Перейти до

a_n_h

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 044
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    37

Все, що було написано a_n_h

  1. a_n_h

    Вибір роутера

    можно посилання...
  2. a_n_h

    Почему GPON?

    это из серии "скачать Интернет на дискету"?!
  3. a_n_h

    КВЕДи Оутсорсера

    ще забув за ліцензію!
  4. дуже схоже на тупий спам...
  5. a_n_h

    Продам Ipv4 /24

    10. Аукционы запрещены
  6. a_n_h

    Продам Ipv4 /24

    "дуракам закон не писан, если писан – то не читан, если читан – то не понят, если понят – то не так!" 2.3. цена! (указывать на все предлагаемые позиции товара, указывается при создании темы, все цены в грн или у.е.). Цена указывается в ПЕРВОМ СООБЩЕНИИ темы.
  7. a_n_h

    Продам Ipv4 /24

    по чем кило?! 2.3. цена! (указывать на все предлагаемые позиции товара, указывается при создании темы, все цены в грн или у.е.). Цена указывается в ПЕРВОМ СООБЩЕНИИ темы.
  8. ОЛТ який? мені попалась "Укртелекомовська" ОНУ, не сприймала VLAN з ОЛТа. Прописав VLAN в самій ОНУ і все запрацювало.
  9. налаштування VLAN приймає?
  10. a_n_h

    Продам платы ZTE C220 EIG, EIGM

    згадав...
  11. a_n_h

    Продам оптоволоконный кабель

    2.3. цена! (указывать на все предлагаемые позиции товара, указывается при создании темы, все цены в грн или у.е.). Цена указывается в ПЕРВОМ СООБЩЕНИИ темы.
  12. a_n_h

    Кабель оптика

    по чем кило?
  13. Можливо, про всяк випадок, варто вкл старгейзер, вимкнути NOSTGCHECKPID=0, зробити та скачати бекап, а далі за інструкцією: killall stargazer - декілька раз, доки не отримаєш No matching processes were found далі NOSTGCHECKPID=1 ...
  14. по чем кило? 2.3. цена! (указывать на все предлагаемые позиции товара, указывается при создании темы, все цены в грн или у.е.). Цена указывается в ПЕРВОМ СООБЩЕНИИ темы.
  15. До речі, а які функції виконує ІНАУ? чи вона як ООН - організація озабочених націй?!
  16. Всім гарного дня! Чи є можливість побачити невідомі МАС адреси в білингу, ящо частина абонів підключена напряму до DHCP білингу, а решта до accel-ppp. Як я зрозімів параметр NMLEASES може бути тільки /var/log/messages, або /var/log/radius.log.
  17. a_n_h

    PowerBeam M5 400 + lifepo4 8s

    для: 3.65 на банку потолок, в буфере лучше настроить до 3,45 В.
  18. Всім гарного дня та мирного неба! Раніше була можливість ввімкнути детальну статистику абона, зараз не можу знайти. Його прибрали чи я погано "шукаю"?
  19. Всем доброго дня! Нужно платная помощь, нужно объяснить и правильно настроить accel с Ubilling-м.
  20. Всім гарного дня! Доку читав, як зрозумів все зроблено під vlan/user... не можу розібратись чи є можливість в білінгу назначити один vlan декільком юзерам, організувати VLAN на PON-порт.
  21. на жаль я до цього не "доріс", мені легше виготовити власні костилі...
  22. Всем доброго дня! Добавил в профиль абонента дополнительное поле. Подскажите в какой таблице оно находится, что-бы можно было в скрипте получить инфу из этого поля.
×
×
  • Створити нове...