desmond Posted June 26, 2015 Posted June 26, 2015 Вітаю! Підскажіть які вимоги і що для цього потрібно, щоб можна було організувати стик з oll.tv, щоб вони могли вже по діючій мережі продавати для користувачів IPTV, дякую!
Norther Posted June 26, 2015 Posted June 26, 2015 Зателефонуйте їм. Вони пришлють домовленності та з радістю подадуть вам послугу. Е маленьке - но. Поки в вас буде хочаб один їх споживач, ви не в змозі розірвати контракт з ними. Засудять. Але сподівайтеся на краще.
desmond Posted June 26, 2015 Author Posted June 26, 2015 Зателефонуйте їм. Вони пришлють домовленності та з радістю подадуть вам послугу. Е маленьке - но. Поки в вас буде хочаб один їх споживач, ви не в змозі розірвати контракт з ними. Засудять. Але сподівайтеся на краще. Зателефонуйте їм. Вони пришлють домовленності та з радістю подадуть вам послугу. Е маленьке - но. Поки в вас буде хочаб один їх споживач, ви не в змозі розірвати контракт з ними. Засудять. Але сподівайтеся на краще. дякую за інформацію!
kissbohda Posted June 28, 2015 Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ?
desmond Posted June 28, 2015 Author Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ? Ще це питання вивчаю і взагалі думаю чи потрібно цим займатися....
kissbohda Posted June 28, 2015 Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ? Ще це питання вивчаю і взагалі думаю чи потрібно цим займатися.... як на мене краще коли абонент купить приставку, і вона буде його . тим більше там винагорода не дуже велика у oll. tv від 35 грн , 5 чи 7 ваші .
desmond Posted June 28, 2015 Author Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ? Ще це питання вивчаю і взагалі думаю чи потрібно цим займатися.... як на мене краще коли абонент купить приставку, і вона буде його . тим більше там винагорода не дуже велика у oll. tv від 35 грн , 5 чи 7 ваші . Там не стільки заробітку хочеться, як просто додаткову плюшку для користувачів
kvirtu Posted June 28, 2015 Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ? Ще це питання вивчаю і взагалі думаю чи потрібно цим займатися.... як на мене краще коли абонент купить приставку, і вона буде його . тим більше там винагорода не дуже велика у oll. tv від 35 грн , 5 чи 7 ваші . Там не стільки заробітку хочеться, як просто додаткову плюшку для користувачів тут недавно эта тема обсуждалась, поищите ....
desmond Posted June 28, 2015 Author Posted June 28, 2015 а клієнту плануєте приставку надавати через контракт на 2-а роки, чи продавати її зразу за повну вартість ? Ще це питання вивчаю і взагалі думаю чи потрібно цим займатися.... як на мене краще коли абонент купить приставку, і вона буде його . тим більше там винагорода не дуже велика у oll. tv від 35 грн , 5 чи 7 ваші . Там не стільки заробітку хочеться, як просто додаткову плюшку для користувачів тут недавно эта тема обсуждалась, поищите .... ок! дякую!
supporer Posted June 30, 2015 Posted June 30, 2015 наразі в них ще нема "USB-stick" - тільки на приставках. Можна на USB stick під Android встановити додаток oll TV, але це не те.....
Павел Зиберт Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Колеги вітаю. Якщо вас цікавить питання про oll.tv Задайте питання напряму нам. Якщо чесно добра половина порад ініціатору теми не відповідає дійсності. Edited July 16, 2015 by Павел Зиберт
Den_LocalNet Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 Колеги вітаю. Якщо вас цікавить питання про oll.tv Задайте питання напряму нам. Якщо чесно добра половина ініціатору теми не відповідає дійсності. с похмелья? что сказать то хотели?
Павел Зиберт Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 Что хотел сказать, уже сказал. Ещё вопросы уважаемый Ден?
serega-cool Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 Уважаемый Зиберт, напишите пожалуйста 5-ть причин работать с Вами.
Norther Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Oll.tv Поставка контента только через провайдера с договором! - зачем абону покупать приставку, если через другого провайдеоа - она не работает? Как провайдеру расторгнуть договор, если у него есть подключенные абоны на контент? - никак, кроме как судитЬся с абонами. И есть еще много "вкусностей".... Edited July 16, 2015 by Norther
Учумелые ручки Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Что хотел сказать, уже сказал. Ещё вопросы уважаемый Ден?Да ради Бога, если Вы так уверенны в своем качестве и конкурентоспособности ... Уберите из "правил" контракт на 2 года ... Нашим клиентам он особенно не нравится ... Дотируйте за свой счет ... или выдайте фиксированную лицензию на "провайдера" - дабы каждый смог определить уровень риска ... ЗЫ: А так - "слей абон. базу", втяни в кабалу с таким трудом приобретенных клиентов, не имей ни малейшей возможности влиять на контент и саппорт, и зарабатывай "мифические" 1-3 грн. с абона ... Да мне звонок разъяренного абонента обходится дороже ... ЗЫ: ИМХО ... Edited July 16, 2015 by Учумелые ручки
Norther Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Когда нить дойдем до правильного, имхо, обладатель контента платит владельцу "последней мили". А пока - все это песочница развода. )))) +100500 По поводу разъяренного абона! Edited July 16, 2015 by Norther
Учумелые ручки Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Когда нить дойдем до правильного, имхо, обладатель контента платит владельцу "последней мили".Ваши слова да Богу в уши ... Edited July 16, 2015 by Учумелые ручки
Учумелые ручки Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 Уч.руч. - по коньячку?)))))Не, только на УКОСе, если поеду ... Сча работы дофига, не до этого ...
Norther Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 ))))). И на УКОСЕ обсудим, или айпитаблесом порубим)))
Norther Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) Сегодня каждый телек самсунг, лыжа, филлипс продаются с бесплатными срочными пакетами сервиса всяких тв. Можно просто отрубить их файерволом, ибо с владельцем последней мили никто и ничего не согласовывал - зарабатывают одни продаваны. Платите - и мы "протянем" ваш контент. Edited July 16, 2015 by Norther
S_ergey Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 OLL.TV выходит за пределы операторских сетей. http://protv.ua/news/tv/olltv_vyihodit_za_predelyi_operatorskih_setey
olsasha Posted July 16, 2015 Posted July 16, 2015 (edited) А я вообще не понимаю зачем интернет-провайдерам этот гемор с ТВ, пускай oll.tv сами и продают свою услугу,тюнеры и свою поддержку напрямую абонентам, а мы для абонентов только можем посоветовать тот или иной сервис. А насчёт прямого стыка так это уже за дополнительную плату. Я считаю что интернет-провайдеры должны концентрироваться на достижении максимально быстрой и безперебойной передачи данный до точки подключения абонента т.е. в его дом, а дальше это уже сервисные услуги. P.S. И вообще в новых телевизорах есть куча бесплатных сервисов через которые можно и так смотреть каналы, так как любой уважаемый ТВ канал есть уже на youtube! Edited July 16, 2015 by olsasha
supporer Posted July 17, 2015 Posted July 17, 2015 Раньше абоны звонили "у меня не работает интернет" или "танчики лагают", а теперь будут "у меня не работает oll.tv"...... и все это провайдер виноват
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now