідомлення про необхідність здачі чергового нового звіту:

       
      При спробі підписати звіт з відміткою: «діяльність не здійснювалася», СЕЗ видавала наступну помилку:

       
      При цьому коли ставиш галочку напроти «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується введення даних в форму звіту.
      Подав запит щодо пояснення причин цієї помилки і отримав таку відповідь:

       
      Пізніше цю логічну помилку в СЕЗ виправили і підписати звіт все ж вдавалося без помилок. Ну, думаю, оце вже на цьому і закінчилися проблеми. Звіт здано, можна їсти французькі булочки.
       
      Але не тут то було! Звіт зі статуту «Підписаний» знову отримав статус «Чернетка». На електронну пошту паралельно прислали зауваження:
       
      І потім прислали ще нагадування про потребу здачі цього довбаного звіту, який ці дебіли самі відмовляються приймати!

       
      Далі намагаюся другий раз здати звіт. Підпис проходиться без помилок. Але знову відмовляються приймати і пишуть таке:

       
      Зараз подав вже третій раз цей кончений звіт! І додав пояснення, що в мене працівників НУЛЬ!

       
      Чекаю вже кілька днів, що приймуть довбаний звіт про те, що я НЕ ЗАЙМАЮСЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ і НЕ МАЮ ПРАЦІВНИКІВ! Ні чоловіків найманих, ні жінок, вашу мать!
      Вирішив зробити запит про надання ОФІЦІЙНОГО ПОЯСНЕННЯ причини відмови приймати звіт:

       
      І ці під@ри мовчать і не дають офіційного пояснення своїй тупості досі! Оце можна з цими виродками чиновницькими нормально бізнесом займатися?
    • Від duster
      Здравствуйте! Приходило ли кому-то письмо с запросом информации согласно этого решения: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=444&id=9018&language=uk ?

×
×
  • Створити нове...