Перейти до

Нужен ли РРО интернет провайдеру?


Рекомендованные сообщения

3 минуты назад, tkapluk сказал:

Не могла податкова таке сказати )) 

IBAN то міжнародний формат рахунку у банку. Він є і для рахунку фіз особи і для рахунку десь у Штатах ) 

Хоча якщо абоненти платять на рахунок десь в офшорах то і податки платити тут не треба, не те що РРО. 😂

Ну не придирирайся.

Я мав на увазі те, що якщо ФОП приймає гроші від клієнта на розрахунковий рахунок (раніше я його називав просто 2600, тепер написав IBAN, це просто для розуміння), використяння РРО не обов'язково. Тим більше що є чітке призначення платежу, і там чітко написано від кого та за які послуги.

Що не так ?

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Проблемы были есть и будут, никто их не боится, просто тянет за собой дополнительные расходы, а они никому не нужны, интерестно будет услышать ваше мнение после проверки, вы можете даже не знать что г

В чем суть РРО при удаленных оплатах? В том, чтобы провести через РРО поступление абонки на расчетный счёт и чтобы налоговая об этом узнала? Так налоговая и так всё увидит в выписке со счёта

Серьёзная организация с типом который даже слово карман пишет через о. Просто сюр какой-то.

Posted Images

1 час назад, Туйон сказал:

 

Що не так ?

Не так те що нема чіткого визначення. 

Прийде податкова скаже що лікпей не попадає під "банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів." та правильні розрахункові операції і довго ти потім будеш щось у суді доказувати. 

По останнім роз'ясненням дійсно при оплаті Лікпей саме за послуги і за умови що взагалі не працюєш з готівкою то рро не треба. Але ще у роках 19-20 були навіть рішення Верховного суду що РРО треба... Звісно законодавство з того часу змінилось. Але, думаю, тут теж буде історія циклічна.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Туйон сказал:

Що не так ?

я тоже считаю, что при Вашей модели РРО не нужен.

но у налоговой есть 2 особенности- некомпетентность сотрудников и план по штрафам. Вместе они дают очумелый результат, при этом ответственность клерка, который даже неправомерно впаяет этот штраф равна нулю. Скорее он даже получит премию, чем выговор, даже если пострадавший потом в суде отстоит свою правоту...

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, tkapluk сказал:

Прийде податкова скаже що лікпей не попадає під "банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів." та правильні розрахункові операції і довго ти потім будеш щось у суді доказувати. 

 

Так в мене НЕ ЛІКПЕЙ!
Я так розумію що Лікпей це інтернет-еквайринг, коли гроші надходять на рахунок ФОП не від кожного абонента окремо а через добу чи якись там проміжок часу за весь день одразу, як це є з POS-терміналом наприклад. Так?

У мене кожен платіж від кожного клієнта надходить окремо на мій 2600 ФОП та містить чітке призначення.

Це таке ж, як то б фіз особа (кліент) пішла би у касу банку та оплатила там за моїми реквізитами!

1 минуту назад, be4v15 сказал:

я тоже считаю, что при Вашей модели РРО не нужен.

 

Тем более, что я оказываю услуги. Тем более, оплата производится дистанционно.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Туйон сказал:

Тем более

перечитайте еще раз мой пост...

я искренне на Вашей стороне, но Вы играете в карты с шулерами...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, be4v15 сказал:

перечитайте еще раз мой пост...

я искренне на Вашей стороне, но Вы играете в карты с шулерами...

Каково ваше предложение?
Все равно проводить все платежи по РРО?
А чек клиенту как выдать? Письмом отправить?

Я понимаю о чем вы, да. Но это ж пздц..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
54 минуты назад, Туйон сказал:

Я понимаю о чем вы, да. Но это ж пздц..

к сожалению, сейчас все в Украине- лотерея с отрицательным ожиданием (и безопасность, и бизнес).

разумный выбор только один- не играть....

 

я продал это говно под названием провайдер, перекрестился и забыл как страшный сон. Теперь бизнес планируется только вне юрисдикции Украины, там где есть правила и они соблюдаются.

  • Like 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Туйон сказал:

 

Це таке ж, як то б фіз особа (кліент) пішла би у касу банку та оплатила там за моїми реквізитами!

Головне щоб податкова у це повірила )) 

 

Ну і ніяких продажів роутерів, ніяких підключень за готівку і т.д.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 19.08.2023 в 11:21, tkapluk сказав:

Прийде податкова скаже що лікпей не попадає під "банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів."

і казати не потрібно, і так не підпадає, там ідуть спецрахунки, лікпей це звичайний еквайринг, відповідно РРО потрібен

В 19.08.2023 в 11:26, Туйон сказав:

У мене кожен платіж від кожного клієнта надходить окремо на мій 2600 ФОП та містить чітке призначення.

якщо дуже сильно спростувати все, то гроші на карточці прирівняні до нала, а якщо нал то будь добрий РРО клади

В 19.08.2023 в 12:59, tkapluk сказав:

Ну і ніяких продажів роутерів, ніяких підключень за готівку і т.д.

якщо оплатять на касі банку то проблем нема, але зараз ніхто в банк не ходить, всі з карточок платять

В 19.08.2023 в 11:32, Туйон сказав:

А чек клиенту как выдать? Письмом отправить?

десь так, на електронку або смс-кою скидувати посилання на е-чек, до прикладу як у великих магазинах побутової техніки, оплатив і через хвилину в мене смс-ка від них з посиланням на е-чек

В 19.08.2023 в 11:30, be4v15 сказав:

я искренне на Вашей стороне, но Вы играете в карты с шулерами...

проблема настала саме з того моменту як відмінили індивідуальні податкові запити, тобто кожен хер який працює в податовій інспектором може трактувати податкові закони як хоче, а шулери не вони, а влада котра приймає такі закони, і ті хто мають право вето но не накладають їх, ой про владу погано не мож, скоро навіть за це введуть від 5 до 7, надіюсь хоть не строгого ) в мене таке враження що скоро у нас будуть всі закони злизані, як у під-ів...

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, WideAreaNetwork сказал:

якщо оплатять на касі банку то проблем нема, але зараз ніхто в банк не ходить, всі з карточок платять

Є. При чому давно, років з п'ять.  Гуглити про технічно складні побутові товари.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Так в итоге, нужно ли провайдеру фискализировать при помощи ПРРО операции, если используется для приёма платежей эквайринг (например Fondy) куда попадают платежи от абонентов (произведенные из их личного абонентского кабинета, на стороне провайдера), и раз в 3 дня, сам Fondy одной общей суммой переводит средства на IBAN счёт (тот который 2600)?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"при оплаті за послуги за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів РРО/пРРО не застосовуються".

Заспокойтеся вже, вже пройшло багато часу і ніхто той РРО для послуг не ставить і фіскальні квитанції по квартирам не відправляє. (Київстар, МТС, Лайф, Воля і т.д).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Офіційне трактування доступне на сайті податкової:

https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/455180.html


 

Цитата

 

З 10 грудня 2020 року вступили в дію зміни до законодавства щодо застосування РРО, а саме п. 14 ст. 9 Закону № 265, яким передбачено, що РРО не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги, у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

 

Водночас при продажу товарів через мережу Інтернет суб’єкту господарювання необхідно застосовувати РРО окрім випадків, коли оплата придбаних товарів проводиться шляхом внесення готівки у відділення банку або програмно-технічний комплекс самообслуговування (ПТКС) банківської установи.

 

Відповідно до п. 14 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» РРО та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються  при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

 

Таким чином, при здійсненні розрахунків за послуги у разі їх проведення виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів РРО та/або програмні РРО можна не застосовувати.

 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від ~AsmodeuS~
      Модуль роботи з ПРРО Checkbox
       
      відео презентація
       
       
      Повний опис модуля
      http://abills.net.ua/wiki/pages/viewpage.action?pageId=63537157
    • Від Garik
      Стаття Дебіт-Кредіт: Бізнес просить Зеленського звільнити Гетманцева
       
      Збір підписів за відставку Гетманцева
       
      Приєднуйтесь до звернення!
    • Від Субчик
      Кто уже у себя реализовал?
      Какие подводные камни, плюсы минусы?
    • Від Maxxx
      Акціонерне товариство комерційний банк «ПРИВАТБАНК» (далі – Банк) висловлює вам свою повагу та інформує, що Банк здійснює постійний моніторинг діяльності своїх клієнтів на підставі положень Умов і правил надання послуг у системі Internet Banking Приват24, правил Міжнародних платіжних систем, ч. 6 ст. 11 Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (1).
      28 квітня 2020 року набула чинності нова редакція Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Згідно з визначеннями закону будь-яке цифрове вираження вартості, яким можна торгувати в цифровому форматі або переказувати та яке може використовуватися для платіжних або інвестиційних цілей є віртуальним активом, а постачальники послуг, які надають послуги з обміну, переказу, зберігання, адміністрування, розповсюдження віртуальних активів або інструментів, що дають змогу контролювати віртуальні активи, або беруть участь і надають фінансові послуги, пов’язані із пропозицією емітента та/або продажем віртуальних активів, виступають у ролі суб’єкта первинного фінансового моніторингу та зобов’язані забезпечити всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції своїх клієнтів та відомостей про їх учасників.
      Відповідно до нашої оцінки наявний формат взаємодії із використанням API Приват24 за своїм змістом не відповідає вимогам чинного законодавства та програмі ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів Банку.
      Тому, починаючи
      з 07.10.2020, API Приват24 https://api.privatbank.ua/p24api/pay_pb з переказу на картку буде закрито,
      з 01.11.2020 API Приват24 https://api.privatbank.ua/p24api/ishop з приймання платежів також буде закрито.
    • Від nick_S99
      ктото пользуется сиим модулем ?? нареканий нет ?? пользователи довольны?

×
×
  • Створити нове...