Перейти до

Здам в оренду блок /24 IPv4


Рекомендованные сообщения

Щас напишу удивительные вещи))) В основном продавец/орендодатель не хочет разглашать публично сколько он на этом будет зарабатывать. 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Чучундра сказав:

Що за прикол розміщувати оголошення про продаж/оренду і не вказувати ціну ?

https://prnt.sc/j9mCI7MGWO94

тримайте злив інформацію) з вас лайк)

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Netassist сказал:

Щас напишу удивительные вещи))) В основном продавец/орендодатель не хочет разглашать публично сколько он на этом будет зарабатывать. 

Можу теж написати не менш дивну річ, на форумі в оголошеннях фігурують нікнейми, а не реальні прізвища і імена )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 минут назад, Чучундра сказал:

Можу теж написати не менш дивну річ, на форумі в оголошеннях фігурують нікнейми, а не реальні прізвища і імена )))

І що? Якщо у людини є звичка не розголошувати навіть інкогніто то нік нейми нічого не змінюють. Навіть якщо Вам це здається логічним і пльовим ділом

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 минут назад, Інет.укр сказал:

https://prnt.sc/j9mCI7MGWO94

тримайте злив інформацію) з вас лайк)

Дуууужжжеее  гарно з Вашого боку. Ну просто є привід собою пишатись. Скинути скріншот ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ)

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Netassist сказав:

Дуууужжжеее  гарно з Вашого боку. Ну просто є привід собою пишатись. Скинути скріншот ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ)

я орендую ipv4 /24 зараз за 2400 грн/міс. а тут ціна в 3 рази більша. Пишіть мені я і вашу переписку опублікую.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 минут назад, Інет.укр сказал:

я орендую ipv4 /24 зараз за 2400 грн/міс. а тут ціна в 3 рази більша. Пишіть мені я і вашу переписку опублікую.

Тобто розголошення інформації без згоди третьої сторони норм тема)) Як я заздрю Вашим клієнтам і партнерам))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, Netassist сказав:

Тобто розголошення інформації без згоди третьої сторони норм тема)) Як я заздрю Вашим клієнтам і партнерам))

який ви мені клієнт або партнер? ви мені написали на форумі, не хочете щоб розголошували не пишіть на форумі. чи ви так як ТС боїтесь, що прийдуть акули бізнесу і заберуть його добич? $190 баксів за блок? так то ще треба лоха такого пошукати....0,75 бакса за $. 

і якої саме інформації? приватна якась там є? моб номер або ім`я? ти прийшов на базар продавати? чи просто дізнатись чи ходовий товар бо ціни немає?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. який ви мені клієнт або партнер? 

Я цього навіть не писав і не планую=) читайте уважно я написав що заздрю Вашим клієнтам та партнерам.

2. ви мені написали на форумі, не хочете щоб розголошували не пишіть на форумі. чи ви так як ТС боїтесь, що прийдуть акули бізнесу і заберуть його добич? 

Це банальний етикет форум це чи ні. 

3. $190 баксів за блок?  це проблема власника Вас ніхто не змушує купувати  

4. так то ще треба лоха такого пошукати....0,75 бакса за $. Ви здивуєтесь але платять навіть більше все залежить від цілей і обставин.

5.і якої саме інформації? будь-якої ПРИВАТНІ повідомленя.

Ви напевно не знаєте що таке приватна інформація?)))

Гарного Вам вечора і всього найкращого. 

Відредаговано Netassist
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 часов назад, Netassist сказал:

Щас напишу удивительные вещи))) В основном продавец/орендодатель не хочет разглашать публично сколько он на этом будет зарабатывать. 

Як правило це логіка бариг, щоб можна було тому хто не орієнтується в цінах впарити дорожче. 

 

Але на скільки пам'ятаю тут заборонені оголошення без ціни. 

 

 

9 часов назад, Netassist сказал:

 Ви здивуєтесь але платять навіть більше все залежить від цілей і обставин.

а от і підтвердження, що логіка барижна.  😂

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вам , конечно, виднее ! 

1 час назад, tkapluk сказал:

Як правило це логіка бариг, щоб можна було тому хто не орієнтується в цінах впарити дорожче. 

 

Але на скільки пам'ятаю тут заборонені оголошення без ціни. 

 

 

а от і підтвердження, що логіка барижна.  😂

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

объявление без цены это минус

публикация привата это минус

минус на минус = плюс

расходимся

 

п.с. цена 0.5-1 доллар за айпи имхо вполне адекватна на данный момент, если кто-то предлагает дешевле, то наверно это по любви а не коммерция ))

Відредаговано be4v15
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, be4v15 сказал:

п.с. цена 0.5-1 доллар за айпи имхо вполне адекватна на данный момент, если кто-то предлагает дешевле, то наверно это по любви а не коммерция ))

«Барига!» 😀

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, be4v15 сказав:

п.с. цена 0.5-1 доллар за айпи имхо вполне адекватна на данный момент, если кто-то предлагает дешевле, то наверно это по любви а не коммерция ))

Звертайтесь впарю вам блок по 0.5$ за ip

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

дякую за масу цікавої інформації. пояснюю свою ситуацію:
1. ір адреси вперше хочу здати в оренду, це - не є нашим бізнесом, просто є непотрібні блоки, вирішили спробувати здати в оренду

2. яку ціну виставити - я не знаю, запитав в анаглогічних "продавців", виставив аналогічну ціну

3. якщо кому цікаво - давайте свої ціни, розглянемо )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, dummy сказав:

дякую за масу цікавої інформації. пояснюю свою ситуацію:
1. ір адреси вперше хочу здати в оренду, це - не є нашим бізнесом, просто є непотрібні блоки, вирішили спробувати здати в оренду

2. яку ціну виставити - я не знаю, запитав в анаглогічних "продавців", виставив аналогічну ціну

3. якщо кому цікаво - давайте свої ціни, розглянемо )

600 - 700 EUR/ YEAR 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, Інет.укр сказал:
В 07.05.2023 в 09:51, dummy сказал:

давайте свої ціни, розглянемо )

600 - 700 EUR/ YEAR 

 

В 24.03.2023 в 17:25, Інет.укр сказал:

Звертайтесь впарю вам блок по 0.5$ за ip

 

бызнесмен 😂

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від porto2pack
      Може існує можливість зберегти тільки ip адреси у  файл без лишньої інфи з браузера Google Chrome. Це айпі до яких звертається сайт під час свого завантаження. 

    • Від r_28
      Розглядаємо оренду оптичного волокна у м Вінниця на ділянці вулиць Замостянська,30-Київська,178.Цікавить темне волокно.Пропозиції прохання надати у приват.
        
    • Від Туйон
      Доброго вечера!
      Нахожусь в Кривом Роге, закупаю трафик у местного провайдера, а так же небольшое количество IP.
      Раньше сайты типа 2ip.ua однозначно писали местоположение что это Кривой Рог.
      А теперь пишут что это Новотроицкое, Херсонская область.
      У некоторых людей перестали открываться определенные сайты, не работает антивирус Аваст, пишет, мол, в этом регионе мы не работаем.
      Т.е. мои айпишники считают временно оккупированной территорией.
      Это как, просто невезение, или есть способ решения проблемы?
      Вышестоящий провайдер сказал, мол, у него то же самое но пользователи не жалуются.
      Да и у меня пока по сути один человек, какой-то программист, но тенденция напрягает.
      Сразу отвечу, что аплинк менять не собираюсь.
      Так же аплинк может выдать другие IP из схожих подсетей но там та же ситуация.
    • Від Дядя Рома
      На роутере сделал правила, собираю в блэклист адреса пытающихся подобрать пароль. Набил уже больше 50 тыс.  Роутер в общем переваривает такое количество, но всё равно, как-то многовато их. Пробовал объединять в ручную, очень долго получается, не реально всё перебрать. Нормальных сервисов которые бы это делали именно по AS провайдера. проверяя в онлайн WhoIs не нашёл. 
      Куда копать, как автоматизировать?
    • Від alexcom
      Продам /24.
      $37 (торг)
       
      Всі питання в особисті.
×
×
  • Створити нове...