Перейти до

Техніка з США


Рекомендованные сообщения

Доставка любої техніки з США (від батарейок до тракторів)

За дуже низькими цінами (оптових складів США)

Термін доставки в середньому 14 днів

50% передплати решта при доставці

мінімальне замовлення 3000$ можливо і менші замовлення, але з не визначиним терміном доставки (доставка буде проводитись з чиїмось замовленням на більш ніж 3000$)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доставка любої техніки з США (від батарейок до тракторів)

За дуже низькими цінами (оптових складів США)

Термін доставки в середньому 14 днів

50% передплати решта при доставці

мінімальне замовлення 3000$ можливо і менші замовлення, але з не визначиним терміном доставки (доставка буде проводитись з чиїмось замовленням на більш ніж 3000$)

Звонить в трубу, я верно понял? Что за фирма, можно было бы хоть представиться ... а то 3000$ отдай и жди с моря погоды ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сайти роблять компанії які на цьому роблять бізнес

а в мене просто є можливість доставити дешевий товар з США

+ сайти є у тих компаній які працюють з дрібними клієнтами (покажіть мені сайт хочаб одного оптового складу техніки)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сайти роблять компанії які на цьому роблять бізнес

а в мене просто є можливість доставити дешевий товар з США

+ сайти є у тих компаній які працюють з дрібними клієнтами (покажіть мені сайт хочаб одного оптового складу техніки)

Тоесть Вы занимаетесь благотворительностью, а не бизнесом?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а сайт дає якусь гарантію???

я вважаю що найкраою гарантією є живе спілкування

якщо у вас буде реальне замовлення я з задоволенням з вами зустрінусь і обговорю всі умови

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сайти роблять компанії які на цьому роблять бізнес

а в мене просто є можливість доставити дешевий товар з США

+ сайти є у тих компаній які працюють з дрібними клієнтами (покажіть мені сайт хочаб одного оптового складу техніки)

Тоесть Вы занимаетесь благотворительностью, а не бизнесом?

все що я з цього отримую це компенсація моїх затрат + декілька доларів "на пиво"

а це скорше благодійність ніж бізнес

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не коим образом не хочу оклеветать ТСа но советую ознакомится с темой => http://forum.0day.kiev.ua/index.php?showtopic=175309

 

Будьте бдительны :) Без лоха и жизнь плоха как говорится.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А мне кажется Вы малость не на тот форум забрели.

Здесь такие люди общаются... каждый из них может без проблем заказать что угодно на ebay, и ничем не рискуя привезти его себе в Украину

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тема на самом деле флуд, и без рекомендаций или предьявы товара при встрече звучит/пахнет более чем г...ом. Пообщайся с нами полгодика и можно потом и заказывать...тем временм они еше подешевеют.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Великі гуру, поясніть будьласка для чого ж мені обмеження на мінімальне замовлення якшо це розвод???

бо я чомусь не розумію

Вивішувати контактну інформацію??? Щоб мені по 20 раз на день дзвонили і питалисьчи "а можна замовити один телефон за 100$?"

Якби це був мій основний заробіток я бтак і зробив і сайт не полінувався б накалякати, і реклами понарозкидував, але це для мене просто можливість заробити декілька доларів "на пиво" плюс можливість впихнути в крупну доставку якийсь такий телефон за 100$ для себе і знайомих

Ще раз повторюсь, ніхто вас не заставляє користуватись моїми послугами

Кого це зацікавить звернеться в лічку

і не треба тут розводити флуд

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Почему? Да потому что нужно быть большим альтруистом чтобы ради нескольких баксов нести ответственность за товар который стоит несколько килобаксов.

Тут народ влетает с поставкам и внутри страны, а вы другой континент предлагаете.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

покажи мне хотябы 10 довольных клиентов на разных форумах, если нету иди воруй на других сайтах...

попрошу не називати мою пропозицію кражою

Якщо э якісь факти що це крадіжка то викладуй

якшо ні то сиди собі тихенько і не звинувач не обгрунтовано людей яких навіть не знаєш

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думав тут сидять адекватні люди (тому і розмістив оголошення тут)

а ви як малі діти, тільки б пообсерати

до чого всі ці пости???

Якщо вас це не цікавить то для чого стільки шуму піднімати

Якщо у вас є чітке запитання то задавайте

а якщо вам просто треба накрутити цифру в статистиці повідомлень то ідіть ліпше поможіть новачкам з їхніми технічними запитаннями

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Arthur- ничего личного. Но вам неужели не хватает серьёзности поставить себя на наше место. Вас попросили указать несколько довольных клиентов? а вы в ответ обижаетесь.

Пока что тут уже 20 сообшений, но чётких доводов вы пока что не привели, ни цен за транспорт абсолютно ничего. Я понимаю что у вас в голове крутится мысль как бы на пиво заработать НО давайте перейдём к фактам. Укажите штат, товар, сайт, магазин. Где по вашим словам надо/можно привозить, время и стоимость обьекта и что до сих пор ввозили в Украину. Какова была стоимость?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доставка любої техніки з США (від батарейок до тракторів)

чогось я думаю, шо при транспортуванні тракторів і решти с/г техніки можа заробити більш ніж на "пиво". а ви кажете шо мімольотом попри трактор собі і знайомим телефон за 100баксів привезете, ви його десь в тракторі будете ховати? під крилом, в піддоні чи пі сідушкою?

 

по темі. чому мінімальна сума на замовлення 3 штуки?

припустимо мені треба пара сонячних панелей, і б/у або нові свічі Allied Telesys, що ви зможете запропонувати і за яку ціну?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доставка любої техніки з США (від батарейок до тракторів)

чогось я думаю, шо при транспортуванні тракторів і решти с/г техніки можа заробити більш ніж на "пиво". а ви кажете шо мімольотом попри трактор собі і знайомим телефон за 100баксів привезете, ви його десь в тракторі будете ховати? під крилом, в піддоні чи пі сідушкою?

 

по темі. чому мінімальна сума на замовлення 3 штуки?

припустимо мені треба пара сонячних панелей, і б/у або нові свічі Allied Telesys, що ви зможете запропонувати і за яку ціну?

Трактор це образно

а чому обмеження? та тому шо я не буду ганяти людину там на місці заради 100 доларового телефона

Скажи які саме моделі тебе цікавлять і яка кількість, щоб я зміг сказати ціну

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Трактор це образно

а чому обмеження? та тому шо я не буду ганяти людину там на місці заради 100 доларового телефона

Скажи які саме моделі тебе цікавлять і яка кількість, щоб я зміг сказати ціну

 

Cisco SPS224G4 - 30 штук. Цена?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Трактор це образно

а чому обмеження? та тому шо я не буду ганяти людину там на місці заради 100 доларового телефона

Скажи які саме моделі тебе цікавлять і яка кількість, щоб я зміг сказати ціну

 

Cisco SPS224G4 - 30 штук. Цена?

 

и где продавец?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...