А що було це таке?
доповнити частиною десятою такого змісту:
«10. У разі недосягнення згоди між замовником та власником інфраструктури об’єкта доступу щодо визначення розміру плати за доступ або у разі незатвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати, або перевищення затверджених власником інфраструктури об’єкта доступу розмірів плати за доступ відповідних розмірів плати, встановлених цим Законом, оплата за доступ до інфраструктури об’єкта доступу здійснюється за граничними розмірами плати за доступ, визначеними відповідно до частини сьомої статті 17 цього Закону із застосуванням коефіцієнтів, встановлених у методиках визначення плати за доступ, затверджених центральними органами виконавчої влади та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації»;
Пане Федiенко, скiльки кеша (чи то були iншi преференцii?)за цю "поправку", що одноразово ставить на колiна ВСiХ провайдерiв, хто користуеться сумiсним пiдвiсом, на колiна- прийшло вiд ОБЛIВ Вам особисто?