Перейти до

Реєстрація Рокета на БС


Рекомендованные сообщения

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

 

Ви правильно написали перший раз, в реєcстрі РЕЗ НКРЗІ вказані класи випромінювання і для 20МГц потрібно було вказати 20М0G1W та 20M0D1W.  Якщо ж у Вас на руках Висновок ЕМС і там смуга 10МГц, то зробити нічого не можна, окрім отримання нового висновку на 20МГц.

 

п.с.  хто і для чого Вам сказав зменшити полосу  -це вже питання до УДЦР або, можливо, Ви неправильного їх зрозуміли.

Відредаговано telekon
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

 

Ви правильно написали перший раз, в реєcстрі РЕЗ НКРЗІ вказані класи випромінювання і для 20МГц потрібно було вказати 20М0G1W та 20M0D1W.  Якщо ж у Вас на руках Висновок ЕМС і там смуга 10МГц, то зробити нічого не можна, окрім отримання нового висновку на 20МГц.

 

п.с.  хто і для чого Вам сказав зменшити полосу  -це вже питання до УДЦР або, можливо, Ви неправильного їх зрозуміли.

 

 

Тільки що отримав вичерпну відповідь від УДЦР.

Ситуація наступна обладнання Ubiquiti, при ширині каналу 10 Мгц "фонить" ше на сусідні частоти по 5 Мгц в кожен бік.

Це є описано в сертифікаті відповідності і при класі випромінювання 10M0D1W обладнання таки використовує 21,7 МГц, шо і відповідає нашій ліцензії.

Радили шукати іншого виробника і читати сертифікати перед купівлею.

Відредаговано holubets
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

 

Ви правильно написали перший раз, в реєcстрі РЕЗ НКРЗІ вказані класи випромінювання і для 20МГц потрібно було вказати 20М0G1W та 20M0D1W.  Якщо ж у Вас на руках Висновок ЕМС і там смуга 10МГц, то зробити нічого не можна, окрім отримання нового висновку на 20МГц.

 

п.с.  хто і для чого Вам сказав зменшити полосу  -це вже питання до УДЦР або, можливо, Ви неправильного їх зрозуміли.

 

 

Тільки що отримав вичерпну відповідь від УДЦР.

Ситуація наступна обладнання Ubiquiti, при ширині каналу 10 Мгц "фонить" ше на сусідні частоти по 5 Мгц в кожен бік.

Це є описано в сертифікаті відповідності і при класі випромінювання 10M0D1W обладнання таки використовує 21,7 МГц, шо і відповідає нашій ліцензії.

Радили шукати іншого виробника і читати сертифікати перед купівлею.

 

Якщо мова йде про Rocket M2, то в мене є на руках декілька висновків з класом 20M0... так що думаю проблема не в цьому.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

 

Ви правильно написали перший раз, в реєcстрі РЕЗ НКРЗІ вказані класи випромінювання і для 20МГц потрібно було вказати 20М0G1W та 20M0D1W.  Якщо ж у Вас на руках Висновок ЕМС і там смуга 10МГц, то зробити нічого не можна, окрім отримання нового висновку на 20МГц.

 

п.с.  хто і для чого Вам сказав зменшити полосу  -це вже питання до УДЦР або, можливо, Ви неправильного їх зрозуміли.

 

 

Тільки що отримав вичерпну відповідь від УДЦР.

Ситуація наступна обладнання Ubiquiti, при ширині каналу 10 Мгц "фонить" ше на сусідні частоти по 5 Мгц в кожен бік.

Це є описано в сертифікаті відповідності і при класі випромінювання 10M0D1W обладнання таки використовує 21,7 МГц, шо і відповідає нашій ліцензії.

Радили шукати іншого виробника і читати сертифікати перед купівлею.

 

Якщо мова йде про Rocket M2, то в мене є на руках декілька висновків з класом 20M0... так що думаю проблема не в цьому.

 

 

А ліцензія на яку ширину каналу? 40 МГц?

Бо мені на 22Мгц відмовляються приймати документи на клас випромінювання 20М0...

Може у вас просто недогледіли.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если у Вас лицензия на полосу в 22МГц, то Вы имеете полное право подавать документы (и получать разрешения на эксплуатацию) для Rocket M2 с классом излучения 20М0! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вчора УДЦР робили ПТК на одній БС і в них виникли питання.

Подавали документи на реєстрацію БС з Рокетом, в ліцензії ширина каналу 22 МГц.

Коли подавав документи, то вказував клас випромінювання 20M0D1W.

Мені подзвонили з УДЦР і сказали шо має бути 10M0D1W, бо по сертифікату то і є 21.7 МГц.

Я виправив, а тепер, коли робили ПТК, сказали, що дозвіл буде на 10 МГц.

 

Чи дійсно так є, як мені сказали, шо клас випромінювання 10M0D1W то є ширина каналу 21.7 Мгц?

Як правильно подавати документи, шоб ширина каналу була 20 МГц?

 

Давайте разберем по порядку.

Вы проводили точно ПТК?

Если, таки ПТК:

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0930-07

это означает что сам ВИСНОВОК у вас уже есть, а значит в нем уже есть указанный класс излучения 20M0D1W?

 

А преред проведением ПТК у вас должен быть протокол измерения вашего РЭС, где так же будет указан класс излучения 20M0D1W

 

Из ваших показаний трудно как то понять, на каком этапе у вас что было.

Можно как то по шагово детализировать.

Ну скажем.

1. подача документов на ВИСНОВОК.

2. Получения ВИСНОВКА

3. Написание письма на тестовое включение РЭС (можно не писать его автоматически выдает УГЦР)

4. Отправка формы БС-3 иил РР3, с додатками.

5. проведение ПТК

6. выдача разрешения на эксплуатацию.

Вы на каком этапе?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вставлю  свои 5 копчиков .. в реальности все зависит от того кто делает приемку и если чел четко смотрит сертификат ,то при замере он действительно увидит не 20 мег а 28  на спектрометре  после чего он заглядывает в сертификат и видит что для 20м0 это полоса соответствует  говорит что все ништяк и дает дает рекомендацию дать разрешение на эксплуатацию

а есть перцы которым пох на сертификат и на классы излучения ему подавай 20 мег и нии...т   соотвецтна при измерении ставишь 10 мег спектр ,они  снимают картинку и также дают добро а сами потом в продакшен пускаем по 20 мегам в соответствии с высновком и дозволом   

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вставлю  свои 5 копчиков .. в реальности все зависит от того кто делает приемку и если чел четко смотрит сертификат ,то при замере он действительно увидит не 20 мег а 28  на спектрометре  после чего он заглядывает в сертификат и видит что для 20м0 это полоса соответствует  говорит что все ништяк и дает дает рекомендацию дать разрешение на эксплуатацию

а есть перцы которым пох на сертификат и на классы излучения ему подавай 20 мег и нии...т   соотвецтна при измерении ставишь 10 мег спектр ,они  снимают картинку и также дают добро а сами потом в продакшен пускаем по 20 мегам в соответствии с высновком и дозволом   

 

Простите, что значит зависит от человека?

Разве уже отменили методику проведения ПТК? Или отменили проверку спектральной маски по уровню -30 Дб, излучающего РЭС?

Если ваше РЭС, по уровню -30 превысит то что есть в декларации соответствия, вернее в протоколе измерения, тогда проверяющий обязан отказать.

Есть небольшой допуск, это +2 МГц к 20 МГц по уровню -30Дб, если у вас, как вы написали маска расплывается до ширины полосы излучения 28 МГц, лицо пропустившее такое РЭС преступник, и его надо выгонять по статье, служебное несоответствие.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вже дійсно пройшов ПТК і висновок на рокет уже в мене на руках. Коли подавав документи на висновок, то мені позвонили з УДЦР і сказали, що в заявці БС-2 є помилка в класі випрмінювання і попросили виправити і підвезти нові. я змінив на 10М0 і воно пішло в роботу. Через то зараз буде дозвіл на 10Мгц. То впринципі не велика проблема, але як зараз подавати документи на наступні БС?

В сертифікаті відповідності клас випромінювання 20М0 має ширину каналу 43.4 МГц шо більше ніж в ліцензії. Клас 10М0 має ширину 21,7 Мгц, то якраз по ліцензії.

І мені тепер не хочуть приймати документи на висновок з класом випромінювання 20М0, тільки 10М0.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вже дійсно пройшов ПТК і висновок на рокет уже в мене на руках. Коли подавав документи на висновок, то мені позвонили з УДЦР і сказали, що в заявці БС-2 є помилка в класі випрмінювання і попросили виправити і підвезти нові. я змінив на 10М0 і воно пішло в роботу. Через то зараз буде дозвіл на 10Мгц. То впринципі не велика проблема, але як зараз подавати документи на наступні БС?

В сертифікаті відповідності клас випромінювання 20М0 має ширину каналу 43.4 МГц шо більше ніж в ліцензії. Клас 10М0 має ширину 21,7 Мгц, то якраз по ліцензії.

І мені тепер не хочуть приймати документи на висновок з класом випромінювання 20М0, тільки 10М0.

Якщо ви пройшли вже ПТК, та ввм нададуть дозвіл на користування РЧР 10М0ХХХ то ви повинні використовувати свою БС виключно у смузі випромінювання 10 Мгц.

Чи можливо ознайомитися з додатком на сертифікат?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вже дійсно пройшов ПТК і висновок на рокет уже в мене на руках. Коли подавав документи на висновок, то мені позвонили з УДЦР і сказали, що в заявці БС-2 є помилка в класі випрмінювання і попросили виправити і підвезти нові. я змінив на 10М0 і воно пішло в роботу. Через то зараз буде дозвіл на 10Мгц. То впринципі не велика проблема, але як зараз подавати документи на наступні БС?

В сертифікаті відповідності клас випромінювання 20М0 має ширину каналу 43.4 МГц шо більше ніж в ліцензії. Клас 10М0 має ширину 21,7 Мгц, то якраз по ліцензії.

І мені тепер не хочуть приймати документи на висновок з класом випромінювання 20М0, тільки 10М0.

Первое разрешение у Вас будет однозначно на 10М0.

Если хотите получить документы на 20М0 подавайте документы в Киевский УДЦР, а не в местный. Возможно у местных ребят есть личная заинтересованность чтобы Вы получали документы на более узкую полосу. Сталкивались с аналогичной ситуацией в Николаевской области.

Может быть у Вас проблемы с настройками оборудования, так как по Украине уже получено сотни разрешение на Rocket M2 с классом 20М0 под лицензию в 20МГц.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Завели немного в тупик :)

Я хотел бы подать заявку на регистрацию Rocket M2 (c AirMax 2G-XX-XX), ширину полосы 40Mhz ...

 

Вопросы для новой формы БС-2 !

1. Какой необходимо указать "Повний клас випромінювання"

2. Тип і параметри модуляції випромінювання

3. Тип поляризації

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Завели немного в тупик :)

Я хотел бы подать заявку на регистрацию Rocket M2 (c AirMax 2G-XX-XX), ширину полосы 40Mhz ...

 

Вопросы для новой формы БС-2 !

1. Какой необходимо указать "Повний клас випромінювання"

2. Тип і параметри модуляції випромінювання

3. Тип поляризації

1)40М0G1W или 40М0D1W

2)любой, например QPSK

3)V+H

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від FOP_Osypenko
      Якщо Вас дістає постійно безкінечними перевірками нахабний співробітник УДЦР, то пропоную висловити ось такий протест!
       
      Ставимо в прихованому місці точку і налаштовуємо на ній ось такі параметри. Вписуємо замість SSID свого ворога з УДЦР
       
      Тепер в нього буде набагато вища мотивація для стараннішого пошуку незаконного РЕЗ, який до того ж має іменний SSID!
       

    • Від FOP_Osypenko
      Ідея по запровадженню електронного документообігу звісно гарна. Але ж не з використанням довбаної програми MEDoc!
       
      Для довідки розповім про основні недоліки програми MEDoc:
      1) програма не є безкоштовною і потребує ліцензію, вартість якої становить 1202,00 грн./рік;
      2) програма працює виключно на операційних системах Windows, які також не безкоштовні;
      3) програма вимагає наявності офісного пакету Microsoft Office, який також не безкоштовний;
      4) програма займає величезний об’єм на диску: 1,5...3,0 Гбайти (дистрибутив — 1,0 Гбайт);
      5) для освоєння програми потрібно виділяти додатковий час і мати відповідного фахівця;
      6) програма ненадійна і має вразливості до вірусів, що може призвести до втрати даних.
       
      Поряд з цим існує надійний, легкий у використанні, кросплатформенний і повністю безкоштовний сервіс для бізнесу від ПриватБанку, що називається Папка24. Сервіс доступний з будь-якого комп’ютера, під будь-якою операційною системою, не займає місце на диску, і не вимагає високого рівня кваліфікації людини, яка буде з ним працювати. Сервісом електронного документообігу Папка24 можна скористатися миттєво, зайшовши на сайт: https://paperless.com.ua
       

    • Від duster
      Здравствуйте!  Пользовался ли кто-то порталом УГЦР https://my.ucrf.gov.ua/ ? Как впечатления? Нормально ли работает в плане оформления заявок на "висновок" и "дозвіл".
    • Від Voldo
      Всім привіт. Потрібні скріни налаштувань потужностей БС Mikrotik RB912 (20 dbm, центральна частота 2432) для реєстрації БС для УДЦР. Можливо в когось знайдуться, буду дуже вдячний
    • Від borger.ua
      Коллеги горсовет на сессии принял "положення про порядок та правила розміщення телекомунікаційних мереж у місті......."
      Так вот для заключения договора на размещение сетей с ЖЕК придумали внести ересь в виде:
      - висновок районної санітарної епідеміологічної інспекції;
      - висновок районної пожежної інспекції;
       
      Кому приходилось решать подобного рода гемор?
×
×
  • Створити нове...