nightfly Опубліковано: 14 травня, 2013 Автор Опубліковано: 14 травня, 2013 Подивіться чи часом у модулі "Налаштування системи" нема часом червоненьких написів про "ой-ой пропустили опцію".
testinua Опубліковано: 14 травня, 2013 Опубліковано: 14 травня, 2013 Подивіться чи часом у модулі "Налаштування системи" нема часом червоненьких написів про "ой-ой пропустили опцію".Ні, подібних написів не маю. Саме повідомлення приходить, але з такими варнінгами. По вирішенню проблеми відпишусь на форумі.
nightfly Опубліковано: 14 травня, 2013 Автор Опубліковано: 14 травня, 2013 Попытка повторить у себя - не увенчалась успехом.
testinua Опубліковано: 14 травня, 2013 Опубліковано: 14 травня, 2013 Доброго дня. Після обновлення (з 3.7.23**) на 4.*** помітив деякі проблеми: Warning: Creating default object from empty value in /usr/local/www/apache22/data/billing/modules/system/etc.php on line 378Варнінги виникають під час відправлення повідомлення (сервіс миттєвих повідомлень) та їх читання. Кількість рядків з варнінгом на 378 рядку збільшується з загальною кількістю всіх повідомлень в БД. (10 повідомлень - 10 рядків з warning: ***). Можна вирішити 2 шляхами: 1. Вимкнути попередження в файлі php.ini. або 2. в файлі /usr/local/www/apache22/data/billing/modules/system/etc.php закоментував чи видалити (378 рядок): $rhis->str = $old; чесно кажучи, взагалі не розумію, для чого цей рядок був прописаний в функцію parse...
nightfly Опубліковано: 14 травня, 2013 Автор Опубліковано: 14 травня, 2013 1. Вимкнути попередження в файлі php.ini. Самі розумієте - це не вирішення проблеми, а її маскування. Тобто - не варіант. закоментував чи видалити (378 рядок): $rhis->str = $old; оО чесно кажучи, взагалі не розумію, для чого цей рядок був прописаний в функцію parse... Чесно кажучи не зовсім розумію нафіга там взагалі парсер ББ-коду здався в миттєвих повідомленнях, і ще більше не розумію як добитись вилізання цього варнінгу в себе аби віддебужити проблему. Логічним хотфіксом також виглядає заміна в api/libs/api.ubim.php $messageText= rcms_parse_text($each['text'], true, false, true, false, true, false); на $messageText= nl2br($each['text']);
testinua Опубліковано: 14 травня, 2013 Опубліковано: 14 травня, 2013 nightfly Нажаль на даний момент не маю змоги більш раціонально підійти до вирішення проблеми, але варнінг зник, в логах php нічого не пише після коментування 378 рядку. (навіть error_display мовчить). З якого боку виліз даний артефакт не можу пояснити. Буде час пошукаємо корінці.
testinua Опубліковано: 16 травня, 2013 Опубліковано: 16 травня, 2013 (відредаговано) Notice: Undefined index: PASSWORDSHIDE in /usr/local/www/apache22/data/userstats/modules/engine/api.userstats.php on line 392 Артефакт помічений в кабінеті користувача на головній сторінці. PS alter.ini спробував встановити 1, але без результату. Відредаговано 16 травня, 2013 testinua
nightfly Опубліковано: 16 травня, 2013 Автор Опубліковано: 16 травня, 2013 то нічо, шо це пропущена опція в userstats.ini?
testinua Опубліковано: 16 травня, 2013 Опубліковано: 16 травня, 2013 то нічо, шо це пропущена опція в userstats.ini?Так, є таке. Але в якому реалізі ця опція була вписана в UB?
nightfly Опубліковано: 16 травня, 2013 Автор Опубліковано: 16 травня, 2013 Ще в мохнатому 0.3.1 - rev 1846. http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=changelog2012
testinua Опубліковано: 17 травня, 2013 Опубліковано: 17 травня, 2013 Помилка з'явилась тільки після обновлення 0.4.****.
nightfly Опубліковано: 17 травня, 2013 Автор Опубліковано: 17 травня, 2013 Помилка з'явилась тільки після обновлення 0.4.****. Так не буває. Опція вноситься в конфіги та документацію, ще в дорелізних снапшотах і після чого з нею вже нічого не відбувається. Звіртесь ще з дефолтними конфігами, банально по наявності опцій. Думаю ше якісь пропущені познаходите.
nightfly Опубліковано: 27 травня, 2013 Автор Опубліковано: 27 травня, 2013 (відредаговано) Итак, встречаем новый стабильный релиз Ubilling 0.4.1 - rev 2603 Изменения в структуре БД, см дамп. alter.ini: новая опция SNMPWALK_PATH описывающая путь до snmpwalk с нужными опциями alter.ini: новая опция SNMPCACHE_TIME указывающая таймаут кеша сырых данных alter.ini: новая опция CONTRACT_GENERATION_DEFAULT указывающая режим генерации договоров userstats.ini: новая опция ONLINELEFT_COUNT включающая показ даты прекращения оплаченной услуги userstats.ini: новая опция ONLINELEFT_STYLE устанавливающая тип отображения даты прекращения оплаченной услуги Модуль «Профиль пользователя»: теперь можно тыцать по тегам и переходить сразу к поиску Модуль «Настройки системы»: косметические фиксы типов переменных и локализации Модуль «Поиск оплат»: теперь возможно добавить платежную систему с удерживаемым нулевым процентом Модуль «Профиль пользователя»: добавлена возможность перехода к связанному пользователю КТВ Модуль «Редактирование договора»: чистка кода, также работает опция генерации для пользователей без договора Модуль «Експресс регистрация»: теперь работает опция генерации договора, можно начинать «с конца» Модуль «Сервера доступа (NAS)»: тип сервера «MikroTik API» внезапно трансформировался в «MikroTik» Модуль «Модели свичей»: теперь при добавлении и редактировании модели, возможно указание шаблона SNMP Модуль «Статистика по трафику»: теперь адекватно подгружаются графички с NAS типа MikroTik Новый модуль "Опрос свичей": предназначен для опроса свичей и других активных устройств при помощи SNMP Модуль «Свичи»: нормальное предупреждение при попытке удаления свича Модуль «Свичи»: теперь отображается контрол перехода к модулю «Опрос свичей» в случае наличия в описании подстроки SWPOLL Перед обновлением следует: Выполнить вот такой вот запрос в "SQL консоли" ALTER TABLE `switchmodels` ADD `snmptemplate` VARCHAR( 255 ) DEFAULT NULL ; Добавить в alter.ini следующие опции: SNMPWALK_PATH="/usr/local/bin/snmpwalk -On -v2c" SNMPCACHE_TIME=60 CONTRACT_GENERATION_DEFAULT=1 Добавить в userstats.ini следующие опции: ONLINELEFT_COUNT=0 ONLINELEFT_STYLE="days" Как всегда, обновленная демка где-то тут: http://ubilling.net.ua/?module=fnpages&pid=demo Відредаговано 27 травня, 2013 nightfly
testinua Опубліковано: 28 травня, 2013 Опубліковано: 28 травня, 2013 Така ситуація... 00:so:4f:38:d4:78 - ніяк не хоче змінюватись МАС... "Получен MAC с неверным форматом"
DarkSpider Опубліковано: 28 травня, 2013 Опубліковано: 28 травня, 2013 Така ситуація... 00:so:4f:38:d4:78 - ніяк не хоче змінюватись МАС... "Получен MAC с неверным форматом" Только мне кажется, что во второй группе so - это немного странным ?
nightfly Опубліковано: 28 травня, 2013 Автор Опубліковано: 28 травня, 2013 00:so:4f:38:d4:78 "Получен MAC с неверным форматом" А чего вы ожидали? 00:xyu:4f:38:d4:78 - тоже "не совсем" MAC
nlo Опубліковано: 31 травня, 2013 Опубліковано: 31 травня, 2013 Спасибо обновился. Много полезностей очень радует.
nightfly Опубліковано: 31 травня, 2013 Автор Опубліковано: 31 травня, 2013 На здоровье. Если есть возможность - потестите вот этот новый функционал. Сейчас мы активно занимаемся наращиванием асортимента поддерживаемого оборудования, и отзывы очень даже будут полезными.
DemonidZe Опубліковано: 31 травня, 2013 Опубліковано: 31 травня, 2013 спасибо за плюшки!!! с удовольствием потестил бы модуль свичей , да вот только у нас много длинков 3200 и HP и ни одного зихеля . если подскажете где можно покрутить шаблоны буду признателен.
nightfly Опубліковано: 31 травня, 2013 Автор Опубліковано: 31 травня, 2013 Все шаблоны храняться в /config/snmptemplates. Рекомендую вытащить последние из отсюда: http://snaps.ubilling.net.ua/ Как показал первый опыт - зухелевые шаблоны вполне себе катят для теста на разном оборудовании, поскольку опрашивают наиболее общие OID-ы.
nightfly Опубліковано: 31 травня, 2013 Автор Опубліковано: 31 травня, 2013 Как и обещал немножко расширен список поддерживаемого оборудования и по человечески документирован формат шаблонов. При помощи DarkSpider некисло так допилены и протестированы шаблоны для нескольких свичей Foxgate которые теперь показывают какие-то такие вещи:
DemonidZe Опубліковано: 31 травня, 2013 Опубліковано: 31 травня, 2013 Юбилейная страница!!!!! поздравляю всех!
Рекомендованные сообщения