Перейти до

Порадьте мережеве обладнання для організації


Рекомендованные сообщения

 

 

Подивився, нажаль там управління в хмарі, що категорично неприпустимо. Чи є можливість встановлення в себе контролера? Не знайшов.  

Есть облачный контролер/NMS, есть бесплатная версия под Linux, есть контролер на ТД ( управляет  до 32 ТД)  . 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

да тут каждому нада пива кто отписался)

Що стосується ТПЛІНКА, в них гарантія на все обладнання рівня SMB 5 років! При виході з ладу чогось відразу відправлять на заміну нове! Сюди вхдять і комутатори, і точки доступу. Плюс телефонна підтримка.

Это тплинк. Этим все сказано. За коммутаторы ничего не могу сказать. Там я не спец. Но тплинк  вайфай-только для дома.  Да и то, у него много чего из функционала нет, что нужно для SOHO и скорость тоже режет.Но это другая задача и другая история. Не связывайтесь для своей задачи с тплинк. Единственное его достоинство это низкая цена, что обеспечивает ему 70% рынка  SOHO wifi в Украине, но это не ваша задача.

Відредаговано Alver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Тплинк -это вообще домашняя точка  доступа.  В этой модели нет 802.11ac, не тянет нагрузки от десяток+  юзеров, не роуминга и много чего другого.  Вам  нужна точка доступа SME ( Enterprise).
 

Хм, тобто те що вони пишуть, що це рівень ентепрайз то просто брешуть? Це рівень SMB. Це я як для прикладу написав модель, зараз схиляюся якщо з них то EAP320. Там вже все є + всі нові технології.

 

 

AleksHr, если вам так интересны беспроводные железки от TP-LINK - попробуйте с их местными представителями по вашему региону связаться. У них некоторое время назад была какая-то программа по популяризации их радиожелезяк. Мне настойчиво предлагали взять на тестирование, возможно и вам предложат - попробуете. Я не брал.

 

Коммутаторы, если под ваши задачи хватает функционала, можете спокойно брать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Это тплинк. Этим все сказано. За коммутаторы ничего не могу сказать. Там я не спец. Но тплинк  вайфай-только для дома.  Да и то, у него много чего из функционала нет, что нужно для SOHO и скорость тоже режет.Но это другая задача и другая история. Не связывайтесь для своей задачи с тплинк. Единственное его достоинство это низкая цена, что обеспечивает ему 70% рынка  SOHO wifi в Украине, но это не ваша задача.
 

Змушений уточнити, ви пробували саме EAP моделі призначені для корпоративного використання? Че ж все таки не длінк... І я би не сказав що він дешевий, аналог по ціні Ubq.

 

 

 

AleksHr, если вам так интересны беспроводные железки от TP-LINK - попробуйте с их местными представителями по вашему региону связаться. У них некоторое время назад была какая-то программа по популяризации их радиожелезяк. Мне настойчиво предлагали взять на тестирование, возможно и вам предложат - попробуете. Я не брал.   Коммутаторы, если под ваши задачи хватает функционала, можете спокойно брать.
 

Справа в тому що не хотілося б робити парк різних виробників. Якщо брати для мережі то все одного вендора, по можливості звісно. Спробую з ними зв'язатися.

 

Наразі розглядаю такі моделі, вони всі по функціоналу повністю підходять.

З безпровідних, 4 шт.: TP-LINK EAP330 або Ubiquiti UniFi AP AC Pro ідентичны практично як по функціоналу так і по ціні.

З провідних: TP-LINK TL-SL5428E або TL-SL3428 (відрізняються я бачу тільки стекуванням), 3 шт. для користувачів і TP-LINK TL-SG3216 1 шт. для серверів.

 

--------------

Само собою розглядаю ще і їх функціональні аналоги, це те що оприділився з тплінк. Всі комутатори 2+ рівня, ацл і т.д. все що може знадобитися.

--------------

 

Всі точки будуть напряму підключені в гагібатні порти користувацьких комутаторів, користувацькі між собою з'єднані лінкоми + порт на серверний комутатор з кожного, то ще подумаю.

 

Реально по портах думаю буде зайнято 1,8 комутатора на доступ + 1 лишиться запасний, налаштований і готовий замінити якщо якийсь перстане працювати. Якщо получиться то об'єднаю в стек.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Спробую з ними зв'язатися.

 

На всякий  случай уточню, что выходили на меня из регионального офиса TP-LINK, продаваны могут и не знать. Правда, дело было уже давненько.

Відредаговано vppkn
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну хочет человек ТП-линк, пусть берет... подождем темки о том на что их поменять или как они достали...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну хочет человек ТП-линк, пусть берет... подождем темки о том на что их поменять или как они достали...

 

Да ладно. Что ему реально грозит, если они на двух 841ых успешно сидели и довольны были? Офис внезапно с 40 на 4000 рабочих мест разрастется? Так тогда все равно переделывать под корень.

 

Пусть потестирует человек - потом нам расскажет.

Відредаговано vppkn
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

ну хочет человек ТП-линк, пусть берет... подождем темки о том на что их поменять или как они достали..

 

Я не те що хочу, просто по часу поки мав можливість детально розібратися тільки з тп-лінком, почитати огляди, мануали і т.д. відповідно підібрав собі те що задовольнить повністю. І по ціні досить непогано получається також.

 

Звичайно я ще розглядатиму варіанти інших виробників, головне що знаю функціонал і аналоги що потрібно шукати. Для цього і створив тему щоб чути різні думки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а зачем менять 841 тп-линки, если все всех устраивает? :)

может там десяток человек вконтактикефейсбукике сидит

Відредаговано 911
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
а зачем менять 841 тп-линки, если все всех устраивает? может там десяток человек вконтактикефейсбукике сидит

 

 

Є бюджет, потрібне рішення на майбутнє, наразі все так що просто сидять як ви пишите. Але все може змінитися + потрібно покрити весь будинок. Докупляти для цього тплінки 841 якось не дуже розумно ).

 

Доречі, подивився по пошуку на рахунок Cambium E400, хтось реально ними користувався? Бо тільки порада від продавця цього обладнання ), в інших темах всі були проти цього...

 

-----------

 

І підкажіть, я так подумав що можливо для маршрутизації в середині мережі оптимальніше буде взяти щось на зразок Mikrotik RouterBoard RB2011UiAS-RM ? Тобто що ця штука маршрутила все між вланами і комутаторами в самій мережі, а основний шлюз лише відповідав за зовнішню мережу? Чи не варто? Бо по ціні можу потягнути тільки щось з мікротіків до 5000 для маршрутизації мережі...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
во загнул так загнул! даже и сказать нечего... 

 

 

То я згаряча )

 

А що на рахунок Mikrotik CRS210-8G-2S+IN? По писі не зовсім зрозуміло. Вони реально можуть комутувати на 3 рівні (влани, шлюзи, іп) зі швидкістю портів?

 

Поняв, тому і дешеві бо не можуть нічого такого. Можуть але небагато.

 

Дешевих варіантів для маршрутизації не буває напевно, чи є щось?

Відредаговано AleksHr
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

все зависит от структуры сети, админа, бюджета... 

 

 

в твоей мелкой сети хватит одного маршрутизатора и L2 коммутаторов, поэтому не вижу смысла в зоопарке свитчей... другое дело если траффик большой то L3 свитч как ядро сети использовать... 

 

http://itel.ua/catalogue/item=4567-fg-100e-fortinet/   вот пища к размышления... 

Відредаговано rabbit-kms
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://price.ua/hp/hp_1920-24g/catc151t3m1094961.html вот доступный коммутатор L2/L3 который может вланы раскидывать и пользовательские свитчи собирать с серверами... инет же можно пускать через любой шлюз на усмотрение....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 Тобто що ця штука маршрутила все між вланами і комутаторами в самій мережі, а основний шлюз лише відповідав за зовнішню мережу? 

 

А шо вы там маршрутизировать собрались между вланами и коммутаторами? Не нужен вам межвлановый маршрутизатор. 

Відредаговано vppkn
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
А шо вы там маршрутизировать собрались между вланами и коммутаторами? Не нужен вам межвлановый маршрутизатор. 

 

 

Еее, ну топологія мережі побудована таким чином - влан бездротовий гостьовий, влан бездротовий робочий, влан гостьвоий дротовий, влан гостьвоий робочий, влан управління і влан серверів. Відповідно ці всі влани мають різні ІП і підмережі. Для маршрутизації між ними буде центральний шлюз, через який буде відповідно йти трафік в необхідну мережі. До робочого влану користувачі будуть попадати після атворизації через радіус. Само собою на всіх порта включений режим ізоляції - кожен порт спілкується лише з центральним шлюзом і через нього зі всіма іншими. Це все на базі сервера Е3. Нагрузка по пакетах думаю не дуже велика буде, на кожних 2 влани окрема фізична мережева Intel I210.

 

Тому і запитав, чи не варто цю справу перекласти на недорогий Л3 маршрутизатор? А сервер використовувати тільки для доступу в інтернет і т.д.?

 

Для чого так поділено? Для максимального контролю над мережею, щоб можна було буквально готовими шаблонами заблокувати порти/адреси/влани/хости і т.д. І всім зручно управляти. І максимально безпечно. Тобто буде все заборонено по замовчуванню, а відкриватися по мірі необхідності порти/адреси як в середині так і ззовні.

Відредаговано AleksHr
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та ж поки ніякий не стоїть, це те що планується... Наразі все в плоскій мережі, а це плани після купівлі обладнання.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та ж поки ніякий не стоїть, це те що планується... Наразі все в плоскій мережі, а це плани після купівлі обладнання.

а как оно сейчас настроено и что рулит сеткой? как инет заходит? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  Доречі, подивився по пошуку на рахунок Cambium E400, хтось реально ними користувався? Бо тільки порада від продавця цього обладнання ), в інших темах всі були проти цього...  

Вот  смотрите https://local.com.ua/forum/topic/90565-точки-доступа-wi-fi-cambium-networks/?p=1038106

И вопросы по вайфай надо задавать в теме вайфай . Здесь вас мало кто из специалистов по вайфай читает.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

а как оно сейчас настроено и что рулит сеткой? как инет заходит? 

 

IP/29 - VPN Cisco

          - ATC

          - Gateway - OpenVPN

                           - IP Corp / 25

                           - IP Wifi / 26

 

А буде щось типу:

 

Inet - GW - Vlan management (ATC, VPN CIsco etc)

                - Vlan Servers (ad, mail, ftp etc)

                - Vlan guest

                - Vlan Corp

 

Кругом різна ІП адресація відповідно і все з'єднано на шлюз, який вже і задає що і куди ходитиме.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну смотри:

инет можно пустить через любой простой микротик думаю hex lite хватит за глаза 100мбит рулить и даже можно фильтровать...

вланы я так понимаю на dhcp серваке адресацию получают, если так что для их разруливания и подключения серверов с пользовательскими коммутаторами как уже советовал хватит 1920го хюлета, пользовательские уже на ваше усмотрение...

 

у меня разруливанием вланов как входящих так и выходящих занимается des-3810, серверами и свитчами пользователей 1920й хюлет + оптика на него заходит (аналогично сервера и свитчи в одной подсети, юзвери в другой)...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

А вони всі підтримують швидкість на рівні портів? Тобто в незалежності скільки портів буде зайнято і якою нагрузкою?

 

Я в свій час це все роибв на мікротіку, але це було давно і там більше 100 мегабіт непотрібно було.

 

Наразі я все ж таки думаю це все зробити на рівні сервера, щоб цим всім займався він, можливо хватить його, якщо ні тоді вже думатиму про залізну реалізацію. Але хотілося б все в одному місці.

Відредаговано AleksHr
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від AlinaQuan
      Hey, fellows, our S6865-56YC switch is a high-performance and high-density uplink switch with 25Gigabit Downlink & 100Gigabit Uplink, which is designed and developed by our company independently. The whole switch adopts advanced hardware structure design and pluggable power redundancy design.
       
      It can support a maximum of 48 *25Gigabit ports, 8*100G uplink ports, provide full port L2/L3 line speed forwarding capability, and support IPV6. This device provides rich service features and powerful functions, such as ACL policies, flexible Q-in-Q, and network security protection.
       
      Meanwhile, the product has the highest 10 Gigabit port density and the largest switching capacity of the same grade equipment in the industry, and supports full-port line speed forwarding. The elastic stack function virtualizes multiple devices into a logical entity, which can expand port and switching capacity, manage, upgrade, and maintain multiple devices in a unified manner.
       
      To meet the requirements of large data traffic and non-blocking transmission in data centers, the product provides powerful cache capabilities and supports advanced cache scheduling mechanisms to ensure the maximum effective utilization of the device's cache capabilities. It is designed to meet the requirements of high-density and high-bandwidth network applications in next-generation enterprise networks, data centers and metropolitan area networks.
       
      It can be applied to the Ethernet aggregation layer or access layer of network operators or campuses, as well as the access layer of data centers and the core layer of small and medium-sized enterprises, and provides rich server access solutions for data centers.  
                                                                                                          S6865-56YC (1+1 modular redundant power supply)  
       
      More details, contact me directly!
      Whatsapp/ Viber/ Wehcat : +86 18086327779
      Skype: alinaquan14@hotmail.com
       
    • Від Kapranov
      Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 
      Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.
       
      Можливо є рекомендації чи поради?
    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від petoner
      Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.
       
    • Від Diter_ua
      Продам управляемый коммутатор.
      4 сфп порт
      24 медных гигабитных
      без пароля.
      Хотелка 2500 грн. Торг



×
×
  • Створити нове...