Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано: (відредаговано)

Що краще RB911G-5HPacD-NB чи Rocket m5?

Потрібно для канала на 8-10 км.Видимість пряма. 150-200 мб сімплекса

Відредаговано Buy )
Опубліковано: (відредаговано)

1. рокет має 100мб порт

2. на 8к-10км ви не получите 150-200мб аж ніяк

а як вважаєте тут можливо отримати 150 для початку?

Відредаговано Buy )
Опубліковано:

Що краще RB911G-5HPacD-NB чи Rocket m5?

Потрібно для канала на 8-10 км.Видимість пряма. 150-200 мб сімплекса

Если не секрет, где возьмёте сабж микротика?

Он, конечно, будет намного лучше.

В ЛС если можно

Опубліковано: (відредаговано)

є магістральний лінк 28км. Раніше стояли Рокети М5 + РокетДіш 30-тка, сигнал -62дбм, в полосі 40мгц ледве заводився, в 20мгц - внутрішній тест показував 70-80мбіт, в реалі бігало в час пік до 40мбіт ну + -. Все ніби було добре, якби випадково не помітили один нюанс, до 30мбіт живого трафіку пінги 3-5мс (норма), як тільки трафік різ за 30мбіт то пінги росли до 40-50мс.....як доходило до 45мбіт то пінги до 80-100мс. Замінили на RB911 сигнал показує -55дбм, полоса 40мгц, рельно канал став живішим, пігни між антенами 1-3мс, зараз бігає живий трафік 40-50мбіт, в піках до 80мбіт доходило при чому пінги 1-3мс так лишаються.......в принципі внутрішній тест МТ показував до 100мбіт в сімплексі, тому 80мбіт в принципі потолок.... на разі ведуться роботи по побудові другого такого каналу для розгрузки існуючого.....

 

 

є ще один лінк 7км пряма видимість частково перекрита деревами, синал -51дбм, CCQ 90-95%, RB912 Outdoor + Rocket Dish 5-30 + перехідник щоб запхати сам борд в антену (доречі супер зборка, бо RB912 Outdoor йде в оригінальному корпусі від Мікротіка+  в комлекті є РОЕ на 1Гб ну і БЖ, і ціна дешевша як збирати самому комплект). По внутрішньому тесті прокачка 180мбіт, в реального трафіку незнаю скільки бо зараз біжить 30-40мбіт часу тестити немаю......

Відредаговано vicsoter
Опубліковано:

Що краще RB911G-5HPacD-NB чи Rocket m5?

Потрібно для канала на 8-10 км.Видимість пряма. 150-200 мб сімплекса

тут про RB911G-5HPacD-NB 867 мбит/c  іде а не про 300 мбітний

Опубліковано:

http://routerboard.com/RB911G-5HPacD-NB 

 

тут стандарт AC, полоси 20, 40 або 80 МГц на вибір

Тобто основна відмінність - доступний 256-QAM (+25% в тій же смузі частот) і смуга 80 МГц (+2 рази порівняно з 40 МГц)

 

Чи буде приріст від МІМО залежить від траси і антен (яка крос-поляризаційна ізоляція у вибраних антен)

 

  • 5 months later...
Опубліковано:

Прошу допомоги.

стоять в мосту дві  RB911G-5HPacD-NB з MTAD-5G-30D3-PA . відстань 18 км. signal 51/52, TX/RX CCQ 90%. Видиміть ідеальна. Внутрішні тести показують більше 200 мбит в симплексі, реально прокачати вдалось 55 мбіт.  такі показники в мене були коли стояли NanoBridge M5 на тому  самому місці, на тій самій частоті. Що я роблю не так?

Опубліковано: (відредаговано)

Прошу допомоги.

стоять в мосту дві  RB911G-5HPacD-NB з MTAD-5G-30D3-PA . відстань 18 км. signal 51/52, TX/RX CCQ 90%. Видиміть ідеальна. Внутрішні тести показують більше 200 мбит в симплексі, реально прокачати вдалось 55 мбіт.  такі показники в мене були коли стояли NanoBridge M5 на тому  самому місці, на тій самій частоті. Що я роблю не так?

Протестите канал iperf или BT Микротик пакетами TCP в дуплексе- сразу все увидите. Канал на АС ( в нынешней реализации чипсета, применяемого на мт и убнт ) имеет очень низкую надежность канала  BER /PER ( packet error rate), поэтому TCP трафик и реальный TCP/IP тормозится на  оборудовании АС  в разы по сравнению с  тестами UDP пакетами и  живым UDP трафиком ( торренты).

ЗЫ

На 18 км скорость 200М  живого трафика можно без проблем получить в 40 Мгц на правильном оборудовании стандарта N.

Відредаговано wimaxx
Опубліковано:

виставив онли АС, стало трохи краще. в піках до 90мбит доходить. До речі, зараз стоїть прошивка 6.18  Чи є сенс її обновляти?

Опубліковано:

ЗЫ

На 18 км скорость 200М  живого трафика можно без проблем получить в 40 Мгц на правильном оборудовании стандарта N.

 

якщо не таємниця, то яке це обладнання?

Опубліковано:

 

ЗЫ

На 18 км скорость 200М  живого трафика можно без проблем получить в 40 Мгц на правильном оборудовании стандарта N.

 

якщо не таємниця, то яке це обладнання?

 

Простой Микротик N сможет, но на 18 км обязательно  30+ дБи дишами и обязательно LOS и минимум помех.

Также сможет  выдать на 18 км  200М в любых условиях LOS/NearLOS, средний уровень помех другое оборудование с дишами 25 дБи ( см соседнюю тему), здесь в теме про убнт/мт не могу его назвать.

Опубліковано:

виставив онли АС, стало трохи краще. в піках до 90мбит доходить. До речі, зараз стоїть прошивка 6.18  Чи є сенс її обновляти?

если линк на ас, нужно следить за релизами и регулярно обновлятся! ИМХО. 

Опубліковано: (відредаговано)

 

 

ЗЫ

На 18 км скорость 200М  живого трафика можно без проблем получить в 40 Мгц на правильном оборудовании стандарта N.

 

якщо не таємниця, то яке це обладнання?

 

Простой Микротик N сможет, но на 18 км обязательно  30+ дБи дишами и обязательно LOS и минимум помех.

Также сможет  выдать на 18 км  200М в любых условиях LOS/NearLOS, средний уровень помех другое оборудование с дишами 25 дБи ( см соседнюю тему), здесь в теме про убнт/мт не могу его назвать.

 

странно, но не хочет больше, стабильных 70 мбит, проганять. уже запарился искать причину. и уровни нормальные и прямая видимость, а не работает....

Відредаговано vet_vet
Опубліковано:

 

 

 

ЗЫ

На 18 км скорость 200М  живого трафика можно без проблем получить в 40 Мгц на правильном оборудовании стандарта N.

 

якщо не таємниця, то яке це обладнання?

 

Простой Микротик N сможет, но на 18 км обязательно  30+ дБи дишами и обязательно LOS и минимум помех.

Также сможет  выдать на 18 км  200М в любых условиях LOS/NearLOS, средний уровень помех другое оборудование с дишами 25 дБи ( см соседнюю тему), здесь в теме про убнт/мт не могу его назвать.

 

странно, но не хочет больше, стабильных 70 мбит, проганять. уже запарился искать причину. и уровни нормальные и прямая видимость, а не работает....

 

Вам же объяснили причину.   Ничего странного нет.

Опубліковано: (відредаговано)

Дивився вчора на ютубі презентацію ac від mikrotik. Так от, на слайді побачив інформацію, що обладнання у режимі ac ефективно працює на віддалі 2-3 милі. Також цікавий момент, що для отримання максимальних результатів при ширині 80МГц, потрібно щоб сигнал був в районі -40-50 dB. Якщо знайду той ролік, обов'язково викладу.

Відредаговано горянин

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...