Перейти до

Раздел Торговля


Рекомендованные сообщения

Шановна Адміністрація,користувачі, відвідувачі славнозвісного форума - Local.com.ua

Останім часом розвелося тут тьма тьмуща продавців які тільки зареєструвалися ще як то кажуть

необжилися а відразу не то що одну - дві позиції а цілі прайси закидують. Діло навіть не втому що це чимось зашкоджує нам чи Вам

але розводить тут багато лишнього флуду..Якщо б хочаб ці продавці коректно себе повидили на цьому сайті

та поважали одне одного ринкові відносини звісно що немають якихось чітких правил але взаємоповага має бути завжди.

 

Тому пропоную поставити обмеження

Суть в чому коли людина реєструється доступ до Розділу торгівля можливий лише через

місяць користування. Думаю цього часу буде достатньо для того щоб ознайомитись з етикетом на форумі.

Крім того кількість повідомлень не повинна бути меншою  - 50.

 

 

П.С, - Сподіваюся на вашу лояльність та взаєморозуміння  :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

А может быть сделать "песочницу" как на хабре. Те кто продает из песочницы  и получает повышение репутации переходит в обычный раздел форума торговля и может продавать на равных. Те же кто повышение р

это не дедовщина, это нормальное желание постояльцев форума найти адекватных продавцов, о которых потом не будет тем типа "меня кинули, ищу засранца" 

Відправляю наложкою+при домовленості можу оплатити доставку(клієнт завжди прав!!!)

Шановна Адміністрація,користувачі, відвідувачі славнозвісного форума - Local.com.ua

Останім часом розвелося тут тьма тьмуща продавців які тільки зареєструвалися ще як то кажуть

необжилися а відразу не то що одну - дві позиції а цілі прайси закидують. Діло навіть не втому що це чимось зашкоджує нам чи Вам

але розводить тут багато лишнього флуду..Якщо б хочаб ці продавці коректно себе повидили на цьому сайті

та поважали одне одного ринкові відносини звісно що немають якихось чітких правил але взаємоповага має бути завжди.

 

Тому пропоную поставити обмеження

Суть в чому коли людина реєструється доступ до Розділу торгівля можливий лише через

місяць користування. Думаю цього часу буде достатньо для того щоб ознайомитись з етикетом на форумі.

Крім того кількість повідомлень не повинна бути меншою  - 50.

 

 

П.С, - Сподіваюся на вашу лояльність та взаєморозуміння  :)

Бред, нащелкать 50 сообщений не большая проблема, вот что будут писать торгаши в технических форумах это уже вопрос другой...

ТС, Вас же никто не заставляет покупать/продавать таким форумчанам. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну 50 повідомлень то можна але ж репутація після таких повідомлень яка буде?

Крім того період один місяць дозволить адекватно оцінити кваліфікованість та обізнаність такого продавця...

Що стосується  - Вас же никто не заставляет покупать/продавать таким форумчанам. 

Так звідки ж тобі знати що це запродавець поки з ним не почнеш працювати...в тому і заключається проблема..

А постів на фігарить та ще і за такими класними цінами що заманчиво стає....а результат саміж розумієте який буває від 

таких ситуацій.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

это не дедовщина, это нормальное желание постояльцев форума найти адекватных продавцов, о которых потом не будет тем типа "меня кинули, ищу засранца" 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А может быть сделать "песочницу" как на хабре. Те кто продает из песочницы  и получает повышение репутации переходит в обычный раздел форума торговля и может продавать на равных. Те же кто повышение репутации не получил - блокируется ну или остается в песочнице. 

Люди которые работают с проверенными - будут покупать вне песочницы. Те же кому нужно дешевле или хочется экстрима - будет идти в песочницу и покупать. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давайте еще и паспортные данные при регистрации запрашивать и фотографию на фоне паспорта  :D  и документы подтверждающие право заниматься предпринимательской деятельностью  :rolleyes: И не забывать Про то что продавец обязан при продаже оборудования .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Без системи репутації купувати вкрай небезпечно.

 

Підтримую додати в розділ торгівля пісочницю і дозволяти писати в основний з досягненням відповідної репутації.

 

Ідеально було б для розділу "Торгівля" вести окрему репутацію і бажано з коментарами, щоб уникнути набору репутації не по торговим справам.

 

Перед покупкою у даного продавця читаємо відклики і коментарі до репутації (і хто їх написав) та робимо висновки що це за продавець.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давайте еще и паспортные данные при регистрации запрашивать и фотографию на фоне паспорта  :D  и документы подтверждающие право заниматься предпринимательской деятельностью  :rolleyes: И не забывать Про то что продавец обязан при продаже оборудования .

До речі часом не зашкодило б мати змогу знайти деяких засранців...
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не может быть, не прошло и ** лет, как вопрос опять поднят.

Вот не могу не удержаться, чтобы не вставить свои 5 коп.

Мы о чем говорим, о доске частных объявлений/ рекламной полосе/ размещении прайслистов? - Вот и разделить всю торговлю по этим признакам.

Решился покупать/продавать по частному объявлению - думай как подстраховаться, обезопасить себя от недобросовестного покупателя/продавца.

И никто, кроме самого участника сделки тут не поможет.

Рейтинг участников, может и впечатляет кого-то, но думаю, что большинству на него наплевать (атавизм).

Доска позора, в ее теперешнем виде, не выдерживает никакой критики. Легко можно обгадить любого прямо в названии темы с выставлением его номера телефона. И не важно, что в ветке, он будет оправдан и полностью обелен, заглавие остается (ВОВКА-казёл). И никто дальше разбираться не станет!!!

Пробовал достучаться до здравого смысла участников подобных бурных обсуждений, дальше бэ/мэ дело не пошло, зато нажил себе кучку поклонников моего писательского таланта.

По существу: Разговор ни-о-чем! Доска не единственная, монополии нет, уйдут продавцы - будете покупать по взрослым розничным ценам. Если уже и опираться на рейтинг продавца, то он должен включать ник автора оценки и саму оценку. Хотя, при желании любой продавец со своими клонами наделают вам такого рейтинга за 3 дня, что мама не горюй. Все остальное обсуждалось тут
 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Без системи репутації купувати вкрай небезпечно.

 

Підтримую додати в розділ торгівля пісочницю і дозволяти писати в основний з досягненням відповідної репутації.

 

Ідеально було б для розділу "Торгівля" вести окрему репутацію і бажано з коментарами, щоб уникнути набору репутації не по торговим справам.

 

Перед покупкою у даного продавця читаємо відклики і коментарі до репутації (і хто їх написав) та робимо висновки що це за продавець.

 

на аукро и рейтинги есть, и отзывы. тем не менее - бывают случаи неприятные.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Якщо в цій справі розібратися детальніше то порушується наші права 

Візьмемо закон про інформацію, чи про рекламу. Важко когось притянути до відповідальності за вчинені дії які

призводять до неприємних моментів. 

 - Нік - непроблема можна хоча 10 штук мати

- Телефон - аналогічно

- Mail - 

- Skype -

 

Як клієнт може оцінити порядність продавця???

Наскільки Продавець може себе підстрахувати, від недобросовісності покупця?

Це довічна дилема не тільки на цьому форумі але взагалі.. що вже казати про реальні покупки в 

реальних магазинах де нас так на ...ють  що аж Гай шумить..

Але хто ж буде відстоювати наші права як не ми Самі.. бо нікому до цього немає діла.

Звісно що є Активні люди які шукають правди та справедливості..

Але це вже кожному вирішувати самому.

 

Я ж запропонував вирішити маленьку проблему з клонами та піонерами в розділі торгівля..

Звісно що багато хто починав саме так....І  відрізнити від Клона чи дісно реального добросовістного продавця

досить непросто, ну це на мою думку. І кожному треба Їсти...

 

Жити за правилами якщо їх ніхто недотримується це Абсурд....Але якщо ми хочемо якогось порядку 

в нашій державі то треба починати мінятися самому...

Але для цього маємо створити відповідні умови....

 

Адміністрація форуму може нам трішечки в цьому допомогти якщо буде більшість..

Відредаговано olegsky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як клієнт може оцінити порядність продавця???

 

Ніяк! Тільки на власному досвіді або на досвіді інших.

 

Наскільки Продавець може себе підстрахувати, від недобросовісності покупця?

 

Настільки, наскільки в нього вистачить розуму і бажання. Ризик - справа індивідуальна. Хочеш дешевше за собівартість - купуй із ризиком, не хочеш - йди до місцевого гастроному. Хочеш продати дорожче - продавай із ризиком, не хочеш - продай іншому перекупнику дешево, нехай він ризикує.

 

Активні люди які шукають правди та справедливості...

...

якщо ми хочемо якогось порядку в нашій державі...

Вони всім складом у Верховній Раді сидять, а не по форумах шастають!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Ти думаєШ  в В,Р, їм є дуже до нас діло????

Та і не треба на них дивитися ...поки ми самі щось не будемо міняти або в собі або біля себе

нічого з цього небуде...

Відредаговано olegsky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Даремно Ви на мене ображаєтесь, шановний. Я звертався не до Вас персонально, а вжив метафору (див. словник "Метафора"). А на рахунок високопарних фраз по типу "Нє за сєбя, за дєржаву обідно...", то я ними більше не переймаюсь, тому й написав про місцезнаходження всіх правдолюбів і шукачів справедливості.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та образи ніякої немає...поважаю кожну думку і образи в свою сторону не почув....

Але думаю що правдолюбів на цьому формі в декілька раз більше чим там де ви Вказлали...

Та і думаю що в житті ми завжди відстоюємо якщо не свою то чужу правду.. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Уважаемый olegsky ! Всё на свои места расставит конкуренция, продавайте дешевле, качественнее, делайте выгодные предложения и люди будут покупать у Вас. Покупатель в праве выбирать продавца, и личное дело каждого, покупать с риском или без. То что вы предлагаете - напоминает выбор кандидата на работу на конкурсной основе, только конкурс сделан специально под Вас.

 

P.S.  Сам лично ничего не продаю, но покупать хочу у тех, у кого считаю нужным (и желаю видеть побольше предложений продавцов), а не у тех, кого допустили на форум.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановний Олег! Ця  вся буча через мене? Та остинь ти вже нарешті! Тобі ніхто не мішає продавати! Треба просто виставляти адекватніші ціни і  шукати нових клієнтів,а не обсирати мене на форумах під різними ніками.Дякую за розуміння!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо в цій справі розібратися детальніше то порушується наші права 

Візьмемо закон про інформацію, чи про рекламу. Важко когось притянути до відповідальності за вчинені дії які

призводять до неприємних моментів. 

 - Нік - непроблема можна хоча 10 штук мати

- Телефон - аналогічно

- Mail - 

- Skype -

 

Як клієнт може оцінити порядність продавця???

Наскільки Продавець може себе підстрахувати, від недобросовісності покупця?

Це довічна дилема не тільки на цьому форумі але взагалі.. що вже казати про реальні покупки в 

реальних магазинах де нас так на ...ють  що аж Гай шумить..

Але хто ж буде відстоювати наші права як не ми Самі.. бо нікому до цього немає діла.

Звісно що є Активні люди які шукають правди та справедливості..

Але це вже кожному вирішувати самому.

 

Я ж запропонував вирішити маленьку проблему з клонами та піонерами в розділі торгівля..

Звісно що багато хто починав саме так....І  відрізнити від Клона чи дісно реального добросовістного продавця

досить непросто, ну це на мою думку. І кожному треба Їсти...

 

Жити за правилами якщо їх ніхто недотримується це Абсурд....Але якщо ми хочемо якогось порядку 

в нашій державі то треба починати мінятися самому...

 

Адміністрація форуму може нам трішечки в цьому допомогти якщо буде більшість..

Відправляю наложкою+при домовленості можу оплатити доставку(клієнт завжди прав!!!)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановний Олег! Ця  вся буча через мене? Та остинь ти вже нарешті! Тобі ніхто не мішає продавати! Треба просто виставляти адекватніші ціни і  шукати нових клієнтів,а не обсирати мене на форумах під різними ніками.Дякую за розуміння!!!

 

 

+1 за репутацию как на аукро. Чтобы человек который купил - оставил отзыв за продавца.

А про цены как говорит молодой человек - ну уш извините. Как дешевле найду - там  и куплю как БАЗАР и никто здесь никому не мешает. Просто решаем как быть далее....

Відредаговано kysukdj
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Відправляю наложкою+при домовленості можу оплатити доставку(клієнт завжди прав!!!)

Я не здивуюся якщо скоро такі як ти будуть інтимні послуги пропонувати, аби купували у них.

Відредаговано wirelesspro
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Уважаемый olegsky ! Всё на свои места расставит конкуренция, продавайте дешевле, качественнее, делайте выгодные предложения и люди будут покупать у Вас. Покупатель в праве выбирать продавца, и личное дело каждого, покупать с риском или без. То что вы предлагаете - напоминает выбор кандидата на работу на конкурсной основе, только конкурс сделан специально под Вас.

 

P.S.  Сам лично ничего не продаю, но покупать хочу у тех, у кого считаю нужным (и желаю видеть побольше предложений продавцов), а не у тех, кого допустили на форум.

Підтримую демократію але інколи вона переростає в балаган, і кожен робить що хоче.

Звісно що засуджувати когось не збираюся кожен сам вирішує що робити.

Ціни опускають в деяких випадках нижче плінтуса...

Кожен мотивує ціноутворення по свому але що з того в кінці кінців вийде(((((((??????

 

Хто буде переможцем в цій боротьбі і чи завжди основним фактором на ринку є ціна?????

На даному форумі і так кількість продавців в рази перевищують покупців....

 

Дискусію можна довго проводити і кожен буде захищати свої інтереси....

 

Думки своєї ненавязую вирішувати більшості...пропоную проголосувати..

Відредаговано olegsky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Якщо в цій справі розібратися детальніше то порушується наші права 

Візьмемо закон про інформацію, чи про рекламу. Важко когось притянути до відповідальності за вчинені дії які

призводять до неприємних моментів. 

 - Нік - непроблема можна хоча 10 штук мати

- Телефон - аналогічно

- Mail - 

- Skype -

 

Як клієнт може оцінити порядність продавця???

Наскільки Продавець може себе підстрахувати, від недобросовісності покупця?

Це довічна дилема не тільки на цьому форумі але взагалі.. що вже казати про реальні покупки в 

реальних магазинах де нас так на ...ють  що аж Гай шумить..

Але хто ж буде відстоювати наші права як не ми Самі.. бо нікому до цього немає діла.

Звісно що є Активні люди які шукають правди та справедливості..

Але це вже кожному вирішувати самому.

 

Я ж запропонував вирішити маленьку проблему з клонами та піонерами в розділі торгівля..

Звісно що багато хто починав саме так....І  відрізнити від Клона чи дісно реального добросовістного продавця

досить непросто, ну це на мою думку. І кожному треба Їсти...

 

Жити за правилами якщо їх ніхто недотримується це Абсурд....Але якщо ми хочемо якогось порядку 

в нашій державі то треба починати мінятися самому...

 

Адміністрація форуму може нам трішечки в цьому допомогти якщо буде більшість..

Відправляю наложкою+при домовленості можу оплатити доставку(клієнт завжди прав!!!)

Ні це все дуже добре, продавайте собі наздоровя можете навіть бріджі по 50 грн

віддавати чому б цього не робити ...Клієнт ж завжди правий...

і щоб він придбав товар ж ДОСТАТНЬО опустити ціну...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...