Перейти до

Інвертор на 1.2-2.5 kW активного навантаження, для вібраційного насосу (малюк,струмок). Народний FOVAL чи брендовий FCHAO ?


Рекомендованные сообщения

21 час назад, Rostyk.07 сказал:

Тільки питання чи не брати якісний інвертор FCHAO замість гібрида аби якого.

Абиякий гібрид заткне за пояс того якісного інвертора))

Гібрид - це вже на три порядки масштабованіше, універсальніше, корисніше, список можна продовжувати довго

І, до речі, не тягніть, бо є чуйка, що на осінь вони в ціні злетять за хмари (зараз ціни лайтові)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
26 минут назад, DerJaeger сказав:

Абиякий гібрид заткне за пояс того якісного інвертора))

Гібрид - це вже на три порядки масштабованіше, універсальніше, корисніше, список можна продовжувати довго

І, до речі, не тягніть, бо є чуйка, що на осінь вони в ціні злетять за хмари (зараз ціни лайтові)

Список можна продовжувати довго, але гібрид - він не онлайновий, на відміну від якісних UPS. А так-то зрозуміло: хто що продає, той це і нахвалює.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Baneff сказал:

Список можна продовжувати довго, але гібрид - він не онлайновий, на відміну від якісних UPS. А так-то зрозуміло: хто що продає, той це і нахвалює.

А ви всю тему читали, чи по діагоналі?

Для дому потрібно Он-Лайн?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
36 минут назад, DerJaeger сказав:

А ви всю тему читали, чи по діагоналі?

Для дому потрібно Он-Лайн?

Кому що, я просто виклав альтернативний погляд. Мені, наприклад, потрібно тепер тільки онлайн і для дому і для роботи, бо ціни падають на них, а якість там не до порівняння з офлайновими. Особисто я як раз і відмовився від гібрида через його офлайнову природу, а поставив в себе два пристрої: онлайн UPS та сонячну зарядку. В парі працює прекрасно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 21.04.2024 в 14:27, Rostyk.07 сказал:

А він має підмішування від мережі?

вроде умеет - и вроде даже с выбором приоритета от чего заряжаться, но не особо вникал в мануал. стоит у друга дома, как обычный упс, вроде доволен.

 

В 21.04.2024 в 14:27, Rostyk.07 сказал:

Тільки питання чи не брати якісний інвертор FCHAO

а откуда уверенность в том, что он качественный? не видя кишки - я бы не делал выводы. внутри может оказаться обычная кака. просто у нас они с 2-кратной наценкой идут по сравнению с али...

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, Baneff сказал:

Кому що, я просто виклав альтернативний погляд.

Тобто, не був камінь в мою клумбу, що я гібриди продаю?))

П.С. Взагалі нічого не продаю)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
32 минуты назад, DerJaeger сказав:

Тобто, не був камінь в мою клумбу, що я гібриди продаю?))

П.С. Взагалі нічого не продаю)))

Вибачте, якщо образив. Нічого такого в думках навіть не було. Торгівля - двигун прогресу! :)

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Таки він PWM, а в мене сонячні панелі . (я вже маю контролер PWM , знову його брати немає сенсу )

Чи є великий сенс в MPPT ?

https://pl.aliexpress.com/item/1005006153954648.html?spm=a2g0o.productlist.main.5.4b674026e8S322&algo_pvid=fab090ad-dd69-4932-bd4b-4491e8b1d08f&algo_exp_id=fab090ad-dd69-4932-bd4b-4491e8b1d08f-2&pdp_npi=4%40dis!PLN!948.14!948.14!!!1655.27!1655.27!%402103892f17138767993555895e4949!12000036011869383!sea!PL!0!AB&curPageLogUid=cCmuKZj5yLaS&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

 

Треба брати такий , але мінімальна напруга з панелів 60В . (в мене робоча 36В) https://pl.aliexpress.com/item/1005006532953238.html?spm=a2g0o.productlist.main.57.4b674026e8S322&algo_pvid=fab090ad-dd69-4932-bd4b-4491e8b1d08f&algo_exp_id=fab090ad-dd69-4932-bd4b-4491e8b1d08f-28&pdp_npi=4%40dis!PLN!1150.73!1150.73!!!2008.96!2008.95!%402103892f17138767993555895e4949!12000038215470856!sea!PL!0!AB&curPageLogUid=GAXHG5jNO2dl&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

 

p.S мабуть братиму все таки з pwm . Надто довго думаю. Дякую

Відредаговано Rostyk.07
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, Rostyk.07 сказал:

Треба брати такий , але мінімальна напруга з панелів 60В . (в мене робоча 36В)

Дик, послідовне з'єднання ніхто не відміняв.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 5 weeks later...

Замовив інвертор SRNE 3kW/3000Вт, 24V/24В (SR-HF2430S60-100)
Як приїде спробую насос

В понеділок SRNE 3kW коштував 12тис грн а я вже купив сьгодні за 15 (

Всі Anenji,Easun розбирають під чисту.

3-kvt-3.png

srne.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Все что ниже 48в - пустая трата времени и денег. На 24В при 2квт+ будет под 100А на аккума, это овердофига, это очень высокие токи. Там нужны очень качественные провода, соединения, постоянный мониторинг этого всего хозяйства.

 

24В это вдолгую ну 500-600вт, все что выше - 48В и выше, тогда можно говорить о долгосроке. Если аккумы насиловать такими высокими токами - они долго не проживут, кроме лития, конечно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
31 минуту назад, Kiano сказав:

Все что ниже 48в - пустая трата времени и денег. На 24В при 2квт+ будет под 100А на аккума, это овердофига, это очень высокие токи. Там нужны очень качественные провода, соединения, постоянный мониторинг этого всего хозяйства.

 

24В это вдолгую ну 500-600вт, все что выше - 48В и выше, тогда можно говорить о долгосроке. Если аккумы насиловать такими высокими токами - они долго не проживут, кроме лития, конечно.

В мене вже є сонячні панелі. Задача насос на воду (він споживає 450Вт накачає і вимикається)

LIFEPO4 байдуже на 100A струм


 

Цитата

 

Дальше говорим про генерацию ваши панели в самый солнечный день дадут пусть 2 кВт*ч это все на что вы можете расчитывать

Но возможно при ярком солнце панели не дадут просесть вашим акб и более мощный инвертор сможет пустить насос

По этой причине я и написал что соберите все на 12 вольт с имеющимся инвертором и поиграйтесь с лампочками и роутером, скорее всего это все что может имеющиеся у вас оборудование, при более емком акб 500ah я подключал еще телик

Потом когда поймете что вам этого мало, продадите что есть, за 50-30% цены на олх добавите и уже купите на 48 или как я на 24 но в моем случае 24 было больше ошибкой, с другой стороны оно уже год работает и с марта по ноябрь моя резервная нагрузка работает автономно, летом добавляю еще кондиционер итого 150-200 кВт*ч экономии но в год это всего 2600 грн  окупаемость 45 лет, но как резерв вполне меня устраивает и окупилось при первом отключении

На сейчас бы выставил все на олх панели по 100 ватт можно довольно дорого продать и скорее всего этих денег хватит на 2 панели по 500+
Тогда можно говорить про такой комбайн как у меня srne на сейчас он стоит 11500 на 3000ва
Но нужны новые акб у меня 270ah lifepo4 при 24 вольт а это грубо 1000$

И уже получается вам нужно потратить грубо 1500$ что бы потом опять продавать и переходить на 48 вольт

Так что я хз что бы я сделал при наличии денег все продал бы добавил бы 4000$ и сделал бы сразу как надо

Сам я пошел путем с 12 вольт ибп на 800 ва 500ah авто акб потом добавил мппт srne и одну панель на 595 ватт, потом добавил еще один srne и еще одну панель с этим всем я прожил 22/23 год

Потом продал акб за треть стоимости и два мппт контроллера и ибп выручил за это около 500$

Купил комбайн срне за 450 и акб за 1500 это начало 23 го года когда цены еще были высокие и еще 2 панели по 595 за 600$ с учетом креплений и проводов

В итоге я потратил около 3000$
Подключено у меня
1. Интернет
2. Освещение
3. Холодильник
4. Телевизор
Итого у меня запаса на сутки если солнца нет вообще
Летом днем добавляю кондиционер

Оно потянет и ваш насос, как резерв я доволен, как автономка хочется 48 вольт и еще 6 панелей, но в автономке пока экономического смысла нет, да и денег лишних тоже 

Так что я не знаю как бы я сделал сейчас 

Точно бы поигрался с имеющимся у вас оборудованием, но насос вы не запустите, упретесь в акб

 

#post-18454

Відредаговано Rostyk.07
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 часов назад, DICTATOR1 сказав:

ЙОМУ СОВЕТУЮТЬ ПРАВИЛЬНЭ - А ВИН РОБЭ ЯКУСЬ СВОЮ ХУЙНЮ

ДЭ ЛОГИКА?

Що вам не подобається у SR-HF2430S60-100 ? Наче 3кВт тягне без проблем.  Хотів брати просто інвертор FCHAO 24В 2,5 кВт але гібрид має більше налаштувань. Докуплю lifepo4 згодом можливо. 

І так вже на все видав більше 35тис грн! (панелі 15тис+інвертор 15тис+батареї 10шт 12В 7Ah 5тис+балансир+кабель+кріплення)

Для малих нагрузок є  UKC 500W + збірка 3S з низькотокових  120 штук 18650 26F Samsung . Теж десь 70Ah

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Прийшов інвертор. 

 

Кому цікаво що всередині

Відео з ютуб. 

https://youtu.be/hJL4F0wOVN0?feature=shared

Screenshot_20240530_003930.jpg

Відредаговано Rostyk.07
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброї ночі

хтось може під сказати таку інформацію

має гібридний інвектор на 24в 

хочу включити навантаження напряму на акамулятор, вот така задача, коли на акум буде іти вхідний ток заряд 25-40 Ам чи все буде ок 

чи ставити блок живлення якій з 220 буде робити 24V 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Автору можна порадити поставити на мотор частотник з плавним стартом

Відредаговано Чучундра
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, ghzlviv сказав:

Доброї ночі

хтось може під сказати таку інформацію

має гібридний інвектор на 24в 

хочу включити навантаження напряму на акамулятор, вот така задача, коли на акум буде іти вхідний ток заряд 25-40 Ам чи все буде ок 

чи ставити блок живлення якій з 220 буде робити 24V 

В залежності який тип акумулятора! Струм можна обмежити в налаштуваннях

 

7 часов назад, Чучундра сказав:

Автору можна порадити поставити на мотор частотник з плавним стартом

Вже купив інвертор який тримає стабільно 3kw а коротко до 6kw з чистою синусоїдою

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 31.05.2024 в 10:04, Rostyk.07 сказал:

Вже купив інвертор який тримає стабільно 3kw а коротко до 6kw з чистою синусоїдою

Який саме взяли інвертор /контролер (модель )?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
3 часа назад, Виктор Николаевич сказав:

Який саме взяли інвертор /контролер (модель )?

Я взяв Гібридний інвертор SRNE 3kW/3000Вт, 24V/24В, чиста синусоїда, безперебійник / UPS / ДБЖ, (SR-HF2430S60-100)

https://lysoform.shop/product/gibrydnyj-invertor-3-kvt/

 

Відредаговано Rostyk.07
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
В 31.05.2024 в 00:19, ghzlviv сказал:

Доброї ночі

хтось може під сказати таку інформацію

має гібридний інвектор на 24в 

хочу включити навантаження напряму на акамулятор, вот така задача, коли на акум буде іти вхідний ток заряд 25-40 Ам чи все буде ок 

чи ставити блок живлення якій з 220 буде робити 24V 

Херово так робити.

Для чого? Щоб уникнути подвійного перетворення?
Інвертор все одно жертиме свої 30-50  Вт
Заживіть штатним БЖ AC-DC 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 23.05.2024 в 11:24, Rostyk.07 сказал:

В понеділок SRNE 3kW коштував 12тис грн а я вже купив сьгодні за 15 (



так і сталося)))

 

 

В 22.04.2024 в 11:47, DerJaeger сказал:

І, до речі, не тягніть, бо є чуйка, що на осінь вони в ціні злетять за хмари (зараз ціни лайтові)





До речі, вибором задоволені? Рішення закрило вашу потребу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, DerJaeger сказав:

так і сталося)))

Зараз вже 18((

 

6 часов назад, DerJaeger сказав:

До речі, вибором задоволені? Рішення закрило вашу потребу?

Брав для батьків в Карпати. В даний час замовили автоматику ще +2тис грн. Кріплення під панелі. В даний час в процесі монтування 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від vankiller
      Продам  Інвертор напруги ПНК-12-300 (чиста синусоїда), б/у - 3500грн
      тел 066 448 52 06
      telegram 066 448 52 06

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 (мінімальне використання) 

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 призначений для забезпечення безперервного електроживлення газових котлів, труб опалювальних систем, пристроїв відеоспостереження, поливальних насосів, холодильників, автоматичних воріт, ролет, електроінструменту, а також побутової, комп'ютерної та спецтехніки.

      Інвертор напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 об'єднує в собі чотири пристрої:
      - джерело безперебійного живлення,
      - стабілізатор напруги,
      - перетворювач постійного струму,
      - зарядний пристрій.

      Особливості інвертора перетворювача напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300:
      - переносне виконання;
      - синусоїдальна форма напруги на виході;
      - зовнішня батарея 12 В будь-якої ємності до 200 А-Год;
      - 100% захист від стрибків і завад у мережі;
      - захист від перегрівання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батареї;
      - висока швидкість спрацьовування;
      - «гаряча» заміна батареї;
      - високоефективний захист від перевищення / зниження вихідної напруги;
      - може використовуватися з «гелевими» і з автомобільними АКБ (крім лужних);

      Характеристики:
      - Виробник - ЕЛІМ-Україна
      - Модель - ПНК-12-300
      - Потужність - 300W
      - Діапазон вхідної напруги - 145-275V
      - Частота живильної мережі - 50/60 Гц ± 10%
      - Вихідна напруга: 220/230 ± 10%
      - Форма вихідної напруги - чиста синусоїда
      - Напруга зовнішньої батареї - 12V
      - Швидкість спрацьовування - 5мс
      - Струм заряду батареї - 15-20A (макс.)
      - Тип батареї - герметична, не обслуговується свинцево-кислотна глибокого циклу розряду
      - Захист від перевантаження - автоматичне відключення при перевантаженні 120% більше 30 сек. Автоматичне включення в роботу при поверненні до номінальним параметрам
      - Дисплей світлодіодний
      - Робоча температура - 0 до +45°С
      - Вологість - 10-90%
       


    • Від guest105
      хто який юзає. плюси мінуси .які виробники
    • Від prototip
      Продам інвертор 48в постоянки 220в переменки.
      Виконання - для монтажу у стійку 19".
      Режим роботи 24/7.
      Висота - 2U
      Чистий сінус.
      Потужність - 2000VA (1400 Вт)
      Вага - близько 6 кг
      Жоден з потенціалів 48в з корпусом не зєднаний. 
      Вартість - 16000 грн

    • Від Vergilius
      Продаю источники бесперебойного питания PowerCom bnt-600 (360 Вт), переделанные  для подключения внешнего аккумулятора с интегрированным блоком интеллектуальной импульсной зарядки Suoer SON 1210.
       
      Бесперебойники б/у, после профилактики и частичной замены элементов адаптированны для подключения внешнего аккумулятора на 12 Вольт и для работы с внешним зарядным.  
      Зарядный блок Suoer SON 1210 - новый. 
       
      Импульсный блок заряда Suoer SON 1210 за 3 часа заряжает аккумулятор 60 А*ч до 80%, позволяет использовать аккумуляторы до 150 А*ч, при этом интеллектуальный алгоритм заряда бережёт аккумулятор и не допускает его перезаряд и кипение. Максимальный ток заряда - 12 А

      Отключена функция Green Mode. Установлена евророзетка 220 Вольт.
       
      цена  2900 грн, сетевой шнур в комплекте. 

      airflow@i.ua
      (097) 759-2049
            

    • Від vankiller
      Продам комплект - 13000грн
      тел 066 448 52 06
      viber 066 448 52 06
      telegram 066 448 52 06

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 (мінімальне використання) + Акумуляторна батарея RITAR AGM 12V 65AH DC12-65 (новий, упаковка)

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 призначений для забезпечення безперервного електроживлення газових котлів, труб опалювальних систем, пристроїв відеоспостереження, поливальних насосів, холодильників, автоматичних воріт, ролет, електроінструменту, а також побутової, комп'ютерної та спецтехніки.

      Інвертор напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 об'єднує в собі чотири пристрої:
      - джерело безперебійного живлення,
      - стабілізатор напруги,
      - перетворювач постійного струму,
      - зарядний пристрій.

      Особливості інвертора перетворювача напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600:
      - переносне виконання;
      - синусоїдальна форма напруги на виході;
      - зовнішня батарея 12 В будь-якої ємності до 200 А-Год;
      - 100% захист від стрибків і завад у мережі;
      - захист від перегрівання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батареї;
      - висока швидкість спрацьовування;
      - «гаряча» заміна батареї;
      - високоефективний захист від перевищення / зниження вихідної напруги;
      - може використовуватися з «гелевими» і з автомобільними АКБ (крім лужних);

      Характеристики:
      - Виробник - ЕЛІМ-Україна
      - Модель - ПНК-12-600
      - Потужність - 600W
      - Діапазон вхідної напруги - 145-275V
      - Частота живильної мережі - 50/60 Гц ± 10%
      - Вихідна напруга: 220/230 ± 10%
      - Форма вихідної напруги - чиста синусоїда
      - Напруга зовнішньої батареї - 12V
      - Швидкість спрацьовування - 5мс
      - Струм заряду батареї - 15-20A (макс.)
      - Тип батареї - герметична, не обслуговується свинцево-кислотна глибокого циклу розряду
      - Захист від перевантаження - автоматичне відключення при перевантаженні 120% більше 30 сек. Автоматичне включення в роботу при поверненні до номінальним параметрам
      - Дисплей світлодіодний
      - Робоча температура - 0 до +45°С
      - Вологість - 10-90%


×
×
  • Створити нове...